Перейти до змісту

Саакашвіліада...


pozitiff

Recommended Posts

Сітізен каже що для зміщення Педра всі методи добрі.:)

 

А ти на вибори-2019 зібрався, мабуть. Ну-ну. Якщо сьогоднішній цирк тебе не переконав, то що я можу ще додати до сказаного?

Link to comment
Share on other sites

Когда то собиравшийся подружиться с западом Каримов в ситуации стихийных протестов позвонил Путину и спросил шо делать. Тот посоветовал.

Интересно, Медведчуку Педро уже перезвонил для консультации?

Link to comment
Share on other sites

  твій  пукан  

Так обіцяли ж сьгодні.

 

А ти на вибори-2019 зібрався, мабуть. Ну-ну. Якщо сьогоднішній цирк тебе не переконав, то що я можу ще додати до сказаного?

Звісно зібрався.

А що не буде виборів?

Link to comment
Share on other sites

А ти на вибори-2019 зібрався, мабуть. Ну-ну. Якщо сьогоднішній цирк тебе не переконав, то що я можу ще додати до сказаного?

:fp1:  його  переконати ?  Ну  ти даєш .

Link to comment
Share on other sites

Я так смотрю, за столом жрет только Петр Алексеевич, а дети голодают?

 похмеляється  лише він,  таблєт запухший в  чоколядного свина  кокретно  :weep:

Змінено користувачем Порошкобот
Link to comment
Share on other sites

Я не приймаю на віру все що пов'язане з піаром і рекламою. :)

давай  не  будемо ,  часу  мало . Знаю тебе як облупленого ,  за  що і  як ти топиш  теж зрозуміло . Дякуючи Зеленському  ;)

Змінено користувачем Порошкобот
Link to comment
Share on other sites

Добром це все вже для  нього не скінчиться .  Залишилось людей  постріляти ,  як Хряк . Все інше що робив Хряк педріла впевнено перевершує .

Сильно сомневаюсь, что Янык отдавал приказ, оно ему нафик не надо было. Плюс у него нет влияния на следствие, что-бы его похоронить. Это нынешние стреляли, к гадалке не ходи. Что-бы народ с испугу выстроился в очередь и выбрал в один тур. 

Link to comment
Share on other sites

Путен для этой цели эффективнее например

  Бггг ,  Пеця  все робить що влаліміричу  якраз  подобається    Наприклад щимить "  паєдающєго галстукі"

Link to comment
Share on other sites

 

 

Звісно зібрався.

А що не буде виборів?

А я хз. Може преза буде ВР обирати. Від твого вибору нічого залежати не буде у будь-якому випадку. Такий висновок у мене після подій сьогодні. Бо нема такої хуйни, на яку б не пішов Педрила, щоб залишитися при владі

Link to comment
Share on other sites

Сильно сомневаюсь, что Янык отдавал приказ, оно ему нафик не надо было. Плюс у него нет влияния на следствие, что-бы его похоронить. Это нынешние стреляли, к гадалке не ходи. Что-бы народ с испугу выстроился в очередь и выбрал в один тур. 

 

 Та Хряк Україну хуйлу  й  ФСБ    здав . Кримський  бєркут і  фсб точно стріляли на Інституцькій . 

Link to comment
Share on other sites

Мало было Нади? Получите теперь Михо.

Что-то мне подсказывает, что они скоро споются и еще и к захарасту с'ездят.

 

Но главное, что не "порохоботы", правда же?

 порівнювати Гадю з Міхо ввша  порошкоботська справа  . 

Link to comment
Share on other sites

Сильно сомневаюсь, что Янык отдавал приказ, оно ему нафик не надо было. Плюс у него нет влияния на следствие, что-бы его похоронить. Это нынешние стреляли, к гадалке не ходи. Что-бы народ с испугу выстроился в очередь и выбрал в один тур. 

Охуеть, теперь путиносос уже Федорыча отмазует

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Негативно.

Для відновлення законності є інші методи.

 та  ну ,  все законно  ,  порушники кордону ,  агенти кремля .  Валить всих нафіг . Андреас наприклад так вважає .

Link to comment
Share on other sites

А я хз. Може преза буде ВР обирати. Від твого вибору нічого залежати не буде у будь-якому випадку. Такий висновок у мене після подій сьогодні. Бо нема такої хуйни, на яку б не пішов Педрила, щоб залишитися при владі

Так, все залежатиме від вибору активної частини суспільства.

Але у разі війни я знаю з ким я буду поруч.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...