Перейти до змісту

Надежда Савченко


Recommended Posts

Надя має й досі до нашого політикуму відношення не більше від Вашої киці. А в гівно її вже запхали без ніяких на те підстав - саме так трактую цю фотку у відповідь на запитання і наведений текст діалогу.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Наприклад, є змова олігархії довіку зберігати свою систему - я її бачу, і вважаю фундаментальною проблемою!

 

Ну і чому Ви вважаєте, що хтось може бути в цій системі не один рік (як Юля) чи бути обласканий нею (як Надя) і при цьому здатен її самотужки завалити? І головне - навіщо це їм, якщо від системи вони свої плюшки мають? Я Вам більше скажу, в поваленні олігархічної системи не зацікавлені навіть наші союзники, бо інакше б вони 25 років не допомогали її викохувати.

 

 

 


Є такі типи - набирають швидше, ніж втрачають. Особливо коли нема де фізично активничати.

:fp1: Це пояснення рівня "Юльці лабутени лікарі приписали від захворювання хребта" :weep:

Перший раз вона дісно схудла і змарніла - було видно. А потім - звісно швидко набрала, як і буває після голодувань, організм жаднічає.

Але навіщо було брехати про повторні голодування? Ніхто не закликав її померти в тюрьмі, навпаки - закликали зберігати здоров'я. То навіщо була та брехня?

Link to comment
Share on other sites

CkXm68eWsAA5Mjl.jpg

 

Йа, йа - вишивата не хоче миритись з Захерченком B-) Та шо ж за народ? Прямо ніяк не хочуть думати, як заплановано...

 

ЗІ Хто вживає слово вишивата - ворог українців :td: Бо це кацапска відповідь на ватнік "сам такий" :gigi:

Оцей тіпок - більше моє розачарування ніж Надя, бо виглядав чесним і порядним..

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Я далі трьох сторінок не переглядала....хтось вже згадував про необхідність реабілітаційного періоду після потрясінь полону, тести на адекватність, на те, чи не використовувалися якісь психотропні методи .....там же умєльци з досвідом за парєбріком. Але вчорашній день був нестерпно важким. Ганапольський, який чомусь досі тут, Савченко з намірами космічного масштабу і посмішками до терористів, потім Романчук йде собі з лікарні, потім призначення бувшого того з Макєєввугілля, при якому люди загинули, на міністра, потім сестра Савченко, потім Новіков (сам чи зламали)...

 

https://www.facebook.com/roland.mikiani/posts/1138617609523909

 

https://www.facebook.com/miroslavgai/posts/10153468270692163

Link to comment
Share on other sites

Неломаний Ілля Новіков
Люди, охолоньте, включіть мозок і зробіть малесеньку справу - вивчіть текст інтерв'ю!
 
13255947_10205310033230135_4361500027156

UPD: Ладно, раз даже некоторые друзья спрашивают, почему я вдруг стал за Путина, значит придется все-таки подробней объяснить что имелось в виду. Речь не про Надежду и ее слова, речь про вас. Про нас. Последние два года, я отдал работе по делам Савченко и других украинцев в РФ. Этим нельзя заниматься отстраненно, приходится выбирать сторону в этой войне и так, что твой выбор становится виден всем. Я выбрал сторону украинцев. Это не диванные войска, я живу и работаю в России.... Парашют волочится за спиной Штирлица, цепляясь за развороченные московские бордюры.

Именно поэтому мне так досадно видеть, как люди по мою сторону окопов ведут себя как вата. Дело не в цвете ленточки, дело в том, как ты взаимодействуешь с миром. Не надо кричать про измену, не разобравшись. Нельзя позволять себе автоматом реагировать на информационные маркеры, которые подсовывают новости. Нельзя вестись на заголовок, не вчитавшись, комментировать, не вникая. Не надо кликать на баннер "Дедовский способ! 100%! Рак уйдет за неделю, если на ночь...." - там не лежит ничего хорошего. Человеку даны мозги, ими надо пользоваться, в том числе и для этого. Кто не пользуется, тот неизбежно дрейфует в объятия ДНР и Путина, нравится вам, или нет. Потому что, сука, у Путина очень хорошо умеют работать с теми, кто реагирует на автомате, не включая голову.

