Перейти до змісту

Загадка: найди форумчянена на фото


Recommended Posts

мне на петю насрать вобщем-то, так што все эти примеры из серии "а зато вон в Америке негров бьют"- мимо кассы

ок.

но на юлю, как мне показалось, у вас особенно эмоционально обидное получается..

местные кадры?

 

еще. не за Тимошенко вступаюсь, неприятно стало что людей говнюкать начали.

Змінено користувачем Людоедка
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

и шо?

это отменяет тот факт, что они тупо ведутся на популистские запилы пидстаркуватой политической пенсионерки, чья звезда безнадежно закатилась в сортир?

и тот факт, что они таки ведутся на голый популизм, свидетельствует об их недостаточном уровне мыслительной деятельности, что впрочем не мешает им печь вкусные пирожки и вышивать крестиком?

боже ж мій.

які ж воні тупі, ага.

а ти не бажаєш порозмірковувати про ТИХ, молодих і начебто розумних, які повелися на обіцянки і рожу Порошенко?

нє? нічого не скажеш?

))))

 

козли, блять, вже б, як казав професор Преображенський -стулили пельку і мовчали і мовчали і слухали юльків і слухали....

Дебіли тупорилі безсоромні.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Будьте проще и народ к вам потянеццо...

 

http://batkivshchyna.com.ua/storage/photo/mega/3/0/8/3/30837fde55ff13f2abeeca35d74b2823.jpg

 

Вот никогда такого не понимал. Стоит на подиуме и пару рук пожмет.. А снизойти к народу мешает корона. Остальные политики не лучше конечно, просто сам факт :X

Link to comment
Share on other sites

боже ж мій.

які ж воні тупі, ага.

а ти не бажаєш порозмірковувати про ТИХ, молодих і начебто розумних, які повелися на обіцянки і рожу Порошенко?

нє? нічого не скажеш?

))))

 

козли, блять, вже б, як казав професор Преображенський -стулили пельку і мовчали і мовчали і слухали юльків і слухали....

Дебіли тупорилі безсоромні.

:weep:

Link to comment
Share on other sites

Вот никогда такого не понимал. Стоит на подиуме и пару рук пожмет.. А снизойти к народу мешает корона. Остальные политики не лучше конечно, просто сам факт :X

НАКУЙ -це туди-------->

 

покажи як твій обранець Педрот руки пересічним тискає...

Link to comment
Share on other sites

НАКУЙ -це туди-------->

 

покажи як твій обранець Педрот руки пересічним тискає...

чего тебя сорвало? Ты хоть дочитала что я не стараюсь обидеть твою мамку? Я же сказал "Остальные политики не лучше конечно" :consul:

Блин, поклонники Юли, ну не реагируйте вы так, словно обидели вашего родственника. Тимошенко всего лишь политик, и как остальные политики, думает в первую очередь о себе

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Вот никогда такого не понимал. Стоит на подиуме и пару рук пожмет.. А снизойти к народу мешает корона. Остальные политики не лучше конечно, просто сам факт :X

та то фигня.  Никак не могу найти.  Когда-то в сети гуляло видео как Юля в подворотне лихорадочно оттирала руки платочьком после таких пожатий пылких)

Link to comment
Share on other sites

Вот никогда такого не понимал. Стоит на подиуме и пару рук пожмет.. А снизойти к народу мешает корона. Остальные политики не лучше конечно, просто сам факт :X

як до цієї брехливої аферюги можна ще доторкатись? :66:

Link to comment
Share on other sites

чего тебя сорвало? Ты хоть дочитала что я не стараюсь обидеть твою мамку? Я же сказал "Остальные политики не лучше конечно" :consul:

Блин, поклонники Юли, ну не реагируйте вы так, словно обидели вашего родственника. Тимошенко всего лишь политик, и как остальные политики, думает в первую очередь о себе

Тимошенко - Політик, а не порошенко, янукович чи кучма.

Ми, Україна, мали б ЮВТ пишатися. Цілим народом, нацією.

