Перейти до змісту

от не розумію я білорусів


Recommended Posts

зайшла якось  розмова за мову.....  питаю знайому: "от вам пофіг, що білоруська  мова загибається, все по-російські"... каже: "не задумувалась якось..  мене  все влаштовує...  в Казахстані також так"
запитую: "а ти точно білоруска за походженням, не росіянка?"....   "я білоруска"

 

 

??? :-o
 
 

Link to comment
Share on other sites

вы для начала посмотрите какие по всей белоруссии дороги ничем не уступают европе, все заводы работают ну и т.д.чего нет у нас.

какая разница на каком языке кто говорит там, главное как они там живут

  • Downvote 15
Link to comment
Share on other sites

вы для начала посмотрите какие по всей белоруссии дороги ничем не уступают европе, все заводы работают ну и т.д.чего нет у нас.

какая разница на каком языке кто говорит там, главное как они там живут

 

до чого тут дороги? при чому одне до одного? у них при владі през, якому наплювать на культуру свого народу, і народу наплювать :fp1:

 

 

що це за нація, що їм все пофіг?  хіба їм з такими поглядами можна зрозуміти нас? от французи зрозуміють, бо для них все французьке - то святість, яку оберігати потрібно...

та і в кожного нормального народу має так бути

Змінено користувачем ценительница алей
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

вы для начала посмотрите какие по всей белоруссии дороги ничем не уступают европе, все заводы работают ну и т.д.чего нет у нас. какая разница на каком языке кто говорит там, главное как они там живут

 

Хороший рабовладелец всегда заботится о своей собственности.

Link to comment
Share on other sites

вы для начала посмотрите какие по всей белоруссии дороги ничем не уступают европе, все заводы работают ну и т.д.чего нет у нас.

какая разница на каком языке кто говорит там, главное как они там живут

 

слова истинного манкурта.

 

"родина там где нас кормят"

Змінено користувачем DeL1T
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

вы для начала посмотрите какие по всей белоруссии дороги ничем не уступают европе, все заводы работают ну и т.д.чего нет у нас.

какая разница на каком языке кто говорит там, главное как они там живут

 

Все что у РБ есть на текущий момент - исключительно за счет бюджета и кредитов РФ. А "кто платит - тот и ....".

Link to comment
Share on other sites

Мої друзі з Мінську проміж собою і російською і білоруською спілкуються. Хоча самі визначають, там це рідкість. Але вони з тих білорусів, що 100% проєвропейські. Литвини

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

вы для начала посмотрите какие по всей белоруссии дороги ничем не уступают европе, все заводы работают ну и т.д.чего нет у нас.

какая разница на каком языке кто говорит там, главное как они там живут

Когда Бацька откинет лапти, этот карточный домик благополучия не продержится и полгода. 90-е покажутся раем для беларусов

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Гоголь писал на русском языке и прославил Украину и ее традиции больше чем все другие укроиноязычные писатели. Кто-то может поспорить с этим?

 

Легко. Фантазер біл Микола Васильович

После одного "Не встанем мамо"(с)- дальше можно не читать

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Когда Бацька откинет лапти, этот карточный домик благополучия не продержится и полгода. 90-е покажутся раем для беларусов

конечно, придут либералы и демократы, которые все растащат, хотя я думаю их туда не пустят. 

Вы для начала съездите туда, чтобы сравнить. я ехал из Львова на Брест через Луцк не поднимаясь выше второй передачи, чтобы объезжать ямы ,а после границы дорога как стекло ровная ни единой ямы. Вдоль и поперек всю Белорусь объехал. так что у них поучиться надо. 

  • Upvote 1
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

конечно, придут либералы и демократы, которые все растащат, хотя я думаю их туда не пустят. 

Вы для начала съездите туда, чтобы сравнить. я ехал из Львова на Брест через Луцк не поднимаясь выше второй передачи, чтобы объезжать ямы ,а после границы дорога как стекло ровная ни единой ямы. Вдоль и поперек всю Белорусь объехал. так что у них поучиться надо. 

 

 

 

А ще краще було б в Гітлера повчитася - він автобани будував просто супер.

Змінено користувачем Київський хлопець
  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

Когда Бацька откинет лапти, этот карточный домик благополучия не продержится и полгода. 90-е покажутся раем для беларусов

 

 

та і я скільки їй  це ж казала: "досить вихвалять вашого Бацьку, бо він нічого не робе для покращення системи совкової - все тримається на його ініціативі....  зметуть його завтра чи подохне, прийде до влади такий як Янукович - і буде Білорусія ще в тій жопі...  чекає ще багато а вас "удивительного".....   нєєєєє - "наш Лукашенко такий класний, такий маладец... і Путін геніальний.... а у вас, хохлів, нюх забило... ви пішли на поводу у бендер" :consul:

 

Link to comment
Share on other sites

конечно, придут либералы и демократы, которые все растащат, хотя я думаю их туда не пустят. 

