Перейти до змісту

Кличко - Пулев. Сегодня.


Луша

Recommended Posts

и вообще. расслабтесь.

во как надо)))

бой века. сколько лет уже вижу - ржу до посинения)))

http://ucrazy.ru/video/1352168465-samyy-zhestkiy-boy-kotoryy-ya-kogda-libo-videl-don-fray-protiv-yoshihiro-takayama.html

Что, за шоу педиков для педиков?  :bluet:

Link to comment
Share on other sites

Не, товарищи (господа, дамы, паны и паненки), вы можете меня какашкаме закидать, но тот же Мормек, боец ( реально Мормек боец, тут беспесты) с честной отработкой и рядом с болгарином не стоит...

Link to comment
Share on other sites

Люблю чесних боксерів, болгарин нечесний. Отеті обнімання на ринзі занімают время, но :buba: дають передишку, і при обніманії отак з-под тішка по голові бить :66:

настоящі мужчини так не роблять, бо Клічко так не роблять, це якось, ізвіняюсь, сопливо виглядає, і уже такого боксера сприймаєш, шо він подлий.

Фу, не люблю таких.

 

Подвожу ітог :buba:

Вові і Віталі немає рамних, всі останні, ізвіняюсь, вуличне м"ясо(ніззя так про людину говорити, ну то я вже тіхонько, на вушко) :flirt:

Link to comment
Share on other sites

Не дуже цікаво було :(

Всі приорітети були на стороні Вови. В нього немає вже з ким боротися. От Ленокса Льюіса булоб цікаво подивитись, але Ленокс вже нікада цього не зробить, ну тільки єслі стане повним банкротом, шоб трошки кишенькові гроші мати не надовго :buba:

Тайсона з задоволенням, Холіфілда, але є одне але --- вони старі.

А цей Пелев мусить довго тренуватись, потенціал існує, але тактика трошки хромає, бо "маладой ішо"

скучьна кактабила :girl_sigh:

 

Нееееее....

Болгарин - молодец. Боец.

С его габаритами мог потянуть бой, клинчевать, вешаться на противника...

Атаки у него острые и сильные...

Будет просто обидно, если после этого боя боец уйдёт во 2 эшелон...

Link to comment
Share on other sites

Не, товарищи (господа, дамы, паны и паненки), вы можете меня какашкаме закидать, но тот же Мормек, боец ( реально Мормек боец, тут беспесты) с честной отработкой и рядом с болгарином не стоит...

сложно сравнивать.

1) мормек уже был стар, пулев - в расцвете

2) мормек проиграл до боя, он ни капли не верил в свою победу, просто отрабатывал деньги с минимальными потерями здоровья. пулев таки старался и не боялся.

Link to comment
Share on other sites

Люблю чесних боксерів, болгарин нечесний. Отеті обнімання на ринзі занімают время, но :buba: дають передишку, і при обніманії отак з-под тішка по голові бить :66:

настоящі мужчини так не роблять, бо Клічко так не роблять, це якось, ізвіняюсь, сопливо виглядає, і уже такого боксера сприймаєш, шо він подлий.

Фу, не люблю таких.

 

Подвожу ітог :buba:

Вові і Віталі немає рамних, всі останні, ізвіняюсь, вуличне м"ясо(ніззя так про людину говорити, ну то я вже тіхонько, на вушко) :flirt:

 

Какие нафиг обнимания????!!!!  ;o  ;o  ;o  ;o  ;o  ;o  ;o

Link to comment
Share on other sites

сложно сравнивать.

1) мормек уже был стар, пулев - в расцвете

2) мормек проиграл до боя, он ни капли не верил в свою победу, просто отрабатывал деньги с минимальными потерями здоровья. пулев таки старался и не боялся.

 Согласен - Мормек уже в годах... Но сколько его помню - лет 15 наверно - он всегда бился чесно...

 

Пулев... Молод, силён, техничен... Вовка его трахнул чисто на опыте... Имхо...

Link to comment
Share on other sites

Нееееее....

Болгарин - молодец. Боец.

С его габаритами мог потянуть бой, клинчевать, вешаться на противника...

Атаки у него острые и сильные...

