Перейти до змісту

Фабрика в Ліпєцкє


Гість Хома

Recommended Posts

Та всі забугорні кантори продають власність і згортають виробництво в Хуйлостані, а Педро не може. Чого б це? 

А є приклади тих хто вже продав або згорнув виробництво?  :nose3:

Змінено користувачем DiM
Link to comment
Share on other sites

Никто не даст ее закрыть. Неужто не ясно? Она даже в убыток, даже , если Порох на нее забьет полностью, должна будет работать на Рашу пропаганду и юльков.

Это моральный долг Президента. Если он президент, конечно, а не барыга.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Іріски для рашистів в пайок - це одне.

А друге - шо там робить ненаціоналізований кримськими фраєрами судоремонтний заводик в Сєвасі? Лінкори клєпає, га? А ми їм туди ісправно електрику качаємо, шоб без перебоїв же.

В глази сарєть, педрофіли!

Змінено користувачем Миклован
Link to comment
Share on other sites

Модя, ще раз - і в бан. У нас інтеллектуальна дискусія. А то зараз Славко тебе відправить смоктати куй чуркам в Олів'єжополь.

 

понятно, королдь форума? та бань, юлькизм не излечим, да фома?

 

и да, ты по ходу такое приличное говно оказывается

Змінено користувачем modem
Link to comment
Share on other sites

Чуваки вы нафига етот спор затеяли? Есть ли Порох тем президентом который нужен Украине? Я думаю что далеко нет. Лучше ли Порох чем янукович? Я думаю что Да! Так что имеем то что имеем и живем дальше..

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ну вообще-то и месяца не прошло, как сняли арест со счетов фабрики. За это время 2,5 млрд рублей благополучно превратились в 1,5, если не меньше.

 

Я понимаю, что "отнять и поделить" вошло в кровь постсовецких граждан, как неотъемлемая составляющая, как гемоглобин  какой, но напомню, что деньги эти не украдены из бюджета и не получены на взятки. Они ЗАРАБОТАНЫ, как бы кому это не нравилось... И подарить фабрику рашке тоже не годится.

Link to comment
Share on other sites

Чуваки вы нафига етот спор затеяли? Есть ли Порох тем президентом который нужен Украине? Я думаю что далеко нет. Лучше ли Порох чем янукович? Я думаю что Да! Так что имеем то что имеем и живем дальше..

 

Ющ краще Кучми?

Хозя, ти помиляєшся.

Ворон ворону... Це одне кодло,

Link to comment
Share on other sites

 

 


и да, ты по ходу такое приличное говно оказывается

 

Модя, держи себя в руках йопт!!! Че то у тебя настроение в последнее время плохое, ты че пить бросил?

Link to comment
Share on other sites

Та всі забугорні кантори продають власність і згортають виробництво в Хуйлостані, а Педро не може. Чого б це? 

 

Всі - це дуже абстрактно. Про великі продажі виробництв не чув, саме виробництво, можливо, й згортають ті, в кого проблеми зі збутом.

 

Розумієш, в певному сенсі Пєця поступає достатньо чесно, що не тулить народу якусь херню, що типу я не я і хата не моя.  Міг би спокійно номінально перекинути все на якусь офшорку ( як це робить 99% дєятєлєй) і сказати 'йдіть всі нахер, у мене немає ніякого бізнесу'.  

Link to comment
Share on other sites

Модя, держи себя в руках йопт!!! Че то у тебя настроение в последнее время плохое, ты че пить бросил?

 

подожди, я себе позволяю писать - сиди там у себя в лондоне и соси у чурок? или тело пользуется положением и может хамить?

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Рошенівська кондитерка - супер. Треба відкривати заводи по Україні і східній Європі. Але якого Порох кацапів спонсорує?

Та який супер. Звичайний дешевий "ширпотрєб". Швейцарський Ліндт кращий у 1000 разів.

 

:laugh:  От малодьож смішна.  Ти коли-небудь закривав хоча б невелику фірмочку ? Повір мені, це реальна жопа, навіть якщо на ній немає якогось суттєвого майна.   А достатньо великий завод закрити - це нереальний пиздець. B-)

 

Порох особисто піде у податкову закривати?

фома, я так понимаю, ты хочешь красиво продать, подороже, но почему-то от других требуешь другого

 

завод , фома, это не мешок картошки и даже не клаптик земли, но поскольку юлькизм - это болезнь постоянно прогрессирующая, то , думаю, обсуждать заводик бесполезно

Фома - не президент України.

 

Пора уже окончательно решить юльковский вопрос - забанить последнего юлька Фому. Пусть сам себя забанит?

Оце так прихильники Ющенка бачать демократію?

Link to comment
Share on other sites

подожди, я себе позволяю писать - сиди там у себя в лондоне и соси у чурок? или тело пользуется положением и может хамить?

 

 

Да Фома ж тебе вроде не грубил?????

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Попри всі проблеми, які в них почалися ще у 2008му році та заяви про звернення виробництва, у РФ зараз продовжує працювати десять заводів.

 

Ще є приклади?

 

 

Карлсберг - мудаки, вони і в Україну наслали топ-манагерів з Кацапії, які тут успішно хоронять їх бузінес. 

Link to comment
Share on other sites

Выбери его вместо Обамы...

У Обамы нет бизнеса в Фашераше. Поэтому Штаты спокойно могут ввести санкции против нее.

А Украина должна покорно поставлять электроэнергию и продукты в Крым.

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Карлсберг - мудаки, вони і в Україну наслали топ-манагерів з Кацапії, які тут успішно хоронять їх бузінес. 

Алеж до кінця ще далеко?  :)

Хоча Фома каже нібито протягом останнього року усі західні компанії продалися та закрилися, а клятий брехун Педро свій заводік так і не продав.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...