Перейти до змісту

Люди, а вам не жалко цю людину?


Recommended Posts

Я попробую тобі обяснити.

В кожній нормальній країні після виборів нового президента, люди

зранку встають, ідуть на роботу, живуть і підтримують цього президента. Про вибори забули !

В Україні Юлю не вибрали, і для юльків це драгедія і оплєуха ! І вони починають срати на все що робиться в країні.

Просто хочуть Юлю ! Хоча навіть дібіл знає що з 12 % це кінець . І навіть в ВР 4-5 % майбутніх це також кінець.

А Вона далі сує палки в колеса , і за нею іде зазомбоване біле братство серучи на все що робиться в державі !

І де конструктивізм з того всього ?

От візьми наприклад ярого юлька OldBoy, прочитай любу його гілку - понос на все що відбувається і що старається

зробити нова влада ! Ахуєнний памощнік і будівничий нової держави, нє ?

Доти, доки Юля не вийде на трибуну, чи прийде до Савіка Шмустера і не скаже - дасвіданія, я ухажу - доти її будуть

чмирити. Нема майбутнього , аферизм і фарисейство вже не спрацьовує...

Выбрали Порошенко а дрыщи с синяками каждый день вспоминают ... Юлю

Ветки открывают о ней. В ветках об "успехах Пороха" тут же про нее начинают писать.

Такое впечатление что они понимают как про махнулись с Пецей поэтом компенсируют нападками на Юлю и юльков.

Калька 4-х лет правления "четкого хозяйственника Фьодорыча" (какой то кацапский мудак tm) - "а пры Йулибуло б гирше"

 

Больные люди, однако :(

  • Upvote 3
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

1. Я не обкурений .

2. Гілку я не відкривав.

3.Юлька лізе туда, де її ніхто не просить лізти. Вона вже ніхто , щоб комусь щось вказувати.

4. Тільки за щоб мовчала і не лізла куди не просять.

5. Аліє, а ти вона чи він ?

Вона нікому не вказує.Сказала, що буде підтримувати президента. Вона є головою найпотужнішої партії. і має право робити заяви.Аот ти, чужинець, яке ти маєш право вказувати Юлі?

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

Нажаль, цю сторінку не знайдено. Поверніться на головну сторінку форуму.

 

Корисна інформація

 

 

купі сєбє компютєр, дєрєвня  :fp1:  :gigi:

 

на ще раз

 

http://uapolitics.com/topic/9948-iulia-na-pens%D1%96%D1%97-zajnialas-shop%D1%96ngom/page-3

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

заокеанские колбасные черви озаботились юлькой.. а кого, собственно волнует ваше мнение? вы здесь - меньше чем никто.. фикция.. выбирайте себе обам, клинтонов, а тут и без сопливых разберутся..мнение ватника велесова важнее чем ваше, всех скопом..потому, что он гажданин украины, а вы - плесень забугорная.. :nose3:

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Та ні, просто набридла тупа і амбітна дурепа. Я ж вже пару разів сказав. Іншої відповіді у мене не буде.

Та ще ж тиждень тому ви волали, чому мовчить? Набридла? а ти її забудь.

Link to comment
Share on other sites

:66: юлєфани хочуть її забути, але нормальні люди не можуть! в єтом і отлічіє

Дзіпа, ти майстер викривити будь що. Але то не є реалії. Реалії - вони інші. Юлька ніде не дінеться.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Вона нікому не вказує.Сказала, що буде підтримувати президента. Вона є головою найпотужнішої партії. і має право робити заяви.Аот ти, чужинець, яке ти маєш право вказувати Юлі?

А де відповідь на пункт 5 ?

Link to comment
Share on other sites

Я? Та хай хоч язика собі для піару відріже.

Коли я заходжу на кацапські форуми, то дивуюсь. Юлька для них -  страшніша від правого сектора і Порошенка разом взятих.  І тут якби патріоти згорають від ненависті до неї. Цікаво виходить. Але мене особисто втішає, як забугорні дрищі скрегочуть зубами. Нісладко їм там, відімо....

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Коли я заходжу на кацапські форуми, то дивуюсь. Юлька для них -  страшніша від правого сектора і Порошенка разом взятих.  І тут якби патріоти згорають від ненависті до неї. Цікаво виходить. Але мене особисто втішає, як забугорні дрищі скрегочуть зубами. Нісладко їм там, відімо....

для кацапів всі страшні. І Юлька, і Ющ, и Сєня, і Порох, і Бандера, і Петлюра (про Петлюру вони взагалі думають что за замісник Бандери був) :))

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 


Коли я заходжу на кацапські форуми, то дивуюсь. Юлька для них -  страшніша від правого сектора і Порошенка разом взятих.

 

Тебя не затруднит дать ссылку в подтверждение? 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...