Перейти до змісту

Мамуню, рихтуйте весілє :))


RiG

Recommended Posts

Прошу мене вибачити я дійсно юзаю п"ять ніків. Мотив колись ображений цугівцями нік Кozashka. Всім все прощаю. Бувайте здорові. Тільки не звинувачуйте карофку вона тут ні до чого. хай Бог простить і мене і тих хто мене провокував. Залишайтеся здорові та щасливі.

Ну раз так счастливо все закончилось и раскаяние хлынуло волной в твое сердце. Назови те 5 ников, которые использовала и мы помиримся, простим и прочее...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Це пісня просто.Єдина правда акваріуса що це останній ресурс де їхня шобла має голо с. Якюи я був на дурдомі то чого б іти сюди. Хоча це ідея. Там люди на рівень розумніші і порядніші.Тут також такі є але цуг не витравиш. Я тепер спецом не піду звідси. Щоб тупий акваріус на гівно сходив. Вчора істерика була зачьотна. Давай ще мудак.

 

Дура напилась штоле с утра? Или с вечера?   :consul:

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Прошу мене вибачити я дійсно юзаю п"ять ніків. Мотив колись ображений цугівцями нік Кozashka. Всім все прощаю. Бувайте здорові. Тільки не звинувачуйте карофку вона тут ні до чого. хай Бог простить і мене і тих хто мене провокував. Залишайтеся здорові та щасливі.

 

Таки да!   :lol2:

 

Бразилия со своими жалкиме сериалами нервно курит в стороне  :)

Link to comment
Share on other sites

Славна чесна жіночка?  Пошла дальше по жызне, с неизменным высокоморальным цветом литса вешать лапшу на уши следующим юзерам.  :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Славна чесна жіночка?  Пошла дальше по жызне, с неизменным высокоморальным цветом литса вешать лапшу на уши следующим юзерам.  :)

http://i.piccy.info/i9/d3ac8f69edf1bd85e4a383ae759b306f/1420389937/20301/753571/4.jpghttp://i.piccy.info/a3/2015-01-04-16-45/i9-7528586/490x274-r/i.gif

 

Пусть в след раз вешает лапшу донам педрам :pleasant:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

і тішина.

Їм на дурдомі разгуляцца нема ДЕ, друг друга матюкать не будуть, хоча і можуть :buba:

А сюди приходять токо всьо л*йно, шо скопилось вилити, бо їм то дуже болить, оті 5% і тепер ще свальба. Думаю, серед юльков, взагалі, не мається на увазі з дурдому, є порядні люди, які підтримують армію.От їм і болить, шо в такий важкий час, а вони не гірше за Литвинового сина. Але от  ЦІ дурдомовці :fp1:

Хто їх випустив? Ше методичок з Турівської не роздавали, от вони і не знають яку лінію держать, а от відро багнюки всіда напоготові. :nose3:


а мне ндравиццо все расписдяйское 8-)

вєня, яне знаю таких слов, пейши понятно, пліз. :nose3:

Link to comment
Share on other sites

Дєвачька, это дєтi dadМаросам стєхi читать должны, а не наоборот.  

Не влезла на табуретку - подарок не получила.  Жди теперь год

Від Миколая  маю подарунки, йому і  стіхі :dance::shout::dance3:

:beee:

Link to comment
Share on other sites

ну и будешь ходить с одним подарком вместо двух :fp1:

Вєня, яж з подарком не хожу, я його зразу з"їдаю. Люблю подподушку глянуть, мені всіда шото такоє Він приносить. :shout:  Токо зпод подушки виняла зутра, зразу хру-хрум і нема, а потом жду целий год і стараюсь бути чемною, шоби мені не дай Бог різку у кутку не поставив :blush2: .

А шо той дєдмароз, борода із вати... та і запасні чєлюсті в нього чьото всіда випадають, та і випимши він всіда, та і подарки в нього якіто странні , то газєта "Прауда", то бутилка піва, ніінтірєснакакта... :not_i:

А я сюпрізи люблю. Да. :acute:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

То як воно, про новобрачних щось чути ? 'Свято є' © ? :D  

Всьо в сікрєтє. Юльки скоро отримають нові рекамендації до поведінки. Ашо? :nose3: Вони просачююцця на цей сайт по-тіхоньку, будєм пасатрєть шо дальше буде.

:corn:

Link to comment
Share on other sites

отйопт, і там проблєми, і там... може щось в консерваторії підкоригувати?

:nose3:

 

У юлькобота? :fp1:"Восстановлению не подлежит " в силу відсутності мозгової діяльності.одні конвульсії м"язового апарату-"синдром жаб"ячих лапок при препаруванні." B-)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Вєня, яж з подарком не хожу, я його зразу з"їдаю. Люблю подподушку глянуть, мені всіда шото такоє Він приносить. :shout:  Токо зпод подушки виняла зутра, зразу хру-хрум і нема, а потом жду целий год і стараюсь бути чемною, шоби мені не дай Бог різку у кутку не поставив :blush2: .

А шо той дєдмароз, борода із вати... та і запасні чєлюсті в нього чьото всіда випадають, та і випимши він всіда, та і подарки в нього якіто странні , то газєта "Прауда", то бутилка піва, ніінтірєснакакта... :not_i:

А я сюпрізи люблю. Да. :acute:

зато у него Снегурочка есть!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

зато у него Снегурочка есть!

 

Позовьом, дєтi, dadушку Мароса?

http://content.foto.mail.ru/mail/ivanova_ira1967/_answers/i-8100.jpg

:fp1:

Как он мог? Как?

Тіпєрь завідую :fp1: ана красівше мєня, шо тіпєрь дєлать? Шо? :dash1:

:triniti:

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...