Перейти до змісту

Санкції проти Росії


Olegik

Recommended Posts

1031351_original.jpg
 

 

Президент США одобрил этот документ с некоторыми оговорками.

Президент США Дональд Трамп подписал закон о санкциях против России. Об этом сообщает агентство Bloomberg со ссылкой на представителя Белого дома.

В сообщении отмечается, что Трамп подписал документ, но к нему будет добавлено приложение, в котором говорится, что у администрации президента есть некоторые замечения по части положений.

У Трампа есть сомнения относительно законопроекта, так как он вторгается в сферу ответственности президента и может помешать взаимодействию США с их партнерами.

Как известно, Конгресс и Сенат США на прошлой неделе приняли закон о санкциях против России, Ирана и КНДР.

Это самый масштабный и комплексный пакет санкций с начала 2014 года. Документ, в частности, включает пункт, обязующий президента заранее согласовывать с законодателями любое смягчение или отмену санкций.

Змінено користувачем Аквариус
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

Я до последнего боялся, что трамп выкинет какой-то кульбит.... Подписал!!!!
 
Бля, какая новость!

 

Трамп таки подписал с какимито оговорками!!

Мирослава Гонгадзе сказала выложит перевод у себя как только станет ясно.

Link to comment
Share on other sites


http://g0.cloudns.org/att/img/ava_mini/30763.jpg

Трамп санкции уже отменил, а скоро и Крым признает и НАТО распустит.




Link to comment
Share on other sites

http://img12.nnm.me/6/c/3/a/4/56e5d1a60ddbba8840a7f428561.jpg


"В качестве ответных санкций против США рассматривается ограничение или полный запрет импорта американских медикаментов. Об этом заявил глава комитета Совета Федерации по международным делам Константин Косачев, передает «Независимая газета».
По его словам, реакция России на американские санкции должна быть не симметричная, но болезненная для американцев.
В 2016 году Россия приобрела американской фармпродукции на $560 млн."

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

с.ка

 

 

«Сьогодні я підписав закон «Протидія супротивникам Америки шляхом санкцій», який запроваджує нові санкції проти Ірану, Північної Кореї та Росії. Я виступаю за жорсткі заходи, спрямовані на покарання та припинення поганої поведінки режимів в Тегерані та Пхеньяні. Я також підтримую політику, згідно з якою Америка дає ясно зрозуміти, що не буде терпіти втручання у наш демократичний процес, і ми підтримуватимемо наших союзників та друзів перед лицем російської підривної діяльності та дестабілізації.

«Саме тому, після приходу до влади, я запровадив жорсткі нові санкції проти Ірану і Північної Кореї та скрипів існуючі санкції щодо Росії», - зазначив президент Трамп.

«Відколи вперше представлено це законодавство на розгляд у Конгресі, я висловлював своє занепокоєння, що воно багатьма способами зазіхає на виконавчу владу, перешкоджає американським компаніям і завдає шкоди інтересам наших європейських союзників.

«Моя адміністрація намагалася співпрацювати з Конгресом, щоб зробити цей законопроект кращим. Ми досягли прогресу та вдосконалили мову, щоб дати Міністерству фінансів більшу гнучкість у наданні звичайних ліцензій американським підприємствам, людям та компаніям. Покращене формулювання також відображає відгуки наших європейських союзників, які були стійкими партнерами в енергетичних санкціях щодо Росії, передбачених законодавством. Нова мова також гарантує, що наші агентства можуть відкласти імплементацію санкцій в галузях розвідки та оборони, оскільки ці санкції можуть негативно вплинути на американські компанії та наших союзників», - заявив президент.

«Тим не менш, у законопроекті містяться серйозні недоліки, особливо тому, що він зазіхає на повноваження виконавчої гілки влади вести переговори. Конгрес не міг навіть вести переговори щодо законопроекту про охорону здоров'я, говоривши про це протягом семи років. Обмежуючи гнучкість виконавчої влади, цей законопроект ускладнює процес досягнення Сполученими Штатами вигідних угод для американського народу та наблизить Китай, Росію та Північну Корею. Батьки-автори нашої Конституції уповноважили президента країни відповідати за закордонну політику.

