Перейти до змісту

14 сентября у Пэдро -100 дней


Citizen UA

Recommended Posts

Ти ж ставиш мінус просто на кожний мій допис. Не бачу підстав не платити тобі взаємністю.

как же тебе не ставить минус, если любой твой пост отличается эталонной для дрыща глупостью? :lol2:

Змінено користувачем asmodey
  • Upvote 2
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

егорка наконец доволок свой рваный пукан на подмогу коллегам-дрыщам.. :lol2:  давай активней, а то аутсайдер уже клюв стер, долбя минусы. :fp1:

 

Бюторас петросянить. Жалкоє зрєліщє. :fp1:

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

как же тебе не ставить минус, если любой твой пост отличается эталонной для дрыща глупостью? :lol2:

 

Взагалі-то це називається маніпуляція рейтингами і заборонено правилами форума, але то таке. Переживу.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Взагалі-то це називається маніпуляція рейтингами і заборонено правилами форума, але то таке. Переживу.

ага.. манипуляция.. то-то я тебя замечаю минусующим, даже если я напишу на кулинарную тему.. дрыщ есть дрыщ - сам перднет - а пальцем тычет на другого.. :nose3:

  • Upvote 1
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

ага.. манипуляция.. то-то я тебя замечаю минусующим, даже если я напишу на кулинарную тему.. дрыщ есть дрыщ - сам перднет - а пальцем тычет на другого.. :nose3:

 

Ти домагався моєї уваги. Ти її домігся. Попроси що б хтось з твоїх колег ходив за тобою і весь час люто плюсував.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ти домагався моєї уваги. Ти її домігся. Попроси що б хтось з твоїх колег ходив за тобою і весь час люто плюсував.

своей увагой, ты напоминаешь бездомную шавку, хватающую прохожих за брюки или малолетнего педераста, гоняющегося за взрослыми дядями.. ты смешон, лишенец.. :pleasant:

  • Upvote 1
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Не знаю..... Взагалі..... Може я щось трохи не розумію.... Але як можна було голосувати за людину, яка працювала міністром в Уряді Азарова ? Як?

 

Як можна було голосувати за людину, яка фантастично сциклива і пристосуванець, який при потребі навіть написи на своїх конхветках змінював на російську мову ? Невже він думав, що кацапи не куплять рошенівських шоколадок, якщо там великі написи українською ???

 

Як можна голосувати за людину, яка багаторічний, ревносний прихожанин УПЦ МП ?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

..........

Дрищі, поясніть, як так можливо ?

  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ну ми то з тобою добре знаємо хто за ким ганяється. Це ж у тебе стандартна практика. Зайти в гілку і натикати мінусів "ворогам".

ага.. наконец-то дрыщ обрел смысл жизни - тыкать минусы.. какое ж ты недалекое.. :lol2:

  • Upvote 1
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

 

 


як можна було голосувати за людину, яка працювала міністром в Уряді Азарова ? Як?

 

Ну, ви ж якось голосували за людину, що була вiце-прем'єркою в урядi ненависного вам Дрищя?

Та ще й за презом Кучмою. А про прем'єрство за презом Дрищьом, взагалi вже краще мовчати.

 

На мадамi вже пробу нема де ставити.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Тоді просто забудь про мене. Я ж тобі ще коли сказав. Будеш лізти будеш мати клопіт. Очевидна річ по-моєму.

и кому ты нужно, ракло? не мельтеши перед глазами и лелей свою карму, дрочило.. :lol2:

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Це ж ти срач з приводу мінусів влаштував. Ще й образився. Тобі дивно що тебе з твоїми манерами недолюблюють? Дивно. Дитинка якась.

свою любовь можешь демонстрировать по мужским туалетам, мне она без надобности..а на дрыщей не обижаются - их презирают..тем более совсем упоротых.. :nose3:

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ну, ви ж якось голосували за людину, що була вiце-прем'єркою в урядi ненависного вам Дрищя?

Та ще й за презом Кучмою. А про прем'єрство за презом Дрищьом, взагалi вже краще мовчати.

 

На мадамi вже пробу нема де ставити.

Здрасьтє - пожалуста!!!

А коли це Ющенко був ненависним до 2006-го року ??????

