Перейти до змісту

Все равны? Фупоголик стал хуже цуга...


DiDUS

Recommended Posts

А кто то ровнее других!

 

Модеры, на хуя вы мне убрали возможность выражать согласие или несогласие с допысувачами?

 

Шо за беспредел? :consul:

 

Причем, главное втихаря...

 

И нахуя мне ваша реклама, раньше такого не было....

 

Или накосячили там, пытаясь мне нагадить?  

Змінено користувачем DiDUS
  • Upvote 3
  • Downvote 6
Link to comment
Share on other sites

А кто то ровнее других!

 

Модеры, на хуя вы мне убрали возможность выражать согласие или несогласие с допысувачами?

 

Шо за беспредел? :consul:

 

Причем, главное втихаря...

 

И нахуя мне ваша реклама, раньше такого не было....

 

Или накосячили там, пытаясь мне нагадить?  

Тупий,зареєструйся. B-) І реклама зникне і кнопка появиться........У юлька поїхало все від сверблячки садомазохістичної оргії вечером 26......Діду, пороти будуть любя.Не нервуй.ВСІХ :D

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Тупий,зареєструйся. B-) І реклама зникне і кнопка появиться........У юлька поїхало все від сверблячки садомазохістичної оргії вечером 26......Діду, пороти будуть любя.Не нервуй.ВСІХ :D

 

У нього наскільки я розумію реально проблема. Відібрано можливість тицяти карму. За численні зловживання.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

о каком согласии и

 

:weep::fp1: Да верните ему такую возможность! Разве можно так поступать с таким мстительным дидом? :D

да речь же не в том, что не может выразить согласие или несогласие, а в том, что тыцяет налево и направо))))

я разместил картинку, и то тыцнул))). о каком несогласии может идти речь? ))

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

о каком согласии и

 

да речь же не в том, что не может выразить согласие или несогласие, а в том, что тыцяет налево и направо))))

я разместил картинку, и то тыцнул))). о каком несогласии может идти речь? ))

Може йому за кожне "тиць" копієчка бзденькала :shuffle: . То що, тепер Дідусю з голоду помирати через ваші капризи?!

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Тю, тобі ж Фома відкритим текстом пояснив за що тобе пофіксено і пояснив що треба зробити.

 

http://uapolitics.com/topic/14820-ictv-iulia-nu-eto-uzhe-slishkom/page-7?do=findComment&comment=383281

Может мне его еще в жопу поцеловать? :fuck:

Link to comment
Share on other sites

Короче, все на хуй, ебитесь тут сами, отсасывайте хоме... :fuck:

 

Фупоголик стал хуже цуга...

 

@DiDUS

 

Попередження від модератора Dr.Amber. Причина: 11.2 Хамство, хуліганство, зловживання нецензурними словами (10). Розділ: Все равны? Фупоголик стал хуже цуга....
Отримано від модератора штрафних балів: 10. -- Обмеження діє до 23 жов 2014 02:57
Можливість дописувати на форумі відключено на 1 дні(в)

Хамство, хуліганство, зловживання нецензурними словами.

Змінено користувачем Dr.Amber
  • Upvote 1
  • Downvote 9
Link to comment
Share on other sites

А кто то ровнее других!

 

Модеры, на хуя вы мне убрали возможность выражать согласие или несогласие с допысувачами?

 

Шо за беспредел? :consul:

 

Причем, главное втихаря...

 

И нахуя мне ваша реклама, раньше такого не было....

 

Или накосячили там, пытаясь мне нагадить?  

Дидусик, я вам плюс поставил чтобы не огорчались :shuffle:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Короче, все на хуй, ебитесь тут сами, отсасывайте хоме... :fuck:

 

Фупоголик стал хуже цуга...

Я давно це говорю. Приходжу сюди, щоб поворушити гілочкою у мурашнику. До обговорень місцева публіка нездатна. А ницість свою показала славно. 

  • Upvote 2
  • Downvote 10
Link to comment
Share on other sites

У нього наскільки я розумію реально проблема. Відібрано можливість тицяти карму. За численні зловживання.

Яекщо реклама появляється,значить дідусь як гість на форумі а не зареєстрований.А не проти :D

Link to comment
Share on other sites

От якісь ми ніразу не чюткіє!

А якщо Дідусь справді піде з форуму?! Як же ми тоді тут без нього, а?

Причому якщо він піде не так, як Аліє, а по чоловічому. Сказав, і зробив...

От що тоді буде? Невже Київському хлопцю доведеться за двох старі фотожаби на форумі постити?

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

Я давно це говорю. Приходжу сюди, щоб поворушити гілочкою у мурашнику. До обговорень місцева публіка нездатна. А ницість свою показала славно. 

Ти ж прощалася.Альцхаймер старечий? чи просто дементія? ти слава "штабскапітана" на мозок тисне? B-)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...