Перейти до змісту

фарион фсе


Гість paraskaa-W

Recommended Posts

Я тебе скажу такую вещь, только ты не обижайся. Если Украина не состоится как государство, то никакой язык ее не спасет. В плане состоится я имею в виду то, что кацапская пенсия, или венгерский паспорт должны вызывать лишь усмешку у населения. И поверь, при нормальном уровне жизни, достойных условиях существования, никакая Россия угрозой не будет.

Что значит "состоятся как государство"? :D Украина это Израиль для этнических украинцев. Нам как-то пофигу что этническим русским при этом хочется. Броники ли возить или венгерский паспорт получить :D посто учите мову или выезжайте в РФ

Змінено користувачем Vitalik60
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ну будь снисходительным, товарищ янки.

 

Я власне поки так себе і поводжу. Обізвав раз гівнюком і попрохав заткнутися, він частково це зробив. Потер самі хамські пости. Відставок і нахєр з пляжа я поки не вимагав.

Link to comment
Share on other sites

Что значит "состоятся как государство"? :D Украина это Израиль для этнических украинцев. Нам как-то пофигу что этническим русским при этом хочется. Броники ли возить или венгерский паспорт получить :D посто учите мову или выезжайте в РФ

Видите ли, вам пофигу, пока есть 79-ая, 55-ая, 93-ая, 92-ая, 1-ая отдельная, 25-ая, и многие-многие другие бригады, которые в большинстве своем русскоязычные. А вот если их задрочить фарионами, то не надо потом удивляться. Кстати, исходя из истории, то фарионы первые рванут в ряды Единой России. Так что, поосторожней со своими желаниями.

Я власне поки так себе і поводжу. Обізвав раз гівнюком і попрохав заткнутися, він частково це зробив. Потер самі хамські пости. Відставок і нахєр з пляжа я поки не вимагав.

Америка- щедрая душа!

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Америка- щедрая душа!

 

До речі - да. Скільки для України зробила Америка стільки ніхто не зробив. На жаль українці частенько згадують про побратимство лише коли хріново. А так - люблять знічев`я попинати. Що і тут мало і там погано...

Link to comment
Share on other sites

outsider,

така справа. що Догма де-що транснформується...хвилі, туди-сюди..

 

 

налагодиться..

 

 

Чорт його зна. За невеликими і загальновідомими виключеннями досвід багатомовних країн досить невтішний. Весь час стоїть питання національної єдності.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

десять сторінок накропали "!падлеци" :D ,а віз і досі там.Я завжди відносився до тих,хто мову вважав чи не нацйосновнішим маркером націоналіста.І мушу зараз признати-застарілий то маркер.І дурень той,хто заклинився на тому.Бо такий маркер добрий при ситуації мирного часу і ДЕРЖАВИ.а не того що ми маємо в реалі.зараз проходить чи не найвизначніший перелом у СВІДОЛМОСТі кожного з нас.Особливо у тих,хто ще донедавна вважав себе таким "економічним,матеріальним" інтернаціоналістом.Ситуація зараз примусила таких чітко визначитися і не тільки самому .але і сім"ям-хто вони і де стоять власне з державницького погляду на справи.І власне виходячи з того питання мови відходить на другий план .На разі(ІМНО),бо воно найде собі вирішення в майбутньому у таких людей.Але вже СВІДОМО,без ніякого примусу чи вмілого маніполювання.Бо з зрозумінням і прониркненням на підсвідомому рівні розуміння і сприйняття,що ти українець і це твоя земля і твоєї родини.рано чи пізно приведе і до питання мови.А якщо і не приведе (думаю.для меншості ;) ) то так тому і бути.Головне що у нас накінець формується нація не з совковими бреднями.а з чітким розуміння.хто ми і чиї інтереси важливіші нам-українцям чи якимсь міфічним братським народам.Зараз проходить болюче ломання не одного стереотипу (як з того ультраукраїнського.так і з "російськомовного боку").багато просто не здатні усвідомити це (як Фаріон) і тому вони рано чи пізно зійдуть зі сцени......Одна проблема-цього поки,що не зрозумівли державні мужі.який функція власне цю ломку і плавку в єдину націю не повільно,дуже повільно,але незупинно формувати у моноліт.І за допомогою власне ДЕРЖАВНОЇ україномовності,історичної пам"яті і науки і ,звичайно міфів і пропаганди (як це цинічно не звучить.але і це НЕОБХІДНО.Але в міру).І починати з себе.Але не так.як це пропонує Фаріон.Сокира повинна бути закопана.Назавжди.ІМНО.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