А ви, розумники вбогі, обираєте довбойбовів  собі подібних.

 

п.с. особисто до тебе най вибачуся, але...

 

хай хтось тепер повторить таке саме фото з інших фігур на політарені.

Хочу побачити.

Змінено користувачем эЛКа
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

цю тему читає один дописувач, який мені потім втіхаря мінуси ставить, а сам вже давно нічьо не пише, боїцця, шоб я потім не мінусовала

 

та не буду, не буду, не треба так ізпаттішка, мінусуй вже зараз в аткритую.

:nose3::shuffle:

Link to comment
Share on other sites

та то фигня.  Никак не могу найти.  Когда-то в сети гуляло видео как Юля в подворотне лихорадочно оттирала руки платочьком после таких пожатий пылких)

помню шото такое))

Link to comment
Share on other sites

ще один з'явився, що він за куєм скучив.

підходь, пля, нагодую!

 

@эЛКа

 

Попередження від модератора Dr.Amber. Причина: 11.1 Хамство, хуліганство, зловживання нецензурними словами, ПОПЕРЕДЖЕННЯ (3). Розділ: Загадка: найди форумчянена на фото.
Отримано від модератора штрафних балів: 3. -- Обмеження діє до Сьогодні, 19:55
Можливість дописувати на форумі відключено на 6 годин(и)

 

Немотивоване зловживання нецензурними словами у багатьох дописах протягом одного дня.

Змінено користувачем Dr.Amber
Link to comment
Share on other sites

Тимошенко - Політик, а не порошенко, янукович чи кучма.

Ми, Україна, мали б ЮВТ пишатися. Цілим народом, нацією.

А ви, розумники вбогі, обираєте довбойбовів  собі подібних.

 

п.с. особисто до тебе най вибачуся, але...

 

хай хтось тепер повторить таке саме фото з інших фігур на політарені.

Хочу побачити.

Элка, читал несколько лет ФУП, был о вас самого лучшего мнения. Ну не надо принимать так близко к сердцу. Я голосовал тоже за Юлю во втором туре выборов "Тимошенко-Янукович". Теперь за Пецю. Каждый имеет право на свой выбор

Link to comment
Share on other sites

Тимошенко - Політик, а не порошенко, янукович чи кучма.

Ми, Україна, мали б ЮВТ пишатися. Цілим народом, нацією.

А ви, розумники вбогі, обираєте довбойбовів  собі подібних.

 

п.с. особисто до тебе най вибачуся, але...

 

хай хтось тепер повторить таке саме фото з інших фігур на політарені.

Хочу побачити.

тю.  Так вот же

http://beta.inosmi.ru/images/20524/57/205245728.jpg

 

а Владимир Владимирович не гнушался даже пузики целовать

Link to comment
Share on other sites

привіт, дядінька!

бачу, вони ці фотки тепер розклеювати будуть, шоб людям скоріш вана остогидла :nose3:

та скоро вибори пройдуть, вони заспокояться)) Ну хіба шо Юля взагалі в Раду не пройде :nose3:

Link to comment
Share on other sites

Элка, читал несколько лет ФУП, был о вас самого лучшего мнения. Ну не надо принимать так близко к сердцу. Я голосовал тоже за Юлю во втором туре выборов "Тимошенко-Янукович". Теперь за Пецю. Каждый имеет право на свой выбор

але я тебе за це не цькую?

але якесь чмо доходяжне стиви джи і кумпашка довбойобів провокаторів -вони себе, ці страухи бачили у люстерко?, почали цькувати людей на площі.

То ви отримали ввід мене ВІДПОВІДЬ.

Ваше право і свободи лише тоді ваші, коли вони не чипляють моїх прав і свобод.

І потім якась підстаркувата солодка мразото буде тут казати про поганих юльків?

Так, я накуй посилаю відкрито, замість ядом травити підлестиво.

Але тільки у Відповідь.

так що,,,, будьте здорові.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...