Вы для начала съездите туда, чтобы сравнить. я ехал из Львова на Брест через Луцк не поднимаясь выше второй передачи, чтобы объезжать ямы ,а после границы дорога как стекло ровная ни единой ямы. Вдоль и поперек всю Белорусь объехал. так что у них поучиться надо. 

Растащат не либералы с демократами, а чиновничья пиздобратия, что была на вторых ролях при Бацьке. Как это было у нас, в Украине в 90-х после распада совка. Ну и Парашка свой жирный кусок не пропустит урвать 

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

А ще краще було б в Гітлера повчитася - він автобани будував просто супер.

Муссоліні також. Його автобан в Абісінії, здається, досить найкращий в Африці. Хоча звісно у порівнянні з Алоізієвичем в інших "сферах" дуче просто "агнєц нєвінний"

Link to comment
Share on other sites

вы для начала посмотрите какие по всей белоруссии дороги ничем не уступают европе, все заводы работают ну и т.д.чего нет у нас.

какая разница на каком языке кто говорит там, главное как они там живут

а почему вы не поедите жить в Беларусь? Тем более так к ватникам пока нормально относятся :pleasant:

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Гоголь писал на русском языке и прославил Украину и ее традиции больше чем все другие укроиноязычные писатели. Кто-то может поспорить с этим?

прошу тех кто минусует опровергнуть мое утверждение конкретным примером.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Гоголь писал на русском языке и прославил Украину и ее традиции больше чем все другие укроиноязычные писатели. Кто-то может поспорить с этим?

 

Коли Гоголь підлизував сраку тсарю, Тарас Шевченко був у засланні. Так шо ненадо, шо він там прославляв: "смішних хахлов-маларосов"?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Мої друзі з Мінську проміж собою і російською і білоруською спілкуються. Хоча самі визначають, там це рідкість. Але вони з тих білорусів, що 100% проєвропейські. Литвини

 

а мої живуть в Німеччинні вже 20 років (чоловік подруги німець наполовину), а ментальність відверто  проросійська :suicide2:

ні, вони милі люди, а от коли до війни дойшло, стали, не роздумуючи, на сторону Хуйла і все....  ну яке вже  спілкування тут

Змінено користувачем ценительница алей
Link to comment
Share on other sites

а почему вы не поедите жить в Беларусь? Тем более так к ватникам пока нормально относятся :pleasant:

ключове слово "пока"

По факту там кацапів подекуди ненавидять ще більш ніж тут. Українців якось ще згадували, а білорусів неначе викреслили взагалі. Неначе їх не існує. Такий собі навіть не другий, а третій "молодший"

Link to comment
Share on other sites

@loportek, жилье и жратва у рабов всегда бесплатные. Угадаете - почему?

будет вам известно что кг мяса в минских супермаркетах стоит на наши деньги 120-150 грн.

а минимальная аренда 1 комнатной квартиры в месяц от 500 у.е.и выше

Link to comment
Share on other sites

ключове слово "пока"

По факту там кацапів подекуди ненавидять ще більш ніж тут. Українців якось ще згадували, а білорусів неначе викреслили взагалі. Неначе їх не існує. Такий собі навіть не другий, а третій "молодший"

и то правда

Link to comment
Share on other sites

вы для начала посмотрите какие по всей белоруссии дороги ничем не уступают европе, все заводы работают ну и т.д.чего нет у нас.

какая разница на каком языке кто говорит там, главное как они там живут

У нас теж дорога в межижоп"я була у відмінному стані.

Працюючі заводи ще не ознака нормально працюючої економіки. Хто купує зараз мінські телевізори?

Link to comment
Share on other sites

будет вам известно что кг мяса в минских супермаркетах стоит на наши деньги 120-150 грн.

а минимальная аренда 1 комнатной квартиры в месяц от 500 у.е.и выше

 

у меня здесь друзья беларусы

что-то я от них никогда не слышал про беларусскую благадать

в основном кроют бацьку

 

п.с. таварищь, вам на роиссю, ну или лугандонию на крайняк.

ехайте сами, пока не поздно.

Link to comment
Share on other sites

Гоголь писал на русском языке и прославил Украину и ее традиции больше чем все другие укроиноязычные писатели. Кто-то может поспорить с этим?

Призвище Шевченко нічого не каже??? Чиї портрети поряд з іконами в Україні?

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...