Что касается того, полезны ли переговоры с Захарченко и Плотницким. Людей из подвалов вытаскивать надо, и прямо сейчас. Они ничем не хуже тех, кто сидит по российским тюрьмам. Их положение даже хуже и опасней. Можно ли таким путем добиться чего-то большего, например мира? Я лично так не думаю. Но я не даю по этому поводу никаких советов. Адвокат, который бесплатно раздает советы в интернете, скорее всего, просто не может найти себе клиентов.

В остальном ничего не изменилось. Сеть wifi, которую раздает мой телефон, по-прежнему называется Putinhujlo. Журналисты в Басманном, а потом в Донецком суде каждый раз, натыкаясь на нее, начинали улыбаться и вертеть головами - откуда, мол, тут такое? А самые умные вычисляли пароль и пользовались. 8 символов латиницей.

==============================================

Чуваки, если вы окончательно разучились читать дальше заголовка и слушать до конца фразы, то не отбрасывайте так резко идею помириться с Захарченкой. Это конкретно для вас не худший вариант. Вам на самом деле с Путиным будет гораздо удобнее и понятнее. А ему с вами.

Это про сегодняшний взрыв вышиваты, да.

https://www.facebook.com/Ilya.S.Novikov

+

 
13255947_10205310033230135_4361500027156

Иван Оберемко отлично сформулировал, что я сам думаю по главному сегодняшнему инфоповоду. Почитайте лучше его.

 
 
10468109_667406476679277_396550767427329
Іван Оберемко
19 год ·
 

Ладно, смотрю вас тут говном кормят, что Савченко признала ДНР и против Минских соглашений, потому просто почитайте дословно, что она сказала:

"Мінські угоди зу...пинили шквал війни. Не війну. Але шквал війни зупинили"

"Росія спочатку нагадить, а потім зачищає"

"Я не хочу йти шляхом Росії по знищенню і геноциду населення, але я дуже хочу, щоб Росія забралася, бо геноцид - це те, що вона зараз робить на Донбасі"

"Мінські домовленності - це політичне, для початку. Обов'язково має бути політична складова вирішення ситуації на Донбасі"

"Потрібно переконати сусіда, що він вчинив не добре, не по-братські, як вони люблять говорити, і що йому треба піти"

"Я не хочу зачищати, як це робить Росія в Чечні та Дагестані. Не хочу зачищати Донбас такими методами. Нам доведеться вчитися прощати. Але я знаю, що можна прощати, а що не можна. Просто є ведення війни людськими методами, а є не людяними. Не все пробачається. Але все має контролюватися законами, судами. Але я просто не хочу робити кроваву бойню"

Ганапольский: "Тобто, військовий шлях для вас неприйнятний, правильно, неприйнятний?"
Савченко: "Чому не прийнятний?"
Ганапольский: "А як?"
Савченко: "Для початку, політичне і військове нікуди не дівається. Нам потрібно закрити кордон..."

Ганапольський: "А ВОНИ НЕ ХОЧУТЬ ЗАКРИВАТИ КОРДОН! ВОНИ ЙОГО НЕ ЗАКРИЮТЬ, НАДІЯ! ВОНИ ХОЧУТЬ ВИБОРИ, А ВИБОРИ ЦЕ ЗМІНИ В КОНСТИТУЦІЮ!"
Савченко: "Читайте Конституцію. Вона захищає сама себе. Під час війни змінювати Конституцію заборонено, змінювати Конституцію до того як ми повернемо кордон - неможливо"

Ганапольский: "Три перші кроки, які треба зробити, щоб Донбас повернувся"
Савченко: "Продовжити санкції проти Росії, бо вона ще не зрозуміла, що їй потрібно піти. Друге, вийти на прямий зв'язок з ДНР/ЛНР, як вони самі себе позиціонують, без мінських домовленостей, без третьої та четвертої сторони, я готова з ними говорити"