Ми ж всі разом його підтримували, боролись щоб він став През-ом в 2004 році. Але ж він відразу став х-нею займатися. Ти вчора щось писав, про прес-конф. Зінченка в серпні 2005 року. То хіба та пресуха була суперзначущой й визначальною? То вже був крик душі ( в серпні 2005!) що Ющ веде до великої біди!

 

Ну ще раз кажу, його ж до крісла Майдан приводив, не для того, щоб він обклав себе любими друзями і щоб запустив в країну Росукренерго, щоб вимивати бюджетні гроші не офшори, не для того щоб в Україні олігархи веселились як карасі в болоті!

 

Особисто я нормально ставився до Ющенка до січня 2006, коли  можно було просто Путіна послати нахуй з його" новими" цінами на газ, залишити в дії кучмівський договір по 50 дол. за 1000 кубів і не запускати цю кремлівську гідру Росукренерго.

Але що зробив Єхануров з подачі Ющенка? Зробив те, щоб через РУЕ викачувати відкати в ющенкову кишеню.

.......Навіть якщо згадати 2000 рік то й там, всі заслуги в Кабміні були ВИНЯТКОВО завдяки ЮВТ, Ющ як Прем"єр проявив себе повним нікчемою

Тим не менше в 2004 році я за нього тричі голосував, бо так було треба. і уяви собі, не жалію про це й досі.

...Ну не Хама було ж до влади допускати!!!

 

А ви, ющолюби, противсіхствуючи привели до влади донецьку банду, яку довелось вибивати з влади Небесною Сотнею, а зарах вже й тисячею життів наших солдатів, щоб відстояти суверенітет. Той блядський донбас не можна кинути, бо кацапня не зупиниться, лізтиме далі, по любому.

От і думай тепер, хто з нас правий, а хто ні.

Змінено користувачем Київський хлопець
  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ну от є заява сітізена що все від брожилетів до авіації постачається в зону АТО волонтерами а генштаб взагалі не потрібний. Після цього на підставі цієї своєї заяви він же робить висновок що президентство Порошенка провальне. Хоча любий практик знає що матеріальних ресурсів ніколи не бува забагато і завжди не вистача. І це ще не самий упротий з форумчан. Є ОлдБой чи асмодей які просто верещать Ложкін - гадон! Гелетей - гандон! Клімкін - гандон! дрищи - підараси!. Взагалі не утруднюючи себе скільки-небудь зв`язною аргументацією.

Если вам не нравится стилистика и манера общения некоторых форумчан - это ваше личное дело. Но тогда уж будьте последовательны, не перенимайте стилистику и манеру общения этих форумчан в собственной попытке защититься.

 

Проходное развешивание форумчанам шаблонных ярлыков сродни поведению шавки в стае собак, которая гавкает на случайного прохожего просто за компанию. Не уподобляйтесь шавке.

 

Примите за факт и никогда не забывайте - если кто-то что-то делает правильно, крайне мало кто побежит в интернеты публично его хвалить. А если начинает твориться неведомая подозрительная херня, желающих повозмущаться, позадавать вопросы и требующих объяснений будет очень много. Такова специфика как интернета, так и среднестатистического содержимого книг жалоб и предложений.

Змінено користувачем Jinx
Link to comment
Share on other sites

Здрасьтє - пожалуста!!!

А коли це Ющенко був ненависним до 2006-го року ??????

Ми ж всі разом його підтримували, боролись щоб він став През-ом в 2004 році. Але ж він відразу став х-нею займатися. Ти вчора щось писав, про прес-конф. Зінченка в серпні 2005 року. То хіба та пресуха була суперзначущой й визначальною? То вже був крик ( в серпні 2005!) що Ющ веде до великої біди!

 

НУ ще раз кажу, його ж до крісла Майдан приводив, не для того, щоб він обклав себе любими друзями і щоб запустив в країну Росукренерго, щоб вимивати бюджетні гроші не офшори, не для того щоб в Україні олігархи веселились як карасі в болоті!

 

Особисто я нормально ставився до Ющенка до січня 2006, коли  можно було просто Путіна послати нахуй з його новими цінами на газ, залишити в дії кучмівський договір по 50 дол. за 1000 кубів і не запускати цю кремлівську гідру Росукренерго.

