Перейти до змісту

Нас сливают...


Citizen UA

Recommended Posts

 

 


Пане, з вашим iq про це краще не замислюватися.
Ви своє речення спочатку почитайте, а про мій череп не замилюйтесь. На рахунок останнього висеру (реченням це назвати важко) - "череп голови може заболіти" - це щось нове.
Link to comment
Share on other sites

Депутаты ВР от блока Пэдро тоже в ахуе от того, что творится на 59-м округе. 

 

Пане Президенте, я розумію, що це пост у фейсбуці, а не лист у Вашу адміністрацію, але я, активний учасник революції, депутат ВР від очолюваного Вами БПП, я в розпачу - я відверто не розумію, навіщо ми робили Майдан!
Я щойно приїхав з 59 в.о., з Великої Новосілки, де Вашим іменем прикривають масштабну спецоперацію з протягнення до парламенту відвертого сепаратиста Сажка. Якщо Вам не доповіли - це мер Курахового, ставленик Ахметова, який у квітні-червні цього року годував 2 блокпости терористів біля Мар'їнки (і це можуть підтвердити бійці 20 батальйону тероборони) і організовував ДНРівський референдум 11 травня (останнє взагалі зафіксоване на відео).
Сьогодні ОВК 59 округу окупована спецпідрозділами міліції, під прикриттям яких люди Сажка били і викинули із комісії спостерігачів від інших кандидатів і відверто фальсифікують результати виборів, тупо переписуючи протоколи і псуючи бюлетені. Востаннє я бачив таке у 2013 році, коли балотувався до облради у Дніпрі і викормиш Ахметова Вілкул ламав через коліно моє місто.
На 59 в.о. робиться це цинічно, відкрито, зухвало - посилаючись на Ваш наказ і "домовленості" з Ринатом Ахметовим. У спокійну проукраїнську Новосілку, однією з перших звільнену від терористів, цими днями прийшла війна - тут проводиться справжня АТО - в маленький райцентр нагнано понад 500 силовиків, десятки (!!!) одиниць бронетехніки, яка мусила б знаходитися на фронті, одних лише найновіших БТР-4, яких так бракує нашим кіборгам в аеропорту, тільки на одній з вуличок я нарахував 4 штуки! Вони захищають не Україну - вони захищають фальсифікацію в інтересах відвертого сепаратиста.
Ця ганебна АТО у Великій Новосілці, Петре Олексійовичу, розпочата з подачі Ваших горе-адміністраторів, які в ці години дзвонять у Вищий адміністративний суд, щоби змусити суддів залишити злочинний склад ОВК на чолі з працівником ДТЕКу, ця ганебна псевдо АТО спрямована проти українського народу і патріотичного волевиявлення громадян українського Донбасу, які повірили у зміни у цій країні. Це зрада, шановний пане Президенте, яка, не будучи негайно зупиненою, буде повністю на Вашій совісті як гаранта Конституції і верховного головнокомандувача.
Вибори на цьому окрузі чесно і переконливо виграв мій побратим, начальник штабу батальйону Дніпро, польовий командир Правого сектору Манько Валентин, який разом із бійцями Донбасу, звільняв Новосілку і весь цей край від сепарів і, до речі, забезпечував проведення тут президентських виборів, які зобов'язали Вас відстоювати національні інтереси України.
Валик - справжній герой, який допомагав вийти з Іловайського котла Комбату Юрій Береза і генералу Хомчаку. Саме такі люди мають представляти новий Донбас у Верховній Раді.
Воювати із сепарастами чи із власним народом і його волею - вибір за Вами, пане Президенте!
Link to comment
Share on other sites

 

В продолжение поста Андрій Денисенко напишу и я. И призываю всех депутатов будущего парламента, если они не трусы сделать тоже самое.

Петр Алексеевич, только поймите меня правильно. Меня, Бориса Филатова, действующего заместителя губернатора и депутата фракции имени Вас. Этот текст - не демарш. Не ультиматум. И даже не крик души.

Этот текст - недоумение человека, на которого сепаратисты готовили ТРИ покушения. Человека, которого вы лично награждали орденом. Человека, который положил все на алтарь нашей борьбы за свою страну.

И поэтому я имею право попросить вас ответить на мои вопросы.

Почему Центральная Избирательная Комиссия во главе с регионалом Охендовским принимает решения по спорным округам такие, КОТОРЫЕ она не принимала даже во времена Януковича? А Вы молчите.

Почему на спорные округа согнаны сотни солдат и правоохранителей и, одновременно в это же время там избивают патриотов? А Вы молчите.

Почему от Вашего имени в суды звонят ваши подчиненные из АП? А Вы молчите.

