Перейти до змісту

Петр Алексеевич, нас много. С 1-го сентября могут начаться атаки на собственность и самосуды


Recommended Posts

Багато разів бував в Харкові. останнього разу - в травні 2012, перед Євро. НУ то й що ? Що це міняє? Харків завжди який був - такий і є. Нормальні люди там є, але їх меншість. Взагалі то процент % кацапів там занадто високий. А ще високий % там обрусілих місцевих хохломанкуртів.

 

Приїжджаєш до Харкова, перше що кидається в очі - це масово російськомовні написи й вивіски. "Фрукты" "Продукты" мережа тютюнових кіосків " Кисет" і т.п.

 

Правда мова в харків"ян правильна, хоч і російська,  така як в Києві, без ідіотських розтяжистих а-а-акань як в Лугандонії.

 

Тим не менше, дух харкова ( переважно), - це гепоград, і ні дать ні взять.Так є.

иди нахуй, вишиватнику

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Кто бы там ни рвался к власти, я еще могу понять когда участник АТО с поля боя пишет что-нибудь на тему "как вернемся, зайдем к вам в кабинеты поговорить". А когда какой-то очередной комнатный оратор толкает копипасты речевок, расписываясь за весь народ и угрожая терактами - выглядит это как минимум гниловато.

  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Кто бы там ни рвался к власти, я еще могу понять когда участник АТО с поля боя пишет что-нибудь на тему "как вернемся, зайдем к вам в кабинеты поговорить". А когда какой-то очередной комнатный оратор толкает копипасты речевок, расписываясь за весь народ и угрожая терактами - выглядит это как минимум гниловато.

 

Вся тактика як на долоні. Мир з РФ любою ціною і перетворення оборонної війни на громадянську. Інших шансів бабуся очевидно для себе не бачить.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Кто бы там ни рвался к власти, я еще могу понять когда участник АТО с поля боя пишет что-нибудь на тему "как вернемся, зайдем к вам в кабинеты поговорить". А когда какой-то очередной комнатный оратор толкает копипасты речевок, расписываясь за весь народ и угрожая терактами - выглядит это как минимум гниловато.

я бы сказал - выглядит "хуйлоВата"

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

от тебя воняет юлькой и медведчуком одновременно, твое место у параши, ПНХ

 Слухай ти, педрот недороблений.

Причому тут Юлька ? Вона вже давно не при ділах. При чому тут Медведчук? Він тільки час від часу гарчить, наче старий пес, якого в будку загнали і реально ні на що не впливає і впливати вже не буде.

Я до них обох не маю жодного відношення.

 

А от порося - при ділах. І все гівно сьогодні, яке відроджується після втечі Янука - це його рук діло. Це він, цей підар шоколадний, заповнює владні посади всілякою наволоччю, яка знову доведе країну до нового майдану.

Я як киянин не хочу ще одного Майдану. І тому вважаю, що Петю від влади треба усунути якомога швидше, доки він не знищив всю країну своїми ложкіними й клімкіними

  • Upvote 7
Link to comment
Share on other sites

@Київський хлопець,

 

А правда, як ви вважаєте, що при Тимошенко такого неподобства би не було ? Як це зараз робить шоколадний Педро ?

 Зараз це важко сказати, як було б, якби замість Петі була б Юля.

 

Взагалі то їй повезло, що її не обрали. Вона зараз сидить і радіє, що так сталось. І Петя, якби знав би тоді в кінці березня коли висувався,в що все це виллється, він би знайшов би 101 спосіб, щоб знятися з виборів.

Link to comment
Share on other sites

Зараз це важко сказати, як було б, якби замість Петі була б Юля.

 

Взагалі то їй повезло, що її не обрали. Вона зараз сидить і радіє, що так сталось. І Петя, якби знав би тоді в кінці березня коли висувався,в що все це виллється, він би знайшов би 101 спосіб, щоб знятися з виборів.

Не зовсім зрозуміло,

Тимошенко агент Путіна чи ні ?

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Не зовсім зрозуміло,

Тимошенко агент Путіна чи ні ?

А я звідки знаю, хто чий агент ???

 

Зустрічне запитання: Порох агент Путіна чи ні ? ( якщо реально погодився навіть вести якусь розмову про цей "гуманітарний" троянський конвой) ?

Клімкін агент путіна чи ні ?

Ложкін агент путіна чи ні ?

Гонтарєва агент путіна чи ні ? ( що свідомо опускає гривню).

 

Ви здатні на всі ці питання дати відповіді ?

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 Слухай ти, педрот недороблений.

