Перейти до змісту

"Батьківщина" ініціює проведення референдуму про вступ в НАТО


Snowflake

Recommended Posts

НAТО каже що не на часі, але хто їх козлів питатиме

Да ви шо? Канєшно не на часі, поки у нас немає верховенства права. А де воно візьметься?  З Гарантом, що оточив себе синяччам і кумами і труситься за свою сраку? Де воно візьметься, якщо минулої НОЧІ суддя Аблов, заборонив проведенння народних зборів щодо ініц. вступу до НАТО? Часи яника і Кучми не нагадує?

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Да ви шо? Канєшно не на часі, поки у нас немає верховенства права. А де воно візьметься?  З Гарантом, що оточив себе синяччам і кумами і труситься за свою сраку? Де воно візьметься, якщо минулої НОЧІ суддя Аблов, заборонив проведенння народних зборів щодо ініц. вступу до НАТО? Часи яника і Кучми не нагадує?

 

 

Мені абсолютно похєр. Дрочіть, себто - проводьте. Головне - побільше партретів бублика.

  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Мені абсолютно похєр. Дрочіть, себто - проводьте. Головне - побільше партретів бублика.

Мова не йде, кому похер. Я запитую, де верховенство права, що є однією з умов вступу до НАТО. Ви ж там вважаєте, що ми прямо туди потоптом ідемо, не питаючись дозволу. А патретів Юлі не було на зборах жодного. Вона була сама. Ви це добре бачили по ТБ.

Link to comment
Share on other sites

Мова не йде, кому похер. Я запитую, де верховенство права, що є однією з умов вступу до НАТО. Ви ж там вважаєте, що ми прямо туди потоптом ідемо, не питаючись дозволу. А патретів Юлі не було на зборах жодного. Вона була сама. Ви це добре бачили по ТБ.

 

Якщо точно то я вважаю що Юлі абсолютно похєр результат референдума. Вічна лузерша просто пробує осідлати перспективну тему

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Якщо точно то я вважаю що Юлі абсолютно похєр результат референдума. Вічна лузерша просто пробує осідлати перспективну тему

А хто сказав, що вона вічна лузерша? Варто їй тільки слово сказати, як ви, педросиняки і дрищі аж пінитеся. Якщо лузерша, забудьте про неї. Так ні ж, у кожному пості, у кожній темі - ви примудряєтеся згадати Юлю.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я особисто підтримую проведення цього референдуму, маю надію, що результат його буде достатньо переконливим...

Юля вчора так і сказала, що вирішувати такі речі повинні не політики в кабінетах, а прості громадяни.  От хай і вирішують. 

Link to comment
Share on other sites

А хто сказав, що вона вічна лузерша? Варто їй тільки слово сказати, як ви, педросиняки і дрищі аж пінитеся. Якщо лузерша, забудьте про неї. Так ні ж, у кожному пості, у кожній темі - ви примудряєтеся згадати Юлю.

 

Ну так гадить же скотинка.

  • Upvote 1
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Ну так гадить же скотинка.

Гадить вам, синяччю. Скоро будете, як в"юни посипані сіллю вивертатися. Як Шухрич учора на СС.  Гадить, бо хіба можна терпіти отаке, наприклад? https://forum.durdom.in.ua/viewtopic.php?f=1&t=145908

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Та ні просто гадить. Дура з ініціативою

 

Очєрєдной слів :gigi:  Мені треба вже гілочку окрему виділити, де будуть записуватися всі ваші сліви. Як я раніше не додумалась?

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Очєрєдной слів :gigi:  Мені треба вже гілочку окрему виділити, де будуть записуватися всі ваші сліви. Як я раніше не додумалась?

 

Ну да це ж тільки срані бублики йдуть від перемоги до перемоги.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

А можно?

просто закрыть! эту тему!!!???

 

 

Так как вначале инициатива была не от Юли а от Премьер-министра Яценюка!

А референдум пусть себе оставит.

 

прошу закрыть эту тему за её ложное предоставление.

Змінено користувачем Бондар Роман /Tracker/
  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

А можно?

просто закрыть! эту тему!!!???

 

 

Так как вначале инициатива была не от Юли а от Премьер-министра Яценюка!

А референдум пусть себе оставит.

 

прошу закрыть эту тему за её ложное предоставление.

Коли выд нього була ыныцыатива? Давайте згадаэмо всых полытикыв за всы роки. Кому бути першим. АБИНЕЮЛЯ :gigi: А законні кроки зробила вона. І це треба визнати. 

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

А можно?

