Перейти до змісту

Декларувати доходи зобов'яжуть кожного українця


Olegik

Recommended Posts

Бабке доход с десятка яиц декларировать не нужно будет.

Декларацию отсылать по почте. Что еще вам не нравится?

 

Ти наївна людина. Звідки взяти форму декларації щоб відіслати?

 

Ок, зразу ж поясню для емігрантів - в Україні форма декларації змінюється постійно (для юросіб майже щокварталу) і на сайті податкової теоретично десь є, але на практиці хрін знайдеш.

Тому ми шлемо по пошті (після історії з дискетами електронної звітності для одного з пп), але за бланком все одно треба ходити в податкову.

Link to comment
Share on other sites

Но если вы купите машину стоимостью в 1,000,000 при зарплате 50,000 в год, то согласитесь, это должно вызвать интерес фискальных (и карательных) органов.

 

а кто вам сказал что я купил машину за лям? у нас нет обязательности декларирования расходов. а то что у меня машина появилась - наследство/дали покататься/копил 30 лет/выиграл в лотерею/продал книгу в австрии/и вообще - "я купил её на рынке в славянске за 300 гривень" (кажется так небезизвестная нелля объясняла наличие у себя в гардеробе брендовой обуви?)

Link to comment
Share on other sites

и касательно бесплатных ключей. бесплатные ключи в текущий момент дают право подавать НЕ ВСЕ отчеты (часть отчетов только с платными ключами) и НЕ ВО ВСЕХ программах эти бесплатные ключи поддерживаются. так что наши бесплатные ключи - еще та песТня

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

А в этих странах простые люди тоже считают нормой объегорить государство (или соседа/партнера/etc)?

 

Никто не спорит с тем, что верхушка ворует по-чёрному, не создавая стимула "низам".

Но с другой стороны, это никак не оправдывает бабушку на базаре с подкрученным безменом или любителя даровой воды, навесившего магнит на счётчик.

Это позиция буриданова осла. Хорошо миркувать сидя в забугорье. А тут так не выйдет, какую-то позицию таки надо выбрать. Либо платить 100% налогов под радостные потирания потных ручонок всех этих януковичей-азаровых-порошенок-яценюков, либо "брать грех на душу" и становится "преступником" с точки зрения наших властей. :gigi:

И не надо проводить аналогии между государством и партнёром. Если партнёр никудышний, он спокойно меняется на другого. Благо, есть конкуренция, как правило. С государством сложнее, вон что вышло при попытке поменять воровскую власть и её северных покровителей...

Link to comment
Share on other sites

 

 


Либо платить 100% налогов под радостные потирания потных ручонок всех этих януковичей-азаровых-порошенок-яценюков, либо "брать грех на душу" и становится "преступником" с точки зрения наших властей.

Але  ж  ні  декларації  для  всіх,  ні  податок  на  якусь  ймовірну  покупку  не  приведуть  до  100%  сплати  усіх  податків.  Як  була  зарплата  в  конвертах,  так  і  буде.  Як  брали  хабарі,  так  і  будуть  брати,  хіба  що  трохи  більші.  Це  ніякий  не  механізм  до  обілення  системи.

Link to comment
Share on other sites

это один из элементов. Не больше...

То  перш  ніж  декларувати  якусь  дурню,  треба  викласти  весь  механізм.  Це  було б  значно  професійніше.  Спочатку  бочку   меду,  а  потім  вже  ложку  дьогтю.

 А  тепер  після  перших  урядових  сюрпризів,   Яценюк  для  мене  -  Сеня-сюрприз.  То  ли  ещё  будет.

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

Я не зовсім розумію, що зараз заважає контролювати великі витрати ? Взяв дані покупця, перевірив по податковій базі і всього-то справи.  :S

 

Але в нас легких шляхів не шукають, бо як же тоді можа буде надійно завалити всю справу. B-)

Link to comment
Share on other sites

а який механізм контролю за витратами ? читали? В законопроекті про зміну податкового законлдавсьва вказано що у ваше житло зможуть зайти пеоевіряючі для встановлення відповідності між вашими доходами і витратами.
Link to comment
Share on other sites

Але  ж  ні  декларації  для  всіх,  ні  податок  на  якусь  ймовірну  покупку  не  приведуть  до  100%  сплати  усіх  податків.  Як  була  зарплата  в  конвертах,  так  і  буде.  Як  брали  хабарі,  так  і  будуть  брати,  хіба  що  трохи  більші.  Це  ніякий  не  механізм  до  обілення  системи.

 

Правильно, если не можем на 100% убить коррупцию и неуплату налогов, то делать никуя и не будем. Я правильно излагаю? Простите, вам сколько лет?

Link to comment
Share on other sites

Ти наївна людина. Звідки взяти форму декларації щоб відіслати?

