Перейти до змісту

ВЫБОРЫ


forever young

Recommended Posts

Картинка  від  американців.

Зеленський - 24%

Порошенко - 20%

Тимошенко - 13%

 

Шо за нові гастарбайтери на вибори завітали і картинки малюють? Їх завдання за невеликий прайс вивести до 31 березня Педрилу у лідери перегонів?   :gigi:

Змінено користувачем Citizen UA
  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Шо за нові гастарбайтери на вибори завітали і картинки малюють? Їх завдання за невеликий прайс вивести до 31 березня Педрилу у лідери перегонів?   :gigi:

Ви вже  можете  розслабитися,  Толіку  таке  не  загрожує.  А  все  через  московський  патріархат. Боженька  Україну  береже. :shuffle:

Link to comment
Share on other sites

Ви вже  можете  розслабитися,  Толіку  таке  не  загрожує.  А  все  через  московський  патріархат. Боженька  Україну  береже. :shuffle:

 

Розслабимося після того, як рошенобляді вздовж  Хрещатика  висітимуть

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ви вже можете розслабитися, Толіку таке не загрожує. А все через московський патріархат. Боженька Україну береже. :shuffle:

Боженька бережет Эстонию, Польшу и т.п. Украину явно показательно карает. Скоро украинцы будут завидовать попуасам.
Link to comment
Share on other sites

Боженька бережет Эстонию, Польшу и т.п. Украину явно показательно карает. Скоро украинцы будут завидовать попуасам.

Якщо ви  себе  вважаєте  українцем,  то  хай  вам  так  і  буде.  Для  справжніх  українців  усе  буде  добре. 

Link to comment
Share on other sites

Ой,  та  що  ж  це  таке? 

 

Кандидат у президенти на майбутніх виборах 2019 року, позафракційний нардеп і лідер партії "Основа" Сергій Тарута заявив про об'єднання з командою кандидата у президенти Юлії Тимошенко.

 

https://www.pravda.com.ua/news/2019/03/16/7209360/

 

Хто  слєдующий:  Вілкул?  :shuffle:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Якщо ви себе вважаєте українцем, то хай вам так і буде. Для справжніх українців усе буде добре.

Все хорошо в этой проклятой богом стране только у преступников и тех кто сбежал. У остальных временно хорошо. Уверенность в завтрашнем дне от утсутвует полностью. Если ты считаешь, что у тебя все хорошо, то занимается самообманом. Твое хорошо тут, вообще никак не защищено.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ой, та що ж це таке?

 

 

 

Кандидат у президенти на майбутніх виборах 2019 року, позафракційний нардеп і лідер партії "Основа" Сергій Тарута заявив про об'єднання з командою кандидата у президенти Юлії Тимошенко.

 

https://www.pravda.com.ua/news/2019/03/16/7209360/

 

Хто слєдующий: Вілкул? :shuffle:

С Тарутой вроде уже не первый раз дружат. И ты тут мазу тянешься за отца основателя партии регионов, потому Викулами грешно разбрасываться.
Link to comment
Share on other sites

ты тут мазу тянешься за отца основателя партии регионов

Між  партією  регіонів  і  теперішнім  часом  у  Порошенка  багато  добрих  справ.  Важливих  для  мене. 

Але  ми  у  теперішному  часі  і  що  маємо? - Вата  до  Порошенка  не  прилипає,  а  навпаки,  як  видно.

 

Пишуть  люди  зі  сходу,  що  білборди  Юльки  і  Тарути  з явилися  на  сході  одночасно. Одне  джерело -  хто  зна. 

Яйця  розкладалися  у  різні  кошики,  а  тепер  збираються  докупи.

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

Картинка  від  американців.

Зеленський - 24%

Порошенко - 20%

Тимошенко - 13%

 

b93b35a4ddcb76fe4a9e4eeffbfa69e7.png

Щодо американської картинки. Дані для Greenberg Quinlan Rosner збирала дослідницька агенція Info Sapiens, що "спеціалізується на проведенні досліджень громадської думки, поведінкових замірах та аналізі даних з вторинних джерел".

Бульвар Лесі Українки 34, 2-й під’їзд, 6-й поверх Київ, 01133, Україна  https://sapiens.com.ua/ua/publication-single-page?id=64

Невідомо за якою вибіркою вона опитала усього лише 1308 осіб. Жодних даних на їх сайті про попередні хвилі щомісячних опитувань з квітня 2018 року нема. А на графіку ці дані є. Вочевидь це дані з чиїхось вторинних джерел. Але занадто вже усе лаконічно в цієї Info Sapiens.

Link to comment
Share on other sites

Між партією регіонів і теперішнім часом у Порошенка багато добрих справ. Важливих для мене.

Але ми у теперішному часі і що маємо? - Вата до Порошенка не прилипає, а навпаки, як видно.

 

Пишуть люди зі сходу, що білборди Юлки і Тарути з явилися на сході одночасно. Одне джерело - хто зна.

Яйця розкладалися у різні кошики, а тепер збираються докупи.

Т.е. для тебя, за несколько добрых дел, можно закрыть глаза на любые преступления?
Link to comment
Share on other sites

Т.е. для тебя, за несколько добрых дел, можно закрыть глаза на любые преступления?

Я  відкриваю  очі  на  альтернативу  і  мені  стає  страшно.  Скільки  то  пояснюю,  а  не  доходить. 