@cynic, Хорошо написано, попробую немного уточнить. Сейчас на место национализма... скажем так, этнического, который показал за 23 года полную свою несостоятельность как объединяющее всех нас средство приходит национализм гражданский. И это очень и очень хорошо. Украина начинает взрослеть, начинает выздоравливать от детских болезней. Судить начинают не по словам и не по тому на каком языке эти слова сказаны, а по реальным делам для страны и общества. Пока это проявляеться явочным порядком и не оформлно в какую то четкую идиологему - но процесс идет. И он набирает обороты. Более того, попытки старого остановить процесс четко воспринимаються обществом как негатив - не просто негатив, но негатив антигосударственный. И это так же очень хорошо - наконецто приходит понимание что на современные украинские реалии не натягиваються схемы классических национальных государство Европы и если с упорством идиота продолжать натягивать - в итоге это приведет к тому что натягивать будет уже не на что и господам идеологам придеться удовлетвориться распространением мовы в украинских кварталах Стамбула или Торонто. Нынешняя Украина вынуждена будет прийти - если хочет остаться государством - к американскому типу построения государства с максимальной свободой языков-культур-верований - спаянныъ гражданским патриотизмом. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я завжди відносився до тих,хто мову вважав чи не нацйосновнішим маркером націоналіста.І мушу зараз признати-застарілий то маркер.І дурень той,хто заклинився на тому.

 

Навпаки, в глобалізованому світі це єдиний маркер. Я вже питав: хтось знає організації українців закордоном, що складаються з російсько-польсько-румуно і т.д. мовних українців у другому поколінні?

Російськомовний українець може бути українцем в Україні, або виїхавши з неї, але його діти українцями себе не вважатимуть. Навіть у двомовних можуть бути, у тих хто взагалі не говорить українською такого немає.

Якщо незгідні - заперечте фактами (україномовних канадців, австралійців і т.п. в 2-3 поколінні я вам можу навести купу)

 

@cynic, Хорошо написано, попробую немного уточнить. Сейчас на место национализма... скажем так, этнического, который показал за 23 года полную свою несостоятельность как объединяющее всех нас средство приходит национализм гражданский.

 

ви росіянин, уточняйте про який націоналізм пишете, свій чи український

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ще раз про мовний маркер:

чи вважаєте ви шведів з Азова українцями?

чи вважаєте чеченців з батальйону Дудаєва українцями?

 

Вони ж воюють за Україну проти російської агресії!

Link to comment
Share on other sites

Навпаки, в глобалізованому світі це єдиний маркер. Я вже питав: хтось знає організації українців закордоном, що складаються з російсько-польсько-румуно і т.д. мовних українців у другому поколінні?

Російськомовний українець може бути українцем в Україні, або виїхавши з неї, але його діти українцями себе не вважатимуть. Навіть у двомовних можуть бути, у тих хто взагалі не говорить українською такого немає.

Якщо незгідні - заперечте фактами (україномовних канадців, австралійців і т.п. в 2-3 поколінні я вам можу навести купу)

 

 

ви росіянин, уточняйте про який націоналізм пишете, свій чи український

Це ти говориш про третє покоління тих,"старих" українців.Власне для яких мова і була визначальною ознакою.А от у сучасних емігів-українців (україномовних) вже  діти майже не говорять по українськи.не то що відчувають себе ними.Бо інша психологія у людей.Мова не першочерговий  і важливий для них маркер.на відміну від дідів і батьків третьої генерації "старих" українців.І причина проста-тамті внуки "полівтемігрантів".сьогоднішні еміги-економічні.з всім букетом совковості в голові.тому ті не ставлять вони перед дітьми таких завдань.Вважають непотрібними.Приклад? Спитай у аутсайдера чи знають його діти українську мову і ким вони себе вважають.І так це масово.....Колись наші влаштовували клуби і церкви,вели недільні школи і брали активну участь власне в національному житті.теперішні в основному це життя крутиться в "русскіх магазінах" і розвагаг після годинної служби в церкві.Зовсім інші приорітети між колишніми і теперішніми емігами.ІМНО

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Знають.

Не знають російської

Говориш з ними?,бо жінка (на скільки знаю,не українка).......Добре робиш бо даєш їм можливість розвивати мовний центр в  мозку.Але як вони говорять між собою?  думаю,що по англійськи.

Змінено користувачем cynic
Link to comment
Share on other sites

Це ти говориш про третє покоління тих,"старих" українців.Власне для яких мова і була визначальною ознакою.А от у сучасних емігів-українців (україномовних) вже  діти майже не говорять по українськи.не то що відчувають себе ними.

 

Штамп.