Будет просто обидно, если после этого боя боец уйдёт во 2 эшелон...

Атаки були, але слабенькі :shuffle:

 

Какие нафиг обнимания????!!!!  ;o  ;o  ;o  ;o  ;o  ;o  ;o

А чьо Ви кричите на мене посеред ночі? :pooh_lol:

Да, він на нього вішався і обнімав. Я так бачу і не тільки я.  Це нечесний бій. Він годиться для другого ешелону, як Ви сказали, може ще шліфувати свою майстерність. Пелев не був достойним противником. :pardon:

:corn:

Link to comment
Share on other sites

Болгарин нічо так, ризикнув і поліз в рубилово. Пару разів дістав Клічка непогано, того навіть трохи повело.

Змінено користувачем RiG
Link to comment
Share on other sites

вовка льохко мог уложить этого бората, марата, курбата, бурята... хз... еще за 1 минуту до конца первого раунда.

 

Шоу маст гоу он..

да...

но потом чуток обосрался и со страха его убил....поняв что чувак таки может разок достать....

Link to comment
Share on other sites

Тока хотел написать, шо Вовка никак ключика к болгарину не подберёт - и тут пиздык!

таких нокаутов красивых  давно небыло у володи...с прыжка и через руку...

удар просто охуенно красивый вышел...и не свойственный для суппер тяжей....именно по динамике.

Link to comment
Share on other sites

вовка льохко мог уложить этого бората, марата, курбата, бурята... хз... еще за 1 минуту до конца первого раунда.

 

Шоу маст гоу он..

 

Нє, навряд. Нокдауни там такі зовсім робочі були, болгарин там ще цілком живчик був. Та і Вован в сумбурі трохи махав, бо теж пропустив непогано в середині раунду.

 

Інтер іпучий своіми трансляціями зовсім замахав. Пару годин пітараси в студії кричать, який охеренний бій має бути, а під час бою суцільна реклама, ні одного повтору. Після бою ті ж пітараси кричать, як все було круто, а аналізу самого бою і повторів основних моментів знову 0. :X  

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 


Після бою ті ж пітараси кричать, як все було круто, а аналізу самого бою і повторів основних моментів знову

 

были...но действительно после матча....

 

.

Link to comment
Share on other sites

А чьо Ви кричите на мене посеред ночі? Да, він на нього вішався і обнімав. Я так бачу і не тільки я.  Це нечесний бій. Він годиться для другого ешелону, як Ви сказали, може ще шліфувати свою майстерність. Пелев не був достойним противником.

 

А може я їбати хочу га?

Змінено користувачем Десантник
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

были...но действительно после матча....

 

.

 

Та тільки нокаут толком показали, а решту моментів не дуже. Мали б по кожному раунду аналіз нормальний дати - часу було дофіга, щоб вибірку моментів зробити. Коротше, до НВО чи Шоутайма ще с..ти і с..ти.  :( 

Link to comment
Share on other sites

тю! сколько годовая подписка на НВО стоит?

 

отож...

 

Так ніби ж все по багатому зробили - студія на пару годин, купу народу запросили. Могли б трохи напрягтись.

Link to comment
Share on other sites

Люблю чесних боксерів, болгарин нечесний. Отеті обнімання на ринзі занімают время, но :buba: дають передишку, і при обніманії отак з-под тішка по голові бить :66:

настоящі мужчини так не роблять, бо Клічко так не роблять, це якось, ізвіняюсь, сопливо виглядає, і уже такого боксера сприймаєш, шо він подлий.

Фу, не люблю таких.

 

Подвожу ітог :buba:

Вові і Віталі немає рамних, всі останні, ізвіняюсь, вуличне м"ясо(ніззя так про людину говорити, ну то я вже тіхонько, на вушко) :flirt:

 

да, он козел, Виталег после боя в интервью так и сказал, что настоящие боксеры так не делают

Link to comment
Share on other sites

та нормально болгарин бився

і я давно вже не бачив щоб Вофка поплив, а тут таке разок було,ще й дуже помітно

одна претензія до болгарина: постійно в клінчах стукав Вофці по потилиці

Змінено користувачем H.Kropp
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...