 

Ок, зразу ж поясню для емігрантів - в Україні форма декларації змінюється постійно (для юросіб майже щокварталу) і на сайті податкової теоретично десь є, але на практиці хрін знайдеш.

Тому ми шлемо по пошті (після історії з дискетами електронної звітності для одного з пп), але за бланком все одно треба ходити в податкову.

Давайте не фиксироваться на том как сейчас есть в Украине и предлагать то как это можно сделать правильно.

Предположим что форму декларации можно будет бесплатно взять на почте или даунлоадить онлайн.

Заполнить и послать по почте или заполнить онлайн.

Какие возражения против этого?

Link to comment
Share on other sites

Правильно, если не можем на 100% убить коррупцию и неуплату налогов, то делать никуя и не будем. Я правильно излагаю? Простите, вам сколько лет?

мені здається ви не так розуиієте авторку. мова йде. про те абись урядом роюились реформи так що олігархів наперше защемлят. а отже і люд простий потім маттме розуміння щодо необхідних власних поменшень
Link to comment
Share on other sites

мені здається ви не так розуиієте авторку. мова йде. про те абись урядом роюились реформи так що олігархів наперше защемлят. а отже і люд простий потім маттме розуміння щодо необхідних власних поменшень

на Вашу думку Юля алігар, чи біднЯтко? :nose3:

:gigi:

Link to comment
Share on other sites

Давайте не фиксироваться на том как сейчас есть в Украине и предлагать то как это можно сделать правильно.

Предположим что форму декларации можно будет бесплатно взять на почте или даунлоадить онлайн.

Заполнить и послать по почте или заполнить онлайн.

Какие возражения против этого?

Та Ви просто не знаєте нашу податкову систему. Там усе зреалізоване так, щоб людина помилялася, не ту форму заповнила, не  так  заповнила, за це її штрафували тощо. У них є задача - наповнити бюджет будь-яким способом.

Вас не здивувало речення, що форми декларації увесь час змінюються і купити правильну можна лише у податковій? Це власне з тої серії. Щоб не помилятися і не платити штрафи треба тримати доброго бухгалтера, який постійно все  це  відслідковує. Розкажіть це половині населення України, яке не має інтернету і бухгалтера теж.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Правильно, если не можем на 100% убить коррупцию и неуплату налогов, то делать никуя и не будем. Я правильно излагаю? Простите, вам сколько лет?

У  мене  16  років  роботи  на  керівних  і  фінансових  посадах  у  приватному  іноземному  бізнесі.  Моя  відповідь  щось  прояснює?

Link to comment
Share on other sites

Та Ви просто не знаєте нашу податкову систему. Там усе зреалізоване так, щоб людина помилялася, не ту форму заповнила, не так заповнила, за це її штрафували тощо. У них є задача - наповнити бюджет будь-яким способом.

Вас не здивувало речення, що форми декларації увесь час змінюються і купити правильну можна лише у податковій? Це власне з тої серії. Щоб не помилятися і не платити штрафи треба тримати доброго бухгалтера, який постійно все це відслідковує. Розкажіть це половині населення України, яке не має інтернету і бухгалтера теж.

Да знаю я все. Но мы сейчас о другом говорим - не о том почему ни хрена не получится, а как сделать так что бы получилось Змінено користувачем SlavRedko
Link to comment
Share on other sites

мені здається ви не так розуиієте авторку. мова йде. про те абись урядом роюились реформи так що олігархів наперше защемлят. а отже і люд простий потім маттме розуміння щодо необхідних власних поменшень

Трошки  не  так.  Я  хочу  знати, до  чого  ті  реформи  приведуть?  Мета  без  загальних  фраз  на  кшталт  "кращого  життя".

Слово  олігарх  так  приватизувала  Тимошенко,  що  не  хочу,  щоб  мене  зачисляли  (не дай, Боже ) до  її  сторонників.

Отож,  замість  олігарх,  я б  вжила  слово  корупціонери,  хабарники,  відкатники. 

Реформи  повинні  їх  прибрати  з  нашого  життя.  

І  це  є  бочкою  меду.  Щоб  їх  прибрати  -  не  треба  травити  життя  простим  людям,  принаймні  зараз,  коли  все  валиться  і  так,  і  треба  морально  і  фізично  витримати  війну.

Link to comment
Share on other sites

Да знаю я все. Но мы сейчас о другом говорим - не о том почему ни хрена не получится, а как сделать так что бы получилось

Так  от,  щодо  декларацій,  то  як  і  раніше,  треба  декларувати  доходи,  що  оподатковуються. І  не  більше.  І  лишити  в  спокою  бабцю  з  десятком  домашніх  яєць,  бо  не  принесе  більше  їх  на  базар,  а я  вмру  з  голоду.  :weep:

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

Так от, щодо декларацій, то як і раніше, треба декларувати доходи, що оподатковуються. І не більше. І лишити в спокою бабцю з десятком домашніх яєць, бо не принесе більше їх на базар, а я вмру з голоду. :weep:

Да успокойтесь вы уже с той бабкой. Никто не будет зазихать на ее выручку от яиц.

