Перейти до змісту

Где я теперь живу (кому интересно)


Сергій SV

Recommended Posts

Турч українською зовсім би не написав. Це не Турч.

 

 

Не 100% що Торч, але швидше за все.

 

 

http://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=806868.30

 

 

Турчинофф написав:

 

это я прикалываюсь дружочки :laugh:

 

Неужели не понятно, что ВА первым классом может летать только Торч :lol:

 

Змінено користувачем Маковій
Link to comment
Share on other sites

Чому ця парочка в'їлась на Сергія і постійно його клювала для мене є загадка. З Вудом я ще б зрозумів. Неграмотне бидло, та ще й ватне, завжди ненавидить освічених людей. А в Сергія, до всього, була чітка проукраїнська позиція.

 

А чому Турчинофф?

Також завжди дивувався. Про що й написав.

Link to comment
Share on other sites

ниче себе "тюхтийчик"!

Сергей активное участие в Майдане принимал,травму получил.Потом занимался тех.обслуживанием самолетов для АТО.

Всем бы диванным бойцам такими быть!

Так, зовнiшнiсть бува оманлива. Та там справа була не тiльки в зовнiшностi. Як Сергiй описував свойi проблеми та способи йiх вирiшення в комплексi з зовнiшнiстю давали такий ефект. Тому-то коли вiн реально зайнявся обслуговуванням технiки для АТО поки остальнi ФУПчеги продовжували мучити клаву - дали пiдставу, що Сергiй може робити вчинки якi кардинально мiняють життя. Так що й Австрялiя напевно йому по плечу. Ну то й що, що там антиподи мешкають...

Link to comment
Share on other sites

Так, зовнiшнiсть бува оманлива. Та там справа була не тiльки в зовнiшностi. Як Сергiй описував свойi проблеми та способи йiх вирiшення в комплексi з зовнiшнiстю давали такий ефект. Тому-то коли вiн реально зайнявся обслуговуванням технiки для АТО поки остальнi ФУПчеги продовжували мучити клаву - дали пiдставу, що Сергiй може робити вчинки якi кардинально мiняють життя. Так що й Австрялiя напевно йому по плечу. Ну то й що, що там антиподи мешкають...

 

так, коли Сергій обслуговував техніку Турч літав до кацапстану бузінєс налагоджувати

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Насколько я понимаю, Сергей обращался к Турчу за работой. А Турч ничего на папиной фирме не решает, так дурачек неприделах. То есть Серега невольно попалил Турча. Турч для реабилитации своего реноме начал привентивно травить Серегу, чтобы тот не смог рассказывать на форумах, что Турчинофф лошара. То есть у них на почве этого обмана с работой возникла личная неприязнь. А полено просто дружбайка Турча, он за компанию начал на Серегу прыгать.
Link to comment
Share on other sites

Vitalik60 написав:

 

Насколько я понимаю, Сергей обращался к Турчу за работой. А Турч ничего на папиной фирме не решает, так дурачек неприделах. То есть Серега невольно попалил Турча. Турч для реабилитации своего реноме начал привентивно травить Серегу, чтобы тот не смог рассказывать на форумах, что Турчинофф лошара. То есть у них на почве этого обмана с работой возникла личная неприязнь. А полено просто дружбайка Турча, он за компанию начал на Серегу прыгать.

 

 

Скоріше всього так і є.

 

Тому що Торч, коли клював Сергія, весь час щось закидав йому про роботу. Ну а дебілько на підхваті також щось лепетав в унісон.

Змінено користувачем Маковій
Link to comment
Share on other sites

Насколько я понимаю, Сергей обращался к Турчу за работой. А Турч ничего на папиной фирме не решает, так дурачек неприделах. То есть Серега невольно попалил Турча. Турч для реабилитации своего реноме начал привентивно травить Серегу, чтобы тот не смог рассказывать на форумах, что Турчинофф лошара. То есть у них на почве этого обмана с работой возникла личная неприязнь. А полено просто дружбайка Турча, он за компанию начал на Серегу прыгать.

Он воно що.... Це може бути досить точно пiдмiчено. Турч досить амбiцiйний та любить з себе корчити такого собi крутого бiзнесмена на ФУПi. Сергiй мiг випадково настоптати на мозоль на фУПi Турчу... Але яка дрiб'язковicть у Турча, скiльки часу пройшло, а його не попустило.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Приеду в Киев в конце августа 15 года. И никакой санта-барбвры тут для вас не будет.

 

Сергей СВ передал привет ФУПу

 

Старий знайомий cьогодні в 13:33 IP/Host: ---.kyivstar.net (UA)

 

Так бывает: пошел по хлеб, встретил фуповца )). Правда, к сожалению, экс-фуповца.

Выглядит хорошо, вживую впечатление еще лучше, чем на форуме.Мы лично знакомы не были, я узнал его по фото.

Тем не менее пообщались очень тепло.

Считаю, личные конфликты между проукраинскими фуповцами должны сойти на нет.

Как минимум, не время сейчас для таких конфликтов. Но я лично вообще против конфликтов.

кому интересно, тут:

http://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=869937.0

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...