Перейти до змісту

"Батьківщина" ініціює проведення референдуму про вступ в НАТО


Snowflake

Recommended Posts

Я не думаю що на НАТО справить серйозне враження наскоро збитий референдум. Особливо проведений під гаслами що ось прийде НАТО і буде нас захищати

Так я вам уже тругий день про це товкмачу. Це реальний перший крок. А роботи у влади! Зазначаю - у влади! Ой як багато. Але влада не зацікавлена у членстві, бо тоді ж красти ніяк буде. Отже, вашими руками роблять усе, щоб україна залишалась позаблоковою.  

Link to comment
Share on other sites

Ти серденько :love:  знаєш,що я особисто ЗА.Тому бажаю мачиному каравану у тій справі всього найкращого.Щоб працювали а не язикакми товкли,щоб зібрали не 3 а 4-5 мільйонів ПІДПИСІВ,а не як комуняки фільчині грамоти,щоб ти,моя радість :girl_crazy:  не тут воду товкла а на передовій по домах ходила,власний час тратила не на плітки про "перемоги ",а власною задницею відповідала за перемогу в референдумі.І щоб на ньому буле не менше 50% за.І якщо ви.сектанти.то ЗРОБИТЕ,то я сам ,персонально шапку зніму і признаю,що качанівська інвалідка на голову таки пройшла і рим і крим і мідні труби і почала РОБИТИ щось на користь України.Я розумію,що мої дифирамби будуть до дупи і вам і всім решту,але.......Тому ДО РОБОТИ і счезніть звідси поки не виграєте референдум :fan_1:

Тю. Якщо ти за, то тільки буде сигнал про збирання підписів - допоможеш?

Наскільки я розумію це просто заява Тимошенко, а не соціологія.

Така сама, як і твої 50%

Link to comment
Share on other sites

Я не думаю що на НАТО справить серйозне враження наскоро збитий референдум. Особливо проведений під гаслами що ось прийде НАТО і буде нас захищати

Це справа НАТО.А от секти справа тепер не шмякнутися мордою об асфальт.а показати ДІЛОМ,і тих 70% :fp1:  підтримки і що вони можуть не лише гавкати але і РОБИТИ.......результати ніколи не зашкодять,навіть і негативні.Причому майже безплатні.адже все зроблять наші ентузіасти матьківщини.Вони ж не за гроші а за ідею працюють. B-)

Link to comment
Share on other sites

У сні,котику? Факти наведеш чи в чергове тикнеш мамчину картинку.

Остання соціологія яку я бачив давала більше 50% підтримки лише на Західній. Якщо у вас є інші данні було б відповідально їх опублікувати.

 

Це справа НАТО.А от секти справа тепер не шмякнутися мордою об асфальт.а показати ДІЛОМ,і тих 70% :fp1:  підтримки і що вони можуть не лише гавкати але і РОБИТИ.......результати ніколи не зашкодять,навіть і негативні.Причому майже безплатні.адже все зроблять наші ентузіасти матьківщини.Вони ж не за гроші а за ідею працюють. B-)

Саме так, за ідею.А що? Ви на зарплаті? От завидно мені.... 

Link to comment
Share on other sites

Так я вам уже тругий день про це товкмачу. Це реальний перший крок. А роботи у влади! Зазначаю - у влади! Ой як багато. Але влада не зацікавлена у членстві, бо тоді ж красти ніяк буде. Отже, вашими руками роблять усе, щоб україна залишалась позаблоковою.  

 

Це не перший а один з можливих кроків. Ви взяли його на себе ні з ким нічого не узгоджуючи - працюйте.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Так я вам уже тругий день про це товкмачу. Це реальний перший крок. А роботи у влади! Зазначаю - у влади! Ой як багато. Але влада не зацікавлена у членстві, бо тоді ж красти ніяк буде. Отже, вашими руками роблять усе, щоб україна залишалась позаблоковою.  

Що ти на владу спихаєш все.ВАША інциатива.вам і прапор в руки.Проштовхуйте,організовуйте,доводьте до відома.ПРАЦЮЙТЕ одним словом.а не каркнули і в кущі з розведеними руками-решта не наша справа.А чия-папи римського?Взявся за гуж не говор и що не дюж-не сьогодні сказано.

Link to comment
Share on other sites

Це справа НАТО

 

Безумовно. І ця організація на показуху вестися не буде. Ти ж подивись що обіцяють - давайте вступимо і після цього не треба буде навіть палець піднімати - НАТО нас захищатиме. Це серйозне обговорення, як по-твоєму?

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Остання соціологія яку я бачив давала більше 50% підтримки лише на Західній. Якщо у вас є інші данні було б відповідально їх опублікувати.

 

Саме так, за ідею.А що? Ви на зарплаті? От завидно мені.... 

