Перейти до змісту

Все равны? Фупоголик стал хуже цуга...


DiDUS

Recommended Posts

От якісь ми ніразу не чюткіє!

А якщо Дідусь справді піде з форуму?! Як же ми тоді тут без нього, а?

Причому якщо він піде не так, як Аліє, а по чоловічому. Сказав, і зробив...

От що тоді буде? Невже Київському хлопцю доведеться за двох старі фотожаби на форумі постити?

 

Київський Хлопець надовго пійшов вивчати хороші манери. Надійсь доведеться діду третій нік розконсервувати :)

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

Я давно це говорю. Приходжу сюди, щоб поворушити гілочкою у мурашнику. До обговорень місцева публіка нездатна. А ницість свою показала славно. 

Боюсь, до обговорення геніальності Юлі нездатна публіка не лише на цьому форумі.

 

А чому б вам не створити власний форум? Ющемани он зробили собі СУП - і щасливі, бо ніхто не заважає їм славити месію так, як вони хочуть.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

До побачення колего. Чи прощавай. Тобі видніше що робити зі своїм життям

Ти в то віриш? Юльку?....Я знаю,чайки знають,останні бомжі під мостом знають-дідуся звідси хіба винесуть на катафалку......або лишуть зарплати від туровської. :lol2:

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Ти ж прощалася.Альцхаймер старечий? чи просто дементія? ти слава "штабскапітана" на мозок тисне? B-)

Звертаю увагу, що я поводжу себе культурно, а синік мене ображає і провокує. Так не хороше робити, синіку. Ти, певно, виріс на стайні? 

  • Downvote 5
Link to comment
Share on other sites

Я давно це говорю. Приходжу сюди, щоб поворушити гілочкою у мурашнику. До обговорень місцева публіка нездатна. А ницість свою показала славно. 

 

Обговорень чого? Пресвятої Йулi?

Бо вашої участi у будь-яких iнших обговореннях не помiтно чомусь.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Ты палку не перегибай, да?

Согласен.  Если DIDUS жаловался на модерацию то сравнение неправомерное тк Цуг форум вообще немодерируемый.

С Дурдомом сравнивать надо

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Боюсь, до обговорення геніальності Юлі нездатна публіка не лише на цьому форумі.

 

А чому б вам не створити власний форум? Ющемани он зробили собі СУП - і щасливі, бо ніхто не заважає їм славити месію так, як вони хочуть.

Так есть же.  И не один.  Но чет когда диктатуру политической целесообразности на форуми внедряешь то ему сразу кирдык наступает :pardon:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Согласен.  Если DIDUS жаловался на модерацию то сравнение неправомерное тк Цуг форум вообще немодерируемый.

С Дурдомом сравнивать надо

 

Це не вірно ні по суті ні по духу. ЦУГ це форум однієї людини - Руккі. Себто абсолютна монархія. Попав в немилість - Пєтушиний барак, чи просто нах з форума.

Link to comment
Share on other sites

Боюсь, до обговорення геніальності Юлі нездатна публіка не лише на цьому форумі.

 

А чому б вам не створити власний форум? Ющемани он зробили собі СУП - і щасливі, бо ніхто не заважає їм славити месію так, як вони хочуть.

Бачте, юльківських форумів повно. Мене сюди притягує цікавість спостерігати, як дрищі, педроти, синяки і противсіхи, упорото відстоюють свою показну дурість. Наголосували що попало, бачать, що гірше нікуди, то від злості обливають брудом не стільки Юлю, а її прибічників.

 

Деяким, розумним, вдається себе пересилити і визнати невірність свого вибору. Але то розумним. А інші...   Ну як там...  УПРЯМСТВО - ПЄРВИЙ ПРІЗНАК ТУПОСТІ.

Обговорень чого? Пресвятої Йулi?

Бо вашої участi у будь-яких iнших обговореннях не помiтно чомусь.

Почитайте у моєму профілі. 

  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Звертаю увагу, що я поводжу себе культурно, а синік мене ображає і провокує. Так не хороше робити, синіку. Ти, певно, виріс на стайні? 

Я тебе ображаю? Ти пролщалася тут-ТАК,грюкала дверима? ТАК І прилізла назад .спочатку тихенько.а тепер все більш і більш хамовито?  ТАК.То чим то пояснити.як не Альцхаймером старечим чи дементією чи правгненям "слави безчестя" штабс-капітана........от юльки цілком не можуть сполучити СВОЇ діяння і пізніші обвинувачення ІНШИХ,по ЇХ діяннях.......А де ти виросла,безчесна? Бо честь ,тримання слова дається в дитинстві і несеться все життя.То тебе такого .як честь навіть і не вчили? Ще раз питаю-де  ти виросла? бо в порядних сім"ях честь берегли з молоду і давали слово ОБЕРЕЖНО,бо відповідали за це......Чи у юльків такого не існує і ти прибилася до рідних по духу?