Незважаючи на ці недоліки, вважає президент Трамп, він підписує цей законопроект на користь «національної єдності». На погляд президента США, законопроект представляє бажання американського народу переконати Росію вдатися до заходів для поліпшення її відносин з США. «Ми сподіваємось, що між нашими країнами буде співпраця у важливих глобальних справах, щоб можна було ці санкції скасувати», - заявив Дональд Трамп.

«Крім того, законопроект надсилає чіткий сигнал Ірану та Північній Кореї про те, що американський народ не буде терпіти їх небезпечну та дестабілізуючу поведінку. Америка буде продовжувати тісно співпрацювати з нашими друзями та союзниками, щоб перевіряти їхні зловмисні дії.

«Я побудував справді успішну компанію, вартістю мільярди доларів. У цьому, до великої міри, залежала і моя перемога на виборах. Як президент, я можу укладати набагато кращі угоди з іноземними країнами, ніж Конгрес», - наголосив Дональд Трамп.

Link to comment
Share on other sites

Санкции против России будут сохранятся десятилетиями, «если не произойдет какое-то чудо», а отношения между Вашингтоном и Москвой будут крайне напряженными вне зависимости от состава конгресса или личности президента, прогнозирует Медведев.

Link to comment
Share on other sites

На минуту показалось что доля правды в этом есть..... Украина плацдарм между противостояниями разных сторон....

 

С одной стороны амерские жиды ( хитрые и изворотливые, но задурившие голову всему миру ), а с другой туповатые, но гордящиеся собой ( эту гордость им внушили те же жиды ) кацапы, которые повелись на эти манцы...... А мы тут так, недоразумение посреди, дурные хохлы......

 

 

Неа, наверное все таки показалось......

Link to comment
Share on other sites

Ща Вовик осознает что произошло, подробно изучив список наказаний и начнет беситься, как слон в посудной лавке. Бездействие для него смерти подобно...

У Вовы может появиться желание укрепить дружбу изгоев. Начнет впрягаться за Северную Корею и помогать с ядерной программой Ирану... 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

Ща Вовик осознает что произошло, подробно изучив список наказаний и начнет беситься, как слон в посудной лавке. Бездействие для него смерти подобно...
У Вовы может появиться желание укрепить дружбу изгоев. Начнет впрягаться за Северную Корею и помогать с ядерной программой Ирану... 

 

 

він і так це робить. і вже давно. і ракетна програма КНДР 100% розквітла завдяки підтримці путлєра

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Возьмём музыкальную паузу

 

http://i1381.photobucket.com/albums/ah233/forprivatepolicy/dem_5982c0782d7bc_zpsusnw8iri.jpg

 

https://www.youtube.com/watch?v=6Mg-lhbQQTs

Змінено користувачем Йожин з бажин
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

а ось і довбані друзяки-європідори не забарились

 

"На саміті G7 в Італії і на саміті G20 у Німеччині я говорив, що якщо американці приймуть санкції, ми готові будемо діяти в найближчі дні. В результаті від істотної частини пропонованих санкцій проти Росії відмовилися. Більш того, Конгрес тепер повинен застосовувати санкції тільки після консультацій з союзниками США. Я вірю, що ми все ще союзники для США", - зазначив Юнкер.

Він наголосив, що європейські інтереси повинні бути враховані при застосуванні санкцій.

"Якщо ні, президент Єврокомісії залишає за собою право на адекватні заходи. Якщо санкції створюватимуть істотні незручності для європейських компаній, які ведуть торгівлю з російським енергетичним сектором, ЄС готовий вжити належних кроків у відповідь протягом кількох днів", - сказано у заяві.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...