Перейти до змісту

То де війсковий стан та інші понти?


Recommended Posts

Уважаемое диванное войско.

 

Объясните мне глупому, что введение военного положения даст из того, чего нет сейчас? Бегающие от мобилизации поедут под Донецк окопы копать? Хотите, чтобы военкомы заменили мэров?

  • Upvote 9
Link to comment
Share on other sites

ы приходишь только сраться и дышишь, пока у админов времени не хватает глянуть на тебя, амебу, попристальнее.

 

 ага . Значить пока дрищефорумом переважно цей форум був таких як ти , дрищевата ублюдочна , тебе все влаштовувало ?

 Бу го га !!!!

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Заспокойтеся. Акваріус це мерзота.Слабка в житті. Плслали ви його гарно ,тепер переступіть це лайно і потОму.

А мерзеннішої мерзоти, ніж ти з 5 і більше  ніками НЕМАЄ. Тої, хто порядних людей не може сприймати нормально, а

Лише бачить світ у викривленному дзеркалі,

І  тої, хто ховається під чоловічими ніками, бо маючи чоловічу грубезність і хамство, так може робити.

Є лише один вихід-- бан.

Ти приходиш сюди лише відробляти свої ганебні путіно-юльковські 30 срібняків. Цинік тобі вже давним-давно про твою "честь" розказав.

 

Тобі до порядних людей дуже далеко, як би ти не прикривалась.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Уважаемое диванное войско.

 

Объясните мне глупому, что введение военного положения даст из того, чего нет сейчас? Бегающие от мобилизации поедут под Донецк окопы копать? Хотите, чтобы военкомы заменили мэров?

  Секундочку . Знову команда для срача ?

 

 Ви по суті давайте питання розкладідь . З ходу всі тут діванні воїни. А якщо є юритси Ахмєтова ? А якщо є юристи Коломойського ?

 

 По суті є що сказати ?

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Що, дурнику, пИздять тебе ?А тримай себе в руках . Твоя злість свідчить про те, що я сказав правду. І ти це добре знаєш. Нєславянін, бля. Так що обтікай.

карофка чи казашка, а тебе пора проведать психиатра! весна опасное время для шизиков :rotate:

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Есть два варианта, ВП или нах этот весь треш. Это кратко, можно и более развернуто но от этого них не изменится, мы подошли к кртитическое точке. Если не будет Минска или ВП, то нах был Иловайск, уже тысячи солдат погибших в лугандоне... по факту мы перед переломной точкой

  А  хоч один варіант ОТРИМАТИ пояснення на питання Є ?

 

 По Дибальцево ? По ВС ?  Нема чого триматись за Дебальцеве ? Поясніть . Нема чого вводити ВС . Так поясніть блядь .

Link to comment
Share on other sites

Уважаемое диванное войско.

 

Объясните мне глупому, что введение военного положения даст из того, чего нет сейчас? Бегающие от мобилизации поедут под Донецк окопы копать? Хотите, чтобы военкомы заменили мэров?

 А есть надежда на быстрый суд и "вышкой" за сепаратизм и неотрицание агрессии парашки?

 

Если есть - то хер с ним - ВП. и расстрел всех этих Добкиных, Ефремовых и прочих. Сука - уже согласен скоро буду на суды-тройки. На работе есть один сепар. 

 

Да - готов расстрелять 10-20 уродов. больше не хочу - вдруг психом стану.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

 ага . Значить пока дрищефорумом переважно цей форум був таких як ти , дрищевата ублюдочна , тебе все влаштовувало ?

 Бу го га !!!!

 

Так и знал, что у тебя сил моральных на игнор не хватит. Слабак.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

   Хай ці аутлендури аутсайдери бордюрилендери , акваріуси і інші спілкуються з дідусями . Штаб на штаб , мать їх вйоб .

Всі кого Ви назвали є нормальні порядні люди, тільки вони іншої думки, ніж Ваша.

 

Шкода, що дискусія перетворюється у хамство і нема цьому ніяких виправдань, навіть біль і злість.

 

Шкода.

Link to comment
Share on other sites

Уважаемое диванное войско.

 

Объясните мне глупому, что введение военного положения даст из того, чего нет сейчас? Бегающие от мобилизации поедут под Донецк окопы копать? Хотите, чтобы военкомы заменили мэров?

Как думаешь сколько бабла щас отмывается? Сколько нефти и газа качают через нашу територию? Мобилизация это не основная проблема, щас по факту идет потеря управляемости государством в условиях войны. Более того государством не обозначен официальный враг и конечная цель войны.

После следующей ротации возможно бойцы будут смотреть ОРТ и целующего в засос нашего главкома с хуйлом.

Link to comment
Share on other sites

А  хоч один варіант ОТРИМАТИ пояснення на питання Є ?

 

 По Дибальцево ? По ВС ?  Нема чого триматись за Дебальцеве ? Поясніть . Нема чого вводити ВС . Так поясніть блядь .

Если наши союзники нас кидают через буй то вариант один, ВП.
Link to comment
Share on other sites

Уважаемое диванное войско.

 

Объясните мне глупому, что введение военного положения даст из того, чего нет сейчас? Бегающие от мобилизации поедут под Донецк окопы копать? Хотите, чтобы военкомы заменили мэров?

