Перейти до змісту

Просто понравилось


Recommended Posts

Цифри нема. А число можна виразити і не цифрами.

можно выразить. но в условии задачи найдите ЧИСЛО 8..........и вообще хрень. эта табличка давно ходит по фб с восьмеркой в верхнем левом углу. тут отфотошопили. 

Link to comment
Share on other sites

можно выразить. но в условии задачи найдите ЧИСЛО 8..........и вообще хрень. эта табличка давно ходит по фб с восьмеркой в верхнем левом углу. тут отфотошопили. 

В условии -- "число восемь", и оно таки есть в заголовке.

Да, я отфотошопил. :)

 

Link to comment
Share on other sites

В условии -- "число восемь", и оно таки есть в заголовке.

Да, я отфотошопил. :)

 

блин щас опять начнется как с Лесой............( число 8 не есть  буквы обозначающие число восемь........

Link to comment
Share on other sites

число 8 не есть  буквы обозначающие число восемь........

 

Ето ты расскажи тем, у кого числа записываются не арабскими цифрами :о)

Кстати, Смирнов, в церковнославянской письменности числа записываюца буквами :о)

 

http://lukianpovorotov.narod.ru/Folder_Pravoslavie/tserkovnoslavyanskiye_chisla_1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Американские любители Джей Флатланд и Пол Роуз в домашних условиях создали робота, который способен собрать кубик Рубика за 1,019 секунды.

Видео с демонстрацией работы робота было опубликовано разработчиками на YouTube.

Стоит отметить, что человек может собрать головоломку Эрне Рубика примерно за пять секунд, это делает робота рекордсменом по максимально оперативной сборке кубика.

 

https://www.youtube.com/watch?v=ixTddQQ2Hs4

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

Вдруг кто еще не видел. Сегодня это чуть не сорвало нам заседание суда.

===========================
- Эх-х-хорошо у вас на Украине!
- Дякуємо. 
- Нет, в самом деле. Вы даже сами не подозреваете, насколько замечательная у вас страна. 
- Приємно чути.
- Какая кухня! Борщ, вареники, и вот это, что я ем сейчас, как называется? 
- Налисники.
- Как? 
- Налисники. 
- "Налисники"? Потрясающе просто. Звучит как секс! 
- Смачного. 
- А женщины! Я вот когда иду по улице, просто иду - банально фланирую, так сказать, то постоянно ловлю себя на мысли, что бесконечно влюбляюсь, понимаете... 
- Так. 
- Прям на ходу, верите? Как мальчишка! Так бы и жил здесь.
- А ось це зайве. 
- Что?
- Нічого-ничого.
- Вот видите, не понял. А казалось бы, родственные языки... Да что там языки - культура одна, история! Но кухня просто божественная, невероятная кухня. Вот как называется то, что я сейчас ем?
- Щуряча отрута. 
- Как-как? 
- Щуряча отрута. 
- "Отрута"?
- Так. 
- Замечательно просто. Роскошная фонетика!
- Смачного.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

[twitter]Вязаный Твитер @twitted_knitter[/twitter]

 

Хитро в России всё устроено: любые слова о необходимости избавления от коррупции подпадают под статью о призывах к свержению режима.

Link to comment
Share on other sites

 
НОВИНИ
АЕРОПОРТ "ЖИТОМИР" ПРИЙНЯВ ПЕРШИЙ ПІСЛЯ 25 РОКІВ ПРОСТОЮ КОМЕРЦІЙНИЙ РЕЙС (ФОТО) 
17:21 29 січня 2016 | СУСПІЛЬСТВО
 

У п'ятницю, 29 січня 2016 року, регіональний аеропорт "Житомир" після 25 років фактичного простою прийняв перший технічний рейс літака Saab 340 авіакомпанії Yanair.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Директор аеропорту Сергій Будяк заявив, що таким чином покладено початок експлуатації аеродрому. При цьому він додав, що тепер аеродром аеропорту може приймати літаки типу Ан- 24, Saab 340. Надалі планується продовжувати реконструкцію аеропорту та розширення його потужностей. Інвестором реконструкції є авіакомпанія Yanair, яка має намір розмістити в аеропорту "Житомир" базу технічного обслуговування.

Окрім того, за інформацією видання "Інтерфакс-Україна", власник Yanair Олексій Янчук у Житомирі в п'ятницю, 29 січня, висловив припущення, що авіакомпанія розраховує - в разі введення в повну експлуатацію аеропорту "Житомир" вартість польотів з нього буде на 25-30% нижчою, ніж з аеропортів Києва.

"За нашими розрахунками, польоти звідси можуть бути дешевшими на 25-30%, оскільки тут не буде такого штату, як у київських аеропортах, податок на землю тут значно нижчий, відповідно, й витрати будуть нижчими", - наголосив він.

Мер Житомира Сергій Сухомлин додав, що в аеропорту також утричі дешевшим, порівняно з київськими, буде збір за зліт/посадку. "Я також сподіваюся, що тут буде дешевшим паливо, оскільки ми маємо намір отримати сертифікат і мати дешеву заправку палива, в цьому є розуміння влади", - розповів Янчук.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...