Перейти до змісту

Донч,колибри,Папа Карлос и другие дончане и луганцы, спросить хочу....


Гість paraskaa-W

Recommended Posts

Ага, а остальная Украина себе других вибирала? Одни мери Киева чего стоят

Вот только от мэров Киева одному Киеву плохо. И как бы остальных проблемы киевлян ибти не должны.

Насчет Донбасса- стена и колючка вокруг. Не хотят- в руки автомат, и очищать свою землю от ваты.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Київ з вами себе поводив рівно так, як і з усіма іншими.

Нет, это неправда. Киев в середине 90х успел грохнуть очень много местечкового бандва средней руки - но в Донецке он с ним стал договариваться.

 

 


але тілька на дамбазі такий зоопарк виліз на світ

Металл, чушки, Кипр, бабло.

Вот поэтому и "только на донбассе", а не потому что народ какой-то особенный.

 

 


не треба себе тут київськими страдальцями виставляти

страдальцы или нет, но только баран может уделять одинаковое внимание нацпропаганде во Львове и в Донецке.

к сожалению, баранов в Киеве(читай, правительстве) хватало

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

народ, а можно без ругни?

пытаюсь представить себе жизнь "за стеной" с мотороллами - бабаями...... и не могу

но бросить дом,квартиру....мамадарагая, это ж решиться надо

Link to comment
Share on other sites

 

 


мішає відсутність вати в окрузі. може вона і є десь тут, але шифрується знатно. так що жодного носу не звернув

Це у Києві? :)

круто )

Link to comment
Share on other sites

К сожалению, это временно. В Украине нет ни сил, ни средств для переселения такого количества человек, до нового года большая часть вернется обратно... 

 

 

звичайно. хоча б тому що гроші закінчились.

от недавно говорили із друзями із Донецька. Вони коли почалось поїхали до його батьків у Франківськ. Проїхали через блок-пости, доїхали уже до Франіка і прямо при вїзді у нього інсульт. Пролежав тиждень і помер.  Лікування, похорони і т.п.....  бабла підшкірного уже немає. Кажуть, будемо повертатись там хоч стіни є якісь.

Link to comment
Share on other sites

Тут дело такое. Из тех, кто голосовал - вполне верю, что больше половины были за ПР. Что под 90% за них были - так только в северное корее бывает. Что явка была под под 90%, а местами все 104% - это без комментариев. Что Киев на это смотрел сквозь пальцы - медицинский факт (досмотрелся).

Не люблю банальности, но тут как раз тот случай, когда виноваты обе стороны. А то мне в последнее время беседы о донбассе напоминают спичи про Юща - который одновременно был никчемой, и умудрялся ставить по 10 палок в каждое колесо (и не только) богине света.

 

При всій повазі. Голосувати за бандюків ніхто не примушував. Якщо тобі буде від цього легше то можу визнати що Київ з такою ж дибільною упертістю голосував за Юлю. 

Link to comment
Share on other sites

 

 


народ, а можно без ругни? пытаюсь представить себе жизнь "за стеной" с мотороллами - бабаями...... и не могу но бросить дом,квартиру....мамадарагая, это ж решиться надо

У нас семьи в этом плане имеют противоположные мнения. Одна семья сказала "довольно", и возвращаться в Донецк не собирается. Вторая собирается.

Что до бабаев… если честно, это мало чем отличается от 90х. Пожалуй лишь отсутствием местных перспектив, и наличием более доступной границы в нормальную жизнь.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Це у Києві? :)

круто )

не в самому Києві. я в пригороді живу.

-------------------------------------

 

страдальцы или нет, но только баран может уделять одинаковое внимание нацпропаганде во Львове и в Донецке.

-------------------------------------

пардон, а як же інфа про 18% вати? щось у вас не сходиться в аргументах

Link to comment
Share on other sites

 

 


При всій повазі. Голосувати за бандюків ніхто не примушував. Якщо тобі буде від цього легше то можу визнати що Київ з такою ж дибільною упертістю голосував за Юлю. 

