Перейти до змісту

Явка кармососів для покаяння


Гість Хома

Recommended Posts

Останнім часом почали надходити скарги на те, що деякі юзери за змовою/особистою тупістю зливають карму ідеологічним ворогам. Я нарешті дібрався до бази.

Даю 48 годин на покаяння юлькам  кармодрочерам.

 

Якщо покаяння не буде, то кожен кармодрочер отримає:

1) Бан на 3 місяці

2) - 10 000 в карму

3) Не зможе НІКОЛИ змінювати карму

 

У випадку покаяння і вибачень кармодрочер отримає бан на 10 днів і корекцію карми.

 

Час пішов.

Link to comment
Share on other sites

єссі аутсайдер, супік і бордерландер юльки, то мають покаятись

 

я в гілку як заходжу зразу око ріжуть їхні методично розставлені копички що димлять в ідєологічєскі правільном направлєнії. Доводиться в міру сил підчищати.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


она что, где-то складируется?

Ага, от я частину бази викладу. Друга колонка - айдішка юзера.  Далі знаходимо айдішку поста і айдішку юзера хто поставив репу, робимо агрегацію - і вуаля.

 

ibf_reputation_index.sql.zip

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Останнім часом почали надходити скарги на те, що деякі юзери за змовою/особистою тупістю зливають карму ідеологічним ворогам. Я нарешті дібрався до бази.

Даю 48 годин на покаяння юлькам  кармодрочерам.

 

Якщо покаяння не буде, то кожен кармодрочер отримає:

1) Бан на 3 місяці

2) - 10 000 в карму

3) Не зможе НІКОЛИ змінювати карму

 

У випадку покаяння і вибачень кармодрочер отримає бан на 10 днів і корекцію карми.

 

Час пішов.

А как ты будешь анализировать?

Я бы сделал выборку по карме пользователей и посмотрел существенное статистическое отличие в минусах по ставящим.

Если какой то мудак Х поставил пользователю Y больше 30% минусов от общего числа то это кармосос

Link to comment
Share on other sites

уважаемый фома! Сразу прошу вечного бана, потому что и дальше буду продолжать ежесуточно ставить -10 больному на карму аутсайдеру

 

______

 

Попередження від модератора Фома. Причина: 20.10 Інше. Дивись пояснення модератора (100). Розділ: Явка кармососів для покаяння
Отримано від модератора штрафних балів: 100. -- Обмеження діє до 17 вер 2014 09:01
Можливість дописувати на форумі відключено на 10 дні(в)
Акаунт заблоковано на 1 дні(в)

Змінено користувачем Фома
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

уважаемый фома! Сразу прошу вечного бана, потому что и дальше буду продолжать ежесуточно ставить -10 больному на карму аутсайдеру

 

Оце повноцінна явка з повинною. Підтверджую - кожну добу наприкінці дня мінус десять як діти в школу.

Link to comment
Share on other sites

Оце повноцінна явка з повинною. Підтверджую - кожну добу наприкінці дня мінус десять як діти в школу.

 

 

:lol2:

 

це теж явка з повинною.

яким треба бути маніяком, щоб кожен день "карму" заміряти   :fp1:

Link to comment
Share on other sites

Оце повноцінна явка з повинною. Підтверджую - кожну добу наприкінці дня мінус десять як діти в школу.

ты не понял, это твоя явка, больной. Предистория вопроса начиная отсюда http://uapolitics.com/topic/6087-u-poroshenka-khochut-zabrati-sevmorzavod-v-krim/?p=259300 Змінено користувачем costashu
Link to comment
Share on other sites

:lol2:

 

це теж явка з повинною.

яким треба бути маніяком, щоб кожен день "карму" заміряти   :fp1:

 

 

Реально яким треба бути маньяком що б кожного дня заходити на форум виключно що б проставити мінус десять :fp1:

Link to comment
Share on other sites

Та харе виправдовуватися.

читать ты таки не умеешь, кармически больной. Я прошу вечного бана сразу. А сегодня в 2:00 будет -10. Если успею Змінено користувачем costashu
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...