Перейти до змісту

То де війсковий стан та інші понти?


Recommended Posts

  Марина Ставнійчук Член Європейської комісії за демократію через право (Венеціська комісія) від України (2007-2013 рр.). Заслужений юрист України, кандидат юридичних наук.

Ситуація під Дебальцевим вимагає негайного другого раунду перемовин у Нормандському форматі

17 лютого 2015, 18:24

 

Ситуація під Дебальцевим дуже складна. Треба в першу чергу думати про людей та іх життя. Ато поки,, пани'' чубляться над питанням:там котел чи плацдарм знову гинуть люди... Скільки ще треба смертей... Терміново потрібно ініціювати новий раунд переговорів Нормандського формату замість цих дурних розмов про,,інші сценарії ''. Всі можливості мирного врегулювання ще не вичерпані... Влада має робити свою роботу. Так робіть!!! Варіанти виходу з ситуації є. Працюйте нарешті відповідальною владою у нашій країні!! Там земля горить у людей під ногами у буквальному смислі...

Link to comment
Share on other sites

Новости Украины @Dbnmjr

·

30 мин. 

Такие смс приходят военным в #Дебальцево

 

B-DvnubIYAIrcFd.jpg

 

 

 

 

Найдите три отличия между ТС и рассыльщиками смс-ок

Чорт його зна. Може ці есемески великі патріотки Вія та Фома розсилають.

Принаймні на форумах вони приблизно такими самими словами пишуть.

Link to comment
Share on other sites

Вся коломийка з Мінськом 2 була затіяна для Заходу, щоб показати як ми хочемо миру, а вони - кровопивці продовжують стріляти. Щоб нарешті додавтити їх громадську думку (а Зах. ЗМІ зараз дуже стараються) на зброю і норм. підтримку. Ну і плюс плювок хуйла в лице ЄС від якого їм все важче втиратись...

 

Тут все правильно.

Біда в іншому.

Як тільки Порох має на руках факти порушень перемир'я (а для цього вистачило 48 годин) він має волати на весь  - світ: "Вони порушили угоду!!! Ату їх!!!"

А він чекає, поки це скаже хтось інший - штати наприклад. А наших тим часом мочать без повноцінної підтримки арти.

Весь світ вже знає, що спокою і не було. При чому тут Порох? І всі знали, що москаль вогонь не припинить. А ще світ  знає, що під час перемовин в окуповену частину було завезено велику кількість важкої техніки зі сторони роісі.

Ви хоч би цікавились якимито новинами, Спартак, чишо. Чи Вам цікава тільки Ваша думка?

 

аще...

 

МУЖИКИ-ПАНІКЬОРИ ТО Є САМЕ НАЙГІРШЕ, шоби Ви знали, йаізвіняюсь. :(  То є гірше. ніж панікьорши. Да.

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Лаєшся, значить все розумієш. :D

Звичайно розумію. Моя задача - виростити українців. Так що, дядьку, ви мене зрозуміли, куди вам йти. Але є прохання - бордера з собою прихватіть.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Идёт война, но неполноценная, потому что 1. без применения авиации. 2. не касается остальной территории украины

А, так твоя хата с краю? Так давай твою хату хуйлу отдадим - это же не касается остальной территории Украины? Или это и есть твое тайное, сокровенное и невысказанное желание?

Link to comment
Share on other sites

Весь світ вже знає, що спокою і не було. При чому тут Порох? І всі знали, що москаль вогонь не припинить. А ще світ  знає, що під час перемовин в окуповену частину було завезено велику кількість важкої техніки зі сторони роісі.

Ви хоч би цікавились якимито новинами, Спартак, чишо. Чи Вам цікава тільки Ваша думка?

 

аще...

 

МУЖИКИ-ПАНІКЬОРИ ТО Є САМЕ НАЙГІРШЕ, шоби Ви знали, йаізвіняюсь. :(  То є гірше. ніж панікьорши. Да.

Ну Спартак ще доволі помірковані речі тут написав. В порівнянні з багатьма іншими дописувачами.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Можно ли выбраться из путинской ловушки?

 

Львиная доля времени на ночных переговорах Ангелы Меркель, Франсуа Олланда и Петра Порошенко с Владимиром Путиным ушла на обсуждение ситуации в Дебальцево.

Это, конечно, никакая не государственная тайна. Встретившись утром с журналистами, Путин именно о Дебальцево и говорил, а главным итогом его заинтересованности в оккупации еще одного украинского города стало решение президентов России и Украины поручить оценку ситуации военным экспертом. Судя по происходящему на Дебальцевском плацдарме, никакого решения эксперты так и не приняли.

Можно, конечно, объяснить стремление Путина занять Дебальцево его желанием «закруглить» оккупированную территорию. Можно – стратегической значимостью железнодорожного узла, одного из самых крупных в Украине. Но на самом деле Путин может руководствоваться совершенно другими мотивами.

