Перейти до змісту

Люди, а вам не жалко цю людину?


Recommended Posts

Йулє - піздєц, сєктє єйо - піздєц

 

Йобнутим на всю дурную голову йулєхванам єто нє доходіт

:gigi:

 

Дзіп, я не "йулєхван", але "піздєц, сєктє єйо - піздєц" - це характеристика світогляду та виховання.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

та нє, Юлі не піздєц і вона досить добре себе почуває. І мені не піздєц.

 

ложкінським холуям, які сидять в германії теж не піздєц. І Петі з його рашен заводіками не піздєц. і дурачку сємьону не піздєц, буде гигикати і далі.

 

а піздєц тим хлопцям що пішли воювати, повіривши у відродження України. та і самій Україні може бути піздєц.

 

можна ржать

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

та нє, Юлі не піздєц і вона досить добре себе почуває. І мені не піздєц.

 

ложкінським холуям, які сидять в германії теж не піздєц. І Петі з його рашен заводіками не піздєц. і дурачку сємьону не піздєц, буде гигикати і далі.

 

а піздєц тим хлопцям що пішли воювати, повіривши у відродження України. та і самій Україні може бути піздєц.

 

можна ржать

 

 

начинай отсюда ржать

 

http://uapolitics.com/topic/9948-iulia-na-pens%D1%96%D1%97-zajnialas-shop%D1%96ngom/page-3

Link to comment
Share on other sites

Дзіп, я не "йулєхван", але "піздєц, сєктє єйо - піздєц" - це характеристика світогляду та виховання.

 

заметь, я лайкнул єтот пост, но как говорят (ц) с ослами дискутировать - по ослячому общацца.

(єто нє о тєбє)

Змінено користувачем ЦеDzip
Link to comment
Share on other sites

Ще один інтелєктуал.

 

 

пацан так старається показати що йому все ще весело, аж жаль його

бувають такі екземпляри: уже всі на нього дивляться як на ідіота, а воно все ще із себе веселуна зображає.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

чого ще один? А перший хто?

:fp1: нуйопт!

пацан так старається показати що йому все ще весело, аж жаль його

бувають такі екземпляри: уже всі на нього дивляться як на ідіота, а воно все ще із себе веселуна зображає.

 

пацан, так шо нащьот поржать?

 

http://uapolitics.com/topic/9948-iulia-na-pens%D1%96%D1%97-zajnialas-shop%D1%96ngom/page-3

Link to comment
Share on other sites

А.. будь здоров :gigi:

У Олдбоя скоро буде нервовий зрив на фоны Чаєчкі. Олдбой, чого ти, я жартую))

 

 

давай жартувать разом

 

убють 200 бійців Донбасу сьогодні чи дозавтра доживуть?

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

давай жартувать разом

 

убють 200 бійців Донбасу сьогодні чи дозавтра доживуть?

маю надію що доживуть. Вони ж воюють, чого з них жратувати? ;o

Link to comment
Share on other sites

маю надію що доживуть. Вони ж воюють, чого з них жратувати? ;o

 

 

а Петя жартує. 

Домовиться із Путіним про коридор. Вони поїдуть а їх розхуярять із засідки. Петі весело, і Путіну весело.

Учора от іще хохма була. Петя пообіцяв машини прислати і всіх вивезти. Дурачки уже другий день ждуть, а Петя із Хуйлом животи від сміху рвуть.

 

Ну чим не веселуха?

Link to comment
Share on other sites

ты не ходил по ссылке выше? так посмтри как этот юзер шутит по поводу гибели людей

прочитал. я могу сложить его психологический портрет

 

он радуется что наши гибнут на Востоке Украины, потому что в этом можно обвинить (может конечно когда и по делу) ненавистного ему президента. Клиника конечно :shuffle:

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

прочитал. я могу сложить его психологический портрет

 

он радуется что наши гибнут на Востоке Украины, потому что в этом можно обвинить (может конечно когда и по делу) ненавистного ему президента. Клиника конечно :shuffle:

 

вот! и к бабке юле не ходи

Link to comment
Share on other sites

прочитал. я могу сложить его психологический портрет

 

он радуется что наши гибнут на Востоке Украины, потому что в этом можно обвинить (может конечно когда и по делу) ненавистного ему президента. Клиника конечно :shuffle:

 

 

да, клініка

а шо уже нє ржом?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...