Перейти до змісту

Мамуню, рихтуйте весілє :))


RiG

Recommended Posts

Мінусую за тупість і запущену бюторасію.  :D

  Тупорилиш , іди погугль , хто прем'єром призначив Януковича і Пшонку бувши презом призначив .  А саме , тададам  - Ющенко ))) .

 

 Пруф самому шукать , тупориле дрищечмо ?

Link to comment
Share on other sites

Ти давай про Яника, він саму Жулью сватав в кааліцію. Пшонки то херня.

  Давай разом , і про призначення Пшонки і Овоща ЮЮщом - то все хєрня , і житіє в офіційній резиденції президента України теж херня .

 

 Весіллє Жужі - оце тєма !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Гуляй співай . І курс бакса в ПБ по 19 гривень - теж херня . Давай танцюй чмирьок .

Link to comment
Share on other sites

Не, я первый спросил - Портнова вспомнил? Расскажи, какую пользу принес этот законотворец тебе, лохторату хульковскому. И Фельдман тоже.  :)

 

То оно про 2006, в бОшке все темники смешались  :)[/qu

Та чув я про Портнова усьо . Портнова Юля привела в зРаду, а Ющ назначив Овоща і Пшонку . І саме після цього дрищ Акваріус мене вже підхуйлятником називає :nose3:  . святиню сцуко зацепив , САМОГО Юща !!![/quoteТо воно по життю нікчема так на форумі свою жовч ллє. Кацап що знбого візьмеш?.

 

Оспадя, довели бабку до эпилептического припадка    :lol2:

Змінено користувачем Аквариус
Link to comment
Share on other sites

  Тупорилиш , іди погугль , хто прем'єром призначив Януковича і Пшонку бувши презом призначив .  А саме , тададам  - Ющенко ))) .

 

 Пруф самому шукать , тупориле дрищечмо ?

 

Ти щось дуже борзієш, правосєк з окружної. Не можеш толком сказати про призначення Яника Ющом - нахер назад на окружну, там твоє місце. :D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ти щось дуже борзієш, правосєк з окружної. Не можеш толком сказати про призначення Яника Ющом - нахер назад на окружну, там твоє місце. :D

  А шо тут казать ? Читать нада . І у гугл сходить . Давай на спір ? Давай . Я тобі докажу що Ющ Яника призначав прем'є ром .

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Шерочки с машерочкой не хватает.

Они с двух рук и стволов минусуют обычно.

Нужно больше минералов *зачеркнуто* минусов.

Минусы за патологическое вранье. За то, что пишет с нескольких ников. Ее предупреждали и просили даже.. Пиши с одного ника! Но не слышит. Значит будет так.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  Давай разом , і про призначення Пшонки і Овоща ЮЮщом - то все хєрня , і житіє в офіційній резиденції президента України теж херня .

 

 Весіллє Жужі - оце тєма !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Гуляй співай . І курс бакса в ПБ по 19 гривень - теж херня . Давай танцюй чмирьок .

 

От бюторас-мудачуківець розійшовся, мабуть довольствіє обрізали. А Жужа в свадєбном путєшествії всє доходи с варєнічной потратіт.  :weep:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

От бюторас-мудачуківець розійшовся, мабуть довольствіє обрізали. А Жужа в свадєбном путєшествії всє доходи с варєнічной потратіт.  :weep:

 

  Ти  з тєми не спригуй . Пруф по тому що саме Ющ призначив був ( вірніше його скоться поведінка до цього призвела ) показувать ?

Link to comment
Share on other sites

  Ти  з тєми не спригуй . Пруф по тому що саме Ющ призначив був ( вірніше його скоться поведінка до цього призвела ) показувать ?

 

Впєрьод за орденами. B-)

 

І по Пшонці . Саме главДрищ Ющенко його своїм указом призначив  . Пруфи вже готові .

 

Пшонка мені похуй.

Link to comment
Share on other sites

Впєрьод за орденами. B-)

 

 

Пшонка мені похуй.

   Та тобі Дрище хоч в очі сци чи сри  , тобі все похуй , пока Ложкін платить .

 

  Так шо іди похуяй , убоге тупориле дрищечмо , раз тобі похуй .

  Обізяна , сука , брехлива ,

Link to comment
Share on other sites

   Та тобі Дрище хоч в очі сци чи сри  , тобі все похуй , пока Ложкін платить .

 

  Так шо іди похуяй , убоге тупориле дрищечмо , раз тобі похуй .

