Перейти до змісту

Просте розв'язання мовної проблеми


Pадник

Recommended Posts

вот блядь с языка снял... но вот я например плохо говору на мове... читаю без проблем и понимаю на 100%... а говору плохо, бо нет практики...

как быть в этом случае перфекционисту?

Якщо ти зміг вивчити англійську в Києві, де англійською наскільки мені відомо не розмовляють, то хто тобі заважає вивчити розмовну українську? Ну там розпочни з маленького - з магазинів, ресторанів, а далі воно легше буде.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Чекаємо від Радника теми "Просте розв'язання міжконфесійних проблем"

Тут простого розв'язання не буде.

Тут ріки крові було пролито в минулому і ще буде пролито в майбутньому.

Бо віра в бога іраціональна і догматична.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Додам два пункти

1) Освіта в вишах англійською

 

для етого придетсо поувольнять 90% состава етих самых вышей.

всех вышей.

 

вони будет по самое немогу

Link to comment
Share on other sites

Повно українців викладає англійською по світі-далеко бігати не треба-Сергій СВ.А задроти совдепівські викладачі повинні відійти в минуле бо інакше узькій мір ніколи не відчепиться

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

радник, я англіську вивчав кожен день с 4-х років... тому ангійська для мене майже рідна....

Змінено користувачем consul
Link to comment
Share on other sites

А якось пофігу, всеодно вони ніфіга не знають.

 

так я ж только за

выгонять нахрен на улицу поганой метлой

Змінено користувачем Бацилла
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

радник, я англіську вивчав кожен день с 4-х років... тому ангійська для мене майже рідна....

А я з трьох. І що з того?

І ніхріна вона для тебе не рідна.

Можна цілком вільно володіти мовою, говорити практично без акценту, але ти ніколи не зможеш оперувати іноземною мовою так, як рідною.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

для етого придетсо поувольнять 90% состава етих самых вышей.

всех вышей.

 

вони будет по самое немогу

це і буде початок нового. За кордоном є велика кількість спеціалістів-українців, які б повернулись на Батьківщину, а з-за корупції не в змозі жити в українському суспільстві, тому що пізнали інші стандарти.

Link to comment
Share on other sites

Это все нужно было делать в 1991.

Вместе с запретом компартии.

Уже бы жили как минимум как в Прибалтике.

Были бы в Шенгенской зоне, Евросоюзе и вот это все.

При чем тут мова и компартия? Коррупция, воровство и кумовство - вот что мешает укранцам жить как в Прибалтике Змінено користувачем SlavRedko
Link to comment
Share on other sites

1. Усі погоджуються, що знання державної мови є обов'язковим.

2. Усі погоджуються, що викладання загальноосвітніх предметів у школі, та вся вища державна освіта у межах країни ведеться на державній мові.

3. Дозволяється створення приватних середніх та вищих навчальних закладів, де навчання може вестися не на державній мові, але з обов'язковим вивченням державної мови.

4. За бажанням батьків у державних школах дозволяється вводити додаткові гоидини для вивчення літератури та мови, історії національності, яка компактно проживає на даній території, або мови, яка є загальновживаною на даній території - але не за рахунок державної мови.

а у нас есть мовна проблема?

Link to comment
Share on other sites

нам потрібно перейняти досвід швеції, для 90% англійська друга розмовна, тим не меше країна повністю шведськомовна, навіть еміги з екс совка за деякий час цілком пристойно починають балакати шведською.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Просте розв'язання мовної проблеми - саджати всіх, хто верещить про мовні проблеми.
Людям насправді байдуже, поки деякі українофоби не починають нагнітати ситуацію.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

***зевая***

 

Анальное огораживание в эпоху глобального интернета?

Утопия.

Как вы заставить людей качать с торрента английскую версию фильма вместо озвученной/дублированный на русском, при условии что украинского варианта перевода нет и неизвестно когда будет?

Link to comment
Share on other sites

я club of cards американською дивився... і шо?

Ну это ж ты, ты жывоглот. Или как там правильно, полиглот? А среднестатистический Вася, Инглиш помнящий на уровне седьмого класса 20 лет назад-сильно он на английском насмотрит?

Link to comment
Share on other sites

***зевая***

 

Анальное огораживание в эпоху глобального интернета?

Утопия.

Как вы заставить людей качать с торрента английскую версию фильма вместо озвученной/дублированный на русском, при условии что украинского варианта перевода нет и неизвестно когда будет?

дивлюсь по друзях литовцях, ті що ще совкового покоління, так надають перевагу рос озвучці, але весь молодняк вже дивиться на інгліш, тому потрібна правильна політика в мовному питанні і час...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ну это ж ты, ты жывоглот. Или как там правильно, полиглот? А среднестатистический Вася, Инглиш помнящий на уровне седьмого класса 20 лет назад-сильно он на английском насмотрит?

 

Стиви, переходной период будет тяжел в любом случае. И всегда будет слой населения (пенсы, например), которому как обычно повезло меньше всех. Но начинать такой процесс необходимо. Зашоренность наших людей это одна из причин сегодняшнего пиздеца. Причем зашоренность как старшего поколения, так и младшего, которое смотрит на старшее и берет с него пример.

Link to comment
Share on other sites

Языковая проблема - это проблема ненависти к украинскому языку, которая стоит во главе угла и продуцирует ненависть ко всему остальному украинскому. Как побороть эту ненависть? Ведь даже если заставлять таких людей учить украинский, то они будут демонстративно разговаривать как Азаров, коверкая и унижая язык.

Ненависть у ваты продуцировалась уже много лет, постепенно нарастая. Что подстёгивало её? Например - Постанова №20/2006 "Деякі питання порядку розповсюдження і демонстрування фільмів". Именно подобные вещи воспринимались ватой как пресловутое "ущемление", вызывая новый виток ненависти к "мове". Эти темы активно раскручивались в русскоязычном информпространстве. Ненависть - иррациональное чувство, и тут нечего удивляться, что вата, доведённая до психоза, схватилась за оружие и разрушила свою жизнь (и не только свою, к сожалению). Поэтому нельзя действовать методом принуждения, поскольку люди, движимые ненавистью, будут всячески "мстить", не думая о последствиях. И тем самым мы можем впустить "зону АТО" в наши города.

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...