Перейти до змісту

Йуля - смелая!


ЦеDzip

Recommended Posts

Я-то здуру сьогодні пишу, бо розумна людина в таких "обговореннях" участі зазвичай не бере B-)

Але зваж на питому вагу дописувачів :tu:

не треба виправдовувати свою слабкість, будьте прощє :nose3:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

хмм.. 

Высший хозсуд отказался возвращать России три миллиарда долга Тимошенко. Четверг, 14 августа 2014

 

Так Юля до сих пор висит кацапам денег  :fp1:  :66: точняк может не вернуться!

а приставляєте, єслі вана поїде, а там її за борг заарештують?

ніхто ж не ринеться її визволяти, всі токо облегшено скажуть:хууух, здихались. :rotate:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

а приставляєте, єслі вана поїде, а там її за борг заарештують?

ніхто ж не ринеться її визволяти, всі токо облегшено скажуть:хууух, здихались. :rotate:

 

так отож!

все вонанисты втайне ждут этого так же как и когда ее увезли в Качяновку

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Держим руку на пульсе событий:

 

Tymoshenko.UA ‏@TymoshenkoUA 6 мин.6 минут назад

@ukrpravda_news Шановна УП, в новині на сайті не повідомлялося про особисту участь Ю.Тимошенко в процесі. Дякуємо

 

2.JPG

 

)))

Таки не влазит в гостевое платье типа "жопа нараспашку", стесняется ехать

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

та ти не брехлива, ти заблудшая искательница айкю  :pleasant:

 

На жаль, знайшла тільки вонь.  а брехлива особа нещодавно тільки прийшла у гілочку. і зразу брехати.Піду таки по корм. 

Змінено користувачем Аліє
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

На жаль, знайшла тільки вонь.  а брехлива особа нещодавно тільки прийшла у гілочку. і зразу брехати.Піду таки по корм. 

 

прийшла и уже уходишь?  :nose3:

 

так про вонь уже писали... отвлекись, не тереби там  :pleasant:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Таки не влазит в гостевое платье типа "жопа нараспашку", стесняется ехать

 

Та їй вже нове платтячко організували в сусідній гілці, так що 'нада єхать' :D

 

http://media.style.com/image/fashion-shows/spring-2015-ready-to-wear/paris/louis-vuitton/collection/683/1024/VUI_0176.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Четвертые сутки пылают станицы  Ну кагбе двое суток ты тему теребишь, и нече пока не отпало   :)

 

Euro : Сьогодні, 18:47. Та й тема свіженька - втрачаєте відчуття часу? Щаслива людина.

Link to comment
Share on other sites

Euro : Сьогодні, 18:47. Та й тема свіженька - втрачаєте відчуття часу? Щаслива людина.

 

Сразу видно - сектант. Врет на голубом глазу! А вчера ты в аналогичной ветке вроде другую тему развивал! Ты прям демагог, как Ашнарик :)

Link to comment
Share on other sites

Секс має бути справжнім, пане вонаністе.

 

Точно Ашнарик. Такой весь поучающий из себя, увереный, что вокруг все внемлют его сакральностям с очами долу  :D

Link to comment
Share on other sites

Та їй вже нове платтячко організували в сусідній гілці, так що 'нада єхать' :D

 

http://media.style.com/image/fashion-shows/spring-2015-ready-to-wear/paris/louis-vuitton/collection/683/1024/VUI_0176.jpg

 

http://cs613522.vk.me/v613522620/8068/m1E4aiYCDw8.jpg

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Точно Ашнарик. Такой весь поучающий из себя, увереный, что вокруг все внемлют его сакральностям с очами долу  :D

Наче не Ашнар, але демагог знатний. Розводився про мораль, а на мій цілком коректний пост не знайшов кращої відповіді, як обзиватися :lol2: . Причому вкрай тупо.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

http://uapolitics.com/topic/13959-julia-smelaia/page-3

 

Пасиб огромное, но не эти, а те шо я раздаю. Удобно - вмсто отписывания типо согласен, классно сказал чувак, респект - нажимаешь на плюс. Но мне их недодають!!! Тигру не докладывают мяса!  :fp1:

Link to comment
Share on other sites

Наче не Ашнар, але демагог знатний. Розводився про мораль, а на мій цілком коректний пост не знайшов кращої відповіді, як обзиватися :lol2: . Причому вкрай тупо.

 

Нєбось про висери? ;) Так я до бордерландера там з усією повагою! Смєкалку навіть відзначив. А може ти ще й під аутсайдером пишеш?

Link to comment
Share on other sites

Нєбось про висери? ;) Так я до бордерландера там з усією повагою! Смєкалку навіть відзначив. А може ти ще й під аутсайдером пишеш?

Ви хотіли приклади своїх висерів, якщо пам"ять мені не зраджує?

Так ось, два останні  пости нашого з Вами спілкування під цю категорію підпадають.

Виходить, що Аутсайдер був почасти правий :shuffle:

Змінено користувачем borderlander
Link to comment
Share on other sites

Ви хотіли приклади своїх висерів, якщо пам"ять мені не зраджує?

Так ось, два останні 2 пости нашого з Вами спілкування під цю категорію підпадають.

Виходить, що Аутсайдер був почасти правий :shuffle:

 

Ну не те щоб дуже підпадали  :pardon:, так що ви з аутсайдером обоє неправі.

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...