Почему прокуроры в зеркальных ситуациях пл спорным округам ведут себя совершенно по-разному? А Вы молчите.

Или Вы забыли, что именно усилиями патриотов по спорным округам именно Вы стали Президентом?

Почему? Почему? Почему?

И Вы и я знаем ответы на эти вопросы. Вот только проблема Ваша, Петр Алексеевич, в том, что Вы, похоже, думаете, что политика и договоренности могут все.

И в этом Ваше самое большое заблуждение.

Я же считаю, Петр Алексеевич, что людьми движут Идеи и Долг, а не Желудок, Скепсис и Разводняки.

Увы, но, похоже, у нас с Вами разная философия...

Link to comment
Share on other sites

ашибка, это не завершение ветки

у ТС есть еще пара тройка копипастов дерьма на петра порох в пороховницах   :nose3:

Высер не засчитан. По теме есть что нибудь? Новоизбранные депутаты от блока Пети говорят неправду?

Link to comment
Share on other sites

Высер не засчитан. По теме есть что нибудь? Новоизбранные депутаты от блока Пети говорят неправду?

https://www.google.com/search?q=59+%D0%B9+%D0%BE%D0%BA%D1%80%D1%83%D0%B3+%D1%81%D0%BB%D0%B8%D0%B2&client=opera&oe=utf-8&channel=suggest&gfe_rd=cr&gws_rd=ssl&hl=ru&spell=1&oq=59+%D0%B9+%D0%BE%D0%BA%D1%80%D1%83%D0%B3+%D1%81%D0%BB%D0%B8%D0%B2&gs_l=heirloom-serp.12...34895.41193.0.42338.10.10.0.0.0.0.0.0..0.0....0...1ac.1.34.heirloom-serp..10.0.0.I9wBeX3oBaM

там минимум пять страниц ссылок на твою "бимбу"  :nose3:  

 

А по теме "Петро - кака" я пока могу сказать только одно: иди нах  :pleasant:

Link to comment
Share on other sites

Новоизбранные депутаты от блока Пети говорят неправду?

Сітізен, погодься, що смішно звинувачувати в усій цій ситуації виключно Пороха, знаючи, що Беркут та міліцію контролює Аваков. Більш схоже на те, що це Аваков ситуацію розкручує, а у Пороха руки зв"язані необхідністю шукати компроміс  з приводу коаліції.

Link to comment
Share on other sites

От жеж упоротый  :fp1: Ющефан в прошлой жизни?

Link to comment
Share on other sites

Сітізен, погодься, що смішно звинувачувати в усій цій ситуації виключно Пороха, знаючи, що Беркут та міліцію контролює Аваков. Більш схоже на те, що це Аваков ситуацію розкручує, а у Пороха руки зв"язані необхідністю шукати компроміс  з приводу коаліції.

Тебе два не последних чувака в стране сказали, что беспределом руководят из АП. Какой Аваков?

Link to comment
Share on other sites

Тебе два не последних чувака в стране сказали, что беспределом руководят из АП. Какой Аваков?

Якщо якісь 2 політики скажуть, 2*2=5, то я теж мушу погоджуватись з ними?

 

Аваков - міністр МВД, який Беркут активно кришує... Ще Сашка Білого замочив... Невже я мушу тут тобі всю його біографію розповідати?

Link to comment
Share on other sites

Якщо якісь 2 політики скажуть, 2*2=5, то я теж мушу погоджуватись з ними?

 

Аваков - міністр МВД, який Беркут активно кришує... Ще Сашка Білого замочив... Невже я мушу тут тобі всю його біографію розповідати?

Так то же самое говорят не только политики. В любом случае, этот шкандаль замять вряд-ли получится. Наблюдаем...

Link to comment
Share on other sites

Какое отношение этот вопрос имеет к теме ветки?

 

Об этом заявил в эксклюзивном комментарии"Цензор.НЕТ" лидер "Правого сектора" Дмитрий Ярош.

 

Просто цікавлюся чи не заявив часом зоодне Ярош про долю автомобіля, на якому він приїздив на похорон Музичка, і про долю золотого батона, що охороняли його люди.

Link to comment
Share on other sites

Просто цікавлюся чи не заявив часом зоодне Ярош про долю автомобіля, на якому він приїздив на похорон Музичка, і про долю золотого батона, що охороняли його люди.

Пошли йому месседж на ФБ і запитай  :nose3:

Link to comment
Share on other sites

Просто цікавлюся чи не заявив часом зоодне Ярош про долю автомобіля, на якому він приїздив на похорон Музичка, і про долю золотого батона, що охороняли його люди.

