Перейти до змісту

Саакашвіліада...


pozitiff

Recommended Posts

І  що,  Міша,  як  Ви  кажете,  нам  на  таці  підсуне  Юльку?  То  такий  великий  захисник  пригноблених  українців? 

 

Юлю обиратиме виборець з усіма його "достоїнствами" . Якщо вибори будуть реугулярні, або навіть дострокові - то звісно вона матиме найкращі шанси. І це є реалність. Але я сто раз казав, що змінити щось в Україні за існуючого політикуму неможливо. Тому потрібний прехідний період не менше двох років, аби за надзвичайних умов злому криминальної олігополії виростити нових політиків і підготвувати людей до свідомого вибору, не срецем, не під істерією в один тур, а мізками! Саме для цього був  потрібен як завдання максимум Міша. Бо він варяг - на нього не вплинеш чрез бізнесові чи родинні звячзки, його не купиш і не розчулиш крокодиловими сльозами. Всі, хто підсвідомо, хто прямо це розуміли і всі - як  влада . так і так звана опозиція відкрито чи ні пручалится цьому.

+========================================================================+

Опозиці може і не повністю о"єднається, а ось люди - об"єднаються. Вийде новий

Парасюк та поведе народ вперед. І хай скавчать потрошки, але таке явище як Парасюк -

в нашій ситуації - неминуче. Хто забув, я у гілці "Роковини" виклав відео за 21.02.2014...

Там і Парасюк є.... Дивіться та вчиться!

 

То й чудово як ЛЮДИ об"єднаються, а не вожді на сцені.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Не можуть, бо в'їзд по біометричному паспорту не дає права праці. Для цього потрібна робоча віза або дозвіл на проживання. Тому безвіз тільки трохи полегшує ПОШУК роботи.

 

А до Пєціного безвізу вже мільйони українців махнули на заробітків, і Bloomberg стверджує, що нашій економіці без них хріново. Продмет для гордості, хулє...

 

Сам не дає, але уже на місці шукають і знаходять роботу. Де легальну, де ні.

+=================================================================+

Ну, мій молодший їздив на запрошення у Канаду вчити місцевих. У Монреаль. 

Але лишатися теж не захотів.

 

І як він їх вчив? йому дали дозвіл на роботу?

Link to comment
Share on other sites

Молодь лишиться - вступить у галімі польські чи словацькі вузи на платній основі, зачепиться і житиме там. Вони, за винятком айтішників, не вірять у перспективи в Україні.

 

Чому галімі? принаймі з таким дипломом їх візьмуть на роботу в ЄС.  Правильно не вірять - подивіться лише на одну фотку з окулярами та шубами. Тому що "на манєже всє тє же". Я теж у свій час виїхала з таких міркувань, після того, як Кучму переобрали.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ми бачили, що ви його жодного разу не помянули не злим техим словом. От і тепер "Пєтя" :weep:

А всіх інших мерзотників як і годиться, - Юлька, Саака, і видно ж неозброєним оком що від них вас трясе :D

Можете зайвий раз і про це  не казати. А від "Пєті" точно не трясе. Бо Пєтя всьо делает правильно :fp1:

Саака виявляеться ворог народу, який не вкрав ні у грузин, ні тим більш у україніців жодної копійки,  нарік, клоун, галстукожер - шо там ще про нього в останкіно кажуть? :D

 

Просто я поважаю вибір українського народу і якось не повертається віртуальний язик називати президента воюючої країни такими словами, як ви. За каденції якого зупинено російську навалу, відбудовано з нуля армію, надано довгоочікуваний безвіз, відкрито декларовано курс на Європу і на НАТО. Ну, це вибір кожного.  Про Сааку мені вже набридло коментувати. Якщо його не впустять назад в Україну, його чекає політичне забуття.

Link to comment
Share on other sites

Ну, я просто переказала те, що прочитала. Хто там він був чи не був, не означає, що він не констатував факт :).  Пустили ж на поріг разом з Саакою :weep:

 

Констатація "фактів" від цього рідкісного довбойоба - то все одно що сотрясіння повітря від пука панди B-)

Куди ж пустили, Макфол же каже , що не прийшов? ;o

Змінено користувачем Silentio
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Чому галімі? принаймі з таким дипломом їх візьмуть на роботу в ЄС.

Диплом правильного зразка, визнаного в ЄС, але платні вузи там дійсно галімі. Державні у середньому як наші, але для українців принаймні у Польщі вони без оплати недоступні (у Словаччині це можна).

 

Правильно не вірять - подивіться лише на одну фотку з окулярами та шубами. Тому що "на манєже всє тє же". Я теж у свій час виїхала з таких міркувань, після того, як Кучму переобрали.