 

Андреас, про воєнний стан вже писалося сотні разів. Цілі статті...

Якщо ВС нічого не дасть, то нафіга Порошенко говорить, вже не в перший раз, що введе ВС?

 

Доречі Ярош також за ВС...

Link to comment
Share on other sites

 А есть надежда на быстрый суд и "вышкой" за сепаратизм и неотрицание агрессии парашки?

 

Если есть - то хер с ним - ВП. и расстрел всех этих Добкиных, Ефремовых и прочих. Сука - уже согласен скоро буду на суды-тройки. На работе есть один сепар. 

 

Да - готов расстрелять 10-20 уродов. больше не хочу - вдруг психом стану.

 

И как это поменяет ситуацию на фронте?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Как думаешь сколько бабла щас отмывается? Сколько нефти и газа качают через нашу територию? Мобилизация это не основная проблема, щас по факту идет потеря управляемости государством в условиях войны. Более того государством не обозначен официальный враг и конечная цель войны.

После следующей ротации возможно бойцы будут смотреть ОРТ и целующего в засос нашего главкома с хуйлом.

 

А, если Мужненко и райвоенкомы начнуть управлять уже всей страной, все, конечно, улучшится  B-)

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Уважаемое диванное войско.

 

Объясните мне глупому, что введение военного положения даст из того, чего нет сейчас? Бегающие от мобилизации поедут под Донецк окопы копать? Хотите, чтобы военкомы заменили мэров?

Певні переваги ВС дає, скажімо в плані мобілізації ресурсів країни. Ну й агентів впливу Кремля можна буде поліквідовувати без довгої балаканини.

Проте й мінусів небезпечних теж чимало.

Особисто я не можу до кінця оцінити всі ризики. Але останнім часом уряд і президент теж почали говорити, що можливо доведеться на такий крайній крок піти. Цікаво, що купа юлькоботів одразу після цього почали верещати, що їм таке не підходить, ВС має бути лише на Донбасі, де юльки не воюють.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Всі кого Ви назвали є нормальні порядні люди, тільки вони іншої думки, ніж Ваша.

 

Шкода, що дискусія перетворюється у хамство і нема цьому ніяких виправдань, навіть біль і злість.

 

Шкода.

 

  Шкода ? Шкода що є МінСтець , який витрачає гроші на хер зна шо , шкода що є БПП і там є такі як Каплін , шкода що є загальноштабна думка ?

 

 Шкода блін . Шкода .

 

 Це тут Аква мені втирати буде про громадянський націоналізм ? З Канади ? Молодець . Канєшно з Канади , він же обовязково знає як мусе бути , він дупою відчуває нарід , українців , він же блядь плече об плече з ними в одній маршрутці кожного дня треться . Йобана мать , як я раніше не подумав ! Очі відкрили !

 

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

 


З ходу всі тут діванні воїни.

К счастью, не все 


 

 


Тебе поделки от iRobot пригодятся? А кто спи^B^B^B украл деньги, за которые можно было бы их купить?

Тот, кто будет начальником всего при ВП, не? :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Уважаемое диванное войско.

 

Объясните мне глупому, что введение военного положения даст из того, чего нет сейчас? Бегающие от мобилизации поедут под Донецк окопы копать? Хотите, чтобы военкомы заменили мэров?

Позволит контролировать панику в СМИ, компанию против мобилизации и т.д. Плюсов много. И боюсь без этого кацапов не победить. :(
  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

А, если Мужненко и райвоенкомы начнуть управлять уже всей страной, все, конечно, улучшится  B-)

Это война. Не АТО, а именно война с Россией. Пусть государство официально это объявит, а потом пойдем дальше

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Это война. Не АТО, а именно война с Россией. Пусть государство официально это объявит, а потом пойдем дальше

 

Нахуя?

Что улучшит ето объявление? 

Краз станет выпускать больше грузовиков или броневиков?

Link to comment
Share on other sites

Уважаемое диванное войско.

 

Объясните мне глупому, что введение военного положения даст из того, чего нет сейчас? Бегающие от мобилизации поедут под Донецк окопы копать? Хотите, чтобы военкомы заменили мэров?

из статьи 13

...

У місцевостях, де ведуться бойові дії, запровадження та

здійснення заходів правового режиму воєнного стану покладається

безпосередньо на військове командування.

...

 

P.S. мне с дивана иногда кажется, что вопросы координации создают проблемы. Возможно я ошибаюсь. А вообще в 15-ой статье закона много полезных вещей перечислено http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/1647-14

 

P.P.S. а вообще ВП - это очень большая нагрузка на экономику и на общество в целом...

Змінено користувачем Olegik
Link to comment
Share on other sites

А, если Мужненко и райвоенкомы начнуть управлять уже всей страной, все, конечно, улучшится  B-)

 

   А Муженко в нас вже замінить повністю Головнокомандувача ? Ухти .

 

Link to comment
Share on other sites

И как это поменяет ситуацию на фронте?

Мотивация всей страны - великое дело. Это сложно посчитать, но оно, думаю, очень важно. Сейчас 80% граждан расслаблены. максимум - "интернеты".

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Нет, ну правда. Как так выходит, что одни и те же люди в одной и той же ветке одновременно плюются на генштаб по поводу Дебальцево, и хотят сделать этот же самый генштаб главным решалой страны?  :gigi:

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...