Україна  не  забавка  для  Бєні  і  Пуйлу  теж  зась.

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

Я відкриваю очі на алтернативу і мені стає страшно. Скільки то пояснюю, а не доходить.

Україна не забавка для Бєні і Пуйлу теж зась.

Любая альтернатива преступнику это хоть маленький, но шанс. Странно где находятся глаза, если не страшно от выбора преступника.
Link to comment
Share on other sites

Я  відкриваю  очі  на  альтернативу  і  мені  стає  страшно.  Скільки  то  пояснюю,  а  не  доходить. 

Україна  не  забавка  для  Бєні  і  Пуйлу  теж  зась.

Шпилько, а як ти пояснюєш 80+% підтримки Добкіних і т.п. на ток-шоу? Ще рік тому достатньо було увімкнути їм мікрофон, як криві підтримки глядачів в студіях лягали на 20-30% максимум.

Link to comment
Share on other sites

Я  відкриваю  очі  на  альтернативу  і  мені  стає  страшно.  Скільки  то  пояснюю,  а  не  доходить. 

Україна  не  забавка  для  Бєні  і  Пуйлу  теж  зась.

Санкта симплицитас.

Link to comment
Share on other sites

51458385_2376773329232011_36908807385230

 

Светлана Самборска

Follow

Приятного аппетита, дорогие избиратели Тимошенко и Зеленского. Не подведите товарища Дугина.

Это, если кто забыл, который "Убивать, убивать, убивать украинцев - это я вам как профессор говорю" в мае 2014.

Пост - https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2403760389633987&set=a.147408498602532&type=3

 
 
 
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Приятного аппетита, дорогие избиратели Тимошенко и Зеленского. Не подведите товарища Дугина.

Это, если кто забыл, который "Убивать, убивать, убивать украинцев - это я вам как профессор говорю" в мае 2014.

Пост - https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2403760389633987&set=a.147408498602532&type=3

 

 

І що ота ТП Самборська хотіла нам донести своїм постом, коли цитувала імперця-українофоба Дугіна?

Змінено користувачем Citizen UA
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Она хотела донести что внимательно следит за сообщениями дугина

 

Это только во-первых.

Во-вторых даже важнее: она ведь по сути солидаризовалась с Дугиным. Путин Дугин для здешней ваты авторитет: читают, принимают, делятся друг с другом его откровениями. Второсортность, меншовартість во всей красе.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

І що ота ТП Самборська хотіла нам донести своїм постом, коли цитувала імперця-українофоба Дугіна?

шо кацапы типа смеются с нас и возможного президента клоуна...

===========================================================

 

на самом деле нам свое робыть ,а не думать шо там подумает какойто дугин...

самое смешное будет другое...

я хоть и не србираюсь за клоуна голосовать в первом туре,но прикольно будет другое...

если таки он станет президентом и развалит смеясь -по клоунски рашку. :D

Link to comment
Share on other sites

шо кацапы типа смеются с нас и возможного президента клоуна...

===========================================================

 

на самом деле нам свое робыть ,а не думать шо там подумает какойто дугин...

самое смешное будет другое...

я хоть и не србираюсь за клоуна голосовать в первом туре,но прикольно будет другое...

если таки он станет президентом и развалит смеясь -по клоунски рашку. :D

 

Между Хуйлом и клоуном я выбираю клоуна. А смеется хорошо тот, кто смеется последним

Link to comment
Share on other sites

Тимошенко, Гриценко, Кошулинський, Шевченко (той що Буковель) проти 4 скептичних експертів. На наступний четвер за 3 дні до першого туру в студію Право на владу запрошується уся перша десятка кандидатів на годину раніше звичайного - 21:30. Чи будуть Зе і Пе?

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Вітаємо, Шановні журналісти, активісти та громадські діячі.

Ми, група українських хакерів-кардерів, в ботнет яких волею долі потрапили інфіковані машини СБУ і МВС України. Так як ми цілком підтримуємо європейські та євроатлантичні устремління українського народу, вважаємо себе патріотами і свідомими українцями ми вирішили передати інформацію з цих комп'ютерів вам для можливого часткового розголосу про злочинну діяльніст української влади. Можливо остання фраза викличе у вас посмішку, як же патріоти – кіберзлочинці, але будь ласка не треба нас засуджувати нічого про нас не знаючи. Деякі з нас стояли на Майдані, але люди, які прийшли до влади вкрали у нас мрію – гідне життя в улюбленій єдиній країні. Тому ми зриваємо покриви з їх методів нечесної гри. У вкладенні до листа ви побачите скріншоти деяких документів. Самі документи, а також масив файлів об'ємом чотири з половиною гігабайт ви можете скачати за адресою:  http://odesa.md/arhive_SBU.zip

Можливо ви проведете більш якісний аналіз і знайдете інші факти нечесної політичної гри чинної влади. У той же час ми хотіли б попросити вас утриматися від публікацій інформації персональних даних співробітників СБУ та національної поліції, за винятком замішаних у злочинах. Багато з них чесно виконують свій обов'язок. Намагатися зв'язуватися з нами не треба, якщо хочете це зробити, то в своїх публікаціях залиште зворотний зв'язок, ми уважно будемо відслідковувати ваші публікації і самі вийдемо на вас.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...