Перейти до змісту

Андреас, прокоментуй.


Юнік

Recommended Posts

І схоже про запеклі вуличні бої теж нам спистіли, якщо такі капітальні споруди не використовувались в якості опорних центрів. 

Схоже Дебальцево просто здали по договору, а основні втрати в результаті відступу як в Ілловайську. 

 

Доповiдь! Источник отсутствует! Вброс от подхуйлятника! 

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

МГ, справа у тому, що для поновлення апаратури СЦБ це..ну як би тобі сказати..не покотить.

Там треба повністю перетягувати всю кабельну систему сигналізації-централізації-блокування ВСЬОГО ВУЗЛА. Ну добре, притіг ти шафу СШ-1 з блоком керування в падарак від РЖД. В тебе стирчить жмут проводів з кабель-колодязя. Бірки спалені, щось обідране, щось перебите . Хочеш ти поновити керування південною горловиною. І ЩО ? Карти проведення немає, канал-системи розбиті, все перерите, а ще не дай Боже заміноване.

 

Думаю. що як мінімум до Нового Року буде там чмуха повзати або фантамас одінокий з родаково. вагони розтягувати.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Думаю. що як мінімум до Нового Року буде там чмуха повзати або фантамас одінокий з родаково. вагони розтягувати.

 

Там еще паровоз Л-ка есть. Вроде, она на снимке, если глаза не подводят.

Змінено користувачем Soloviev
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

МГ, справа у тому, що для поновлення апаратури СЦБ це..ну як би тобі сказати..не покотить.

Там треба повністю перетягувати всю кабельну систему сигналізації-централізації-блокування ВСЬОГО ВУЗЛА. Ну добре, притіг ти шафу СШ-1 з блоком керування в падарак від РЖД. В тебе стирчить жмут проводів з кабель-колодязя. Бірки спалені, щось обідране, щось перебите . Хочеш ти поновити керування південною горловиною. І ЩО ? Карти проведення немає, канал-системи розбиті, все перерите, а ще не дай Боже заміноване.

 

Думаю. що як мінімум до Нового Року буде там чмуха повзати або фантамас одінокий з родаково. вагони розтягувати.

:fp1: 

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Andriy Shor
12 mins ·
Что-то постоянно приходится повторяться. Ок, по поводу ротаций через блок-посты.
Вводная:
Территориально: разрушенный старый терминал и пожарка под контролем сепаров. Кучкуются в районе гостиницы, гаражей и монастыря. Утес работает со стороны Путиловского моста, снайпера - с церкви у кладбища и от "самолета".
Новый терминал, диспетчерская вышка, Пески, Водное, Опытное, зеленка за полосой, метеостанция, часть ПВО, Авдеевка наши. Смотрите карту. Это по поводу "окружения".
Прекращение огня в аэропорту было объявлено 7 декабря (после сильнейшего боя 6 декабря. С 8 300-ми с нашей стороны по итогу дня. И утренней полностью спокойной ротацией на МТ-ЛБ).
Обезьянами не выполнялось.
8 декабря бой был прекращен нашим и российским генералами, явившимися в аэропорт. Но ненадолго.
Ночью наши отработали около 100 снарядов 152мм + некоторое количество залпов "Урагана"... ну и еще кое-что.
Плюс определенные подразделения были приведены в готовность для штурма старого терминала.
Только это убедило Моторолу наконец-то выполнять соглашение. Хотя спорадическая стрельба продолжалась и продолжается, и на подобные случаи наши отвечали и отвечают.
Ценой для Моторолы стала начавшаяся война с Гиви. И они друг друга успешно мочили в окрестностях АП все время после этого.
Причиной досмотров заходящей техники стал, кстати, необдуманный пост Доника "мы Моторолу наебали и Купол протащил в АП грузовик оружия".
Бойцы заходят, вооруженными и с заряженным оружием. Единственное ограничение - не увеличение запаса боеприпасов в Терминале. Их там достаточно.
Вот теперь судите сами о ротации по договоренности.

Link to comment
Share on other sites

В захваченное российскими террористами Дебальцево прибыл первый эшелон с боеприпасами из РФ.
http://sprotyv.info/ru/news/13897-v-zahvachennoe-rossiyskimi-terroristami-debalcevo-pribyl-pervyy-eshelon-s-boepripasami-iz

 

 

Советник Президента Юрий Бирюков заявил, что силы АТО 17 февраля уничтожили железнодорожный узел в Дебальцево.
На его восстановление уйдут многие-многие-многие месяцы. Это одна из причин, многих причин, по которым вывод из района задержали»

многие-многие-многие месяцы - за две недели.

Link to comment
Share on other sites

6 вагонів - це ЕШЕЛОН ????

Я вже бачив істерику й соплі на ФУП

 

Там я нічого не пишу, поясню ТУТ.

 

По-перше. ешелоном це назвати аж ніяк не можна, скоріше - лєтучка.

Я не бачив, що там притягли, може й боєприпаси.