Виїжджають не через даму з шубою в опозиції - це нікого не колише, а через дядьків в кустюмах при владі. Отам дійсно на манєже всьо тє же.
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Юлю обиратиме виборець з усіма його "достоїнствами" . Якщо вибори будуть реугулярні, або навіть дострокові - то звісно вона матиме найкращі шанси. І це є реалність. Але я сто раз казав, що змінити щось в Україні за існуючого політикуму неможливо. Тому потрібний прехідний період не менше двох років, аби за надзвичайних умов злому криминальної олігополії виростити нових політиків і підготвувати людей до свідомого вибору, не срецем, не під істерією в один тур, а мізками! Саме для цього був  потрібен як завдання максимум Міша. Бо він варяг - на нього не вплинеш чрез бізнесові чи родинні звячзки, його не купиш і не розчулиш крокодиловими сльозами. Всі, хто підсвідомо, хто прямо це розуміли і всі - як  влада . так і так звана опозиція відкрито чи ні пручалится цьому.

 

То й чудово як ЛЮДИ об"єднаються, а не вожді на сцені.

 

О, а я не про це хіба пишу?? Треба нове, а не старе. І ми всі (у тому числі і я у свій час!) підтримували Сааку, сподівалися, що у нього вийде в Одесі. Навіть коли він перестав бути губернатором, робив свої антикорупційні форуми, дуже багато українців його підтримували і мали на це сподівання.

 

Хто йому винен, що все звелося у фарс? теж Порошенко? :lol2:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Сіленціо, а за кого  треба було голосувати українцям у 2014 році?

 

Зауважу вчергове, що я закликала родичів голосувати проти Порошенка :).

 

Як же я задовбався віідповідати в 20 раз одне й теж питання...Ви ж стверджуєет  що читали мене на фупі...Певно неувжаньл як завжди. Я й

Link to comment
Share on other sites

Просто я поважаю вибір українського народу і якось не повертається віртуальний язик називати президента воюючої країни такими словами, як ви. За каденції якого зупинено російську навалу, відбудовано з нуля армію, надано довгоочікуваний безвіз, відкрито декларовано курс на Європу і на НАТО. Ну, це вибір кожного.  Про Сааку мені вже набридло коментувати. Якщо його не впустять назад в Україну, його чекає політичне забуття.

За це можна поважати український народ, а не презика, бо не він повернув кермо держави у той бік, а його обрали у момент, коли іншого курсу він вже не міг собі дозволити. І то спаскудив, що зміг - знищив добровольчий рух, майже обнулив очищення суддів, розповзся скрізь, як поганий запах.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Констатація "фактів" від цього рідкісного довбойоба - то все одно що сотрясіння повітря від пука панди B-)

Куди ж пустили, Макфол же каже , що не прийшов? ;o

 

Саака був на конференції (пустили), але не прийшов на український сніданок.

Link to comment
Share on other sites

Диплом правильного зразка, визнаного в ЄС, але платні вузи там дійсно галімі. Державні у середньому як наші, але для українців принаймні у Польщі вони без оплати недоступні (у Словаччині це можна).

 

Виїжджають не через даму з шубою в опозиції - це нікого не колише, а через дядьків в кустюмах при владі. Отам дійсно на манєже всьо тє же.

 

Тому що влада сьогодні - це одне, а влада завтра - це "опозиція" в довбаних шубах, яка, власне, брала участь у розвалі країни на протязі останніх 20+ років. Молодь же не ідіоти і бачать, що альтернатив старому лайну нема.

Link to comment
Share on other sites

Як же я задовбався віідповідати в 20 раз одне й теж питання...Ви ж стверджуєет  що читали мене на фупі...Певно неувжаньл як завжди. Я й

Я вас на ФУПе не читал, ну или не помню уже...

Мне действительно интересно, за кого, по вашему мнению, нужно было голосовать в 14-м?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Як же я задовбався віідповідати в 20 раз одне й теж питання...Ви ж стверджуєет  що читали мене на фупі...Певно неувжаньл як завжди. Я й

 

Я не пам"ятаю, що Ви на це відповідали. Я ж не читала фуп кожен день religiously :).

Link to comment
Share on other sites

За це можна поважати український народ, а не презика, бо не він повернув кермо держави у той бік, а його обрали у момент, коли іншого курсу він вже не міг собі дозволити. І то спаскудив, що зміг - знищив добровольчий рух, майже обнулив очищення суддів, розповзся скрізь, як поганий запах.

 

Так, це заслуга народу, у тому числі і уряду і т.п. Ми ж говоримо про каденцію, а не що Порох зробив власноручно своїми руками. Ні один президент своїми руками нічого не робить. Він формує команду, яка і веде країну під час каденції.

Link to comment
Share on other sites

Сіленціо, а за кого  треба було голосувати українцям у 2014 році?

 

Зауважу вчергове, що я закликала родичів голосувати проти Порошенка :).

