Перейти до змісту

Нові технології могилізації від Пецюндри ...


Recommended Posts

Нові технології могилізації від Пецюндри! [ua]

 

Мова йде про двох чолов"яг з села моєї коханої дружини, так що більш-менш інформації можна довіряти.

 

Ну, оскільки для мобілізації є певні обмеження (наприклад - 3 та більше дітей), то Пеця придумав новий трюк - "відрядження" у зону АТО.

 

З Волинського ЛісГоспу набрали 42 чоловіків у відрядження в зону АТО для будівництва оборонних споруд. Відповідно, з села - 2 чоловіки (працюють разом з тестем). В одного з них - четверо дітей, тобто по нормальному мобілізації не підлягає.

 

Ну, спочатку працювали під Волновахою, подім - під самим Широкино.

Під обстрілами, в чистому полі, без зброї та бронежилетів.

Двох з 42 - розірвало напуй!

 

Відношення місцевих мешканців - різко негативне, в солдат - поганий настрій... кажуть, якщо не дозволять йти далі на схід, підуть на Київ! (ще дещо повідомили, але то вже з розряду військової таємниці)

 

Пробули там два тижні, а назад - оппа - 14 чолов"ягам видали повістки прямо на передовій... без зброї, без бронежилетів, без медогляду...

 

Обратно приїхали сивими....

 

А, й той во - Широкине наші сепарам здали....

Link to comment
Share on other sites

 

 


А, й той во - Широкине наші сепарам здали....

 

начебто я розумію українську....

але шо то написано?


 

 


А, й той во - Широкине наші сепарам здали....

обїеденить две ветки

Link to comment
Share on other sites

Нові технології могилізації від Пецюндри! [ua]

 

 

 

З Волинського ЛісГоспу набрали 42 чоловіків у відрядження в зону АТО для будівництва оборонних споруд. Відповідно, з села - 2 чоловіки (працюють разом з тестем). В одного з них - четверо дітей, тобто по нормальному мобілізації не підлягає.

 

будівництво оборонних споруд замовляє місцева ОДА. 

замовляє у комерційних організацій. 

про це багато пише Бірюков.

ваших селян забрали за повісткою з військомату чи вони поїхали підробити добровільно від Волинського ЛісГоспу?

якщо останнє - то при чому тут "могилізація Пєці", мобілізація і все таке інше?

Link to comment
Share on other sites

Оборонные сооружения (вопы) строят коммерческие фирмы, так что как туда попали эти товарищи - вопрос, но к мобилизации отношения это не имеет. Так что к этой информации я бы относился с сомнением.

Мог бы попытаться уточнить, но я в соседнем секторе, ничего подобного и близко нет. А кой-какие детали в написанном - вообще из рыбачьих рассказов.

Хотя, конечно, можешь спросить номера ВОПов, попробую уточнить.

Link to comment
Share on other sites

Оборонные сооружения (вопы) строят коммерческие фирмы, так что как туда попали эти товарищи - вопрос, но к мобилизации отношения это не имеет. Так что к этой информации я бы относился с сомнением.

Мог бы попытаться уточнить, но я в соседнем секторе, ничего подобного и близко нет. А кой-какие детали в написанном - вообще из рыбачьих рассказов.

Хотя, конечно, можешь спросить номера ВОПов, попробую уточнить.

 

Не буде він нічого уточняти. Сказано ж тобі - Пєця все придумав і вислав на передову. :weep:

Link to comment
Share on other sites

Пысы про волноваху - точно пиздеж, я проехал все опорники от новоселовки до Гранитного. Да и перекинуть из Волновахи под Мариуполь маловероятно - опять же разные сектора.
Link to comment
Share on other sites

Пысы на 2-3 линии работа действительно кипит. Но там если и поседеешь, то только от водки. С первой линией проблемы - рабочие не хотят ехать, даже в спокойные места. Используют местных (25 грн/час) и военных. Лесников не видел :)
Link to comment
Share on other sites

Оборонные сооружения (вопы) строят коммерческие фирмы, так что как туда попали эти товарищи - вопрос, но к мобилизации отношения это не имеет. Так что к этой информации я бы относился с сомнением.