Причому тут Юлька ? Вона вже давно не при ділах. При чому тут Медведчук? Він тільки час від часу гарчить, наче старий пес, якого в будку загнали і реально ні на що не впливає і впливати вже не буде.

Я до них обох не маю жодного відношення.

 

А от порося - при ділах. І все гівно сьогодні, яке відроджується після втечі Янука - це його рук діло. Це він, цей підар шоколадний, заповнює владні посади всілякою наволоччю, яка знову доведе країну до нового майдану.

Я як киянин не хочу ще одного Майдану. І тому вважаю, що Петю від влади треба усунути якомога швидше, доки він не знищив всю країну своїми ложкіними й клімкіними

http://espreso.tv/uploads/article/35567/images/im578x383-9738_118100_1362215093.jpg

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

А я звідки знаю, хто чий агент ???

 

Зустрічне запитання: Порох агент Путіна чи ні ? ( якщо реально погодився навіть вести якусь розмову про цей "гуманітарний" троянський конвой) ?

Клімкін агент путіна чи ні ?

Ложкін агент путіна чи ні ?

Гонтарєва агент путіна чи ні ? ( що свідомо опускає гривню).

 

Ви здатні на всі ці питання дати відповіді ?

 

Не чипайте то гімно, яке обсіло форум.

Спочатку були дрищі, потім юльки а тепер хер зна що.

Link to comment
Share on other sites

По Порошенку Клімкіну та інших є багато питань

Що зараз уважно розглядаються

 

А по Тимошенко давно питань нема, десять років її діяльності дуже красномовні.

Однозначно агент.

Ви не проходите тест на жульковшивість

  • Upvote 3
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

По Порошенку Клімкіну та інших є багато питань

Що зараз уважно розглядаються

 

А по Тимошенко давно питань нема, десять років її діяльності дуже красномовні.

Однозначно агент.

Ви не проходите тест на жульковшивість

В мене нема кумирів серед політиків будь-яких. Виняток ПР і КПУ. Ці є абсолютне зло, без питань.

По Порошенку й Клімкіну в мене питань нема вже, жодного.

Я не кажу що вони (поросята)путінські агенти. Щоб бути ворогом України - зовсім не обов"язково бути безпосереднім путінським агентом. Порошенко і його гоп компанія - це вороги України, без варіантів.

 

Щодо Тимошенко - то в неї шансів повернутися в політику майже нема. При її політичній діяльності були й позитиви й помилки ( ЮВТ в політиці з грудня 1996 року, а не 10 років).

 

Порошенко в політиці з квітня 1998 року. В нього теж були й позитиви й помилки. Але з 7 червня 2014 року вся його діяльність - це шлях боягузства і зради.( Це завжди взаємопов"язано).

 

Повторюю, по Порошенку в мене вже питань не виникає. З цим "гуманітарним конвоєм" вже все поставлено на місця, все стало абсолютно зрозуміло.(щодо Порошенка).

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Украина не пропустит «гуманитарку» через Харьковскую область, - Аваков
Сегодня, в 12:42

Украина не пропустит российский гуманитарный конвой через территорию Харьковской области. Об этом сообщил на своей странице в «Фейсбуке» глава МВД Арсен Аваков.

«Никакой путинский «гуманитарный конвой» не будет пропущен через территорию Харьковской области. Провокация циничного агрессора на нашей территории не допустима», - написал Аваков, подчеркнув, что эта информация официальная.

Как известно, во вторник, 12 августа, Россия отправила почти 300 грузовиков, которые должны доставить гуманитарную помощь жителям Луганска.

Ранее сообщалось, что Россия нарушила договоренность с Красным Крестом и отправила гуманитарный груз в Украину, не предоставив предварительно список того, что находится в грузовиках. Позднее президент Европейской Комиссии Жозе-Мануэль Баррозу поддержал ту позицию, что именно Международный Комитет Красного Креста координирует логистику и доставку гуманитарной помощи для жителей Луганска. Тем не менее глава российского МИДа Сергей Лавров заявил, что перегружать «гуманитарный конвой» из российских КамАЗов на транспорт Красного Креста не будут. Пользователи соцсетей и блогеры тем временем обсуждают сообщения о том, что российские военные перекрашивают транспорт и технику в белый цвет для отправки ее в Украину в качестве миротворческой миссии. Сегодня ночью колонна грузовиков после перегона из подмосковного Наро-Фоминска вошла в Воронеж и направилась в Белгород.

 

 

Відсмоктуйте, педроти ! )))))))))))))  Слава богу, знайшлись ще нормальні чиновники у владі, які не засунули свої язики в шоколадну сраку і однозначно послали хуйла в пішу еротичну подорож ! ;)))))))

Змінено користувачем Київський хлопець
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...