Перейти до змісту

Саакашвіліада...


pozitiff

Recommended Posts

А я сумніваюсь, що такі думки у вашу голову потрапляють самостійно

бо вони надто нагадають тактику порохоботів з переведення стрілок у темі, ще й шляхом приєднання до теми завідомо негативних персонажів, реалій, міфів

а особливо Юльки  :lol2:

маємо класичний тип плодовитого порохобота, але як не маскуйся під канадійську мадам, наше порохняве рило пре буром

 

У вас чомусь всі ті, хто не за юльку, сааку, потрібне підставити - зразу порохоботи. Я вже сто раз написала, що не порохобот і що я  не за петю, а за щось нове. Якщо буде щось нове і краще, петю не виберуть. Але якщо старе лайно типу цих хез бін буде балотуватися, то у петі є шанс. Я вже тут  майже місяць пишу - шукайте і висувайте нове. Ви бачили, що я де-небудь написала - голосуйте за петю?

 

Роззуйте очі.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А я сумніваюсь, що такі думки у вашу голову потрапляють самостійно

бо вони надто нагадають тактику порохоботів з переведення стрілок у темі, ще й шляхом приєднання до теми завідомо негативних персонажів, реалій, міфів

а особливо Юльки  :lol2:

маємо класичний тип плодовитого порохобота, але як не маскуйся під канадійську мадам, наше порохняве рило пре буром

 

Ну спитайте у модераторів, маскуюсь я чи ні. Вони підтвердять, що я пишу із однієї і тої ж ай-пі адреси і це не проксі :).

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

У вас чомусь всі ті, хто не за юльку, сааку, потрібне підставити - зразу порохоботи. Я вже сто раз написала, що не порохобот і що я  не за петю, а за щось нове. Якщо буде щось нове і краще, петю не виберуть. Але якщо старе лайно типу цих хез бін буде балотуватися, то у петі є шанс. Я вже тут  майже місяць пишу - шукайте і висувайте нове. Ви бачили, що я де-небудь написала - голосуйте за петю?

 

Роззуйте очі.

 

Справа в тому, що головний ворог України - пан Порошенко і його банда-зграя-мафія.

Саме з цієї тези виходьте і все у вас вийде  :gigi:

Ну спитайте у модераторів, маскуюсь я чи ні. Вони підтвердять, що я пишу із однієї і тої ж ай-пі адреси і це не проксі :).

 

я вас умоляю

"Прі совремєнном развітіі пєчатного дєла на западє"...

Змінено користувачем Миклован
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Справа в тому, що головний ворог України - пан Порошенко і його банда-зграя-мафія.

Саме з цієї тези виходьте і все у вас вийде  :gigi:

 

я вас умоляю

"Прі совремєнном развітіі пєчатного дєла на западє"...

 

А це Ви мене вже заставляєте приймати Вашу точку зору. Я  такими радикальними категоріями не оперую :lol2:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

це взагалі катастрофа

бо він же себе позиціонує як об'єднувач опозиції. який постійно веде перемовини

все веде і веде, і тільки що - раз під жінчиную спідницю

мабуть там разом моляться московському матріархату за перемогу

"за нашу победу"!

Якщо чесно, то від Гриценка мене трясе в 100 раз більше, ніж від Сааки. Взагалі-то мене від Сааки не трясе - його у чомусь просто шкода. Хочеться, щоб він нарешті знайшов спокій, відпочив.

 

Гриценка ж на нюх не переварюю. Я не можу зрозуміти, як хтось всерйоз може вважати не просто кандидатом у президенти цієї багатострадальної країни, а взагалі сприймати як суб"єкта політичного життя? він розпродав армію, втік з Майдану і просто не дуже розумний.

А мене от ні від кого не трясе. Єдина найбільша емоція, що в мене викликає ця укр.влада а надто її уособлення в особі Педрильї а надто її платні апологети в мережі (в житті як не дивно не бачив жодного - бо це ж сміливість треба мати топити на людях за шматок шоколодного лайна) то огида і презирство. Змінено користувачем Silentio
  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

Щось затихарився косташу, напевно-таки сам малював :lol2:.