Ганапольский: "Ви вважаєте, що можуть бути прямі переговори між Президентом Порошенко і паном Захарченком?"
Савченко: "Ні, пан Захарченко - не президент. Президент України у нас тільки один, тому пан Захарченко і пан Плотницький можуть позиціонуватися... ну, в мене корона не впаде, якщо вони будуть позиціонуватися народними депутатами ДНР/ЛНР - я як депутат готова з ними говорити"

Ганапольский: "Ви як депутат готові говорити з депутатами так званих ДНР/ЛНР?"
Савченко: "Так"

+++

Вот запись: https://youtu.be/vAxmj0kUmSQ Я транскрибировал практически все кроме эээ бэээ мээ.

+++

4 минуты Савченко говорит, что Россия должна съебаться, что Минск нужен, что Конституцию мы менять не будем, что выборов на оккупированных территориях не будет, что нужно и военное, и политическое решение, но так же нужно оставаться людьми, зачисткой дело не решить, говорить все равно придется.

Вы можете видеть все, что угодно. Я вижу политика, который готов сам говорить с ДНР, чтобы убедить их прокинуть Рашу, которая должна уйти [это моя интерпретация, что там на самом деле думает Савченко, зачем эти переговоры, она не сказала. если у нас есть журналисты, то мы скоро узнаем ее позицию]. Но ни о каком признании речи не идет: "ДНР та ЛНР, як вони самі себе називають", "хай себе позиціонують" - это не признание, это стандартная залупа на воротник пополченцам.

Ну и еще раз особый привет всем, кто кормит говном, и всем, кто говном кормится, у вас сегодня потрясающее утро.

 

Змінено користувачем Euro
  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ну і чому Ви вважаєте, що хтось може бути в цій системі не один рік (як Юля) чи бути обласканий нею (як Надя) і при цьому здатен її самотужки завалити? І головне - навіщо це їм, якщо від системи вони свої плюшки мають? Я Вам більше скажу, в поваленні олігархічної системи не зацікавлені навіть наші союзники, бо інакше б вони 25 років не допомогали її викохувати.

Тому, що Україну інакше очікує пиздець швидкий і неминучій, якщо хтось один "обласканий", а достатнья кількість здорових людей не об'єднається навколо ідеї реальної трансформації failed state в працюючу економіку і реальну демократію.

 

:fp1: Це пояснення рівня "Юльці лабутени лікарі приписали від захворювання хребта" :weep:

Перший раз вона дісно схудла і змарніла - було видно. А потім - звісно швидко набрала, як і буває після голодувань, організм жаднічає.

Але навіщо було брехати про повторні голодування? Ніхто не закликав її померти в тюрьмі, навпаки - закликали зберігати здоров'я. То навіщо була та брехня?

Надя з адвокатами бреше?! І хуйловська банда їм не заперечує? Люди, ви іпанулися остаточно, вивалюючи за ніщо в лайні людину, якої нігтя на вартуєте?!

Link to comment
Share on other sites

 

 


Десь приблизно так вважає Надя, наскільки я її зрозумів. Коли хло піде звідси, а на кордонах встануть українські, а не новороські ЗС, мови про диктат коцапів і збереження Донбасу в якості анклаву бути вже не може. Чому б тоді й не "поговорити" з захірченками за жисть? Чи це не буде перемога?
нет, это не будет победа, потому что еще есть Крым, о котором депутат Савченко чего-то не говорит, но говорит, что надо убрать 3-ю 4-ю сторону, типа всем спасибо мы дальше сами, надо понимать что санкции тоже надо снять? оставив ху№лу Крым? депутат Савченко вообще в курсе сколько территорий отжато и что делают эти самые 3-я 4-я 156-я сторона???? 
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Щодо Криму і захоплення решти регіонів - заморяться!
Крым им захватывать не надо, они уже там, и это не сценарий недогосудапрств типа ПМР или того же Лугандона, они уже там по колено, выкуривать их оттуда будет труднее, а чтобы кацапия все же развалилась, то как раз и нужны эти самые 3-я 4-я сторона процесса... 
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