Приходилось уже не раз писать, что для Путина самое главное – не какой-то там Крым и Донбасс, а дестабилизация ситуации в Украине с помощью оккупированных территорий. Войну в Донбассе он начал именно для этого – и никаких других целей не преследовал. Владимир Путин уверен, что Украина рано или поздно поймет бессмысленность конфронтации с Россией, ослабеет и «федерализируется» — просто нужно правильно «подливать бензин». Одновременно в условиях ухудшающейся экономической ситуации в стране Путину не нужна дополнительная конфронтация с Западом, новые санкции и прочие прелести, которые добьют его режим. По большому счету, Путину нужно было решить непростую математическую задачу – как продолжать дестабилизировать ситуацию в Украине и одновременно успокоить Запад?

Он нашел выход. Если начать штурм Дебальцева и одновременно предложить Меркель и Олланду мирный план, то можно будет выделить бои за плацдарм в отдельный вопрос. Боевики заявят, что окружили украинскую группировку и воюют с ней на «внутренней территории ДНР – объясните только, что это такое с точки зрения международного права и самой логики перемирия. Путин с присущей ему мудростью будет советовать украинским военным оставить Дебальцево, раз уж они оказались в котле. И при этом можно успокоить ситуацию – хотя бы на время – по всей остальной линии соприкосновения украинских и российских войск.

А в Дебальцево будут идти бои и гибнуть люди. И все больше и больше украинцев будет задаваться вопросом – что же это за кровавое перемирие такое? Почему продолжают стрелять, раз договорились не стрелять.
А боевики раз за разом будут недоумевать, что делают украинские военные на «их» территории. При этом стратегическое положение Дебальцева таково, что за него можно воевать до бесконечности. Выступ есть выступ, он окружен с трех сторон – и вместе с тем дорогу жизни, ведущую к Дебальцево со стороны свободной Украины, можно отбивать, прорываясь на помощь атакуемым военным. Владимиру Путину именно это и нужно – чтобы перемирие как бы было, но на самом деле его как бы и не было. Это его любимые чекистские приемчики.

И это ловушка, честно говоря. При этом я бы поостерегся утверждать, что Меркель, Олланд и Порошенко не понимали, в какую ситуацию заманивает их Путин. Это был его ответный удар – они заманили его в Минск и продемонстрировали всему миру, что он – хозяин марионеток, а он устроил ситуацию в Дебальцево, превращающую мир в фарс. Не случайно тройка из «нормандского формата» обсуждает вопрос Дебальцева чуть ли не ежедневно.

Можно ли выбраться из путинской ловушки? Разумеется, из путинских ловушек вообще нетрудно выбираться при наличии политической воли. А политическая воля состоит в регистрировании нарушения Кремлем духа и буквы перемирия. Нет, как раз само перемирие можно соблюдать. Но одновременно – довооружать украинскую армию, вводить новые санкции против российской экономики – словом, демонстрировать Путину, что он никого не обманул. И тогда стремление российского правителя дестабилизировать ситуацию в Украине с помощью Дебальцева обернется против него самого.

Виталий Портников

Link to comment
Share on other sites

  Марина Ставнійчук Член Європейської комісії за демократію через право (Венеціська комісія) від України (2007-2013 рр.). Заслужений юрист України, кандидат юридичних наук.

Ситуація під Дебальцевим вимагає негайного другого раунду перемовин у Нормандському форматі

17 лютого 2015, 18:24

 

Ситуація під Дебальцевим дуже складна. Треба в першу чергу думати про людей та іх життя. Ато поки,, пани'' чубляться над питанням:там котел чи плацдарм знову гинуть люди... Скільки ще треба смертей... Терміново потрібно ініціювати новий раунд переговорів Нормандського формату замість цих дурних розмов про,,інші сценарії ''. Всі можливості мирного врегулювання ще не вичерпані... Влада має робити свою роботу. Так робіть!!! Варіанти виходу з ситуації є. Працюйте нарешті відповідальною владою у нашій країні!! Там земля горить у людей під ногами у буквальному смислі...

Можна подумати, що Порох сидить і нічьо не робить.

Панікьори від панікьорів перепощують всяку юринду. Ви як мала дитина, чеснеслово. :66:

 

якщо схочете відповісти мені, то я дуже прошу :=[] .Да. [ua]

Link to comment
Share on other sites

Звичайно розумію. Моя задача - виростити українців. Так що, дядьку, ви мене зрозуміли, куди вам йти. Але є прохання - бордера з собою прихватіть.

 

Та не питання, можеш мене видалити. За Бордерландера не буду розписуватись, не уповноважений.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Звичайно розумію. Моя задача - виростити українців. Так що, дядьку, ви мене зрозуміли, куди вам йти. Але є прохання - бордера з собою прихватіть.

