Перейти до змісту

Прости нас Украина.


кноп

Recommended Posts

pent@gon окончательно ебнулся

 

Бо Юлин друх

Да нет, если написать Хуйло с большой буквы то все понимают что речь идет о Путлере.

Если же написать хуйло с маленькой то это просто ругательство.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Да нет, если написать Хуйло с большой буквы то все понимают что речь идет о Путлере.

Если же написать хуйло с маленькой то это просто ругательство.

хуйло уже давно имя собственное.

Link to comment
Share on other sites

Имена людей, которые относятся к категории имен собственных как раз и пишутся с заглавной буквы.

Поколение пивасика, однако... :(

Тебе годков то сколько?

Link to comment
Share on other sites

Ось просто дивно. Коли європа висловлює діп консерн, форум стоїть на вухах з приводу їх лицемірства. А тут пара-трійка кацапів висловила діп консерн і зразу потікли братерські слюні. "Ах які молодці, ах як вони сміливо діпконсернули"

 

Лайкнула. Погоджуюсь повністю. (Крім "кацапів")

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Бля, это какаето хуйня, ну пиздите мои посты, но не надо же так буквально....

Если кто помнит в трепе по поводу того враги ли нам кацапы и надо ли их ненавидеть,

Я говорил что они сука придут и будут ныть прастите нас ми не хотели, но бля так рано,

Я в шоке.

 

А по ходу, идить нахуй.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Бля, это какаето хуйня, ну пиздите мои посты, но не надо же так буквально....

Если кто помнит в трепе по поводу того враги ли нам кацапы и надо ли их ненавидеть,

Я говорил что они сука придут и будут ныть прастите нас ми не хотели, но бля так рано,

Я в шоке.

 

А по ходу, идить нахуй.

 

Лайкнув

Link to comment
Share on other sites

Бля, это какаето хуйня, ну пиздите мои посты, но не надо же так буквально....

Если кто помнит в трепе по поводу того враги ли нам кацапы и надо ли их ненавидеть,

Я говорил что они сука придут и будут ныть прастите нас ми не хотели, но бля так рано,

Я в шоке.

 

А по ходу, идить нахуй.

десь так.

не хочеться навіть читати і аналізувати,

бо перед очима все рівно стоять наші загиблі хлопці. :(

можливо пізніше, а зараз хочеться просто помсти.

 

я розумію що це мабуть деструктивно, але зараз саме так відчуваю.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Нам  би  все-таки  було  краще,  якби  та  рашистська маса,  яка  зараз  є  ворогом,  опам яталася,  протверезіла  і  навіки  відмовилася  від  таких  поводирів  як  Сталін  і  Путін.  Може  та  невелика  групка  людей (дай,  Боже,  їм  здоров я),  якось  повпливає  своїм  прикладом  на  інших,  хай  і  не  невеликий  процент  наразі.  А  потім  може  бути  принцип  доміно.

Ми  назавжди  втратили  довіру  до  цієї  нації,  але  в  наших  інтересах  не  мати  щирих  путінців  під  боком.  Вони  нам  не  дадуть  жити.

Link to comment
Share on other sites

Вата нервує. Це ж так неправильно зукраїнізований росіянин. Австрійський Генштаб в дії

 

так ведь, следуя Вашей логике, Вы такой же враг, как и все рассіянє, независимо от личного мнения об Украине и отношения к Украине))

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

так ведь, следуя Вашей логике, Вы такой же враг, как и все рассіянє, независимо от личного мнения об Украине и отношения к Украине))

 

Згідно моєї логіки я українець, крапка.

Link to comment
Share on other sites

в россииии полно этнических украинцев-врагов Украины

 

От скажи, ну не потвори? Я реально не знаю жодної нормальної людини не ставшої русфобом, з тих хто бачив Росію зблизька.

Link to comment
Share on other sites

Как я понимаю, в этом списке - "независимая творческая интеллигенция", которая не ожидает от власти никаких подачек.

А вот в том, мартовском списке - все поголовно люди "подневольные".

У того - театрик, у того - киностудия, контракт с Мосфильмом, гастроли, концерты в кремлевском...

Как говорится, место сидения...

Link to comment
Share on other sites

Ось тобі і ню. Ахєджакова, бля, моральний аффторитет, бля. Пів життя на підсосі у компартії.

 

Давай про Людмилу Алексееву ещё какую-нибудь дрянь запости, обладатель российского паспорта....

Змінено користувачем Astonished
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...