Перейти до змісту

Неможливість виграти війну


abandon

Recommended Posts

Граючи другим номером, виключно реагуючи на покрокове підняття ставок Путлєром.

 

Вибачте, але те, що роблять Порошенко, Муженко, Гелетей - це банальне лузерство, яке не може закінчитися нічим іншим, як поразкою.

Не меньша, якщо не більша провина за нездатність/небажання побачити, в якому напрямку розгортаються події, лежить і на колективному політичному керівництві, що прийшло до влади після Майдану. Уля-Турчинов-Яценюк-Аваков.

 

Знову й знову ми бачемо ту саму характерну рису - зціпленість страхом, шугання від дій на випередження, небажання поставити на якісно нових військових керівників, невіру, що Путлєр піде далі. Саме так, це прояв психології лоха-ботана, якого прямо посеред міста загнав в кут гопник і починає пиздити...

Змінено користувачем abandon
  • Upvote 5
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Граючи другим номером, виключно реагуючи на покрокове підняття ставок Путлєром.

 

Вибачте, але те, що роблять Порошенко, Муженко, Гелетей - це банальне лузерство, яке не може закінчитися нічим іншим, як поразкою.

Не меньша, якщо не більша провина за нездатність/небажання побачити, в якому напрямку розгортаються події, лежить і на колективному політичному керівництві, що прийшло до влади після Майдану. Уля-Турчинов-Яценюк-Аваков.

 

Знову й знову ми бачемо ту саму характерну рису - зціпленість страхом, шугання від дій на випередження, небажання поставити на якісно нових військових керівників, невіру, що Путлєр піде далі. Саме так, це прояв психології лоха-ботана, якого прямо посеред міста загнав в кут гопник і починає пиздити...

 

Бла-бла-бла.

 

Пропонуєш зразу вдарити на Мацкву, щоб не тягнути резину. :weep:

Link to comment
Share on other sites

Призначити Семенченка міністром оборони, дати йому всі важелі і повноваження створити власний Генштаб.

Педро іде нахуй і не втручаєстья в військову кампанію взагалі.

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

ТС, предлагай как действовать первым номером? Бомбить аэродромы в Ростове и Воронеже?

 

Припинити ідіоську тактику "блокування", безкінечного розтягування фронту та дій "малими групами". Концентрація потужних сил на окремих напрямках.

Першочергові цілі - Горлівка, Первомайськ-Стаханов-Алчевськ.

Link to comment
Share on other sites

А давайте поднимем ветку про налог на АТО, и подумаем - чего ж наши керманычи такие осторожные и пугливые?

Дело в том, что в Украине помимо добровольцев и активистов-патриотов есть довольно много "сочувствующих", которые вроде как и платили бы/служили бы, но только при (список условий), т.е. лишь на словах.

И я уж молчу о том, сколько непереученной ваты.

Общество все еще нуждается в раскачке и возвращении разума пробуждении ото сна. С оглядкой на общество действует и рулевой.

Link to comment
Share on other sites

А давайте поднимем ветку про налог на АТО, и подумаем - чего ж наши керманычи такие осторожные и пугливые?

Дело в том, что в Украине помимо добровольцев и активистов-патриотов есть довольно много "сочувствующих", которые вроде как и платили бы/служили бы, но только при (список условий), т.е. лишь на словах.

И я уж молчу о том, сколько непереученной ваты.

Общество все еще нуждается в раскачке и возвращении разума пробуждении ото сна. С оглядкой на общество действует и рулевой.

 

Це не рульвий, а пасивний баран.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Призначити Семенченка міністром оборони, дати йому всі важелі і повноваження створити власний Генштаб.

Педро іде нахуй і не втручаєстья в військову кампанію взагалі.

Ось це точно лузерство - сподіватись, що хтось зробить якесь диво - і "все буде добре". Спершу потрібна розумна стратегія _перемоги_ - і під цю стратегію підбирати вже людей.

 

А поки що вони сподіваються на унівесальну стратегію пост-совка: перетерти з пацаном це діло і сторгуватися на взаємоприйнятному відкаті.

Link to comment
Share on other sites

Призначити Семенченка міністром оборони, дати йому всі важелі і повноваження створити власний Генштаб.

Педро іде нахуй і не втручаєстья в військову кампанію взагалі.

 

а чому не ляшка?

Link to comment
Share on other sites

Призначити Семенченка міністром оборони, дати йому всі важелі і повноваження створити власний Генштаб.

Педро іде нахуй і не втручаєстья в військову кампанію взагалі.

при всем моем уважении к Семену,

нужны солидные специальные знания по военным дисциплинам, чтобы командовать армией в период войны

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

при всем моем уважении к Семену,

нужны солидные специальные знания по военным дисциплинам, чтобы командовать армией в период войны

 

Такі як в Гелетея?

Link to comment
Share on other sites

Припинити ідіоську тактику "блокування", безкінечного розтягування фронту та дій "малими групами". Концентрація потужних сил на окремих напрямках.

Першочергові цілі - Горлівка, Первомайськ-Стаханов-Алчевськ.