Так, Фома :=[] .Да.

 

І ці однодумці

RiG і borderlander

залишаюцця ТУД! (P):flirt:Да.

Змінено користувачем honey flower
Link to comment
Share on other sites

Звичайно розумію. Моя задача - виростити українців. Так що, дядьку, ви мене зрозуміли, куди вам йти. Але є прохання - бордера з собою прихватіть.

Фома, хочеш забанити навічно - бань. На цьому форумі я затримався не завдяки твоїм старанням, повір. Тут є купа народу, з якою не хотілось би втрачати зв"язок, але що поробиш, коли форумом керує духовний брат Коровки та Оладушка :fp1:

Link to comment
Share on other sites

Вы сдерживайте себя парни. Давайте все пересремся и что будет? Сейчас решающие события, главное страна уже никогда не вернется в совок. Нам всем, нужно держаться вместе.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Фома, хочеш забанити навічно - бань. На цьому форумі я затримався не завдяки твоїм старанням, повір. Тут є купа народу, з якою не хотілось би втрачати зв"язок, але що поробиш, коли форумом керує духовний брат Коровки та Оладушка :fp1:

Ви що, хворі? Я когось банити зібрався чи що? Я, доречі, згоден що послав рига і готовий відсидіти в бані. Я звичайний дописувач,вимушено виконую (іноді) адміністративну роботу. Якщо є бажаючі мене замінити - я з радістю. Прохання більше до цієї теми не повертатись, бо поводите себе як олдбої.

Link to comment
Share on other sites

Можна подумати, що Порох сидить і нічьо не робить.

Панікьори від панікьорів перепощують всяку юринду. Ви як мала дитина, чеснеслово. :66:

 

якщо схочете відповісти мені, то я дуже прошу :=[] .Да. [ua]

     Можна подумати ?  Тут багато можна напридумувати .

 Як би не відносились ми до Ставнійчук , вона порядна людина . Це - так . Вона призиває до відповідальності чи не так ? Так хто в нас відповідає за ситуацію з Дебальцево чи перемиря'м ? Яценюк ? Муженко ? НІ !!! ПЕТРО ПОРОШЕНКО !!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

     Можна подумати ?  Тут багато можна напридумувати .

 Як би не відносились ми до Ставнійчук , вона порядна людина . Це - так . Вона призиває до відповідальності чи не так ? Так хто в нас відповідає за ситуацію з Дебальцево чи перемиря'м ? Яценюк ? Муженко ? НІ !!! ПЕТРО ПОРОШЕНКО !!!!!!!!!!!!!!!!!

Хіба я ставила під сумніви, що Ставнійчук непорядна людина? У мене цього навіть в думках не було. Просто Вашші думки і Ставнійчук подібні, але це не значить, що то є об"єктивно.

За всю ситуацію в країні відповідає Порох.

Я за нього не галасувала, єслішо :buba: , шоби Ви мене, часом до нього не притулили. Я за країну вцілОму і в цілому.Да. :spruce_up:

Link to comment
Share on other sites

Elguider , :=[]    

 Да , я грубий . Мені подобається Лесь Подерв'янський , Фашик Донецький ))) , дід Панас ))) , Орест Лютий . Зтримуюсь . Але ... злість то є мій адреналін . А зараз я не просто злий , по тому як спину скрутило , мене просто пре від злості .

 

 Вінават ісправлюсь .

Змінено користувачем Elguider
Link to comment
Share on other sites

 

 


Формирования новых бригад, части которых уже воюют на востоке - ето не трёп.


тут согласен
в этой ноте, заниматься онлайн-писаниной не стану. Чего сам не в армии добровольцем - другой вопрос.
Link to comment
Share on other sites

 

 


Ставнійчук , вона порядна людина

 

Потому что говорит то, что тебе хочется услышать?  

 

По-моему работают ювелирно, - довоевали насколько сил и техники хватило - замирились. И начали опять копить силы и ждать подмоги хоть оружием. 

 

А ты с одной стороны верещищь "Котел! Все пропало!" и тут же требуешь продолжения банкета. Какими силами, барышня?

Link to comment
Share on other sites

Потому что говорит то, что тебе хочется услышать?  

 

По-моему работают ювелирно, - довоевали насколько сил и техники хватило - замирились. И начали опять копить силы и ждать подмоги хоть оружием. 

 

А ты с одной стороны верещищь "Котел! Все пропало!" и тут же требуешь продолжения банкета. Какими силами, барышня?

   Та ну . Так хто тут каже фсьо пропало ? Де логіка Аква ? Де твоя логіка ?

  Питання введення ВС обговоряємо , не забув ? Не забув що Головнокомандувачем сказано було про другу щоку ? Ні ?