Мог бы попытаться уточнить, но я в соседнем секторе, ничего подобного и близко нет. А кой-какие детали в написанном - вообще из рыбачьих рассказов.

Хотя, конечно, можешь спросить номера ВОПов, попробую уточнить.

дик. по мобілізації. мабуть, особисто Пєця вислав, щоб побільше знищити волинських патріотів.

розірвало! 

коротше, казки волинського села в переказах

Link to comment
Share on other sites

Оборонные сооружения (вопы) строят коммерческие фирмы, так что как туда попали эти товарищи - вопрос, но к мобилизации отношения это не имеет. Так что к этой информации я бы относился с сомнением.

Мог бы попытаться уточнить, но я в соседнем секторе, ничего подобного и близко нет. А кой-какие детали в написанном - вообще из рыбачьих рассказов.

Хотя, конечно, можешь спросить номера ВОПов, попробую уточнить.

 

ЛісГосп - фірма не коммерційна, а державна!

Тому в певній мірі відрядження - напівдобровільне...

 

Ну тоді треба прийняти протилежну версію - два чолов"яги від нефіг дєлать поїхали кудись на два тижні "у відпустку" та приїхали посивілими. Від горілки, ага... Досвічені сільски мужикі....

 

Андреас, то може  в тому й прікол, що ніхто не хоче "на першій лінії" працювати???

Тому вже починають "добровольнопримусово" працівників збирати....

 

З.І. Те, що в історії можуть бути "перебільшення" - я не сперечаюся....У страху очі великі...

Але я ці розповіді відкинути не можу, бо власне це люди, яких особисто знаю...

Link to comment
Share on other sites

ЛісГосп - фірма не коммерційна, а державна!

Тому в певній мірі відрядження - напівдобровільне...

 

Ну тоді треба прийняти протилежну версію - два чолов"яги від нефіг дєлать поїхали кудись на два тижні "у відпустку" та приїхали посивілими. Від горілки, ага... Досвічені сільски мужикі....

 

Андреас, то може  в тому й прікол, що ніхто не хоче "на першій лінії" працювати???

Тому вже починають "добровольнопримусово" працівників збирати....

 

З.І. Те, що в історії можуть бути "перебільшення" - я не сперечаюся....У страху очі великі...

Але я ці розповіді відкинути не можу, бо власне це люди, яких особисто знаю...

 

Роль Пєці не розкрита. B-)

Link to comment
Share on other sites

Роль Пєці не розкрита. B-)

нууууу....

Ви маєте на увазі безпосередню роль чи взагалі?

 

Бо якщо "взагалі", то Пеця, виявляється, в нас взагалі суцільно "не прі дєлах"....

Link to comment
Share on other sites

нууууу....

Ви маєте на увазі безпосередню роль чи взагалі?

 

Бо якщо "взагалі", то Пеця, виявляється, в нас взагалі суцільно "не прі дєлах"....

 

Судячи з першого повідомлення, всю цю зраду з відрядженнями замутив Пєця, хочеться деталей.

 

По 'взагалі' в нас тут Цітізен виступає, ви якось з ним синхронізуйте процес. :D

Link to comment
Share on other sites

сильно там в курсе рядовой лесник каки ООО и прочие ФОП руководство намутило.... 

ні, там як раз все офіційно...

 

між іншим, зарплату по нормальному вони почали отримувати лише після Революції Гідності... тобто трохи порядок навели...

Link to comment
Share on other sites

"под Волновахой" и "под Широкино" это разные сектора для строительства и одна администрация и там  и там не может нихуя строить

 

"Василь Гнатович. Щас всі випиваєм по другій і расказуєм охотничі і рибальські історії!" (с)

Link to comment
Share on other sites

ні, там як раз все офіційно...

 

між іншим, зарплату по нормальному вони почали отримувати лише після Революції Гідності... тобто трохи порядок навели...

у меня одно время офис был под охраной у ГСО (гос.охр.служба, МВД) - вот всякие датчики установить и прочая проводка, это все официально но через ЧП, а уже после установки обслуживание/починка/осмотр ТЕМИ же самыми монтерами - но уже ГСО. и тоже все мегаофициально, через договора-акты выполненных работ и прочая.... 