Я маю на увазі те, що Донецьк ну ніяк не міг нікого нікуди посадити. Міг хіба ваги хитнути в той чи інший бік, та й те так собі. Більша частина "впливу виборців" робилася тишком-нишком у общазі ДПІ в 2004 році (студенти заробляли - заповнювали протоколи на каруселі) й у виборчкомах о 2010.

Київ це все попускав. Ніхто власне й не сів досі за підробку результатів виборів, й не сяде.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 


пардон, а як же інфа про 18% вати? щось у вас не сходиться в аргументах

Це у Львові 18% вати й 64% за життя в складі України, чи про що ми говоримо?

До речі, в моїх аргументах все сходиться, ви просто плутаєте мене та Колібрі.

Link to comment
Share on other sites

Я маю на увазі те, що Донецьк ну ніяк не міг нікого нікуди посадити. Міг хіба ваги хитнути в той чи інший бік, та й те так собі. Більша частина "впливу виборців" робилася тишком-нишком у общазі ДПІ в 2004 році (студенти заробляли - заповнювали протоколи на каруселі) й у виборчкомах о 2010.

Київ це все попускав. Ніхто власне й не сів досі за підробку результатів виборів, й не сяде.

Київ це все попускав ДЛЯ ВСІХ

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Це у Львові 18% вати й 64% за життя в складі України, чи про що ми говоримо?

До речі, в моїх аргументах все сходиться, ви просто плутаєте мене та Колібрі.

18% на донбасі, якщо вірити Колібрі. я не плутаю. просто подумав, що ви з однієї банди і з цим автоматом згодні

Link to comment
Share on other sites

Я маю на увазі те, що Донецьк ну ніяк не міг нікого нікуди посадити. Міг хіба ваги хитнути в той чи інший бік, та й те так собі. Більша частина "впливу виборців" робилася тишком-нишком у общазі ДПІ в 2004 році (студенти заробляли - заповнювали протоколи на каруселі) й у виборчкомах о 2010.

Київ це все попускав. Ніхто власне й не сів досі за підробку результатів виборів, й не сяде.

 

Київ аналогічним чинов не гнобив Львів чи Полтаву. І тільки Донецьк в 2005-му посадив собі на шию вічно вчорашніх. Виперидивши в цій справі навіть братерський Крим. 

Link to comment
Share on other sites

Це типу круто, чи в нас усі області однакові, чи знов-таки що ви хочете сказати?

я хочу сказати, що за фальсифікацію виборів нікого ніде не карали. тому дорікати Києву, що мол не навів порядку на донбасі, не зовсім логічно. Київ ніде не навів порядку, але по кочках помчався лише донбас

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Київ аналогічним чинов не гнобив Львів чи Полтаву.

А модератор на старому ФУПі аналогічним чином не гнобив ані Астонішед ані Зоркова

результат десь той самий :)

Як на мене - очевидно, що різні не тільки люди, а й регіони. Очевидно також що Донецьку потрібно трохи більше українізації, ніж Львову. Очевидно, що грошей в металоіндустріальному Донецьку якось трохи більше ніж у Тернополі, й відповідно криміналітет та його можливости трошки різняться. Але Київ ставився однаково, ну й не прогадав як мається  :gigi:

Link to comment
Share on other sites

 

 


тому дорікати Києву, що мол не навів порядку на донбасі, не зовсім логічно.

Повторюю - це якщо вважати ніби усі люди й регіони однакові. Я особисто так не вважаю. 

Link to comment
Share on other sites

З моїх родичів тут усі на місці. Вати з них 13%, пасивних 25%, оголтєлих патріотів :D 62%.

