Перейти до змісту

Хотелось бы написать пару слов о Порошенко..


хозяин

Recommended Posts

1) касательно порошенко, без эмоций. нормально.

2) касательно ситуации без визжания. тяжело, нелегко.

3)касательно крыма. рано или поздно наш. сжать зубы. и готовиться.

 

всё это займет время. по крыму будет наш.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

ты -то чего ногами соваешь? ты вообще - пришей к манде рукав. даже не гражданин украины.. какое твое дело до выборцив хоть юльки, хоть потроха? ковыряйся в носу, наблюдай и голосуй за обаму или кого другого.. можешь на принтере напечатать бюллетень с единственным кандидатом  - дрыщем и голосовать за него хоть каждый день у себя в гараже.(если он есть) :lol2:

бггг.... :gigi:

Link to comment
Share on other sites

Типичный cynic. Речь идет о "достижениях Порошенко" а ему юльки муляют, что + под панегириком царю не поставили :D

 

У пороха є як досягненя так і промахи.тільки той що нічого не робить не має цих речей.У юлі теж до речі те було.Але ми ж не про то.а про характерну РЕАКЦІЮ на гілочку ТС.Чітки водорозділ між юльками і РЕШТОЮ (яка включає всю решту гаму політуподобань.Тобто ви,бльки тепер реально самотні на політнебосхилі України ( от задвинув ;o ),ну хоча б тут на форумі B-)

Link to comment
Share on other sites

ты -то чего ногами соваешь? ты вообще - пришей к манде рукав. даже не гражданин украины.. какое твое дело до выборцив хоть юльки, хоть потроха? ковыряйся в носу, наблюдай и голосуй за обаму или кого другого.. можешь на принтере напечатать бюллетень с единственным кандидатом  - дрыщем и голосовать за него хоть каждый день у себя в гараже.(если он есть) :lol2:

 

Ти мені не говори що робити.а я не покажу куди тобі іти -------------------> :fp1:  ОК,захисник качанівський?

Link to comment
Share on other sites

 

 


У юльків лише злобна реакція на БУДЬ_ЯКУ дую чи пеці чи будького не пов"язаного з юльками.був яценюк.пастор аваков в рядах-тут юльки піною сходили ,що все що вони роблять.на межі людьських можливостей,тепер після зливу мамки- реакція протилежна-все не так і зрадникам нема пощади.та тут на п"яти сторінках це просто видно неозброєним оком. B-)

 

пошел поставил +. Еще вопросы? :nose3:

Link to comment
Share on other sites

Справа не в лайках,справа у ЧІТКОМУ розділі юльків і всіх решту.решта критикує де треба і звалить де є защо.У юльків лише злобна реакція на БУДЬ_ЯКУ дую чи пеці чи будького не пов"язаного з юльками.був яценюк.пастор аваков в рядах-тут юльки піною сходили ,що все що вони роблять.на межі людьських можливостей,тепер після зливу мамки- реакція протилежна-все не так і зрадникам нема пощади.та тут на п"яти сторінках це просто видно неозброєним оком. B-)

Какие глупости. Если бы Педро, выполнил хотя бы половину предвыборных обещаний, я бы за него проголосовал или за его партию. Думаю так же сделало большинство здравомыслящих юльков. 

Link to comment
Share on other sites

Якщо в країні йде війна, - то це таки його справа.

Йолго справа армія.а не реформування.Безпека.а не підйом економіки чи наповнення бюджету.давайте вимагакти від наших верхів за те,що вони відповідають по КОНСТИТУЦІЇ.А якщо взагалі,то не кричіть про узурпацію.про прагнення все контролювати, про  підгонку законів під себе.Визначіться чого ви реально хочете\,а не загальні фрази.пункт за пунктом по конституційному положення владчих функцій.

Link to comment
Share on other sites

Типичный cynic. Речь идет о "достижениях Порошенко" а ему юльки муляют, что + под панегириком царю не поставили :D

 

 

особливо мені подобаються розказні про власну опозиційність та незаангажованість. І кожен день одна і та ж сама нудота про те, як юльки гноблять любімого Вітю-Петю.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Йолго справа армія.а не реформування.Безпека.а не підйом економіки чи наповнення бюджету.давайте вимагакти від наших верхів за те,що вони відповідають по КОНСТИТУЦІЇ.А якщо взагалі,то не кричіть про узурпацію.про прагнення все контролювати, про  підгонку законів під себе.Визначіться чого ви реально хочете\,а не загальні фрази.пункт за пунктом по конституційному положення владчих функцій.

Для друзів - все; ворогам - закон?

Link to comment
Share on other sites

От я не юльок, але таких речей під час війни не схвалюю:

 

"Харьковский суд выпустил Топаза на свободу" http://vesti.ua/harkov/69249-harkovskij-sud-vypustil-topaza-na-svobodu

 

А ви?

 

 

Петя старається, хоча йому важко

Link to comment
Share on other sites

десь тут Олдбой фільм викладав про Іловайськ...

тим, хто любить плюсики ставити будь-яким діям президента, раджу.

На рахунок плюсиків за будьякі дії політиків-це до секти.решту прихильників інших політсил не плюсують за все підряд.А і критикують своїх.

Link to comment
Share on other sites

особливо мені подобаються розказні про власну опозиційність та незаангажованість. І кожен день одна і та ж сама нудота про те, як юльки гноблять любімого Вітю-Петю.

