Перейти до змісту

Явка кармососів для покаяння


Гість Хома

Recommended Posts

Так че там Фома? Набрал в рот гавна и не отсвечиваешь?
"На хуя воно тобі"?

 

_______

 

Попередження від модератора Фома. Причина: 11.2 Хамство, хуліганство, зловживання нецензурними словами (10). Розділ: Явка кармососів для покаяння
Отримано від модератора штрафних балів: 10. -- Обмеження діє до 05 жов 2014 21:57
Можливість дописувати на форумі відключено на 1 дні(в)

Змінено користувачем Фома
Link to comment
Share on other sites

Фома,

 

банить за "манипуляции с кармой", если предусмотрена возможность ставить плюс или минус  - это нонсенс)

и глупость  :blush2:

 

даже если кто-то целенаправленно минусует - ну это Карма, то бишь, виртуальная Судьба у форумчанина такая  :pardon: причем у обоих сторон :gigi:  ну не любит кто-то кого-то... это же не прямые оскорбления и унижение, не угрозы

 

вмешиваться в сей процесс - портить уже свою личную карму, причем не понарошку) 

 

задумайтесь  :blush2:

лайкнул!

 

Мне нравится,  :tu:

 

Не нравится  :td:

 

Юзер написал гадость, пусть по моему понятию, но гадость...Ставлю :td: 

 

Кстати мне там юлефобствующие кармодрочеры наставили :td: , вообще не за высказывания, а нейтральную информацию...

Примеры надо? Их есть у меня! 

 

Только потому что я юлек...  

Link to comment
Share on other sites

лайкнул!

 

Мне нравится,  :tu:

 

Не нравится  :td:

 

Юзер написал гадость, пусть по моему понятию, но гадость...Ставлю :td:

 

Кстати мне там юлефобствующие кармодрочеры наставили :td: , вообще не за высказывания, а нейтральную информацию...

Примеры надо? Их есть у меня! 

 

Только потому что я юлек...  

Ти юлько бот.Юльків тут до чорта,але юлькоботів -на пальцях.Ти,Аліє,олдбой і асмодей.Класики сектантського фанатизму і нетерпіння до думки інших.

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

лайкнул!

 

Мне нравится,  :tu:

 

Не нравится  :td:

 

Юзер написал гадость, пусть по моему понятию, но гадость...Ставлю :td:

 

Кстати мне там юлефобствующие кармодрочеры наставили :td: , вообще не за высказывания, а нейтральную информацию...

Примеры надо? Их есть у меня! 

 

Только потому что я юлек...  

Якщо власники форуму це вітають... От за що славредко забанений? Зате вчорашні шавки -хочби хни. Особливо Абориген.  Свої ж. 

Link to comment
Share on other sites

Якщо власники форуму це вітають... От за що славредко забанений? Зате вчорашні шавки -хочби хни. Особливо Абориген.  Свої ж. 

За что меня должны были забанить? Неужели за то, что одна упоротая курица оклеветала мое имя назвав ватником? :lol2:

Link to comment
Share on other sites

Ти юлько бот.Юльків тут до чорта,але юлькоботів -на пальцях.Ти,Аліє,олдбой і асмодей.Класики сектантського фанатизму і нетерпіння до думки інших.

Цинік, навести гілочку, де нетерпимість від компашки Дзіпа, Стіві, Вєня, ще якась шушера?  Знаєш ти, про що. Поводили себе гидотно, на що модери закрили очі.

 

Зате мені відключили можливість дописувати на форумі на кілька днів. БЕЗ ПОПЕРЕДЖЕННЯ І ОГОЛОШЕННЯ. Дякувати одному з модерів- все утряслось. То де тут може бути терпимість?

 

 Яка може бути терпимість, коли одна особа тільки влітає на форум, після рєпки, тут же в кожному пості виливає відро брехні і бруду?

 

Тому форум виглядає мерзенно.

 

Мене тут вважають якоюсь каровкою. Вчора виявилось, що то Божена з ДД. Та Божена розумна людина, фаховий юрист. І всіляким Стіві до неї ніколи не дістати. Так само, як Стіві, Дзіпи, Вєні - вилітають з того форуму, як пробки

 

.А тут їм добре. Цугундер -   2. Тільки там синяччя, а тут, буцім-то патріоти.

 

А тепер про юлеботство. Це ви, проплачені, не можете зрозуміти, що можна себе добровільно вкидати в оце ваше лайно, щоб захистити розумного політика.