Але щодо 64% за Україну вцілому по Донбасу з довоєнних соцопитувань поки треба забути - заваруха не тільки змінила цифри, але й диференціонувала населені пункти за рівнем підтримки/непідтримки України. Хоча і опитування на міському форумі в нас давало вже під час Євромайдану приблизно 2/3 за Сєвєродонецьк у складі України, не зважаючи на те, що адмін був рідкісною падлюкою та активним сепарастом. На відміну від інших ми поки що не постраждали майже, хіба що літо втрачене, нерви, перебої з усього. Підтримка "лнр" тут зросла до максимуму після "референдуму". Тоді весело "по-приколу" багато хто проголосував на фейковому плебісциті, бо лише хотів продемонструвати своє "фе" проукраїнській владі в Києві, та ніяк не уявляв до яких проблем це призведе. Зараз в нас за Україну знов більшість, хоча вона ставиться до протилежної сторони досить толерантно. Буде у Сєвєродонецьку наша влада, усе буде о.к. Буде не наша, - навряд буде о.к., але навряд більшість звідси з'їде, я точно -ні. Хіба що хуйло взимку вирішить нас заморозити і буде куди втікати. А це реальна небезпека :X

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Київ це все попускав ДЛЯ ВСІХ

Кучма в первый срок очень активно зачищал от бандитов всю Украину, включая Крым. На Донбасс то ли силенок не хватило то ли еще что. Но то, что донецкие бандиты избежали зачистки это факт.
Link to comment
Share on other sites

З моїх родичів тут усі на місці. Вати з них 13%, пасивних 25%, оголтєлих патріотів :D 62%.

Але щодо 64% за Україну вцілому по Донбасу з довоєнних соцопитувань поки треба забути - заваруха не тільки змінила цифри, але й диференціонувала населені пункти за рівнем підтримки/непідтримки України. Хоча і опитування на міському форумі в нас давало вже під час Євромайдану приблизно 2/3 за Сєвєродонецьк у складі України, не зважаючи на те, що адмін був рідкісною падлюкою та активним сепарастом. На відміну від інших ми поки що не постраждали майже, хіба що літо втрачене, нерви, перебої з усього. Підтримка "лнр" тут зросла до максимуму після "референдуму". Тоді весело "по-приколу" багато хто проголосував на фейковому плебісциті, бо лише хотів продемонструвати своє "фе" проукраїнській владі в Києві, та ніяк не уявляв до яких проблем це призведе. Зараз в нас за Україну знов більшість, хоча вона ставиться до протилежної сторони досить толерантно. Буде у Сєвєродонецьку наша влада, усе буде о.к. Буде не наша, - навряд буде о.к., але навряд більшість звідси з'їде, я точно -ні. Хіба що хуйло взимку вирішить нас заморозити і буде куди втікати. А це реальна небезпека :X

 

 

Слухай, а чому тоді у вас хуйлостанські конвої не підриваються на імпровізованих вибухових пристроях?

Link to comment
Share on other sites

Слухай, а чому тоді у вас хуйлостанські конвої не підриваються на імпровізованих вибухових пристроях?

 

Сєвєродонецьком поки лише наші конвої їздили. Були й за сотню одиниць - всі цілі.

Link to comment
Share on other sites

У .уйла цель-- настолько наговнять в Украине, что бы не было возможно подписать ассоциацию, ну ратифицировать, и для этого он способен на многое:(

Мелко берёте. Ассоциация, в ближайшем будущем не приносящая никакой пользы Украине, лишь повод. Да и скорее всего это для других стран - смотрите как будет с теми кто не купит лучший в мире холодильник марки "Донбас".
Link to comment
Share on other sites

 

 


Это ошибка, ему нужно "контролируемое влияние" на всю Украину, и он(как показало время), уже не пред чем не остановится

 

он, если вы не заметили, уже его получил - через согласие на особый статус

Link to comment
Share on other sites

 

 


і я так не вважаю!!! позвольте потиснути Вам руку, коллєга

Коли так, то певно розумієте що політика Київу була трохи хибною? Бо це власне те з чого починалась розмова.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Прийдет весна и припрутся сами, назад, возьмите нас обратно, только кому они будут нужны.
сильно осетия и абхазия приползла?

В разрухе останутся ортодоксы, которые во всех грехах будут винить Украину.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...