 

Ссилочку на ту соціологію.Та зрешту не вона важлива,бо референдум покаже реал.РОБІТЬ і вам зарахується.Навіть на теперішніх виборах.думаю,що то (РОБОТАа не говорильня) того варте.

Link to comment
Share on other sites

А з ким узгоджувати?

 

З союзниками. Я б скажімо набагато прихильніше поставився до спільної заяви Президента, Прем`єра, лідерів основних парламентських фракцій і голів українських церков.  

Link to comment
Share on other sites

Що ти на владу спихаєш все.ВАША інциатива.вам і прапор в руки.Проштовхуйте,організовуйте,доводьте до відома.ПРАЦЮЙТЕ одним словом.а не каркнули і в кущі з розведеними руками-решта не наша справа.А чия-папи римського?Взявся за гуж не говор и що не дюж-не сьогодні сказано.

Ми працюємо. Уявімо, що на референдумі народ сказав ТАК. Але це нічого не значить. Потрібні будуть певні кроки ВЛАДИ, Оскільки при вступі до НАТО є цілий ряд умов. А наша влада (нинішня) не збирається ці умови виконувати, бо тоді неможливо буде красти. От тому ви, прислужники синячо- дрищачої влади сидите тут на зарплаті і тошните. 

 

 

 

Ссилочку на ту соціологію.Та зрешту не вона важлива,бо референдум покаже реал.РОБІТЬ і вам зарахується.Навіть на теперішніх виборах.думаю,що то (РОБОТАа не говорильня) того варте.

 

Такаж ссилочка, як і у аутсайдера на його соціологію. 

Link to comment
Share on other sites

перенос поста на следующую страницу:

http://uapolitics.com/topic/11568-batkіvschina-іnіtcіiuє-provedennia-referendumu/?p=308391

 

 

Ще один "будапештський меморандум" :X ? Бо такого нема -союзник НАТО.Ніде не прописано,що то і з чим їдять.

 

 

Link to comment
Share on other sites

З союзниками. Я б скажімо набагато прихильніше поставився до спільної заяви Президента, Прем`єра, лідерів основних парламентських фракцій і голів українських церков.  

То що, чекати роками, поки вони ту заяву озвучать? І до чого тут духовенство? Хай ще спілка кіномеханіків виступить. Чи видавлювати з них тую заяву? Якщо їм не треба і не хочеться до НАТО.Мабуть, всоте пояснюю, що Юля зробила все згідно Закону. Які можуть бути претензії? Ці кола розмови ми вже проходили. Ви просто тролі на зарплаті. Розмова по колу, нові й нові причіпки. Скільки я вам на зарплату буду працювати? Нах ідіть.

Змінено користувачем Аліє
Link to comment
Share on other sites

ДЕ клин? Учора в Шустера з цього питання виступав не надто рейтинговий Власенко. Підтримка аудиторії була стабільно 90%+.

Референдум о НАТО - клин между патриотами???

До такого додуматься надо. Сурковщина какая то ;o

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Безумовно. І ця організація на показуху вестися не буде. Ти ж подивись що обіцяють - давайте вступимо і після цього не треба буде навіть палець піднімати - НАТО нас захищатиме. Це серйозне обговорення, як по-твоєму?

 

А всі обговорення тут серйозні? ;o  Я особисто не "наполеон" і ставлюся до них.як до "спуску пару" в одних,дрочки опонента у других,підвищення власного значення у власних очах у третіх.просто платна робота у четвертих,тролізм в силу власного характеру і т.д.Серйозності не бачу B-)  Форум не той рівень дискусії.Як танчики не війна. B-)

 

 

Link to comment
Share on other sites

То що, чекати роками, поки вони ту заяву озвучать? І до чого тут духовенство? Хай ще спілка кіномеханіків виступить. Чи видавлювати з ни х тую заяву? Якщо їм не треба і не хочетьсядо НАТО.

 

 

Чому роками? Наскільки я розумію ви навіть не пробували просто заявили що "БЮТ виступа з ініціативою".

 

А вже потім почали вимагати що б інші підтримали вашу ініціативу. Тобто поставили всіх перед фактом не обговоривши елементарної координації зусиль.

Link to comment
Share on other sites

 

А всі обговорення тут серйозні? ;o  Я особисто не "наполеон" і ставлюся до них.як до "спуску пару" в одних,дрочки опонента у других,підвищення власного значення у власних очах у третіх.просто платна робота у четвертих,тролізм в силу власного характеру і т.д.Серйозності не бачу B-)  Форум не той рівень дискусії.Як танчики не війна. B-)

 

 

 

 

 

Чому? Тут висловлюється багато серйозних думок.

Link to comment
Share on other sites

Тю. Якщо ти за, то тільки буде сигнал про збирання підписів - допоможеш?

