Перейти до змісту

Попередні умови припинення вогню на Сході: створення Придністров'я-2, - ЗМІ


Recommended Posts

ибо взять на вооружение циничную путинскую тактику: стрелять из «Градов», а на все обвинения делать круглые глаза и говорить, что это не мы.

 

 

ага...когда это наши так делали? все время лохи лохами

Link to comment
Share on other sites

Пока в Минске шли переговоры, русские под Мариуполем не прекращали огонь

Пятница, 05 сентября 2014, 17:29

 
 
 

Версия для печатиКомментарии0

 

По состоянию на 16:30 возле Мариуполя в районе Широкиного военные России продолжали обстреливать позиции сил АТО.

Об этом во время брифинга сообщил спикер Информационная центра СНБО Андрей Лысенко.

По его словам, продвижения российских войск в сторону Мариуполя не было.

Среди украинских военнослужащих есть раненые, пока их доставляют в медицинские учреждения Мариуполя и других населенных пунктов. На данный момент информация о количестве потерь уточняется.

Отвечая на вопросы журналистов, Лысенко добавил: "Сейчас ситуация возле Мариуполя стабилизирована. Попытки боевиков выступить в сторону Мариуполя остановлены".

Военнослужащие Нацгвардии и добровольческих батальонов вместе с Вооруженными силами надежно держали оборону города.

С территории России из системы "Град" осуществлен обстрел позиций украинских войск в районе Макарово и с установки "Смерч" - Нижний Минченок Луганской области.

Россияне также обстреляли позиции и блокпосты украинских военных в районах н.п. Станица Луганская, Никишино, Стукалова Балка.

Как известно, днем 5 сентября в Минске контактная группа с участием Леонида Кучмы, так называемых "ДНР" и "ЛНР", а также ОБСЕ подписала протокол о прекращении огня на Донбассе с 18:00 в этот же день (по киевскому времени).

Президент Украины Петр Порошенко приказал начальнику Генерального штаба Вооруженных сил Украины прекратить огонь на Донбассе, начиная с 18:00 5 сентября.

Украинская правда

Link to comment
Share on other sites

А вот и  размытые условия "перемирия" короче Приднестровье -2

 

Порошенко оголосив про умови перемир'я. Повний текст заяви

П'ятниця, 05 вересня 2014, 17:59

 

Версія для друку Коментарі5

Президент Петро Порошенко в Ньюпорті (Уельс, Велика Британія) заявив про досягнення домовленостей про перемир’я та навів умови цих домовленостей.

"Європейська правда" наводить повний текст заяви глави держави в перекладі українською (Порошенко звертався до присутніх англійською).

Панове, як ви знаєте, в Мінську (на засіданні тристоронньої групи з регулювання конфлікту) було підписано протокол з імлементації мого мирного плану.

В цьому протоколі передбачені конкретні кроки зі встановлення миру та стабільності в частині Донецької та Луганської областей.

Базуючись на цьому протоколі, я дав вказівку керівнику моєї армії оголосити перемир’я починаючи з 18.00 за київським часом, тобто за півгодини.

Дуже важливо, щоби це перемир’я тривало довго, це дасть нам можливість продовжити політичний діалог, який принесе мир та стабільність у Донбас.

Я хочу також надати вам інформацію, що це включає дорожню карту, де мають бути прописані практичні кроки по кожному пункту з протоколу.

Ми очікуємо, що найближчим часом будуть звільнені заручники. Найбільш можливо, що це відбудеться завтра. Ми готові забезпечити значні кроки, які включатимуть децентралізацію влади, особливий статус окремих регіонів Донецької та Луганської областей щодо їхньої економічної свободи, гарантію вільного використання будь-яких мов на цій території, а також культурних традицій.

Також це включатиме амністію - тобто все, що є в моєму мирному плані.

Я можу сказати, що сьогодні я дуже задоволений результатами саміту і дуже задоволений, що (домовленість про) перемир’я досягнуто саме під час саміту.

Я можу також підтвердити, що це перемир’я ґрунтується на домовленостях, які було досягнуто під час моєї телефонної розмови з президентом Путіним, і це є важливим з огляду (гарантій) того, що це перемир’я триватиме довго. Тепер це – наша спільна (з Путіним) відповідальність.

Я може запевнити, що з українського боку ми зробимо все можливе, щоби зберегти мир та стабільність у східній частині України.

Також хочу запевнити, що це перемир'я досягнуто на засадах мого мирного плану, тобто на засадах поваги до суверенітету та цілісності України.