 

Але сам факт того, що притягли всього 6 вагонів свідчить про

 

1. Стан шляху й СЦБ

2 Стан вантажних парків

 

На Іловайськ теж щось затягують.  то й що ????

Link to comment
Share on other sites

...  то й що ????

Ну як що, Київськая влада знову збрехала, ату її на вили... . Черговий ворожій вкид, хіба не бачите?

 

І досить показова гілка, окрім самого вкида якийсь діванний писака щей відкрито тролить реального бійця.

На патріотичному форумі  :fp1:

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

Дім, ну по-перше, треба мати холодну голову на такі речі й менше істерити.

Проти всякої мразоти існує бан.

 

 

Тепер далі. По ситуації в Дебальцевому , що я бачу з відкритих джерел, я поки що не бачу нічого аж такого "всьо пропало". Вже те, що звідкись притягли аж 6 ! вагонів чітко показує - що інфраструктура залізниці не дозволяє тягати там здорові  ешелони .

Лише отакі лєтучкі. Ремонтно-відновлювальні потяги з РФ також чомусь не спішать туди їхати. Ба, вони навіть не спішать відновлювати Іловайськ ! Хоча ця лінія активно використовується для завозу військ - й в отакому самому режимі, за свідченнями очевидців - маневровий тепловоз з 10-12 вагонами. То й що ? Істерити ?

Link to comment
Share on other sites

Дім, ну по-перше, треба мати холодну голову на такі речі й менше істерити.

Проти всякої мразоти існує бан.

 

 

Тепер далі. По ситуації в Дебальцевому , що я бачу з відкритих джерел, я поки що не бачу нічого аж такого "всьо пропало". Вже те, що звідкись притягли аж 6 ! вагонів чітко показує - що інфраструктура залізниці не дозволяє тягати там здорові  ешелони .

Лише отакі лєтучкі. Ремонтно-відновлювальні потяги з РФ також чомусь не спішать туди їхати. Ба, вони навіть не спішать відновлювати Іловайськ ! Хоча ця лінія активно використовується для завозу військ - й в отакому самому режимі, за свідченнями очевидців - маневровий тепловоз з 10-12 вагонами. То й що ? Істерити ?

Та я погоджуюсь з усіма Вашими коментарями стосовно наявною інформації про стан залізничного вузла в Дебальцево.

 

Але написав я зовсім не про чиюсь там істеріку, а про маніпулятивний(пропагандонський) напрямок як цієї гілки в цілому, так і окремі дописи деяких дописувачей в ній.

В захваченное российскими террористами Дебальцево прибыл первый эшелон с боеприпасами из РФ.

http://sprotyv.info/ru/news/13897-v-zahvachennoe-rossiyskimi-terroristami-debalcevo-pribyl-pervyy-eshelon-s-boepripasami-iz

 

многие-многие-многие месяцы - за две недели.

Добавлю еще видео прибытия эшелона:

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Саме так.

 

Ось новина ще від 1-го числа, щоб ви розуміли що таке "ешелон"

 

осія почала відправляти терористам Донбасу так звану «гуманітарну допомогу» вже залізничними складами. Так, сьогодні в Луганськ повинен прибути перший залізничний «гумконвой. Про цю новину повідомляє «Преса України».

Росія відкрито допомагає бойовикам на Донбасі і надсилає їм обладнання і матеріали, необхідні для ремонту пошкодженої інфраструктури регіону. Сьогодні в Луганськ приїде поїзд з обладнанням, необхідним для ремонту ЛЕП, також «гумконвой» привезе стовпи і високовольтний кабель. Чи буде цей вантаж використаний для відновлення електропостачання в зруйнованого регіоні, або відправка подібної допомоги потрібна кремлівським кураторам терористів тільки для відводу очей - покаже час.

Поки ж відомо, що трохи раніше Росія використовувала залізницю, щоб надавати проросійських бойовиків боєприпаси. 25 лютого очевидці зафіксували на залізничній станції «Краснодон», що у місті Суходільськ російські вагони. Від українських вони відрізнялися яскраво червоним логотипом «РЖД», в залізничному складі також були помічені криті вагони коричневого кольору, завантажені боєприпасами.

Як повідомляють місцеві жителі, боєприпаси на цій станції розвантажують практично кожен день. Зазвичай під час прибуття поїзда з боєприпасами станцію оточують кілька вантажівок з мобільними зенітками в кузовах і до кінця розвантаження російські тентовані військові Камази під'їжджають до перону організованою безперебійної низкою.

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Link to comment
Share on other sites

Тепер далі. По ситуації в Дебальцевому , що я бачу з відкритих джерел, я поки що не бачу нічого аж такого "всьо пропало". Вже те, що звідкись притягли аж 6 ! вагонів чітко показує - що інфраструктура залізниці не дозволяє тягати там здорові  ешелони .

Лише отакі лєтучкі. Ремонтно-відновлювальні потяги з РФ також чомусь не спішать туди їхати. Ба, вони навіть не спішать відновлювати Іловайськ ! Хоча ця лінія активно використовується для завозу військ - й в отакому самому режимі, за свідченнями очевидців - маневровий тепловоз з 10-12 вагонами. То й що ? Істерити ?