 

І чому воно англійською? щоб грошей дали Батьківщині на вибори, чи що? так прикольно дивиться переклад - майже Фатерлянд :weep:. Навіть у цьому лоханулися - краще було б перекласти як "хоумленд" і з Гітлером би не асоціювалося  ;o 

Link to comment
Share on other sites

А це Ви мене вже заставляєте приймати Вашу точку зору. Я  такими радикальними категоріями не оперую :lol2:

 

ось ви і спалились  :( , сумно, дамочко

бо це не моя точка зору, це правда, реальність, істина

а все інше - зрада

отакоє от

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Це доводить, що 1) я не птах і 2) не маскуюсь як ніякий не порохобот.

З ним дискутувати марно. Це платний троль, який спочатку маскувався під друга України. Насправді там чисто фінансові меркантильні інтереси. Там навіть не ідеологія. Вклався у проект гастролера, а той почав чудити криміналом. Потім почалась паніка. Зараз починаються наслідки.  :pleasant:

  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Це доводить, що 1) я не птах і 2) не маскуюсь як ніякий не порохобот.

Я не знаю за птаха, але свого часу на фупі був відомий ольгінец ОК з реальним канадійським чи американські айпі. Я перевіряв. Може ви не вважаєте себе порохоботом, а висловлюєтесь до найдрібніших стилістичних та фактологічних деталей як типовий порохобот :)

 

Та й таку обізнаність в тонкощах українських реаліяй виказуєте, до якої мені що багато років займавс

 

темою прфесійно інколи далеко, іТа троллінг. Ботівський Троллінг 80 левелу, мамочко, не пропьєш! :)

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

ось ви і спалились  :( , сумно, дамочко

бо це не моя точка зору, це правда, реальність, істина

а все інше - зрада

отакоє от

От не треба видавати свою(?) зраду за істину в останній інстанції.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

https://scontent.fdnk1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/27544897_1635415389878314_729841217898983380_n.jpg?oh=2656a32a77db10e328b010f8d1295747&oe=5B1DAB84

 

Варто лише забити в пошук картинок гугла оце посилання і там вилізе весь цвіт фейкометів  :D

Змінено користувачем DA'
Link to comment
Share on other sites

Я не знаю за птаха, але свого часу на фупі був відомий ольгінец ОК з реальним канадійським чи американські айпі. Я перевіряв. Може ви не вважаєте себе порохоботом, а висловлюєтесь до найдрібніших стилістичних та фактологічних деталей як типовий порохобот :)

 

Та й таку обізнаність в тонкощах українських реаліяй виказуєте, до якої мені що багато років займавс

 

темою прфесійно інколи далеко, іТа троллінг. Ботівський Троллінг 80 левелу, мамочко, не пропьєш! :)

 

Ну спасибі за комплімент. Якщо Ви під тролінгом розумієте наявність певного стилю, то у мене він є :). А у решті обвинувачень шкодую Вас розчарувати. Я простий канадський обиватель жіночої статі. У перерві між контрактами маю трохи часу, ось і пишу.  З українськими реаліями я знайома, бо кожного дня читаю новини і отримую інфу від родичів та знайомих, що там живуть.

 

ОК нік знайомий з фупу, який я з перервами читаю з 2004 року. Його там недавно обговорювали. Подейкують, що він працював у посольстві і збирав інфо на фупчан. Він був у США. До нього чи до інших відомих персонажів я відношення не маю. Я - це я :).

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

http://www.iri.org/who-we-are/contact-us

1225 I (Eye) Street NW, Suite 800

Washington, DC 20005

Phone: 202-408-9450

 

Ніколи не чула про таку видатну організацію. Цікаво дослідити, хто за нею стоїть. Продовжую читати докУмент :).

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

На слайдах 44 і 45 питання одне і те ж саме, а цифри різні??

 

А ще прикололо, як окремою темою досліджено питання штрафів за перевищення швидкості. Чомусь інші аспекти опитування так детально не аналізуються (наприклад, боротьба з корупцією, яка є найбільшою проблемою у відповідності з відповідями респондентів).

 

Я такого ще ніде не бачила :).


Все, спати пішла. Дочитаю і докоментую завтра :).

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...