Перейти до змісту

Саакашвіліада...


pozitiff

Recommended Posts

Я не знаю за птаха, але свого часу на фупі був відомий ольгінец ОК з реальним канадійським чи американські айпі. Я перевіряв. Може ви не вважаєте себе порохоботом, а висловлюєтесь до найдрібніших стилістичних та фактологічних деталей як типовий порохобот :)

 

Та й таку обізнаність в тонкощах українських реаліяй виказуєте, до якої мені що багато років займавс

 

темою прфесійно інколи далеко, іТа троллінг. Ботівський Троллінг 80 левелу, мамочко, не пропьєш! :)

 

 

Був такий боєц нєвідімава фронта  з американським айпі. :) Багато я з ним списів поламав свого часу. . Достойний супротивник. Впертий , що рельса.

Потім кудись в один час зник. Але думаю , що конвертувався в інший нік. 

Партія сказала нада ! Камсамал атвєтіл єсть!

Дорогие юзері, потерпите до вечера.

Щаз у меня в кресле пациенді и с телефона банидь неудобно.

Может Лєса запетляед и поможет вам сходить в бан

 

Дивись не сплутай і не забань пацієнта !  :shuffle:

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

У форума будет ещё большая популярность, когда отсюда исчезнет открытая антиукраинская пропаганда, а свинособачьи деятели будут сначала получать с носока по ебалу, а потом, только потом!, будут интересоваться их мнением.

 

Тогда смело можно говорить, что это "украинский патриотический форум", а не пародия на "сев.инфо".

 

"DA' : 19 Лют 2018 - 10:52:

О, вже російською   :lol2:  Як кацапське нутро лізе, не сховаєш   :K

 

http://uapolitics.com/topic/35270-saakashv%D1%96l%D1%96-zatrimali/page-78

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

 

"DA' : 19 Лют 2018 - 10:52:

О, вже російською   :lol2:  Як кацапське нутро лізе, не сховаєш   :K

 

http://uapolitics.com/topic/35270-saakashv%D1%96l%D1%96-zatrimali/page-78

 

Что? Шаблоны рвёт? Не ты первый и не ты последний. Можешь склеить их вашей скрепной синей изолентой. Ещё пригодиться. Главные разрывы пуканов ещё впереди.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Что? Шаблоны рвёт? Не ты первый и не ты последний. Можешь склеить их вашей скрепной синей изолентой. Ещё пригодиться. Главные разрывы пуканов ещё впереди.

 

 

у каждого своя реальность.

хватит уже в стопиццотый раз жевать свои лозунги и постоянно,

постоянно обзывать форумчан - хватит уже разжигать ненависть

на форуме!

 
 

http://uapolitics.com/topic/35270-saakashv%D1%96l%D1%96-zatrimali/page-74

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ну, так распечатай это и повесь на зеркало, холодильник, где-ты там ещё бываешь. И читай, читай, читай.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

гнусс, политолог :fp1:

это дно

Это не просто цирк, а клиника когда местная шокомасса для иллюстрации своего скудного набора слов и мыслей приводит не менее "глубокие" мысли таких же "авторитетных" персонажей из сетевой помойки. Бугага! Кто все эти люди??? Платные педерасты только на более высокой ставке, чем те, которых отрядили сюда? :) Змінено користувачем Silentio
  • Upvote 9
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Хоча я, здається, здогадався.

Сілентіо ближче до України ніж та "канадійська дама", що різко пішла спочивати...

А хто у нас зараз ближче до України?

Льохкий вапрос!

 

Ракетний есмінець ВМС США USS Carney

ракетний есмінець ВМС США USS Ross

 

Сілентіо, ти на якому? І ето самоє, може шарахнеш по врагу?  :shuffle:

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

 

 


Ти ба! Так хотел остаться незамеченным, шо это ему почти удалось! Черные очки в февральскую мряку это круто
Видать, ни как не может решить, он с умными или с красивыми  :D

Хотел "на пол шишечки", а оно видишь как не удобно получилось...

Link to comment
Share on other sites

Ти ба! Так хотел остаться незамеченным, шо это ему почти удалось! Черные очки в февральскую мряку это круто :)

 Здається у  Гриценко  проблеми з зором ,  десь  давненько  читав  . Тому  він завжди практично  в  тих  окулярах .

Спілкувався  в  притул -  окуляри  у  Анатолія  з затемненням  та  то не просто  скло , там +2  мінімум  .

 

Непомітний   він  ,  бо  немає  ресурсу .   Та й  загалом  юля  пеця  толя  -  були у  владі  ,  всі  ці  папєрєднікі  і  нині  очільникі  -  стара  засалена  колода .

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Так положено піночетам, хунті полковників і ваще це круто!

ЗИ. Ти чого не спиш? 