не ешелон, а всього 6 вагонів. Пєрємога 

не 90 танків як терри втирають, а всього чотири десятки всієї бронетехніки здали. Пєрємога. 

ви йопнуті. 

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Юнік, я розмовляю з тобою ДУЖЕ ввічливо.

 

Затягування техніки по залізниці в луганську область і Донецьку вже давно Є.

І не малими ешелонами - до Краснодону й Родакового або до Іловайська й Червоної могили.

Те, що з горєм пополам привезли аж шість вагонів невідомо з чим кудись в район Дебальцевого - ще нічого не каже. Ну притяг фантомас з Родакового (хоча думаю там перла все чмуха) до вхідної східної горловини шість вагонів, жопочлєнци його розгрузили...й що ?

Link to comment
Share on other sites

 

 


6 вагонів - це ЕШЕЛОН ????

тю! хуйня какая...всего навсего...4 камаза....тоесть..24 камаза из 100 заходившие раньше..с помпой..теперь потихоничку и без кипеша четверть всего гумконвоя.

Link to comment
Share on other sites

тю! хуйня какая...всего навсего...4 камаза....тоесть..24 камаза из 100 заходившие раньше..с помпой..теперь потихоничку и без кипеша четверть всего гумконвоя.

#зрада, #пидарасывкиеве, #шоколадыйпоц #нахуйтавойна? :nose3:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Хлопці, ще раз.

Пояснюю всім.

 

Залізничні перевезення по донбасу  ПОКИ ЩО не мають важливої ролі на цій війні.

Оскільки росіянам добре вдається завозити все те автоколонами

 

Наразі більш-менш великі ешелони приходять на прикордоння й далі не йдуть . Але вони є. Й саме там йде перевалка на автомобілі і складування. Єдине що може зарадити цьому - бомбардування+висадження в повітря великих ділянок рейок. Саме ВЕЛИКИХ.

 

Про Дебальцеве як про логістичний вузол я не можу казати НІЧОГО бо не маю про те фактів. Єдине, що я побачив обнадійливе -

 

1.Роспропаганда показує лише вокзал пасс. станції І БІЛЬШЕ НІЧОГО. Плюс деповські споруди ззовні.

2.Будівля СЦБ стоїть "випотрошена"

3.Немає картинок з самого вузлу.

4.6 вагонів Тимчука -  якщо в результатї пабєдоносново захвата Дебальцевого й взятія станції цєлой і нєврєдімой вона спромоглася прийняти АЖ 6 ВАГОНІВ невідомо на якій колії ..кгм, а ви в цьому не бачите ніякої невідповідності ? Я от бачу.

 

Ну й дивимося далі. Збираємо дані. Можливо я неправий, але поки що немає приводу для хвилювання

Змінено користувачем A.W.
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Вы точно уверены, что здание пассажирского вокзала и перрон - это "железнодорожный узел"? :)

Тогда вас альтернативных тут двое.

 

Ну альтернативний екстрасенс тут явно ви.

 

я задав два питання ТС, оскільки вузол /=вокзал, а деякі фото бачив в січні, відповідно його завуальовані натяки в даному випадку сумнівні.

Змінено користувачем Спартак
Link to comment
Share on other sites

Хлопці, ще раз.

Пояснюю всім.

 

Залізничні перевезення по донбасу  ПОКИ ЩО не мають важливої ролі на цій війні.

Оскільки росіянам добре вдається завозити все те автоколонами

 

Наразі більш-менш великі ешелони приходять на прикордоння й далі не йдуть . Але вони є. Й саме там йде перевалка на автомобілі і складування. Єдине що може зарадити цьому - бомбардування+висадження в повітря великих ділянок рейок. Саме ВЕЛИКИХ.

 

Про Дебальцеве як про логістичний вузол я не можу казати НІЧОГО бо не маю про те фактів. Єдине, що я побачив обнадійливе -

 

1.Роспропаганда показує лише вокзал пасс. станції І БІЛЬШЕ НІЧОГО. Плюс деповські споруди ззовні.

2.Будівля СЦБ стоїть "випотрошена"

3.Немає картинок з самого вузлу.

4.6 вагонів Тимчука -  якщо в результатї пабєдоносново захвата Дебальцевого й взятія станції цєлой і нєврєдімой вона спромоглася прийняти АЖ 6 ВАГОНІВ невідомо на якій колії ..кгм, а ви в цьому не бачите ніякої невідповідності ? Я от бачу.

 

Ну й дивимося далі. Збираємо дані. Можливо я неправий, але поки що немає приводу для хвилювання

Кстати да. ХОроший момент. Учитывая то, что сепары и ЛайНьюс снимают все что можно и нельзя, из Дебальцево практически нет фото и видеоматериала. Ни сотен единиц техники, ни гор трупов, ни складов оружия. Ни-че-го. Притом что гараздо менее значительные события освещались вдоль и поперек. Недорабатывают или снимать нечего? Или что-то изменилось в тактике пропаганды?

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...