Перейти до змісту

Саакашвіліада...


pozitiff

Recommended Posts

Дякую!  :smiley15:

А море - то да,  то вєсч! А краще океан!

 

http://picua.org/img/2018-02/19/mz8hsiqnv15skt7232q0nomfr.jpg

 

у вас там місць, від яких відпадає щелепа - море!

А це біля села Ла-Пуш в штаті Вашингтон.

 

Я морем за традицію назвиваю все, де є морська вода :)

 

Ага! Американський північний захід - ще щось!

 

Втім одна справа дивитися на море з берегу. Це реально круто і своя особлива краса. А от коли дивишся на море з маленької посудини, яка знаходиться посеред хвиль, коли лягаєш вночі і встаєш зранку під лагідне покачування наче в дитячій колисці, чуєш тихий гуркіт хвиль, що бьють в борти, коли бачиш як народжується новий день від самої його першої секунди, коли годуєш чайок з руки, вітаєшся щодня з постійними супутниками мореплавця - дельфінами і касатками, коли вдихаєш невгамовно свіже, наче первісне після першого Божого тижня світотворення, повітря, коли відчуваєш ту безкінечну самотність і в одночас повну єдність з природою і Господом, то пререживаєш таке ні з чим незірвняне щастя буття, що забуваєш на мить про все інше, не таке приємне, що є в цьому світі.... Море - це диво, яке робить осмисленним саме нікчемне людське життя :)

Змінено користувачем Silentio
  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

Вірю! Заздрю!

Та ви поет, пане Сілентіо!

 

 Серед такої краси кожен може бути поетом :)

Але море буває й іншим. 6-7 бальний шторм залишає здебільшого мало приємних спогадів.. Але про це якось іншим разом. Аби не наврочити :D

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

 Серед такої краси кожен може бути поетом :)

Але море буває й іншим. 6-7 бальний шторм залишає здебільшого мало приємних спогадів.. Але про це якось іншим разом. Аби не наврочити :D

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=3Jivt8WDf-0

Link to comment
Share on other sites

Ти ба! Так хотел остаться незамеченным, шо это ему почти удалось! Черные очки в февральскую мряку это круто :)

 

Там ще тьоця в шубі по асфальт довжиною прийшла революцію робити...

Link to comment
Share on other sites

 

:gigi:

 

Толстый Пэдра робко прячет тело жирное в Давосе

Тут откуда не возмися налетел Саакашвили, черной молнии подобный!

Скоро на хуй ты отвалишь  - передали из Госдепа! :lol2:

Змінено користувачем Silentio
  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Ну що, прихильники "опозиціонерів" не можуть пояснити всі ті ляпи у ріпорті, які я поки що знайшла? Косташу, ау!

 

Думаю, все було ось як. ЮСЕЙД (є така американська організація, що дає гроші багатьом країнам світу) дійсно виділила бабло. Так зване опитування робили в Україні і лабали ріпорт теж там. Гроші, скоріше, стирили - ну як завжди - і зліпили низькопробний непрофесійний продукт, який виділяється нульовою англійською, косою методологією та очевидними помилками.

 

І його тепер всувають простуватому українському електорату як "американську соціологію" :weep: :weep:  :weep: .

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Цікава інфа від Макфола:

 

Американский политолог и дипломат Майкл Макфол в ходе Украинского ланча, организованного на полях Мюнхенской международной конференции по безопасности, отметил низкий политический рейтинг президента Украины Петра Порошенко и лидера "Батьківщини" Юлии Тимошенко. Об этом в комментарии изданию "ГОРДОН" рассказал американский политолог, директор международной некоммерческой организации "Евразийская демократическая инициатива" Питер Залмаев.