просто закрыть! эту тему!!!???

 

 

Так как вначале инициатива была не от Юли а от Премьер-министра Яценюка!

А референдум пусть себе оставит.

 

прошу закрыть эту тему за её ложное предоставление.

По-перше, в заголовку теми написано "Батьківщина", а не "Юля", по-друге, Яценюк раніше виступив з ініціативою скасування позаблокового статусу, а не референдуму за НАТО.

Заголовок теми цілком правдивий.

UPD. Хоч Тарасюк на зборах казав, що референдум - це Юлина ініціатива.

Змінено користувачем Snowflake
Link to comment
Share on other sites

хз

референдум по нато у такій ситуаціїї це схоже на провокацію...а якщо ця йухня піднімить сепаратроський рух знову на півдні і сході?

якщо підтримка пр впала  до мінімуму..то це не означає що не підтримка НАТО у тих регіонах також знизилась

Link to comment
Share on other sites

Я думаю, що референдум не потрібен для вступу в НАТО з юридичної точки зору, але він потрібен для того, щоб деякі українські політики при зустрічі з представниками НАТО не казали, що вступ України не на часі.

Змінено користувачем Snowflake
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Було озвучено, що соціологія каже, що там підтримка зросла. Виступав Ігор Луценко. Він приїхав звідти. Теж казав подібне.

 

Зросла в нас, однозначно. Хоча більшості на лугандонії і не буде, але кращого результату, ніж зараз, нам ніколи не отримати. Результати референдуму не мають термінів придатності і будуть напрацюванням на осяжну перспективу. Власне, лише відсутність зафіксованої більшості населення "за" є єдиним істотним аргументом проти нашого членства. З позитивним результатом і продемонстрованою здатністю опиратися хуйлу, ми зможемо реально тиснути на Захід і домагатися ПДЧ вже найближчим часом.

А деморалізована наразі лугандонська більшість, що проти, має це схавати, і навряд наважиться підіймати таку ж хвилю, як неодмінно б це зробила у менш буремні часи.

 

п.с. Яценюк озвучив ідею відмови від позаблоковості, а потім Тимошенко ініціювала референдум. Але вперше вона висунула пропозицію провести його задовго до Яценюка - ще одночасно з минулими президентськими виборами.

Змінено користувачем Euro
  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

україні обовязково потрібно рухатись в напрямку членства в нато, незалежно від тодо як це коментують західні політики сьогодні, бо завтра коментарі можуть бути цілком іншими, а "нам своє робить" і референдум це є один із кроків в цьому напрямку. тому проведення такого референдуму є великим плюсом і чим скоріше ми його проведем тим міцнішими будуть позиції україни під час різних міжнародних перемовин про місце україни у світовій спільноті.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Сеня сказал про необходимость и инициативу вступления в НАТО.

А Юля сразу растроллила "хочу референдум".

А перед выборами президента она ничего об этом не говорила? У вас как с памятью, все в порядке?

Ну так могу напомнить: она еще тогда предлагала в случае второго тура провести референдум по НАТО.

Змінено користувачем SlavRedko
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

україні обовязково потрібно рухатись в напрямку членства в нато, незалежно від тодо як це коментують західні політики сьогодні, бо завтра коментарі можуть бути цілком іншими, а "нам своє робить" і референдум це є один із кроків в цьому напрямку. тому проведення такого референдуму є великим плюсом і чим скоріше ми його проведем тим міцнішими будуть позиції україни під час різних міжнародних перемовин про місце україни у світовій спільноті.

 

Якщо вже так кортить то треба проводити саме референдум. З ширкою дискусією, комітетами "за" і "проти". Якщо буде профанація ніхто її серйозно не сприйме. Як не був сприйнайтий грузинський референдум

Link to comment
Share on other sites

Якщо вже так кортить то треба проводити саме референдум. З ширкою дискусією, комітетами "за" і "проти". Якщо буде профанація ніхто її серйозно не сприйме. Як не був сприйнайтий грузинський референдум

так референдум і є референдум, як інакше це поняття можна трактувати? саме референдум, не саме референдум? в чому різниця?

 

доречі завдяки референдуму першого грудня щодо незалежності, який ми могли і не проводити, ми вибили масу козирів із рук русошобли на цілих 20 з лишнім років, навіть в криму, причому так, що їм довелося проводити військове втручання, щоб хоч якось повернути хід історії назад. а референдум по нато чи навіть членство в єс навічно добє ту шоблу, або виведе їх на такий маргінес з якого вже не повертаються...

Змінено користувачем Came Tak
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...