А Ви хотіли від неї за кілька хвилин отримати повний план звільнення України? Люди як сліпі ігнорують озвучену Надією передумову для початку нашого безпосереднього прямого тиску на сепарів (перемовини один - на один за пропозицією Савченко) - повна політична перемога нас разом з західними союзниками над коцапами в Донбасі, коли він під тиском піде нах, здавши нашим війскам кордон:

"Мінські домовленності - це політичне, для початку. Обов'язково має бути політична складова вирішення ситуації на Донбасі"

"Потрібно переконати сусіда, що він вчинив не добре, не по-братські, як вони люблять говорити, і що йому треба піти"

Крим тимчасово залишиться окупованим, це ж і так зрозуміло будь-якій нормальній людині. Але лише до моменту краху режиму пуйла. Для цього вже вироблені усі зовнішньо-політичні передумови, включно з рішенням цілої Генасамблеї ООН: "Крим - це Україна". Ніхто за це з коцапів санкції не зніме аж до моменту повернення.

Змінено користувачем Euro
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Тому, що Україну інакше очікує пиздець швидкий і неминучій

 

Та да, згодна, з Юлькою і Надюхою нас чекає пиздець, сподіваюсь, не неминучий :gigi:

 

 

 


вивалюючи за ніщо

 

Є багато за що, починаючи від факту полону і першого п'яного інтерв'ю-допиту лайфньюса коли її взяли. І своїми діями вона підставила хлопців з Айдару, скільки з них загинуло, із-за її дурості? Її витягли, а скільки по кацапським тюрьмам лишилось, чому після звільнення всі мають їй в рота заглядати, а не думати про інших? Поки вона була в полоні, всі мовчали - і про її тупі дії,  і про її жадібну сімейку, і про піар, який розвернули навколо її імені (за чий кошт? чому саме її? з якими цілями? ) - мовчали, бо її життя цінніше, ніж будь-яка брехня. Тільки не треба  з актриси погорєлого театра робити єдиного героя України. І зараз було б непогано попитати про все, і не треба нам затикати рота і пудрити мізки. І  мене цікавить - чому "голодоюча на суху"  Надя з жирними боками? Більшими, ніж коли вона потрапила в полон?

 

 

 


вивалюючи за ніщо в лайні людину, якої нігтя на вартуєте

Навіщо брехати? Якщо бреше в дрібницях -то чому ми маємо вірити всьому іншому?

 

Може я особисто і не варта нігтя Надюхи, не буду сперечатись. Але впевнена, що на цьому форумі є люди, що варті :D Вже не кажучи про всіх українців. Не робіть голосних заяв, це ще скоріше відвертає від цієї особи.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


А Ви хотіли від неї за кілька хвилин отримати повний план звільнення України?
нет, но хотя бы в частичном плане надо думать что завтра тоже будет и двигаться дальше надо, а не по-салдафонски "копать от меня до след3ующего столба"...

 

 

 


переконати сусіда
:fp1:  :fp1:  это соседа надо пиздюлинами гнать, там некого переубеждать

 

 

 


Але лише до моменту краху режиму пуйла. Для цього вже вироблені усі зовнішньо-політичні передумови, включно з рішенням цілої Генасамблеї ООН: "Крим - це Україна". Ніхто за це з коцапів санкції не зніме аж до моменту повернення.
когда режим падет, тогда можно будет говорить, что сделано все и исключать из процесса 3-ю 4-ю сторону. 
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

:fp1:  :fp1:  это соседа надо пиздюлинами гнать, там некого переубеждать

 

 

когда режим падет, тогда можно будет говорить, что сделано все и исключать из процесса 3-ю 4-ю сторону. 