 

"На мероприятии была Тимошенко. Причем когда выступал президент, она ни разу на него не посмотрела, лишь демонстративно ухмылялась и смотрела в сторону. Незадолго до выступления президента, когда зашла речь о низком рейтинге Порошенко, Тимошенко заулыбалась. Макфол сказал: "Юля, не ухмыляйся, у тебя дела не намного лучше!" Все в зале рассмеялись", – отметил Залмаев.

 

По его словам, на конференцию в Мюнхене также прибыл лидер "Руху нових сил" Михаил Саакашвили.

"Хочу заметить, что Порошенко придерживался жесткой риторики. Он снова "проехался" по России. Опасность заключается в том, что это может привести к усталости от подхода президента Украины. Даже несмотря на то, что такой подход во многом оправдан. Да, безопасность Европы зависит от безопасности Украины. Но европейские политики устают это слышать. К тому же им все сложнее аргументировать в своих странах сохранение антироссийских санкций. Кстати, на мероприятии присутствовал Саакашвили. И он на самом деле не помогает. Саакашвили использовал конференцию для продвижения своих политических интересов путем очернения нынешнего правительства Украины. А это усложняет задачу украинским дипломатам. Михаила ждали на Украинском ланче. Он не был приглашен, но мы предполагали, что все же придет, чтобы устроить там провокацию. Не пришел", – заявил политолог.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Про то, что у Путина на Порошенко было ведро компромата, который тот не пожелал отцепить от себя, было писано дохрена всяких фактов. Теперь Порох сидит в западне между Западом и Вовой и не знает как выбираться. Все его активы нынче под серьезным надзором. Он наверное сто раз пожалел, что за булавой потянулся. Теперь хрен сбежишь и схарчат его при первой возможности любая победившая сила: и кацапы, и Запад сольет и еще одну революцию ни он ни его империя не переживут. Вобщем попался и дергается. И судя по ошибкам - дергается истерично и несистемно.

+============================================================================+

Штани з трусами міняє тричі на день... "Швидка Настя" добралася до шоколадного тіла... 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Это как раз и значит, что работает в интересах Украины. То что нужно.  :tu: Главное его не валить изнутри, к чему очень многие прилагают просто нечеловеческие усилия.

 

Насчет компромата согласен юзером Вячеслав. Если кто локти и кусает, так это Х-ло, что повелся на обещания Пороха Фирташу. Думал Пороха легко купить. Скаже честно, я тоже так думал.  :D Но не тут-то было.  :tu:

+=========================================================================+

Де результати "работы в интересах Украины"? У зубожінні народу? В катастрофічному

падінні купівельної здатності? Чи у надприбутках групки олігархів? Чи у систематичному 

знищенні української промисловості? 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ну що, прихильники "опозиціонерів" не можуть пояснити всі ті ляпи у ріпорті, які я поки що знайшла? Косташу, ау!

 

Думаю, все було ось як. ЮСЕЙД (є така американська організація, що дає гроші багатьом країнам світу) дійсно виділила бабло. Так зване опитування робили в Україні і лабали ріпорт теж там. Гроші, скоріше, стирили - ну як завжди - і зліпили низькопробний непрофесійний продукт, який виділяється нульовою англійською, косою методологією та очевидними помилками.

 

І його тепер всувають простуватому українському електорату як "американську соціологію" :weep: :weep:  :weep: .

 

Щодо "ляпів" і поганої мови.

Соромлюсь спитати , а це ви зараз якою мовою пишете ? Облиште вже цю кляту українську. Навіщо ці тортури ?

"Всувайте простуватим"  вже па-рускі..

Змінено користувачем Людас
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

+==========================================================+

А потрох там був?

Мусите працювати, бо нормальним людям такі новини дійсно нецікаві.

+====================================================+

Нелюдам або огидним потрошкам.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Думаю, його в кулуарах слухало більше народу, ніж Пєцю в залі. Презик явно став токсичний

+==========================================================+

Цікаво, як скоро він стане нерукопожатий?

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Міхо , канєшна, велика загроза. Практично ядерна бомба, якщо дивитись на дії Банкової.