Скажу как наполеон наполеону. Это лузерская тактика. Так войну не выиграть. Нужно действовать еще радикальнее!
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

при всем моем уважении к Семену,

нужны солидные специальные знания по военным дисциплинам, чтобы командовать армией в период войны

Та ну - на ентузазізьмі виїдемо!

Link to comment
Share on other sites

Призначити Семенченка міністром оборони, дати йому всі важелі і повноваження створити власний Генштаб.

Педро іде нахуй і не втручаєстья в військову кампанію взагалі.

 

:fp1: :fp1: :fp1:

Link to comment
Share on other sites

Тема поки що не визріла в головах страусів-розумак. Вірна ознака того. що ситуація погіршуватиметься і далі, аж поки не почне верещати "болото", яке поки що віддає перевагу страусиній грі.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

при всем моем уважении к Семену,

нужны солидные специальные знания по военным дисциплинам, чтобы командовать армией в период войны

Ну сколько можно еще повторять...

Задолбался уже...

МО должность ПОЛИТИЧЕСКАЯ!...

Он не командует войсками...

Планирует, организует, реагирует и пр. Генштаб...

Он командует и вот там да, нужны специальные знания...

Поэтому ключевая должность Начальник Генштаба...

А если действительно пытается командовать Гелетей, то я не удивляюсь таким результатам...

Змінено користувачем Фантом
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Стратегічні плани рівня "якби я був командуючим АТО", це, звісно, дуже добре.

Але.

Техніка наша вибивається, а то й ще гірше - захоплюється кацапидлами.

Чи всі думають що технічний ресурс в нас нескінчений?

Мабуть таки накрайще шо мали и маємо вже там, де брати ще, щоб завдати нищівного удару?

А люди?

Ми ж не кацапи, щоб "Бабы исчьо наражають"

Змінено користувачем Опецькуватий
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Стратегічні плани рівня "якби я був командуючим АТО", це, звісно, дуже добре.

Але.

Техніка наша вибивається, а то й ще гірше - захоплюється кацапидлами.

Чи всі думають що технічний ресурс в нас нескінчений?

Мабуть таки накрайще шо мали и маємо вже там, де брати ще, щоб завдати нищівного удару?

А люди?

Ми ж не кацапи, щоб "Бабы исчьо наражають"

 

 

Ти знаєш, де наші втратили мабуть 80% техніки? В ідіотських, майже ідентичних операціях "перекриття кордону" та "Міусинськ".

Не було тилу, не було флангів, не було логістики та артилерії.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Абандон, если ты такой умный, раскажи что дальше предпримет Х-ло. Вот соберешь ты всю технику для одного удара, а кацапы из Крыма ударят. Или еше откуда-то. У нас больше тысячи км границы. Концентрировать все в одном месте есть риск получить такой котел, что Иловайск цветочками покажется.
Link to comment
Share on other sites

 

 


Це не рульвий, а пасивний баран.

 

 


(список условий)

Вот я примерно об этом.

Вы говорите о болоте и о страусах - но при этом по-моему так же рветесь в бой, как и большинство присутствующих. Если призовут, если презом будет не пассивный, а активная; если министром обороны будет Семен. Аналогично по денежному бою - налог заплатите, но если будет нормальный кодекс, и правильный министр, и рулевой снова-таки правильный, и т.д.

Я могу ошибаться конечно, мы не знакомы близко. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ти знаєш, де наші втратили мабуть 80% техніки? В ідіотських, майже ідентичних операціях "перекриття кордону" та "Міусинськ".

Не було тилу, не було флангів, не було логістики та артилерії.

Чесно - я вже не знаю, що його зараз робити вірно.

Я ніколи не був панікером,  але доки навчаться планувати операції вже не буде ні людей, ні техніки.

Людей жаль насамперед, ні за цапову душу гинуть зза помилок штабних бовдурів. Прикро.

Link to comment
Share on other sites

Ти знаєш, де наші втратили мабуть 80% техніки? В ідіотських, майже ідентичних операціях "перекриття кордону" та "Міусинськ".

Не було тилу, не було флангів, не було логістики та артилерії.

 

От якби ти там був, все би зразу налагодилось.

 

Мужик, в тебе мабуть 'критичні дні'. :weep:

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Вот я примерно об этом.

Вы говорите о болоте и о страусах - но при этом по-моему так же рветесь в бой, как и большинство присутствующих. Если призовут, если презом будет не пассивный, а активная; если министром обороны будет Семен. Аналогично по денежному бою - налог заплатите, но если будет нормальный кодекс, и правильный министр, и рулевой снова-таки правильный, и т.д.

Я могу ошибаться конечно, мы не знакомы близко. 

 

Я шось не второпав, критикувати дії керівництва під час війни можуть лише добровольці?

Всі інші мусять лише одобряти?

Пояснітть логіку.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я шось не второпав, критикувати дії керівництва під час війни можуть лише добровольці?

Всі інші мусять лише одобряти?

Пояснітть логіку.

Ви відлякуєте людей від участі у війні поширюючи настрої, що все одно прграємо. Кому це вигідно?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...