Link to comment
Share on other sites

Ну тоді треба прийняти протилежну версію - два чолов"яги від нефіг дєлать поїхали кудись на два тижні "у відпустку" та приїхали посивілими. Від горілки, ага... Досвічені сільски мужикі....

 

Ух ты ж блин, все наши - аэропорт, водное, пески, дебальцево, от 20 до 60, никто "посивілим" не приехал. Мы ж не "Досвічені сільски мужикі" :)))

Link to comment
Share on other sites

Ух ты ж блин, все наши - аэропорт, водное, пески, дебальцево, от 20 до 60, никто "посивілим" не приехал. Мы ж не "Досвічені сільски мужикі" :)))

 

то вам таких историй страшных не рассказывали вечером у костра

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

"под Волновахой" и "под Широкино" это разные сектора для строительства и одна администрация и там  и там не может нихуя строить

 

"Василь Гнатович. Щас всі випиваєм по другій і расказуєм охотничі і рибальські історії!" (с)

 

Про Волноваху могли щось й сплутати, це не основне в розповіді.

Link to comment
Share on other sites

у меня одно время офис был под охраной у ГСО (гос.охр.служба, МВД) - вот всякие датчики установить и прочая проводка, это все официально но через ЧП, а уже после установки обслуживание/починка/осмотр ТЕМИ же самыми монтерами - но уже ГСО. и тоже все мегаофициально, через договора-акты выполненных работ и прочая.... 

Ха! А я якось не звернув увагу на документи Інженера ДСО, що мені встановлював сігналку.

 

У будь-якому разі, з лісників ніхто ЧПшників не робить  - сенс?

то вам таких историй страшных не рассказывали вечером у костра

При всій повазі до Андреаса, він порівнює тепле з круглим ;)

Link to comment
Share on other sites

 

 


З Волинського ЛісГоспу набрали 42 чоловіків у відрядження в зону АТО

 

що означає набрали?
 

мобілізація - це мобілізація

Мене в фанати Пеці точно не запишеш ,але тут явно мова не про мобілізацію.

 

Державна установа посилає працівників в АТО, зобов'язані вони туди їхати (а я так розумію альтернативою було звільнення) - питання, яке вони мали задати профспілкам, приватному юристу і т.п.

Взагалі політика Пець, Кролів і іже з ними стає можливою лише завдяки тотальній неосвіченості більшості українського населенні і його інфантилізму.
 

 

начебто я розумію українську....

але шо то написано?

 

А, й той во = а, и это самое

Link to comment
Share on other sites

Про Волноваху могли щось й сплутати, це не основне в розповіді.

 

Дик всі і так чудово зрозуміли що основне в розповіді вбивання в голову двох стандартних фсб-шних мислевірусів "могилізація" і "підуть на Київ". Не ввідволікайтесь на подробиці, Волноваха там чи Широкіно, та хоч Мозамбік. Давайте далі. Коли там уже досвідчені сільські мужики підуть на Київ? Ще довго чекати? :gigi:

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

Ты это, не отвлекайся, наслаждайся коитусом с Петей  :pardon:

 

Конкуренція у вас тут намічається між синовьямі лєйтєнанта Шмідта свідками зради від Пєці, от і хвилююсь, чи всім роботи вистачить. :weep:

 

ТС, то що там про Пороха, посилав він волиняків-лісорубів у відрядження ?

Link to comment
Share on other sites

Дик всі і так чудово зрозуміли що основне в розповіді вбивання в голову двох стандартних фсб-шних мислевірусів "могилізація" і "підуть на Київ". Не ввідволікайтесь на подробиці, Волноваха там чи Широкіно, та хоч Мозамбік. Давайте далі. Коли там уже досвідчені сільські мужики підуть на Київ? Ще довго чекати? :gigi:

 

1) "Похід на Київ" - це не основна ідея месиджу, не перекручуйте.

2) Та "йти" збиралися солдати, а не лісники... читати вмієте???

Link to comment
Share on other sites

1) "Похід на Київ" - це не основна ідея месиджу, не перекручуйте.

2) Та "йти" збиралися солдати, а не лісники... читати вмієте???

 

Та да, основна ідея там:  'Пеця придумав новий трюк - "відрядження" у зону АТО'. B-)

 

Будуть якісь підтвердження ?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...