 

Саме про це вона досить дипломатично і сказала, як і про час для переговорів, коли він зі своєю армадою кине недоросів і здасть нам кордон.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Є багато за що, починаючи від факту полону і першого п'яного інтерв'ю-допиту лайфньюса коли її взяли. І своїми діями вона підставила хлопців з Айдару, скільки з них загинуло, із-за її дурості? Її витягли, а скільки по кацапським тюрьмам лишилось, чому після звільнення всі мають їй в рота заглядати, а не думати про інших? Поки вона була в полоні, всі мовчали - і про її тупі дії,  і про її жадібну сімейку, і про піар, який розвернули навколо її імені (за чий кошт? чому саме її? з якими цілями? ) - мовчали, бо її життя цінніше, ніж будь-яка брехня. Тільки не треба  з актриси погорєлого театра робити єдиного героя України. І зараз було б непогано попитати про все, і не треба нам затикати рота і пудрити мізки. І  мене цікавить - чому "голодоюча на суху"  Надя з жирними боками? Більшими, ніж коли вона потрапила в полон?

нда. Высказалась. Там может Савченко уже расстрелять?

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


як і про час для переговорів
переговоры возможны только ПОСЛЕ выборов по украинским законом, о чем она не сказала. и да, насчет армады - в Крыму ее более чем дофига и без партнеров на западе ее оттуда не выкурить, так что нравится-ненравится Савченко, но Европа и прочие США будут стороной процесса. печально, что она этого не понимает
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 


Чуваки, если вы окончательно разучились читать дальше заголовка и слушать до конца фразы, то не отбрасывайте так резко идею помириться с Захарченкой.

 

А чого власне кацапський адвокат лізе у справи українців? Теж в нашу політику захотів? Думає, що задля цього достатньо вишиванку вдягти і "вишивата" тут же буте закликати його "на царство" ? :weep: Ій-бо кацапи таки смішні :lol2:

Не дарма у всій цій історії Мудачук маячить - по його стопам адвокатішка йде, той теж кар'єру починав з захисту Стуса. От і у цього адвоката чомусь українці максимальні терміни отримують, а що "он нічєго падєлать не мог, систєма". То чого брався? Може, щоб потім засуджених на ніштяки вимінювали? Які мають бути ніштяки - території, зміни Конституції, політичний устрій, Мудачук в президентах?

Link to comment
Share on other sites

переговоры возможны только ПОСЛЕ выборов по украинским законом, о чем она не сказала. и да, насчет армады - в Крыму ее более чем дофига и без партнеров на западе ее оттуда не выкурить, так что нравится-ненравится Савченко, но Европа и прочие США будут стороной процесса. печально, что она этого не понимает

 

Дійсно не сказала. Але як можна уявити вибори по українським законам після деокупації, до яких не буде ніяких перемовин? Вони мовчки запустять до себе наші партії з агітацією, відновлять українське мовлення? Савченко взагалі казала про перемовини не на державному рівні, а на своєму, як нардепа. Саме там і можна повирішувати необхідні технічні і оргпитання до виборів.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Там может Савченко уже расстрелять?

 

Покажіть де я це написала? Не треба перебріхувати і маніпулювати. Слова Савченко перебріхуйте і поясняйте :D мої не треба.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А чого власне кацапський адвокат лізе у справи українців? Теж в нашу політику захотів? Думає, що задля цього достатньо вишиванку вдягти і "вишивата" тут же буте закликати його "на царство" ? :weep: Ій-бо кацапи таки смішні :lol2:

Не дарма у всій цій історії Мудачук маячить - по його стопам адвокатішка йде, той теж кар'єру починав з захисту Стуса. От і у цього адвоката чомусь українці максимальні терміни отримують, а що "он нічєго падєлать не мог, систєма". То чого брався? Може, щоб потім засуджених на ніштяки вимінювали? Які мають бути ніштяки - території, зміни Конституції, політичний устрій, Мудачук в президентах?

