Перейти до змісту

шустер


Гість paraskaa-W

Recommended Posts

Ю.Тандит, переговорная группа по обмену пленными: мы были свидетелями, когда несколько человек, которых мы отдавали по обмену, боялись, что после обмена с ними уже там что-то случится. это были граждане РФ

Змінено користувачем Nadin
Link to comment
Share on other sites

Походу у рыгов кризис жанра.

Мирошниченко просто унылое гавно.

У них нет никого кого можно выставить.

Если честно их надо просто усыпить, может не всех но многих.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Мірошниченку писок наб’ють до кінця передачі, чи ні?

Пи..дити треба безпощадно.Ніхера їм не дойшло.Мабуть, тому що ніхто не повторив долю чаушеску.

Оце падло, борщохльоб православний, прямує по доріжці до верби розлогої...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Бутусов: РФ постоянно поставляет технику сепаратистам. Укр.авиация не может работать вдоль границы потому, что системы ПВО РФ плюс те же установки "Бук" опять затащили в Украину (фото)

Link to comment
Share on other sites

Бутусов: наши военные заводы сейчас должны быть загружены полностью для армии. я бы хотел чтобы нар.депутаты вернулись в конструктивное русло. 

 

нельзя каждый день хоронитьнаших военных, госпитали заполненны раненными, и при этом кто-то там говорит о каком-то мире....

Link to comment
Share on other sites

Кошулинский: нас было 241 депутат, без них принимать решения невозможно. сейчас даже не хватает одного голоса для принятия решений. перевыборы Рады не выгодны в первую очередь РФ.

 

время Майдана прошло, теперь депутаты не боятся, они перегруппировались, все остались на своих местах

Link to comment
Share on other sites

Читаю ваші "праведні обурення",радість від "биття і закопування " ригів унд компані і стає так смішно........Бо вони обітруться(а обітруться) і далі будуть жити за рахунок вас.Мовчки,з "побитою" репутацією. :)  і повними закромами .А ви,"переможці на шустера" після зливу негативу на дивані( я говорю про ВСІХ любителів і дрочерів-шустер лайф по всій країні) далі будете хоронити героїв,кормити "обісрашихся мірошниченків" і  на дві години відчувати себе нібелунгами........Як я ненавиджу того хитрого житдяру шустрягу.але скидаю шапку перед його вмінням "доїти" і "випускати пар" з "міражних українських манюпасів-"переможців". :X  :(

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Читаю ваші "праведні обурення",радість від "биття і закопування " ригів унд компані і стає так смішно........Бо вони обітруться(а обітруться) і далі будуть жити за рахунок вас.Мовчки,з "побитою" репутацією. :)  і повними закромами .А ви,"переможці на шустера" після зливу негативу на дивані( я говорю про ВСІХ любителів і дрочерів-шустер лайф по всій країні) далі будете хоронити героїв,кормити "обісрашихся мірошниченків" і  на дві години відчувати себе нібелунгами........Як я ненавиджу того хитрого житдяру шустрягу.але скидаю шапку перед його вмінням "доїти" і "випускати пар" з "міражних українських манюпасів-"переможців". :X  :(

чета в этом есть. И че предлагаеш ?

Link to comment
Share on other sites

чета в этом есть. И че предлагаеш ?

Завжди казав і кажу-найнебезпечніші противники-ті,що вкладають в голови масам всяку муйню.Колись то були проповідники,потім пропагандиська машина радіо і газет,тепер ТВ і інтернет.не вони самі.а ті,що за допомогою того береть владу над умами мільйонів.Я б в першу чергу вистріляв дугіних з калашніков та всяких кисельових х їх безпосереднім начальством,а не гіркиних з бололтовими.ті-то власне і продукт тамтих.Часом самі жертви.І славик власне з тої когорти "вампірів",кормлячихся ніби невинними токшоу,а в реалі створюючих мільйони зомбі......Ох і правий був пан Бланк.Ох і правий.Тонко знав,що спочатку почту і телеграф(на той час власне то  ібули джерела тамтих токшоу і пропаганди),а вже потім все інше. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

будем вважати, що передача вже :pleasant: вдалась. бюторасько-пеерівський непотріб уже в студіїї. поки патріоти воюють на сході, ця засмагла :bluet: :bluet: :bluet: рутьковський воює за мікрофон.

:X :X :X

Ти, чудо! Ти бачило, яка підтримка у пеерівця Мірошниченка і яка у бютівця Соболєва? То як ти смієш ставити знак рівності між ними?   Недолуге. :bluet:

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Бутусов: мне обидно и горько, Савик, что в этой программе постоянно находится место шавкам Ахметова, которые вещают о переговорах с Путиным 

 

:tu:

ой, блин, а я на Соболеве отключила нах этот цирк

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

а кто меня слышал на фупе,когда я про мирошниченко говорила?

я этого продажного козла еще в 90-х видела

когда кредисов новую дегенерацию лепил

тогда все предусмотрительные бизнесюки лепили свои партии

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

ой, блин, а я на Соболеве отключила нах этот цирк

 

как вижу соболева "хочется просто взять и уебать"

ми знаєм підбір публіки, коли на передачі є юльковатники і риго*нали(умишлєно пропущена одна буква ;) ).

 

Кожна передача буде нашпигована юльками, але народ буде нагадувать юльковатникам той момент, коли брехло Соболєв кілька передач тому виступав проти перевиборів ВР. Вчора він горлав і піарився про вибори :bluet:

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


То як ти смієш...

 

Спокійніше, пані.

Відмінусував за те, що ви, з якогось бодуна, вирішили визначати, хто що сміє.

 

Ще ваша кремлядь до табуретки не дорвалася, а ви вже кремлівські порядки на форумі влаштовуєте.

Охолоньте, шановна.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...