 

В 20 -й раз повторюю, для тих хто начеб то уважно читав мене на фупі...а я ще тоді там писав - не треба було взагалі спішити з виборами...Туричнов, хоч і падлюка і зрадник, був цілком легітимніий, аби бути в офісі рівно до чергових виборів! Та й наступ на на ворога був ДО виборів значно активнішим і успішнішим, ніж після них...Звільнили левову частку із захопленого орками...А як вибрали Педру - стався Іловайск і Дебальцеве і чергові втрати територій - чотири роки пройшло, а перспективи такі ж як і у 2014 році...чи не гірші, як буде реалізовано мінський довгороняк і введені так звані миротворці... Можна скільки завгодно скиглити про "велич" путінського війська та тиск Заходу, але коли в тебе немає яєць і ти думаєш не про державу, а про власні підприємства - то результат доволі закономірний.

Змінено користувачем Silentio
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

В 20 -й раз повторюю, для тих хто начеб то уважно читав мене на фупі...а я ще тоді там писав - не треба було взагалі спішити з виборами...Туричнов, хоч і падлюка і зрадник, був цілком легітимніий, аби бути в офісі рівно до чергових виборів! Та й наступ на на ворога був ДО виборів значно активнішим і успішнішим, ніж після них...Звільнили левову частку із захопленого орками...А як вибрали Педру - стався Іловайск і Дебальцеве і чергові втрати територій - чотири роки пройшло, а перспективи такі ж як і у 2014 році...чи не гірші, як буде реалізовано мінський довгороняк і введені так звані миротворці... Можна скільки завгодно скиглити про "велич" путінського війська та тиск Заходу, але коли в тебе немає яєць і ти думаєш не про державу, а про власні підприємства - то результат доволі закономірний.

 

Ви не відповіли на наше питання - за кого у списку треба було голосувати, якщо не за Порошенка?

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ви не відповіли на наше питання - за кого у списку треба було голосувати, якщо не за Порошенка?

 

А на це я вже більше 100 разів вдповідав! Не знаєш за кого голосувати - сиди вдома! Звикли за 26 років голосувати за менше гівно - то ж майте гівно в абсолюті B-)

 

Я особисто вибори ігнорував, в консульство не їздив.

 

Я в той час доступно ділився думками з сенаторами і військовими яки були  частими гостями в комітетах оборони, розвідки і закордонних справ з якими я співпарцював, що в Україні потрібні не вибори,а військовий стан і загальна мобілізація, перехід економіки на військові рейки і максимальне підпороядкування її інтересам фронту! якби це було зроблено замість істерії з виборами в один тур, сьогодні б українські війська принаймні стояли б на східному кордоні країни і міжнародні конференції проводилися б не щодо миротворців на Донбасі, а в Криму!

Змінено користувачем Silentio
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

А на це я вже більше 100 разів вдповідав! Не знаєш за кого голосувати - сиди вдома! Звикли за 26 років голосувати за менше гівно - то ж майте гівно в абсолюті B-)

 

Я особисто вибори ігнорував, в консульство не їздив.

 

Я в той час доступно ділився думками з сенаторами і військовими яки були  частими гостями в комітетах оборони, розвідки і закордонних справ з якими я співпарцював, що в Україні потрібні не вибори,а військовий стан і загальна мобілізація, перехід економіки на військові рейки і максимальне підпороядкування її інтересам фронту! якби це було зроблено замість істерії з виборами в один тур, сьогодні б українські війська принаймні стояли б на східному кордоні країни і міжнародні конференції проводилися б не щодо миротворців на Донбасі, а в Криму!

 

Тобто достойних, на Вашу думку, у тому списку не було?

Link to comment
Share on other sites

Саака був на конференції (пустили), але не прийшов на український сніданок.

 

Мішу пускають скрізь навіть в гості до сенаторів, я вже не кажу про особисті відвидини помешкання Трампа.

На пінчуківіський сніданок він не прийшов тому, що його орагнізатори підняли істеричний крик і заявили всім, що сніданок не відбудеться, якщо Саакашвіли на нього прийде. То й Міша не прийшов, бо НЕ ХОТІВ ШОКДИТИ, аби його пристуність якимось чином  позначилися на інших західниїх гостях. То ж новоспеченному палітолуху Мафолу треба краще вчити матчасть, може не буде виглядати як ідіот. Хоча ідіотизм - це його карма. :D

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Мішу пускають скрізь навіть в гості до сенаторів, я вже не кажу про особисті відвидини помешкання Трампа.

 

Навіть на інагурації Трампа був!

 

http://img2.ntv.ru/home/news/20170122/saakash86_vs.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Тобто достойних, на Вашу думку, у тому списку не було?

 

Шо таке достойних? "Достойний" - це не політична категорія. Не було таких, які б могли відповідати викликам часу! Як не буде і на наступних. Тому від надзвичайних заходів, військового стану, якщо все ще є бажання зберегти країну, нікуди не подітися...

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Сам не дає, але уже на місці шукають і знаходять роботу. Де легальну, де ні.

 

І як він їх вчив? йому дали дозвіл на роботу?

+===========================================================+

Так. Як провідного спеціаліста з методів моделювання на атомнму рівні 

то з обчислювальної хімії.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...