По правді то ви (юльки) тут постійно "гнобите" вітю- пецю.яка причина того-тільки припускаю-тут зібралися ті,які просто не вміють думати,а тільки вірити.Бо якщо візьмемо навіть саму чаєчку,то вона на сучасному етапі більше ЗА ніж ПРОТИ.Та і верхні ешелони секти теж або співпрацюють ,а бо не мішають таким страшним ;o для наших місцевих віруючих,як ти.дідусь.асмодей чи алія, не говорячи про редька.Подивися новини-чаєчка тільки підтримує мирний план.а редько і Ко тут вже який день списалися про "все пропало"(це тільки приклад)......думаю,що причина цього-ви більш радикальні ніж ті,на горі.де все крутиться навколо компромісу.а не сичання.зливання жовчі і прокльони.І розрив між місцевими юльками та їх верхівкою стає все більший.

Link to comment
Share on other sites

саме так, шановний cynic. :)

 

хоча допускаю, де деякі брехуни можуть когось вивести з себе.

 

а конструктивна критика, коли все правда, коли по ділу... чому ні?

Но комментс :D  безнадійно :fp1:

Link to comment
Share on other sites

вообще-то достаточно посмотреть на карту

 

 

вот-вот. Именно, что из другой

Что вы хотите этим "вот-вот" сказать, никак не пойму? То что 10 дней прекращения огня на ухудшило ситуацию в Донбассе? На привело а бессмысленным смертям украинских солдат? Змінено користувачем SlavRedko
Link to comment
Share on other sites

Не партии нужны, а запрет телевидения, в любом виде. Может народ начнет своей головой думать, а не телевизором.

 

 

ну ти і "ізверг" ;o .Це так.як сучасній молоді забрати селфони-смерть особистості на протязі десяти хвилин."Как жить дальше" :D  

Link to comment
Share on other sites

особливо мені подобаються розказні про власну опозиційність та незаангажованість. І кожен день одна і та ж сама нудота про те, як юльки гноблять любімого Вітю-Петю.

Я поэтому его в игнор и поставил.

Испорченый патефон какойта :D

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Какие глупости. Если бы Педро, выполнил хотя бы половину предвыборных обещаний, я бы за него проголосовал или за его партию. Думаю так же сделало большинство здравомыслящих юльков. 

 

ну тиж за юлю голосував ,а вона виконала ті (хочаб половину)?.(такого проценту виконання обіцянок нема навіть у країнах,де дійсно слідкують за виконанням їх,до речі)..........Ось і ті хто голосував за Пецю і будуть слідкувати і в майбутньому рішати що робити B-)

 

Link to comment
Share on other sites

Что вы хотите этим "вот-вот" сказать, никак не пойму? То что 10 дней прекращения огня на ухудшило ситуацию в Донбассе? На привело а бессмысленным смертям украинских солдат?

 

на карту смотрели?

Link to comment
Share on other sites

Я вас раньше спросил про одностороннее прекращение огня.

Кроме вот-вот, вы ничего не ответили.

Смотрите и дальше на карту и радуйтесь Минскому соглашению.

Одни плюсы в колонку Порошенко!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я вас раньше спросил про одностороннее прекращение огня.

Кроме вот-вот, вы ничего не ответили.

Смотрите и дальше на карту и радуйтесь Минскому соглашению.

Одни плюсы в колонку Порошенко!

 

дать ссылку на мой ответ?

Link to comment
Share on other sites

А можно списочек огласить? И почему с маленькой буквы? Не достоин большой?

Провів підписання асоціації до її логічного кінця-вже в ВР.Успішно(на рівні можливого) зменшив лугандонію.Зумів переконати захід у необхідності чергових санкцій.Отримав і збільшив підтримку на дипломатичному і не тількі рівні зарубіжних країн.І що саме головне-не ослабив престиз країни на міжнародній арені і підтримку у цей не простий час......звичайно на це потрібна була і воля тих країн.але зі своєї сторони Пеця зробив свою роботу.тепер по внутрішній безпеці-зміцніла армія,покращалися взаємодія між підрозділами МО,СБУ працює по виявленню і викриттю внутрішніх ворогів,спокійно в областяхприлеглих до лугандонії.отдже і тут нема провалів.Звичайно нам треба більшого,але.......Тому на його безпосередніх напрямках роботи-міжнародна політика і безпека держави-в ЗАГАЛЬНОМУ від справився з завданням.ІМНО......тепеер про провали-кадрові проблеми в силових структурах(особливо на армійському рівні) не ліквідовані,а це привело до не готовності спротиву до вторгнення хуйловських ЗС.Спроби втручання не в свої сфери відповідальності.Повільне виконання відокремлення своєї особи від іміджу олігарха(продажа майна).Занадте прогинання перед вимогами союзників на заході (але ми не знаєжмо реального стану речеу там) і притамання всім нашим політикам почуття меншевартолсті перед хуйлостаном....достатньо?

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Так он на этой же странице.

Ответили вопросом. ЮВ потом обвинили меня а том что я на хочу отвечать на этот вопрос

Бессмысленно продолжать с таком духе

 

даю ссылку http://uapolitics.com/topic/12511-khotelos-by-napisat-paru-slov-o-poroshenko/page-5?do=findComment&comment=317897

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...