Перейти до змісту

ник tropar уж очень напоминает ник уважаемого форумчанина tracker


DA'

Recommended Posts

Колись я займався розведенням африканських жаб у неволі. Заробляв цим. Напрочуд багато народу  купляло цих жаб. На жаль переважна більшість не могла доглядати цих створінь правильним чином.

Однак зараз розведення жаб може врятувати українську економіку

http://www.zerno-ua.com/?p=416

Лапки французам продавати?
Link to comment
Share on other sites

...мимоходом унизил продавцов Барабашова...

 

С чього це Ви так вирішили? Якщо Ви ретельно проаналізуєте мій допис, то побачите, що ніякого принижування цієї професіі у моєму дописі нема! Навпаки,  там є розуміння, що ця професія дуже складна!

Link to comment
Share on other sites

С чього це Ви так вирішили? Якщо Ви ретельно проаналізуєте мій допис, то побачите, що ніякого принижування цієї професіі у моєму дописі нема! Навпаки,  там є розуміння, що ця професія дуже складна!

Натуральний кацап, ти його в двері, а воно в вікно. Ти його з вікна, а воно в комин. Ти його з комина, так воно намагається через каналізацію потрапити  :lol2:  :weep:  :lol2:

Link to comment
Share on other sites

Натуральний кацап, ти його в двері, а воно в вікно. Ти його з вікна, а воно в комин. Ти його з комина, так воно намагається через каналізацію потрапити  :lol2:  :weep:  :lol2:

Якщо до мене звертаються, то я як ввічлива людина відповідаю. Не розумію, чому вас моя ввічливість так дратує?

Link to comment
Share on other sites

В двух местах заметил, что товарищ отвечая по украински, пишет автоматически русское И.

З чогоб це так?

Автоматично... Основна моя мова це російська. Я цього і не приховую. Так що тут ніяких секретів.

Лапки французам продавати?

Точно!

Змінено користувачем tropar
Link to comment
Share on other sites

о, превед, Фурфур, кагдела? а ты летающих жап тоже разводил?

Літаючих (а точніше - плануючих) не розводив! Але Ваше питання знов повернуло мої думки до цих дивовижних створінь...

Ці створіння надихнули навіть деяких поетів! Не дивуйтесь - це так!  Ось, с вашого люб' язного дозволу...

Зрозуміло, ці вірши недосконалі, наприклад - зустрічаються русизми - "руськi пси" - потрібно - "російськи" але тоді  руйнуеться рифма...певно автор не став ретельно дотримуватись правил україньскоі мови. Я думаю це можна йому пробачити.  :tu:

 

Морква на городi, 

У саду бджола. 

Жаба на болотi 

Крила розвела. 

 

Хоче полетiти, 

Тихо каже < Ква! > , 

Але в небо взмити 

Не дає Москва. 

 

Знають, знають хитрi 

Клятi москалi 

Те, що у повiтрi 

Жаби - королi. 

 

Що, розкинув крила, 

Мов зелений птах, 

Цiлий день парила б 

Жаба в небесах. 

 

Що могла б дiстати 

Навiть до зiрок, 

Що створив лiтати 

Жаб зелених Бог. 

 

Але щось тримає, 

Тягне до трави. 

Жаба точно знає - 

То рука Москви. 

 

В ней залiзнi пальцi, 

Як кiльцем взяли. 

И трима за яйця 

Жабу москалi... 

 

Кажуть, що не треба. 

Кажуть: < Ти лайно > . 

Але смотрить в небо 

Жаба все одно. 

 

I хоча минають 

Цi тяжки часи, 

Досi заважають Жабi 

руськi пси. 

 

Годi, кляте стерво, 

< Золота Москва > , 

Жаба ще не вмерла, 

Жаба ще жива! 

 

Жаба ще порине 

В синю далечiнь, 

Бо немає нинi 

Краще жаб створiнь!

 

 

 

 

Змінено користувачем tropar
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...