Факти? українська школда джерельце в Токіо

10678718_599255543440028_893962296389088

 

зверни увагу на очі учнів - більша половина змішані.

https://www.facebook.com/dzherelce/posts/599256323439950

Змінено користувачем Спартак
Link to comment
Share on other sites

Так

Молодець,бо більшість наших молодих тут навіть між собою старається говорити по англійськи.щоб " краще було ждля їх бізнесових інтересів".Це особливо видно у верхнього класу нашої еміграції.Хочуть переродитися самі,не говорячи про своїх дітей.І часом виходить,що діди з україни не можуть спілкуватися з такими внуками при зустрічі.Бо зовсім інакші орієнтири у сьогоднішніх емігів.І з тим нічого не зробиш.реалії,

Link to comment
Share on other sites

Молодець,бо більшість наших молодих тут навіть між собою старається говорити по англійськи.щоб " краще було ждля їх бізнесових інтересів".Це особливо видно у верхнього класу нашої еміграції.Хочуть переродитися самі,не говорячи про своїх дітей.І часом виходить,що діди з україни не можуть спілкуватися з такими внуками при зустрічі.Бо зовсім інакші орієнтири у сьогоднішніх емігів.І з тим нічого не зробиш.реалії,

 

Господи, та які з тих ідіотів бізнесмени.... Бачив

Link to comment
Share on other sites

Штамп.

Факти? українська школда джерельце в Токіо

10678718_599255543440028_893962296389088

 

зверни увагу на очі учнів - більша половина змішані.

https://www.facebook.com/dzherelce/posts/599256323439950

Я ж говорю про тенденцію взагалі ,а не на винятки з правил.Ми активно асимілюємся  (тепер) на відміну від першої чи другої хвилі еміграції.Причому тенденція свідома.

Link to comment
Share on other sites

Господи, та які з тих ідіотів бізнесмени.... Бачив

та не тільки бізенесюки.Лікарі,програмери і т.д.багато рахують,що в новій країні треба докорінно втілитися в нові умови і порвати все зі старим.Бо нема того стержню у них.як в "старої еміграції".Інакше ховання і приорітети.ІМНО.

Link to comment
Share on other sites

та не тільки бізенесюки.Лікарі,програмери і т.д.багато рахують,що в новій країні треба докорінно втілитися в нові умови і порвати все зі старим.Бо нема того стержню у них.як в "старої еміграції".Інакше ховання і приорітети.ІМНО.

 

Знаю одного такого з Торонто. Все шукав свою білу англосаксонську нішу. Доки дочка не стала бляддю в Монреальскому Макгілі. Тепер забив на все і дрочить на ерефію. Бо там блядей нема

Link to comment
Share on other sites

та не тільки бізенесюки.Лікарі,програмери і т.д.багато рахують,що в новій країні треба докорінно втілитися в нові умови і порвати все зі старим.Бо нема того стержню у них.як в "старої еміграції".Інакше ховання і приорітети.ІМНО.

 

а ні, ми про різне говоримо.

 

Тут треба розуміти що у "третьої хвилі" (90- початок 2000х) зовсім інша мотивація - вони тікали з постсовка від безвиході і відсутності будь яких перспектив, і якнайшвидше намагались позбутись всього совкового в т.ч. і українського. В кінці 2000х пішла трохи інша еміграція - люди, які виїжджають на добре оплачувану роботу, ті ж програмісти. Вони ні від чого не тікають і можуть себе реалізувати залишаючись українцями - їм це не заважає (хіба що в політику мітять, але це сумнівна затія)

Link to comment
Share on other sites

а ні, ми про різне говоримо.

 

Тут треба розуміти що у "третьої хвилі" (90- початок 2000х) зовсім інша мотивація - вони тікали з постсовка від безвиході і відсутності будь яких перспектив, і якнайшвидше намагались позбутись всього совкового в т.ч. і українського. В кінці 2000х пішла трохи інша еміграція - люди, які виїжджають на добре оплачувану роботу, ті ж програмісти. Вони ні від чого не тікають і можуть себе реалізувати залишаючись українцями - їм це не заважає (хіба що в політику мітять, але це сумнівна затія)

Не сперечаюся що сьогоднішні трохи інші.Але всеодно їхня мотивація таки відрізняється від тих,"ідейних до остатку".

Link to comment
Share on other sites

Не сперечаюся що сьогоднішні трохи інші.Але всеодно їхня мотивація таки відрізняється від тих,"ідейних до остатку".

 

 

Безумовно. Але ті ідейні були передусім українцями, а потім вже всім решта, а ці будть спочатку канадцями, американцями, а потім українцями, але будуть і це найважливіше для України. І мова тут виступає стрижнем.

 

Ви читали "Концепцію світового українця" Валентина Мороза? Дуже рекомендую.

Змінено користувачем Спартак
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...