  Обізяна , сука , брехлива ,

 

Злився, чмошник.  Нахер на окружну, там твоє місце. B-)

Link to comment
Share on other sites

Злився, чмошник.  Нахер на окружну, там твоє місце. B-)

 

  Ти мене декілька раз мінуснув за Пшонку . Хто його призначив ? Гугл є ? Забани ли з гугла ? А хто універсали писав і призначив в результаті Януковича ? 

 

 Іди на хєр . Шо з тобою розмовляти , дупа ложкінська дрищеватна .

 

Link to comment
Share on other sites

ДР как ДР, имхо...

 

Совпало нехорошо... А так как обычно - жизнь за бугром на доходы от варенишной :)

Не знаю.  Не могу сейчас аргументировать тк впадлу искать и источники лопатить но тогда было нехорошее ощущение.  Ну когда счастливая пара от газет отказалась могущих инфой с Украины пищеварение испортить

Link to comment
Share on other sites

 

  Ти мене декілька раз мінуснув за Пшонку . Хто його призначив ? Гугл є ? Забани ли з гугла ? А хто універсали писав і призначив в результаті Януковича ? 

 

 Іди на хєр . Шо з тобою розмовляти , дупа ложкінська дрищеватна .
 

 

Мінуснув за тупість і іпанатство.

 

Нєхер тут срати, давай дані про призначення Ющем Янека. Не можеш - нахер з пляжу дрочити на партрет Жульї.

Link to comment
Share on other sites

Шерочки с машерочкой не хватает.

Они с двух рук и стволов минусуют обычно.

Нужно больше минералов *зачеркнуто* минусов.

Мені розповідали старожили сего форуму що акваріус нічого не досяг у житті сам і ніхто насправді. Тому відривається у віртуалі. Вважає цю карму яктмось показником хоча насправді це іграшка для інтернетзалежних. І через цю паскудну істоту звідси пішло багато форумчан. Тому що гидують знаходитися з ним на одному форумі. Ось така справа.
  • Downvote 5
Link to comment
Share on other sites

Мені розповідали старожили сего форуму що акваріус нічого не досяг у житті сам і ніхто насправді. Тому відривається у віртуалі. Вважає цю карму яктмось показником хоча насправді це іграшка для інтернетзалежних. І через цю паскудну істоту звідси пішло багато форумчан. Тому що гидують знаходитися з ним на одному форумі. Ось така справа.

 

Удивительные люди хульки... Ну спорили, ну ругнулись мужики беззлобно, но до подъездной лавки никто не опустился.

 

Кроме вас, дорогая. С чем вас и поздравляю, бо как ни пялься, выше своего плинтуса вам не подпрыгнуть. :pleasant:

Link to comment
Share on other sites

Минусы за патологическое вранье. За то, что пишет с нескольких ников. Ее предупреждали и просили даже.. Пиши с одного ника! Но не слышит. Значит будет так.

Я вже раз тебе попереджав.Або ти надаєш всі мої ніки і доводиш це,або ти тупе кацапське брехло. Ти нічого не довів. Як тебе назвати?
  • Upvote 1
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Мені розповідали старожили сего форуму що акваріус нічого не досяг у житті сам і ніхто насправді. Тому відривається у віртуалі. Вважає цю карму яктмось показником хоча насправді це іграшка для інтернетзалежних. І через цю паскудну істоту звідси пішло багато форумчан. Тому що гидують знаходитися з ним на одному форумі. Ось така справа.

Ишачина с асмогейкой много чего тут рассказывали, только где они теперь? И почему ты до сих пор не с ними? :K А ну давай, нырни поскорей в привычную дурдомовскую атмосферу! :nose3:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я вже раз тебе попереджав.Або ти надаєш всі мої ніки і доводиш це,або ти тупе кацапське брехло. Ти нічого не довів. Як тебе назвати?

Врушка, козлюшка и злобная дурдомовская старушка! Вот... :pleasant:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Удивительные люди хульки... Ну спорили, ну ругнулись мужики беззлобно, но до подъездной лавки никто не опустился.

 

Кроме вас, дорогая. С чем вас и поздравляю, бо как ни пялься, выше своего плинтуса вам не подпрыгнуть. :pleasant:

Привітай з тим себе перше.Баба ти а не мужик.
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

так Вы дама иле наоборот?? :shok:

 

Где ты видел мужика, даже не собирающего, а придумывающего за неимением инфы сплетни? ТП.   :pleasant:

Змінено користувачем Аквариус
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...