Link to comment
Share on other sites

Ростислав Демчук

 

20 хвилин тому

 

Сьогодні у Нью-Йорку Рада безпеки ООН обговорить становище в Україні з ухваленням відповідної резолюції. Нагадаю що текст резолюції був підготовлений російською стороною минулої п'ятниці (13-го лютого) й мав бути затверджений у неділю (15 лютого). Однак низка країн-членів ООН виступила проти такого тексту, заявивши що він відображає інтереси сепаратистів Донбасу. Тепер, після того як в текст резодюції внесли свої зміни США, Великобританія, Франція, Малайзія... його заслухають члени сьогоднішнього засідання Радбезу ООН.

Побачимо, може це на щось вплине.

Link to comment
Share on other sites

 Не лізу в питання АТО - бо не є спеціалістом з таких питань . А от про політичні сенси можу базарити довго . До речі що й роблю кожного дня по можливості  , з однодумцями в Зелло .

Link to comment
Share on other sites

Ви що, хворі? Я когось банити зібрався чи що? Я, доречі, згоден що послав рига і готовий відсидіти в бані. Я звичайний дописувач,вимушено виконую (іноді) адміністративну роботу. Якщо є бажаючі мене замінити - я з радістю. Прохання більше до цієї теми не повертатись, бо поводите себе як олдбої.

А  як  Ви  себе  поводите?  За  що  Ви  мене  обзиваєте  найгіршими  словами?  Я  Вам  щось  зробила  поганого?  Маю  іншу  думку?  Так.  Вважаю,  що  Україна  не  має  права  заводитися  на  повномасштабну  війну  з  психічнохворим  президентом  Рашки.  

Ви  думаєте  лише  про своїх  дітей?  А  я  про  мільйони  тих,  чиїх  батьків  завтра  мобілізують,  про  авіанальоти  по  усій  країні.  

За  це  Ви  мене  обізвали  словами,  які  негоже  говорити,  писати  не  тільки  людині  з  вищою  освітою,  але  й  взагалі  цивілізованій.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Ви що, хворі? Я когось банити зібрався чи що? Я, доречі, згоден що послав рига і готовий відсидіти в бані. Я звичайний дописувач,вимушено виконую (іноді) адміністративну роботу. Якщо є бажаючі мене замінити - я з радістю. Прохання більше до цієї теми не повертатись, бо поводите себе як олдбої.

 

Та спокійно, просто молодий ти ще і впадаєш в радикалізм, коли якісь події тебе самого жорстко не зачіпають ( я тут не про особисте ставлення до того, що відбувається, а більше про всякі реалії життя). А коли щось починає дійсно впливати на людину персонально - тут і радикалізм може якось випаруватись і починаєш розважати, що й до чого.

 

Ну добре, проїхали. :smiley15:

Link to comment
Share on other sites

 

 


Не забув що Головнокомандувачем сказано було про другу щоку ? Ні ?

 

Не уверен, что он это мне говорил. 

 

Ну нельзя ж быть таким простым и одномерным, ребяты...  

Link to comment
Share on other sites

 Да , я грубий . Мені подобається Лесь Подерв'янський , Фашик Донецький ))) , дід Панас ))) , Орест Лютий . Зтримуюсь . Але ... злість то є мій адреналін . А зараз я не просто злий , по тому як спину скрутило , мене просто пре від злості .

 

 Вінават ісправлюсь .

Шото Ви пом"якшали. І це дуже замєтно. Да. :buba: Шото на Вас даже не похоже. :pardon:

 

іше шось скажу...

 

шото Ви хочете од нас сховати за своєю :pleasant: злостю. Не знаю шо. Но точно шото ховаєте. :nose3:

 

іше шось, шоб два раза не вставать...

 

Спина болить від стресу. Коли є стрес, то людина дихає по-іншому, ніж коли в неї добрий настрій і спокойне расположеніє духа, а потім ррраз, повнрнулись різко і всьо...

:(

Link to comment
Share on other sites

А  як  Ви  себе  поводите?  За  що  Ви  мене  обзиваєте  найгіршими  словами?  Я  Вам  щось  зробила  поганого?  Маю  іншу  думку?  Так.  Вважаю,  що  Україна  не  має  права  заводитися  на  повномасштабну  війну  з  психічнохворим  президентом  Рашки.  

Ви  думаєте  лише  про своїх  дітей?  А  я  про  мільйони  тих,  чиїх  батьків  завтра  мобілізують,  про  авіанальоти  по  усій  країні.  

За  це  Ви  мене  обізвали  словами,  які  негоже  говорити,  писати  не  тільки  людині  з  вищою  освітою,  але  й  взагалі  цивілізованій.

Хуйло і без авіаударів просувається. Ви це Маріупольцям розкажіть. Порох повинен негайно припинити постачання енергоносіїв в Лугандон і відкликати посла з кацапстану.
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...