Перейти до змісту

а ведь если нынешняя власть ничего не изменит


Recommended Posts

Це так, як зробили їй на Майдані?  А коли вона наймала? Провокаторе, негідно так. 

 

Та гівно твоя юля, повне і падлюче. Буде гадити як зможе. Просто від заздрості і дурості.

Link to comment
Share on other sites

Я вірю в Щирих політиків( Аліє,с). :fp1:

Цинік, ти щось там говорив про дискусії? Поки що я бачу, що ти ганяєшся за мною по всіх гілках. Що ти хочеш? Ти нічого не доб"єшся, окрім того, що знову поставлю тебе в ігнор. Коли ваша кодла була у мене в ігнорі - так гарно було. Треба знову. 

Link to comment
Share on other sites

Та гівно твоя юля, повне і падлюче. Буде гадити як зможе. Просто від заздрості і дурості.

Вибач, але у цьому бездумному пості - увесь ти. Від заздрості і дурості (с) всі твої нікчемні, необгрунтовані претензії до Тимошенко. 

Link to comment
Share on other sites

У мене нема до неї претензій. Я бачу її такою як вона є. Тупа, жадібна і злобна бабенція з манєчкою про президентство.

У неї ж аж зуби скриплять так їй хочеться  кричати "На єго местє далжна била бить Я! Я! Я!"

Link to comment
Share on other sites

У мене нема до неї претензій. Я бачу її такою як вона є. Тупа, жадібна і злобна бабенція з манєчкою про президентство.

У неї ж аж зуби скриплять так їй хочеться  кричати "На єго местє далжна била бить Я! Я! Я!"

Навіть, якби це було так. Вона зробила щось антиукраїнське? Хоч одна заява? Хоч один крок? На відміну від Петра.   А я бачу, що вона хоче, щоб ми жили у нормальній європейській державі. Ну, може і хоче Юля,щоб світ сказав: Ось, дивіться,Тимошенко побудувала нову Україну. Оце і увесь її маленький грішок. Але якщо цей грішок приведе країну до процвітання , то чому б і ні?

Link to comment
Share on other sites

Давно говорю: у нынешней политической элиты всего 2 варианта: или меняться, или прекратить свое существование в этом качестве. И пропетлять уже не получится. Или - одно, или - другое. 

К сожалению, до властей все еще не доходит, что кредит доверия исчерпан и ездить по ушам, как раньше, не выйдет. 

В Украине идет война, в которой участвуют люди, далекие от нынешних элит. Именно они и станут той силой, что сменит обанкротившихся политиканов. Это будет тяжело, возможно, даже приведет к потере контроля над частью страны в больших масштабах, чем сегодня. Но это будет логичным продолжением процесса рождения Украины как независимого государства.

Революция, которая началась более 20 лет тому назад, еще не закончилась. Советский Союз все еще в стадии распада. Сигналом завершения этого процесса для Украины будет или кардинальное смещение приоритетов нынешних элит от собственного благосостояния к интересам Страны, или их полная (и скорее всего - насильственная) смена новыми, патриотически ориентированными силами. 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Навіть, якби це було так. Вона зробила щось антиукраїнське? Хоч одна заява? Хоч один крок? На відміну від Петра.   А я бачу, що вона хоче, щоб ми жили у нормальній європейській державі. Ну, може і хоче Юля,щоб світ сказав: Ось, дивіться,Тимошенко побудувала нову Україну. Оце і увесь її маленький грішок. Але якщо цей грішок приведе країну до процвітання , то чому б і ні?

 

Так, продалася Путіну. За недорого. І рже з тупих хохлів. Хазяїн у баби в Москві, бабло на заході. А українцям від неї трохи гівна на лопаті. Прикритого для тупих вишиванкою.

Link to comment
Share on other sites

Так, продалася Путіну. За недорого. І рже з тупих хохлів. Хазяїн у баби в Москві, бабло на заході. А українцям від неї трохи гівна на лопаті. Прикритого для тупих вишиванкою.