 Спробувати донести до вас, що обираючи ЛІШЬБИНЄЮЛЯ кожен раз, ви довели країну до такого стану.  От купа з вас голосували за пороха. А тепер заявляєте Я РАЗОЧАРОВАЛСЯ. Разочаровался біля клавіатури, то ще нічого.А хтось за таке разочарованіє голову свою поклав на Донбасі. 

Коли до вас дійде, що вибирати треба не за луївіттон, а за конкретні справи?   От кричали, юлькасука в луївіттоні. Ну добилися. Юлька в Харкові, зате повна рада богатирьових і ганьок в тому ж луєвіттоні з ніг до голови. Нічого, кілька років терпіли знущання цієїкамарильї. Но  ЛІШЬБИНЄЮЛЯ.    Продовжуйте й далі.

 

 

ПС. Чекаю на відра лайна і бруду. Купу мінусів і брехні. Можете починати.Хто перший? 

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

За что меня должны были забанить? Неужели за то, что одна упоротая курица оклеветала мое имя назвав ватником? :lol2:

 

Ти брехун. Ніхто тебе ватніком  не називав.  Ти сам себе так назвав. Знав, що робив :gigi: . А ти, бувши, якоби мужиком, накинувся на жінку з такими словами. Чим опустив себе нижче плінтуса.  Маладєц! Все нутро своє показав.  :bluet:

Фома, дайте этой дуре отдохнуть. Хоть один день. Ну реально же форум превращается в дурдом. :weep:

Ще одне криве слово - і будеш відпочивати ти.  Не читай мене.  Що, правда в очі коле? 

Змінено користувачем Аліє
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ти брехун. Ніхто тебе ватніком  не називав.  Ти сам себе так назвав. Знав, що робив :gigi: . А ти, бувши, якоби мужиком, накинувся на жінку з такими словами. Чим опустив себе нижче плінтуса.  Маладєц! Все нутро своє показав.  :bluet:

Ще одне криве слово - і будеш відпочивати ти.  Не читай мене.  Що, правда в очі коле? 

Ты просто тварь. Брехливая хабалка. Я никогда не подниму руку на женщину! Но за клевету не прощу. Приложу все усилия и вернешься в свой привычный шизоидный мирок на дурдоме.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ты просто тварь. Брехливая хабалка. Я никогда не подниму руку на женщину! Но за клевету не прощу. Приложу все усилия и вернешься в свой привычный шизоидный мирок на дурдоме.

Ти знаєш колись в Однокласниках , якраз перед війною мені довелося дискутувати з кацапами. То оце слово хабалка - від одної почула вперше.  І оце від тебе.   Ти мене обмовляєш. Разом з хоней. Подивися, де я тебе обзивала? Навіщо ти перетворюєш власний прокол у якусь подію? Проколовся? Змирися.    Я оце придивилася до ДД. Прекрасний форум.  Може, й зареєструюся.  Такшо нінада пугать. Ти заспокойся, ти ж мужик наче б то?  Коли ви всі разом мою гілку загаджували і принижували мене, я ж не бризкала слиною, як ти. :gigi:  Тримайся достойно. 

Link to comment
Share on other sites

Ти знаєш колись в Однокласниках , якраз перед війною мені довелося дискутувати з кацапами. То оце слово хабалка - від одної почула вперше.  І оце від тебе.   Ти мене обмовляєш. Разом з хоней. Подивися, де я тебе обзивала? Навіщо ти перетворюєш власний прокол у якусь подію? Проколовся? Змирися.    Я оце придивилася до ДД. Прекрасний форум.  Може, й зареєструюся.  Такшо нінада пугать. Ти заспокойся, ти ж мужик наче б то?  Коли ви всі разом мою гілку загаджували і принижували мене, я ж не бризкала слиною, як ти. :gigi:  Тримайся достойно. 

Последний раз говорю курица тупая. Можешь назвать меня, как угодно. Но за ватника я порву! Это оскорбление чрезвычайное. У меня мало времени сейчас, но зимой я вашей упоротой шайкой займусь.

Link to comment
Share on other sites

Последний раз говорю курица тупая. Можешь назвать меня, как угодно. Но за ватника я порву! Это оскорбление чрезвычайное. У меня мало времени сейчас, но зимой я вашей упоротой шайкой займусь.

Знайди пост ы наведи його, де я тебе обызвала ватником? Вкотре прошу. А от ти мене обзиваэш регулярно.  Та я тобі прощаю.  Чекатиму з нетерпінням зими.  Хотіла тебе  у відповідь пєтухом назвати, та пожаліла. 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...