 

http://www.eurointegration.com.ua/news/2014/09/5/7025744/

 

 

Т.е. кусок Луганды и Домбабве будут иметь особый статус. Причем скорее всего будут финансироваться из Украины и участвовать в выборах - если так, то очень хреново (

Link to comment
Share on other sites

Т.е. кусок Луганды и Домбабве будут иметь особый статус. Причем скорее всего будут финансироваться из Украины и участвовать в выборах - если так, то очень хреново (

Оно б еще ничего, если б при этом стереть в порошок Ефремова, Ахметова, и пр. лугандонскую "элиту". Иначе это просто разграбление и ослабление Украины еще большими темпами.

Link to comment
Share on other sites

Ключевой момент - будем ли мы контроллировать границу. Если да то норм. Нет - по сути наш проигрышь и дальшейшая эскалация.

Змінено користувачем Odessit
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А вот и  размытые условия "перемирия" короче Приднестровье -2

 

Порошенко оголосив про умови перемир'я. Повний текст заяви

П'ятниця, 05 вересня 2014, 17:59

 

Версія для друку Коментарі5

Президент Петро Порошенко в Ньюпорті (Уельс, Велика Британія) заявив про досягнення домовленостей про перемир’я та навів умови цих домовленостей.

"Європейська правда" наводить повний текст заяви глави держави в перекладі українською (Порошенко звертався до присутніх англійською).

Панове, як ви знаєте, в Мінську (на засіданні тристоронньої групи з регулювання конфлікту) було підписано протокол з імлементації мого мирного плану.

В цьому протоколі передбачені конкретні кроки зі встановлення миру та стабільності в частині Донецької та Луганської областей.

Базуючись на цьому протоколі, я дав вказівку керівнику моєї армії оголосити перемир’я починаючи з 18.00 за київським часом, тобто за півгодини.

Дуже важливо, щоби це перемир’я тривало довго, це дасть нам можливість продовжити політичний діалог, який принесе мир та стабільність у Донбас.

Я хочу також надати вам інформацію, що це включає дорожню карту, де мають бути прописані практичні кроки по кожному пункту з протоколу.

Ми очікуємо, що найближчим часом будуть звільнені заручники. Найбільш можливо, що це відбудеться завтра. Ми готові забезпечити значні кроки, які включатимуть децентралізацію влади, особливий статус окремих регіонів Донецької та Луганської областей щодо їхньої економічної свободи, гарантію вільного використання будь-яких мов на цій території, а також культурних традицій.

Також це включатиме амністію - тобто все, що є в моєму мирному плані.

Я можу сказати, що сьогодні я дуже задоволений результатами саміту і дуже задоволений, що (домовленість про) перемир’я досягнуто саме під час саміту.

Я можу також підтвердити, що це перемир’я ґрунтується на домовленостях, які було досягнуто під час моєї телефонної розмови з президентом Путіним, і це є важливим з огляду (гарантій) того, що це перемир’я триватиме довго. Тепер це – наша спільна (з Путіним) відповідальність.

Я може запевнити, що з українського боку ми зробимо все можливе, щоби зберегти мир та стабільність у східній частині України.

Також хочу запевнити, що це перемир'я досягнуто на засадах мого мирного плану, тобто на засадах поваги до суверенітету та цілісності України.

 

http://www.eurointegration.com.ua/news/2014/09/5/7025744/

 

 

Т.е. кусок Луганды и Домбабве будут иметь особый статус. Причем скорее всего будут финансироваться из Украины и участвовать в выборах - если так, то очень хреново (

 

 

 

ненене...нах нах

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Как я понял - тут самое хреновое, это то что лугадну вовлекуть в полит процесс, как хотел путлер. И будут у нас опять несколько десятков мажоритарщиков - уродов оттуда ((

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Как я понял - тут самое хреновое, это то что лугадну вовлекуть в полит процесс, как хотел путлер. И будут у нас опять несколько десятков мажоритарщиков - уродов оттуда ((

 

Та ще й додайте уродов, яких наобирає гепаДопінськ та й інші області. :fp1: Виборці нікуди не поділись. Може трошки причаїлись.

Link to comment
Share on other sites

Ми готові забезпечити значні кроки, які включатимуть децентралізацію влади, особливий статус окремих регіонів Донецької та Луганської областей щодо їхньої економічної свободи, гарантію вільного використання будь-яких мов на цій території, а також культурних традицій.

 

А почему только этим регионам экономическая свобода? А другие области хуже что ли?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...