Така сама, як і твої 50%

Абсолютно-обіцяю на бічу всіх обійти.Правда у нас тут в основному виїхавші "адесіти" і другі "картаві містечкові",але якщо треба то треба B-)

Link to comment
Share on other sites

Чому роками? Наскільки я розумію ви навіть не пробували просто заявили що "БЮТ виступа з ініціативою".

 

А вже потім почали вимагати що б інші підтримали вашу ініціативу. Тобто поставили всіх перед фактом не обговоривши елементарної координації зусиль.

 А потім у дупу цілувати?  Закон дозволяє такі дії, як зробила Батьківщина? Дозволяє. Все інше - від лукавих кацапських трорлів.  Ігнор.

Link to comment
Share on other sites

 А потім у дупу цілувати?  Закон дозволяє такі дії, як зробила Батьківщина? Дозволяє. Все інше - від лукавих кацапських трорлів.  Ігнор.

 

Заради хорошої справи можна і потерпіти, не всі люди ідеальні.  А ти власне і підтверджуєш що вас цікавить не позитивний результат а піар-ефект.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ми працюємо. Уявімо, що на референдумі народ сказав ТАК. Але це нічого не значить. Потрібні будуть певні кроки ВЛАДИ, Оскільки при вступі до НАТО є цілий ряд умов. А наша влада (нинішня) не збирається ці умови виконувати, бо тоді неможливо буде красти. От тому ви, прислужники синячо- дрищачої влади сидите тут на зарплаті і тошните. 

Такаж ссилочка, як і у аутсайдера на його соціологію. 

 

 

Ось і добре.ЗРОБІТЬ хоч раз щось зі своєї сторони ДО КІНЦЯ.А потім будете обвинувавчувати других (і буде защо).

По "соціології" зрозуміло-мамка написала.а це для вас істина в останній інстанції :D Ох ці юлькосектанти :fp1:  і навіть не скривають  свою "наркозалежність" B-)

Змінено користувачем cynic
Link to comment
Share on other sites

Чому? Тут висловлюється багато серйозних думок.

 

Це так як в совку на кухнях висловлювалося багато серйозних думок.ККД яких був уйх цілих і стільки ж десятих.Спустися на грішну землю.Серйозні думки і обговорення тут можуть бути лише коли обговорюють РЕМОНТ КВАРТИРИ ,якщо сам її робиш і потребуєш помочі чи консультації.Все решта-піар,піфзд*ж і провокація.Цинічно кажучи. B-)

 

 

Змінено користувачем cynic
Link to comment
Share on other sites

Момент такий, що не потрібно вже ніякої роз''яснювальної кампанії, хуйло провів. Але організаційна робота напроти зараз буде ускладнена. Не треба їй хоча б заважати.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

Це так як в совку на кухнях висловлювалося багато серйозних думок.ККД яких був уйх цілих і стільки ж десятих.Спустися на грішну землю.Серйозні думки і обговорення тут можуть бути лише коли обговорюють РЕМОНТ КВАРТИРИ ,якщо сам її робиш і потребуєш помочі чи консультації.Все решта-піар,піфзд*ж і провокація.Цинічно кажучи. B-)

 

 

 

 

 

Я ж тут не гори звертати пробую. Швидше перевіряю свою думку з інших точок зору. Для себе я знайшов багато корисного, хоч і багато сміття

Link to comment
Share on other sites

Момент такий, що не потрібно вже ніякої роз''яснювальної кампанії, хуйло провів. Але організаційна робота напроти зараз буде ускладнена. Не треба їй хоча б заважати.

 

По-моєму ніхто і не заважа. Це ви вимагаєте від інших людей негайно виділити потрібні вам ресурси. Не сприймаючи ніякі пояснення.

Змінено користувачем outsider
Link to comment
Share on other sites

Я ж тут не гори звертати пробую. Швидше перевіряю свою думку з інших точок зору. Для себе я знайшов багато корисного, хоч і багато сміття

Ми ж говоримо про обговорення,а отже і якісь результати,а не перевірка власної думки.А результати нашого кіпішу-не виходять за рамки цього форуму,отже ККД ніякий.Це швидше свого роду лікувальний майданчик людської психіки.Для кожного інакше-оходолоджує,дає почуття ліктя,знімає стрес,підвищує самоповагу.От з цієї площини-так,дає результат.Але з цим до психолога.а не до політиків. :)

Link to comment
Share on other sites

Момент такий, що не потрібно вже ніякої роз''яснювальної кампанії, хуйло провів. Але організаційна робота напроти зараз буде ускладнена. Не треба їй хоча б заважати.

РОБІТЬ.Поставте перед фактом владу чи тих хто вам "заважає",що будете працювати ДО КІНЦЯ. Покажіть що ви МОЖЕТЕ НА ДІЛІ.І люди до вас потягнуться знову.Серйозно.

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...