Але що зробив Єхануров з подачі Ющенка? Зробив те, щоб через РУЕ викачувати відкати в сво. кишеню.

.......Навіть якщо згадати 2000 рік то й там, всі заслуги в Кабміні були ВИНЯТКОВО завдяки ЮВТ, Ющ як Прем"єр проявив себе повним нікчемою

Тим не менше в 2004 році я за нього тричі голосував, бо так було треба. ну не Хама ж до влади допускати.

 

А ви, ющолюби, противсіхствуючи привели до влади донецьку банду, яку довелось вибивати з влади Небесною Сотнею, а зарах вже й тисячею життів наших солдатів, щоб відстояти суверенітет. Той блядський донбас не можна кинути, бо кацапня не зупиниться, лізтиме далі, по любому.

От і думай тепер, хто з нас правий, а хто ні.

 

Бюторас завів гнилі мантри про нєсравнєнную Жулью і як ій всі заважали. Єдине що встигла, бідолашна, то вирішити в країні газові питання на багато років. :weep:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Если вам не нравится стилистика и манера общения некоторых форумчан - это ваше личное дело. Но тогда уж будьте последовательны, не перенимайте стилистику и манеру общения этих форумчан в собственной попытке защититься.

 

Проходное развешивание форумчанам шаблонных ярлыков сродни поведению шавки в стае собак, которая гавкает на случайного прохожего просто за компанию. Не уподобляйтесь шавке.

 

Примите за факт и никогда не забывайте - если кто-то что-то делает правильно, крайне мало кто побежит в интернеты публично его хвалить. А если начинает твориться неведомая подозрительная херня, желающих повозмущаться, позадавать вопросы и требующих объяснений будет очень много. Такова специфика как интернета, так и среднестатистического содержимого книг жалоб и предложений.

 

Знаєш, якщо все життя "бути вище" інформаційне поле якраз і буде засране колегами зразка асмодея. В принципі це безумовно не моя робота а робота модераторів цю публіку урезонювати, але на цей конкретний і ще декілька подібних випадків модератор очевидно забив. 

 

Вони ж не питання задають, а саме безпощадно сруть цеглою.

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Єдине що встигла, бідолашна, то вирішити в країні газові питання на багато років. :weep:

 

...завдяки чому мешканці острова Вануату на сторіччя забезпечені чебуреками.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ну ми то з тобою добре знаємо хто за ким ганяється. Це ж у тебе стандартна практика. Зайти в гілку і натикати мінусів "ворогам".

Та це доробало навіть на СУП бігало потайки мінуси ставити :lol2:

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Бюторас завів гнилі мантри про нєсравнєнную Жулью і як ій всі заважали. Єдине що встигла, бідолашна, то вирішити в країні газові питання на багато років. :weep:

 

Іди нахуй, порося їбонуте

 

@Київський хлопець

 

Попередження від модератора Dr.Amber. Причина: 9.1 Нецензурна лайка в бік опонента, ПОПЕРЕДЖЕННЯ (2). Розділ: 14 сентября у Пэдро -100 дней.

Отримано від модератора штрафних балів: 2. -- Обмеження діє до Сьогодні, 20:50

Можливість дописувати на форумі відключено на 3 годин(и)

 

Нецензурна лайка в бік опонента.

Змінено користувачем Dr.Amber
  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

@outsider, а я не предлагаю "быть выше". Поклейкой ярлыков и переходами на Юлю вы мнение человека не поменяете и друзей себе не найдете. С точки зрения гугла львиную долю рекламы Тимохе делают именно ее противники и ненавистники, потому что поминают ее и в тему и мимо темы.

 

А Петя аж ссытся кипятком от радости, что народ обсуждает не его дела и безделье, а экс-премьера, не имеющего на текущий момент никакой госдолжности. Молчат про депутата Ахметова, Фирташа, Новинского, Левочкина, Симоненка, Ефремова и прочих. Кому выгодно пинать именно Юльку?

 

Раз уж пошла такая пьянка, почему бы не сваливать обсуждения Пороха в сторону Азарова, Януковича, Ющенка, Еханурова и прочих экс-премьеров? Или к ним вопросов меньше? Почему ругающих Пороха сразу записывают в симпатиков именно Тимохи?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...