 

А чого мени спати? В мене зара трохи більше, ніж на півчетвенрту дня :)

З Гриця такий же Піночет, як з мене мать Тереза :D Клістір, теплі кальсони, добре зволожена вставна щелепа, улюблена дружина, яка будь якорї миті поасть теплого супчику до ліжка - що ще треба аби спокійно зустріти старість :fp1:

 

Нє я не кажу, що я молодий жеребець, як років 30 тому, але ж все таки попри постійний  біль в спині, повний набір хоронічних болячок і погані прогнози песимістів в білих халатх, кожного дня змушую себе до півгодинної зарядки, та кількагодинного перебування в морі просто так (довільним стилем), або з аквалангом в глибині.

 

На ЮСС посудинах на жаль мене нема, там галюни не досить комфортні для такого старого морського вовка як я :D , але душею я з ними! Бо ЮС Нєйви - то найбільш рідна мені американська організація, яку я безмежно люблю і поважаю!

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

жаль, шо в Гриця поганий зір

а цілитись як же?

 

ага! за нього поцілять!

 

І да!

 

По ворогу, що засів в українському Криму, ще з американських бортів свого часу шарахнуть, я це вам урочисто обіцяю! ;)

 

Ур-р-р-а-а-а! Володя, ..баш!  :super:

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

:tu:

нічо, тримайся, які там наші роки!

бо як казав колись старий сільський дід, років так під 60 (бо трактористи рано старіють) - ето нє горє, горє вперєді!

 

Знаєш, ми от днями батьку 87 років справили! Ото стара полська крев :D Ще хвала Господу живе повноцінним життям, а мати пішла в 59... Сподіваюсь гени хоч наполовину розподіляться :)

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

жаль, шо в Гриця поганий зір

а цілитись як же?

 

ага! за нього поцілять!

 

 

Ур-р-р-а-а-а! Володя, ..баш!  :super:

 

Карти давно звірені, учтонення йдуть через спутники,  дрони, морську авіацію та розвідку ЩОДЕННО! Головне щоб з Києва по суші наступати не засцяли...як в 2014 му.... А то знов виявиться - тіки 5 тисяч боєготових військ під рукою у нового гетьмана...

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

 Здається у  Гриценко  проблеми з зором ,  десь  давненько  читав  . Тому  він завжди практично  в  тих  окулярах .

Спілкувався  в  притул -  окуляри  у  Анатолія  з затемненням  та  то не просто  скло , там +2  мінімум  .

 

Непомітний   він  ,  бо  немає  ресурсу .   Та й  загалом  юля  пеця  толя  -  були у  владі  ,  всі  ці  папєрєднікі  і  нині  очільникі  -  стара  засалена  колода .

 

 

От в тому й справа! Ні в кого в них нема ресурсу і хай хоч один шо з опозіцйіянтів, що, тим більш, з педровлади спробує вивести зара в часи повної апатії і  фрустрації українського народу хоча б половину, яка виходить за Мішу! Від того й бісяться - перші тихо, не подаючи виду, а просто ігноруючи вуличні протести, розпочаті в жовтні минулого року, а інші бісяться як скаженні собаки в голос до істерики, бісяться - а зробити нічого не можуть, бо Міша все одно раніше чи пізніше розірве їх шоколадні дупи на британський прапор B-)

Змінено користувачем Silentio
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Карти давно звірені, учтонення йдуть через спутники,  дрони, морську авіацію та розвідку ЩОДЕННО! Головне щоб з Києва по суші наступати не засцяли...як в 2014 му.... А то знов виявиться - тіки 5 тисяч боєготових військ під рукою у нового гетьмана...

 

та отож

починати треба зі штабів

нічого нового

Знаєш, ми от днями батьку 87 років справили! Ото стара полська крев :D Ще хвала Господу живе повноцінним життям, а мати пішла в 59... Сподіваюсь гени хоч наполовину розподіляться :)

 

Мої щирі вітання,

співчуття

та побажання!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Мої щирі вітання,

співчуття

та побажання!

 

Дякую! Тобі теж найкращі!

До речі, найкращий для мене взірець як треба не піддаватися ударам довбнею від життя, то старий Маккейн.

ВІн, коли дізнався про діагноз, залишився на посту. Багато хто був в шоці, який перейшов у непідробне захоплення, навіть серед воргів. А я от не зміг так, трохи лікарі засмутили і вже кинув все і в мандри, аби наздогнати, налолужити невідомо що і як... Втім, тепер зовсім інші настрої. Хоч опосередковано але все ж при ділі :) І да - море то найкращий лікар! Найцілющий! Це нерукотворне диво, яке терба берегти, як і все двокілля бо завдяки йому такі невдячні істоти як люди, ще живуть у цьому чарівному світі, повному краси і цікавих пригод. Інколи навть тоді,  коли ти не маєш змоги просто вийти з дому :)

 

То ж бережіть природу, мать вашу!  :D

Змінено користувачем Silentio
  • Upvote 7
Link to comment
Share on other sites

Дякую!  :smiley15:

А море - то да,  то вєсч! А краще океан!

 

http://picua.org/img/2018-02/19/mz8hsiqnv15skt7232q0nomfr.jpg

 

у вас там місць, від яких відпадає щелепа - море!

А це біля села Ла-Пуш в штаті Вашингтон.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...