Соромлюсь спитати, а коли Банкова почне точно так іпашити ригів ?

 

Ну щоб пикою об асфальт, потягати за волосся ? 

Причому особистою охороною президента ? 

+======================================================================+

Шоколад не турбуватиме своїх спільників. Недарма він один із засновникі РигиАналів.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Я не пойму, это кто? Богословская что ли? 

 

Блін, дійсно схожа. 

 

Невже вона така тупа ? А виглядає розумною.  Іноді..

 

А якщо ще  зважити на плюсову температуру, то шуба до плінтуса саме те для революції.

 

Тіпа сматрітє какая я ..

Змінено користувачем Людас
Link to comment
Share on other sites

бачу, не бризкати отрутою і не розпалювати ненависть між юзерами ніяк не вдається? 8-)

+===========================================================================+

Поляризація в суспільстві викликана факторами недолугого правління шоколадних гросей. 

Поки що поляризація проявляється на форумах і, трохи менше, в протестних діях. Причому, 

потрошкам вивести прихильників на вулицю ніяк не вдається, що показує що у шоколадних в 

руках виключно адмінресурс. Тому я не "розпалюю ненависть між юзерами", а лише констатую 

факт наявности принципових протиріч у суспільстві -  протиріччя між шоколадною владою з її 

клевретами та народом. Цього не бачить лише сліпий чи той, хто не хоче бачити. 

Чи наш Форум вже не є рингом для "запеклих політичних баталій"? Чи як? 

Бан сприйматиму як визнання моєї правоти та нездатності прямо та чесно відповісти на

мої зауваження.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 


Причому, потрошкам вивести прихильників на вулицю ніяк не вдається,

 

А  навіщо  когось  кудись  виводити?  Люди  працюють,  живуть,  займаються  корисними  справами.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Поляризація в суспільстві

 

не нужно подменивать понятия.

юзер тебе написал, что новость неинтересна.

в ответ ты обозвал его и всех, кому она может быть неинтересна.

ты нормальный вообще?

или твои интересы самые главные в мире?

ты хоть понимаешь своим моском, что такое нетерпимость инакомыслия?

 

 

 


потрошкам вивести прихильників на вулицю ніяк не вдається

 

а нафига им ето делать, если уж на то пошло?  :fp1:

свергать йулю, штоле? 

 

 

 


Тому я не "розпалюю ненависть між юзерами", а лише констатую 

не выкручивайся, ты именно тупо накаляешь обстановку

 

 

 


Бан сприйматиму як визнання

 

да мне глубоко фиолетово, как ты ето можешь воспринимать.

я и так вижу, што с восприятием действительности у тебя бывают траблы.

 

в общем, предупреждение ты получил.

или отучись оскорблять, или баны в твоем распоряжении. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А  навіщо  когось  кудись  виводити?  Люди  працюють,  живуть,  займаються  корисними  справами.

 

 

... тікають мільонами звідси . І в першу чергу ваші земляки. Ви не в курсі ?

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

не нужно подменивать понятия.

юзер тебе написал, что новость неинтересна.

в ответ ты обозвал его и всех, кому она может быть неинтересна.

ты нормальный вообще?

или твои интересы самые главные в мире?

ты хоть понимаешь своим моском, что такое нетерпимость инакомыслия?

 

 

 

 

а нафига им ето делать, если уж на то пошло?  :fp1:

свергать йулю, штоле? 

 

 

 

не выкручивайся, ты именно тупо накаляешь обстановку

 

 

 

 

да мне глубоко фиолетово, как ты ето можешь воспринимать.

я и так вижу, што с восприятием действительности у тебя бывают траблы.

 

в общем, предупреждение ты получил.

или отучись оскорблять, или баны в твоем распоряжении. 

+================================================+

Як тільки перестануть брехати!

18921797_10155471094123413_2577044767791

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...