 

Сумно за людей, з яких складається ця країна. Один не дочитаний ними текст, і герой разом з захистом, що поставив хрест на власній кар'єрі до кінчини пуйла, в 24 години перетворюється у #надясуку - брєхлівую вароффку сотоваріщі - агенти пуйла (бо ще й заробила на тюрмі за рік >400 тис.грн.).

Змінено користувачем Euro
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

привычка читать не дальше заголовка, в лучшем  случае по диагонали, помноженная на готовность, а для некоторых и должностную обязанность, обвинить плюс полная неосведомленность о фактах дают удивительный результат :pleasant:

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


бо ще й заробила на тюрмі за рік >400 тис.грн.

 

Серойозно, я не знала... Нормально в хуйловських темніцах заробляють :lol2:

 

 

 


в 24 години перетворюється у #надясуку

 

Ми точно не винні, що вона так швидко обісралась і заляпала всіх - Юлю, адвокатів і юльків. Це 100% позитив, таки Надя - молодець :tu:

Link to comment
Share on other sites

Надя передбачала, що в неї полетить каміння, але навряд - що так швидко. Ну от, отримала урок і відчула реалії гадюшника, з якого доведеться цю країну витягати. Єдиний позитив.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


з якого доведеться цю країну витягати

 

:weep: Та да, а якщо довго повторювати матру "Путін-хуйло", можна почути істінній сенс "хуйло-харашо, а захєрченко - лєгітімний" :nose3:

жгітє далі...

Link to comment
Share on other sites

"Мы ни в каких случаях не будем отходить от минских договоренностей", - Тандит о предложении Савченко по прямым переговорам с главарями боевиков. ВИДЕО

Террористы "ДНР" готовы вести переговоры с Савченко - ой бля, от на чиєму боці тепер нью-вороги Савченко  :fp1:

"Есть граждане России, которые вроде и не "вата", но без спроса и приглашения лезут в украинскую политику, общественные отношения, дают советы как жить", - экс-адвокат Савченко Полозов

Савченко встретилась с Ярошем на передовой и испытала уникальное оружие. ФОТОрепортаж

http://storage1b.censor.net.ua/images/6/4/4/1/644170acf90abf75b5c6c403225d47e8/original.jpg

В ближайшее время Савченко планирует заняться вопросами пенсий и коммунальных платежей

Порошенко назначил мне встречу на 15:00, - Савченко

Савченко о поездке в зону АТО: На второй и третьей линии стоят достаточно сильные и укрепленные войска РФ

Савченко о Донбассе: Я хочу, чтобы украинцы начали говорить между собой без вмешательства соседа и врага. ВИДЕО

Савченко о своих доходах: Я получила канадскую премию в размере 12 тыс. долларов"

Прямые переговоры Киева с Донецком и Луганском - это одно из желаний Кремля в рамках снятия санкций с России", - нардепы раскритиковали предложение Савченко

Савченко: Предлагаю бойцам АТО отказаться от статуса "участник боевых действий". ВИДЕО

Главарь террористов "ДНР" Захарченко утверждает, что в Киеве готовили убийство Савченко

Безсмертный - Савченко: "Когда озвучиваются вещи, связанные с переговорами, надо взвешивать каждое слово"

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

 

 


Ще раз - почитайте текст інтерв'ю.

 

Я вмію читати з 5 років :nose3: І двічі читаю тільки якщо це задачі :D

І не треба мені слова політиків-початківців тлумачити, це вже зовсім смішно. Сказала - що сказала, ми не глухі і не сліпі, які тут можуть бути інтерпретації? Інтерпретації чиїх би то не було слів чи текстів - це сектанство.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

@Euro, Надя спорола хуйню, это надо просто признать. Не знаю по какой причине, или не подумала или Мудачук нашептал, не столь важно. Важнее чтобы до нее дошло, что это хуйня и  она могла двигаться дальше, а то толпа восторженных почитателей эмм...  могут заслонить реальный мир и будет как с предыдущими народными кумирами.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...