Или вы про эту бабку репетуете только для того что бы похоронить это здравое предложение, которое работает во всех цивилизованных странах.

Но доя Украины не годится. Бо уникальна краина...

Змінено користувачем SlavRedko
Link to comment
Share on other sites

Трошки  не  так.  Я  хочу  знати, до  чого  ті  реформи  приведуть?  Мета  без  загальних  фраз  на  кшталт  "кращого  життя".

Слово  олігарх  так  приватизувала  Тимошенко,  що  не  хочу,  щоб  мене  зачисляли  (не дай, Боже ) до  її  сторонників.

Отож,  замість  олігарх,  я б  вжила  слово  корупціонери,  хабарники,  відкатники. 

Реформи  повинні  їх  прибрати  з  нашого  життя.  

І  це  є  бочкою  меду.  Щоб  їх  прибрати  -  не  треба  травити  життя  простим  людям,  принаймні  зараз,  коли  все  валиться  і  так,  і  треба  морально  і  фізично  витримати  війну.

так і є нпсправді. олігарх то і є корупціонер хаюарник. як його не назвт то є зло. для держави.
Link to comment
Share on other sites

так і є нпсправді. олігарх то і є корупціонер хаюарник. як його не назвт то є зло. для держави.

Та ні,  олігарх  і  хабарник - то  не  синоніми.  Олігарх - це  коли  Юля  прем єр - міністр,  або  сидить  на  якомусь  комітеті.  Оце  вже  точно  олігарх.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Та ні,  олігарх  і  хабарник - то  не  синоніми.  Олігарх - це  коли  Юля  прем єр - міністр,  або  сидить  на  якомусь  комітеті.  Оце  вже  точно  олігарх.

И ж о говорит человек "с опытом работы на керивных и финансовых посадах у прыватному иноземному бизнесу"???

Ну-ну :)

 

Если вам так нужен пример олигарха в Украине, то долеко и ходить не нужно - Порошенко, бизнесмен и президент

Link to comment
Share on other sites

У  мене  16  років  роботи  на  керівних  і  фінансових  посадах  у  приватному  іноземному  бізнесі.  Моя  відповідь  щось  прояснює?

 

Нет, только запутывает :( Ладно, не будем переходить на личности.

Link to comment
Share on other sites

Да успокойтесь вы уже с той бабкой. Никто не будет зазихать на ее выручку от яиц.

Или вы про эту бабку репетуете только для того что бы похоронить это здравое предложение, которое работает во всех цивилизованных странах.

Но доя Украины не годится. Бо уникальна краина...

Ну  яке  ж  воно  "здоровое  предложение"?  Сьогодні  декларуються  доходи  від  зарплат,  підприємництва (бізнесу). І  чиновники  усіх  рівнів (здається)  декларують.  

Хто  лишається?  Студенти (стипендії),  пенсіонери,  селяни.  От  вони  тепер  і  долучаться  до  першої  групи.

 

Як  і  раніше,  надалі  теж  не  будуть  декларувати  зарплату  в  конвертах,  хабарі  і  відкати.  

Link to comment
Share on other sites

Давайте не фиксироваться на том как сейчас есть в Украине и предлагать то как это можно сделать правильно.

Предположим что форму декларации можно будет бесплатно взять на почте или даунлоадить онлайн.

Заполнить и послать по почте или заполнить онлайн.

Какие возражения против этого?

Та ніяких, одне питання, а який смисл в цьому для найманого працівника, що не є сумісником? Вся інформація по його доходах лежить в базах податкової

Link to comment
Share on other sites

Та ніяких, одне питання, а який смисл в цьому для найманого працівника, що не є сумісником? Вся інформація по його доходах лежить в базах податкової

Значит для него ничего не изменится.

Link to comment
Share on other sites

Гм. Вы правда думаете что декларация самоцель? Я так вижу, что далее будет максимально ограничиваться расчет наличными, а дальше как в некоторых европейских банках, ставить лимит расходы средств по налоговой декларации прошлого года. Но для того чтобы как-то щемить тех у кого много левых денег нужно определить у кого какие доходы.

Link to comment
Share on other sites

Та ніяких, одне питання, а який смисл в цьому для найманого працівника, що не є сумісником? Вся інформація по його доходах лежить в базах податкової

 

Це правильно з точки зору що б кожен знав скільки він реально заплатив в податках. Дуже інформативно і повчально. Зразу хочеться менше різних "безкоштовних" послуг від держави.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...