Доведи. Якщо зараз не доведеш - а ти не доведеш, то ти - тріпло. 

Link to comment
Share on other sites

Я тобі розказав що вона думає і що нею рухає. А саме - скажена заздрість і злоба з приводу прольота на остаточно вибили у бабусі залишки мізків чим вчергове і скористався Путін. Він взагалі грає її як скрипку. Використовуючи всі її пороки від марнославства до зажерливості.

Link to comment
Share on other sites

Я тобі розказав що вона думає і що нею рухає. А саме - скажена заздрість і злоба з приводу прольота на остаточно вибили у бабусі залишки мізків чим вчергове і скористався Путін. Він взагалі грає її як скрипку. Використовуючи всі її пороки від марнославства до зажерливості.

Факти, документи, прошу. 

Link to comment
Share on other sites

Капітан Прайс ‏@SPaWN_ua  3 мин.3 минуты назад

После того, как на территории 72 бригады платили 300 гривен за голос за Чудновского, наш зампотыл Бухановский WV Toureg себе купил, случайно.

 


Беляев Роман ‏@frig_frig  3 мин.3 минуты назад

@SPaWN_ua как этим ублюдкам не страшно вообще? Там же рядом патриоты, еще и с оружием в руках. Инстинкт самосохранения отшиблен деньгами?

Змінено користувачем Сорока
Link to comment
Share on other sites

Ледокоин Гетьмана @YevhenS  ·  1 мин 1 минута назад

Есть ощущение,

Что нужно делать какую то ГРОМАДСЬКУ ИНИЦИАТИВУ, 

И отстаивать то, что мы добились,

Стоя на Майдане,

Иначе все просрут...

 

 

 Ледокоин Гетьмана @YevhenS  ·  4 мин 4 минуты назад

Сегодня Сеня и Петя меня ужасно расстроили,

Добавил дегтя Аваков,

Такое впечатление, что идет Майдан,

Они выступают, а мы СВИСТИМ.

А жаль...

Link to comment
Share on other sites

Та да, нікто нє упрекает, тільки ти особисто в гілці 'АТО НЕПРИЄМНЕ' хуяриш фактично єдиним автором. Якось хєрово палучається. B-)

 

я не пишу в ветках про АТО, потому что никакого АТО нет.

 

есть ВОЙНА, поэтому я и пишу в ту ветку ВОЙНА.НЕПРИЄМНЕ про последствия агрессии россии

 

но если я не обвиняю власть в военном поражении, то это не значит что нельзя критиковать такую брехливую и слабую политику, которая эту войну сопровождает и которая ухудшает наше положение.

 

есть какие-то условия капитуляции - так объявите их и прекратите изображать АТО, чтоб люди не гибли и успели бежать из русского мира и всяких "буферных зон"

 

а вот эти попытки изобразить вместо капитуляции "перемирия" и "особые статусы" - полная херня

Змінено користувачем Darkwalker
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Ледокоин Гетьмана ‏@YevhenS  1 мин.1 минуту назад

 

Пан Аваков,

Не нужно нам говорить,

Что мусорная люстрация это плохо и не цивилизовано,

Вы за пол-года НИХЕРА не делали,

НАС ЭТО ДОСТАЛО!!!

 

Сміттєва люстрація в дії

Що не вийшло раніше - тепер виходить швидше!

http://poglyad.te.ua/podii/yak-sohodni-ne-vidbulas-smittjeva-lyustratsiya-ternopilskoho-vysokoposadovtsya-myhajla-natsyuka-foto-video/ - так було раніше

 

Михайла Нацюка, начальника управління юстиції таки досягла "Сміттєва люстрація"

ТВ "Канал 112", 2015.04.09, 16:00

 

Все обіцяне - виконується!

Змінено користувачем Бондар Роман /Tracker/
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...