 

Чому це тебе iпьот? Невже й автомобіль був твій й батон? Може й міжгір'я теж твоє було? Ну, то пиздец, Все вже конфісковано іменем революції. Змирися. А ще краще, піди до сортиру та повісься на каналізаційній трубі.

 

А ми тебе колись пом'янемо, якщо не забудемо

Link to comment
Share on other sites

Ви своє речення спочатку почитайте, а про мій череп не замилюйтесь. На рахунок останнього висеру (реченням це назвати важко) - "череп голови може заболіти" - це щось нове.

 

"Ти шо, абiдiлся?" (с)
 
Добре, спецом для вас трохи поясню:
 
Поперше, я дуже упереджено ставлюся до дописувачив, котрі спочатку срають у карму, а потімвже  ставлять питання щодо обосраного поста.
 
Подруге, я дуже упереджено ставлюся до дописувачив з ніками, що містять *jet*, бо мав вже досвід спілкування з одним таким мудаком. 
 
По-третє, я дуже упереджено ставлюся до дописувачив, котрі не розуміють сарказму, алегорій, жартів, тощо. Вважаю, що в нік голова складається лише з кісток черепа. Без м'яса всередині.
 
Це не образи. Це мої суб'єктивні оціночні судження, на які я маю повне право.
 
Так зрозуміло?
Link to comment
Share on other sites

Ай да Пэдро, ай да сукин сын :fp1:

 

Напряженную ситуацию в округе № 59 комбат Юрий Береза прокомментировал Цензор.НЕТ, обратившись при этом к Президенту Украины. "Навіщо пан Президент продає 59 ОВК екс-регіоналу? Шановний пане Президент. Від імені командира полку "Дніпро-1" я б міг висловитися зовсім інакше, бо як учасник бойових дій, це можна завжди звернути на контузію. Проте, зараз, так сталося я - теж політик і маю дотримуватися норм та правил дипломатії. Але я не бізнесмен - в цьому різниця. Я не хочу пов'язувати війну з бізнесом, коли у нас на рахунку не гроші, а життя українців. Ви зробили все для того, щоб Валентин Манько не пройшов по округу № 59, в якому в нього була підтримка виборців, більша ніж у Сажка", - считает комбат.

"Бо саме Манько керував на цій території антитерористичними операціями, ловив сепаратистів та допомагав мирним жителям. Він, як один з заступників командиру полку "Дніпро-1", утримував шлях до Донецього аероропорту і саме в цей час його хлопці відстрілюються на Пісках, не знаючи, чи наступить ранок. Я повністю підтримую своїм зверненням і Бориса Філатова, і Андрія Денисенка. Бо це - мої ідейні побратими, які знають, що їх було обрано народом, який від усього серця хотів зупинити розповсюдження по країні режиму "януковича та регіонів". Я присягаю на вірність своєму народові, якби це пафосно не звучало, і осуджую вашу обережну дипломатію, ціною якої стала доля мільйонів українців, що вже зрозуміли помилку, яку зробили в травні 2014 року", - говорит Береза.

Действия Порошенко комбат оценивает так: "Що зробили Ви? Ви зіштовхнули лобами добровольців із підрозділами ЗСУ (3029) та залученням підрозділів "Грифон", "Титан", "Беркут", "Гепард", "Сокол" саме тоді, коли всю ту нову техніку, добре підготовлених невідомих у камуфляжі, що перешкоджали законним членам ОВК, треба було примирити між собою, зарахувати перемогу єдиного кандидата, а потім - відправити разом захищати цілісність кордонів України. Техніка, яку було підтягнуто до ОВК 59 могла бути влучно використана на захисті Донецького аеропорта та для закриття кордонів від наступу армії РФ. Ви просто довели ситуацію з цим округом до абсурда, коли бойові товариші стоять по різні боки барикад в свої країні, якій загрожує масштабневторгнення з боку РФ".

Link to comment
Share on other sites

Скандал получился громкий и Пэдро начал строить из себя целку. 

 

"Президент и как гарант Конституции, и как гражданин крайне недоволен тем, как прошли выборы на 59-м округе. По его мнению, действия различных участников избирательного процесса на этой территории привели к тому, что округ не вписывается в общую всеукраинскую картину демократических, прозрачных и честных выборов в соответствии с европейскими стандартами ", - говорится в сообщении.


все пишут, и пишут и пишут. так сливают или нет ? :nose3:

Та все заебись, нэ пэрэймайся

Link to comment
Share on other sites

О теперь уже и правозащитница Лабунская. Йопт, одни истерички :fp1:  

 

Лабунская: "Петр Алексеевич, вы убиваете веру людей! По указанию АП подонка протаскивают в депутаты на 63-ем округе!"

