Перейти до змісту

Мамуню, рихтуйте весілє :))


RiG

Recommended Posts

 

 


.Баба ти а не мужик.

 

Я с большим уважением отношусь к женщинам, поэтому для меня это не оскорбление.

 

А вот баб типо тебя не люблю и вправду. Так таких никто не любит, я не один  :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Докази, гівнюки? Немає? Тупі брехуни.

А які можуть бути докази, що ти - Аліє?

Ну вона злилось, а наступного дня ти з"явилось.

Стиль той самий - придуркувато істерично крикливий :bluet:

Якісь додаткові розслідування проводити заради чергового одоробала немає сенсу. Легше заігнорити або часом посміятись з клоунеси.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Коротше, з тим весіллям Жужі у бюторасів все точно так, як в тій пісні. :gigi:

 

'Потім приїхала вночі
На мотоциклах ціла банда
Ми розібрали паркани
І бились всі кому не в падло

Розбили писок молодій
Спалили хату молодому
Все було так як на війні
А потім сіли пити знову

Гей-гей дана-дана
Гей-гей дана-дана
Гей-гей дана-дана
Забава була аж до рана' ©

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ти розкажи як ти спужався сепаров і втік з даунбасу.

Спас детей и вывез жену. Два раза чуть не погиб. Ну то такое.. Не тебе дуре судить. Если был неправ судьба обязательно накажет. Так что грызи ногти...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Коротше, з тим весіллям Жужі у бюторасів все точно так, як в тій пісні. :gigi:

 

'Потім приїхала вночі

На мотоциклах ціла банда

Ми розібрали паркани

І бились всі кому не в падло

 

Розбили писок молодій

Спалили хату молодому

Все було так як на війні

А потім сіли пити знову

 

Гей-гей дана-дана

Гей-гей дана-дана

Гей-гей дана-дана

Забава була аж до рана' ©

Від того весілля юлькоботи взагалі в ступор впали :lol2:

Link to comment
Share on other sites

А які можуть бути докази, що ти - Аліє?

Ну вона злилось, а наступного дня ти з"явилось.

Стиль той самий - придуркувато істерично крикливий :bluet:

Якісь додаткові розслідування проводити заради чергового одоробала немає сенсу. Легше заігнорити або часом посміятись з клоунеси.

Это та лохматая дурдомовка. 100%!!! Ну хватит с нее на сегодня.. Я с ней в личке общался. Тут и к бабке не ходи ;)

Link to comment
Share on other sites

Спас детей и вывез жену. Два раза чуть не погиб. Ну то такое.. Не тебе дуре судить. Если был неправ судьба обязательно накажет. Так что грызи ногти...

Як.що ти таке насправді пережив, то тобі можна співчувати, але яке ти маєш право обзивати мене і звинувачувати. так що гризи й ти нігті. Разом з акваріусом
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Это та лохматая дурдомовка. 100%!!! Ну хватит с нее на сегодня.. Я с ней в личке общался. Тут и к бабке не ходи ;)

Это та лохматая дурдомовка. 100%!!! Ну хватит с нее на сегодня.. Я с ней в личке общался. Тут и к бабке не ходи ;)

Докази?
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Спас детей и вывез жену. Два раза чуть не погиб. Ну то такое.. Не тебе дуре судить. Если был неправ судьба обязательно накажет. Так что грызи ногти...

 

Абориген, дружище, ты зачем оправдываешься? Ты ж ей козыри даешь, в следующий раз оно своей грязной пастью до детей дотянется...

 

Никогда не пытайся объяснить что-то микроорганизму. Никто? Ну и никто. Ничего не добился? Ну и ладушки. Убежал с Донбаса? Ну и убежал. Тебя убудет с этого? Аж ни капли.

 

А оно еще сильней сопеть будет от злобы  :)

Змінено користувачем Аквариус
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Як.що ти таке насправді пережив, то тобі можна співчувати, але яке ти маєш право обзивати мене і звинувачувати. так що гризи й ти нігті. Разом з акваріусом

Вернись в уже родной для нас образ отой лохматой. Ну не будь такой козлихой.. Мы все простим! :D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Як.що ти таке насправді пережив, то тобі можна співчувати, але яке ти маєш право обзивати мене і звинувачувати. так що гризи й ти нігті. Разом з акваріусом

 

В рот те ноги, чучело, пшло. С тобой и разговаривать брезгливо. 

Link to comment
Share on other sites

Два місцевих дурних кацапи вважаютб мене кількома людьми чи я вже й не розберу що. Доказів не надають. Отже Тупі брехуни.

 

хорошо.  Давай с доказательствами.  Жду аргументации касаемо "дурних" и "кацапiв"

Link to comment
Share on other sites

А слабо піти на дурдом і пошукати там мене.Ото буде сміху на всі форуми. Каровка там жорська баришня.Натикає вам уїв швидко. Це ви ьут у резервації синяків і ждрищів сміливі.
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

В рот те ноги, чучело, пшло. С тобой и разговаривать брезгливо.

 

В рот те ноги, чучело, пшло. С тобой и разговаривать брезгливо.

 

То чого ти пристав як листок до голої сраки?Звичка?
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

А слабо піти на дурдом і пошукати там мене.Ото буде сміху на всі форуми. Каровка там жорська баришня.Натикає вам уїв швидко. Це ви ьут у резервації синяків і ждрищів сміливі.

тада.  Форум из пяти юзверей недалеких это огромный мир

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Абориген, дружище, ты зачем оправдываешься? Ты ж ей козыри даешь, в следующий раз оно своей грязной пастью до детей дотянется...

 

Никогда не пытайся объяснить что-то микроорганизму. Никто? Ну и никто. Ничего не добился? Ну и ладушки. Убежал с Донбаса? Ну и убежал. Тебя убудет с этого? Аж ни капли.

 

А оно еще сильней сопеть будет от злобы  :)

Апіріділ. Не варто. Як в Біблії --- не кидайте перед .... перли. Всьодно вона сама сабе тут принижує. Дурдомівці вони такі. :nose3:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А слабо піти на дурдом і пошукати там мене.Ото буде сміху на всі форуми. Каровка там жорська баришня.Натикає вам уїв швидко. Це ви ьут у резервації синяків і ждрищів сміливі.

Дурбецало саме себе хвалить :weep: .

Юльки справді якісь обіжені, Асмодей мусив навіть сам собі плюси в карму ставити :lol2:

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...