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Согласен.  Если DIDUS жаловался на модерацию то сравнение неправомерное тк Цуг форум вообще немодерируемый.

С Дурдомом сравнивать надо

Не знаю про модерацію на Дурдомі, але видно, що там легка аура. А тут - гірше цуга. 

  • Downvote 8
Link to comment
Share on other sites

Бачте, юльківських форумів повно. Мене сюди притягує цікавість спостерігати, як дрищі, педроти, синяки і противсіхи, упорото відстоюють свою показну дурість. Наголосували що попало, бачать, що гірше нікуди, то від злості обливають брудом не стільки Юлю, а її прибічників.

 

Деяким, розумним, вдається себе пересилити і визнати невірність свого вибору. Але то розумним. А інші...   Ну як там...  УПРЯМСТВО - ПЄРВИЙ ПРІЗНАК ТУПОСТІ.

Почитайте у моєму профілі. 

беда.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Бачте, юльківських форумів повно. Мене сюди притягує цікавість спостерігати, як дрищі, педроти, синяки і противсіхи, упорото відстоюють свою показну дурість. Наголосували що попало, бачать, що гірше нікуди, то від злості обливають брудом не стільки Юлю, а її прибічників.

 

Деяким, розумним, вдається себе пересилити і визнати невірність свого вибору. Але то розумним. А інші...   Ну як там...  УПРЯМСТВО - ПЄРВИЙ ПРІЗНАК ТУПОСТІ.

Почитайте у моєму профілі. 

Ну в впертості тобі нема рівних,так за мамку лаха дереш.що навіть дідусь не встигає.Продовжити ТВОЮ думку? :D

Link to comment
Share on other sites

Я тебе ображаю? Ти пролщалася тут-ТАК,грюкала дверима? ТАК І прилізла назад .спочатку тихенько.а тепер все більш і більш хамовито?  ТАК.То чим то пояснити.як не Альцхаймером старечим чи дементією чи правгненям "слави безчестя" штабс-капітана........от юльки цілком не можуть сполучити СВОЇ діяння і пізніші обвинувачення ІНШИХ,по ЇХ діяннях.......А де ти виросла,безчесна? Бо честь ,тримання слова дається в дитинстві і несеться все життя.То тебе такого .як честь навіть і не вчили? Ще раз питаю-де  ти виросла? бо в порядних сім"ях честь берегли з молоду і давали слово ОБЕРЕЖНО,бо відповідали за це......Чи у юльків такого не існує і ти прибилася до рідних по духу?

Виховання на стайні  на тебе подіяло дуже погано. Тебе треба знову на стайню і , як каже один форумчанин, пороть. Як скот. 

  • Downvote 6
Link to comment
Share on other sites

 

Аліє - ну зачем ты постоянно заходишь ругаться? Зашла бы, рассказала как сегодня день прошел. Где была, что интересного видела, с кем цаловалась :shuffle:

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Тупость - это переносить личную неприязнь и ненависть к политику на собеседника, который этого политика поддерживает.

Но это не касается случаев, когда собеседник поддерживает деятелей, не уважающих Украину как государство и украинцев как нацию.

 

В остальных случаях можно общаться нормально.

Но если вам так нравится - продолжайте собачиться, коцабы этому очень рады.

Змінено користувачем Jinx
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Аліє - ну зачем ты постоянно заходишь ругаться? Зашла бы, рассказала как сегодня день прошел. Где была, что интересного видела, с кем цаловалась :shuffle:

Цю! А де я ругаюсь? ;o  Тут ругаєцця синік. Я сьогодні як янголятко...

  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Не знаю про модерацію на Дурдомі, але видно, що там легка аура. А тут - гірше цуга. 

Глупости. 

А как это Вы про модерацию в Дурдоме не знаете?? Это ж земля обетованная для каждого правоверного юлька и предостережение для нормальных людей.  Раньше правда еще Гондурас был но чет там не заладилось у них.  Боролись боролись с контрой пока друг душку не поперегрызли нечаянно.  Дурдом уверенно следует в том же направлении тк у вас совков непреодолимая тяга к тоталитаризму, а он болтательным ресурсам противопоказан

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

я представляю, что будет в воскресенье вечером после оглашения первых экзитполов

грохот пуканов убютков будет слышно даже в Гонолулу

Змінено користувачем Стиви Джи
  • Upvote 9
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...