"Я после выборов не написала еще ни одной строчки! Война в стране, борьба между победившими за власть, имидж страны! Утром прочитала пост Бориса Филатова, никогда не думала, что буду не только с ним соглашаться, но и полностью поддерживать! Во всех СМИ власть рассказывает о честных демократических выборах в Украине, чушь! Такого не позволяли себе даже Партия регионов с Януковичем! У нас в 63 округе творится такой беспредел, что времена Януковича отдыхают!!!", - написала она.

 

"Есть решение суда о пересчете голосов по округу, оно окончательное и обжалованию не подлежит, но все на него чихать хотели! Ускоренными темпами ЦВК готовится установить результаты выборов по 63 избирательному округу! А как же решение суда?! Ведь пересчет это демократические принципы и чего так боится мнимый победитель, если он выиграл честно?! Простого пересчета?! Дорогой Петр Алексеевич Порошенко! Мы с вами знакомы очень давно, вместе на Майдане были, собирали Верховный Совет, когда в Киеве расстреливали людей, я была вашим доверенным лицом на выборах Президента! Но это ничего, по сравнение с тем, что вы такими поступками убиваете веру людей, которой и так почти не осталось к политикам!", - отметила Лабунская.

"По указанию АП правоохранительные органы, ЦИК делает все, что бы протащить подонка в депутаты! У меня в друзьях есть очень много людей, которые входят в вашу фракцию! Неужели вы молчаливо позволите превратить вашу фракцию в мусороприемник?! Кто такой фальсификатор Ревега - член партии Регионов, в 2012 году был официальным выдвиженцем от ПР в нашем округе, возил титушек на Антимайдан, до этого побывал в БЮТе и Сильной Украине, правда теперь уже член партии БПП! :fp1:
  Неужели вам всё равно, кто член вашей фракции?!", - подчеркнула она.

"Лещенко, Мустафи и прочие вы же всегда позоционировали себя честными журналистами!!! Зачем нам судебная система?! Отдайте полномочия Администрации Президента да и все! Как можно при решении суда о пересчете так нагло на все плевать?! Демократия говорите, идем в Европу?! И так я вижу и по другим округам!", - резюмировала Лабунская

Link to comment
Share on other sites

Привет от Коломойского:

 

Завтра ТСН покаже, як голова ЦВК Охендовський вимагав хабар

...інцидент стався в одному з відомих офісів на вулиці Володимирській у Києві. 

http://www.unian.ua/politics/1006896-zavtra-tsn-pokaje-yak-golova-tsvk-ohendovskiy-vimagav-habar.html

Змінено користувачем mick
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Тане, я был украинофаном еще за долго до того, как манюпасы вроде тебя, "вдруг" обнаружили в себе талант к политологии :nose3:

Отжеж, куды не плюнь - в алегарха попадешь.  :pardon:Так украинофаном, или дрыщефаном?

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Отжеж, куды не плюнь - в алегарха попадешь.  :pardon:Так украинофаном, или дрыщефаном?

Олегархи по определению - не зло, а совершенно естественное явление. Так было еще в Римской республике две с половиной тысячи лет назад  :nose3:

 

А я был еще и горбочевофаном :pleasant: 

 

Прикинь, даже история нашей жизни длиннее, чем твоя "карьера" политолога B-)

Link to comment
Share on other sites

Олегархи по определению - не зло, а совершенно естественное явление. Так было еще в Римской республике две с половиной тысячи лет назад  :nose3:

 

А я был еще и горбочевофаном :pleasant:

 

Прикинь, даже история нашей жизни длиннее, чем твоя "карьера" политолога B-)

Хуяссе, так долго не живут. :gigi:  А то, что ты был фаном Горби, так это очков тебе не добавляет, политолог ты наш. Те же грабли, что и Ющ, а теперь Пэдро. Ах, обмануть меня не трудно, я сам обманываться рад ©

Link to comment
Share on other sites

Хуяссе, так долго не живут. :gigi:  А то, что ты был фаном Горби, так это очков тебе не добавляет, политолог ты наш. Те же грабли, что и Ющ, а теперь Пэдро. Ах, обмануть меня не трудно, я сам обманываться рад ©

Все наоборот, но ты не поймешь(с)...

Link to comment
Share on other sites

Все наоборот, но ты не поймешь(с)...

Да что там может быть наоборот. Те же болтология, на которую, оказывается, еще ловятся такие почтенные старцы, вроде тебя, бгг Вот, например, ты дейтвиткльно веришь, что писанная Шимкивым на коленке по-бырику Стратегия-2020 будет выполняться?

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...