Перейти до змісту

Скажіть, а що конкретно у вас погіршилось за часи президенства Віті Ющенко...


Outlander

Recommended Posts

Ну і от приклад голосування http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_arh_golos?g_id=928304&n_skl=4  :weep:  :weep:  :weep:  :weep:  :weep:  :weep:  :weep:

Not Found

The requested URL /pls/radan_gs09/ns_arh_golos was not found on this server.

 

 

БЮТ не давав ЖОДНОГО голосу на усіх голосуваннях, можете гуглити.

 

А тоді коли БЮТ голосував точно так же як і ПР автоматично був в коаліції з ПР? Я правильно зрозумів? Дик не проблема я знайду. Навіть Свобода спільно з ПР і КПУ за щось голосувала. На хріна ця маячня. Коаліції з ПР у НУ не було. Це ФАКТ. Усе інше інсинуації і пересмикування.

До чого тут бичок? що робило 6 мудаків від НУ у Яника?

 

Я розписав вище. Повторюватись не буду.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Коаліції з ПР у НУ не було.

А солдатів куйла в Україні нема. То відпускники і добровольці.


:lol2:

Юльки такі юльки...

Набрехав, але все одно :weep:

Набрехав за 1 голосування, зараз не можу виправити лінк бо сайт ради ліг цукко :(

Link to comment
Share on other sites

А солдатів куйла в Україні нема. То відпускники і добровольці.

Набрехав за 1 голосування, зараз не можу виправити лінк бо сайт ради ліг цукко :(

Набрехав про 19 депутатів-юльків у 2006 році також.

 

Але в принципі як про щось говорити з людиною, яка заявляє: "Я брешу, але все одно"?!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

дуже хибне твердження, бо в силу свого географічного розташування ут практично не дивлюсь, хіба окрім футболів :warning2:

Під "телевізором" я мав на увазі усі СМІ.

І от тут емігранти якраз найбільш вразливі, бо на "зовнішньому ринку" проукраїнської пропаганди навіть зараз ще нема, на жаль.

 

Найбільш характерний приклад, "Липецька фабрика" бентежить емігрантів і кремлівськіх троллів але не українців.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Набрехав про 19 депутатів-юльків у 2006 році також.

Ага, то 2004 рік - я ж одразу виправив. 

 

 

 


Де можна почитати коаліційну угоду між НУ і ПР?

Я ж кажу - солдатів хуйла нема. То добровольці. Коали між ПР і НУ - не було. То - добровольці.


 

 


Найбільш характерний приклад, "Липецька фабрика" бентежить емігрантів і кремлівськіх троллів але не українців.

Ага, українцям пох що їх президент - балабол.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Набрехав про 19 депутатів-юльків у 2006 році також.

 

Але в принципі як про щось говорити з людиною, яка заявляє: "Я брешу, але все одно"?!

Юлькоголовий Фома мінусанув цей пост :lol2: .

Юльок такий юльок :weep:

Link to comment
Share on other sites

Де можна почитати коаліційну угоду між НУ і ПР?

 

...

Я вибрав бути державним діячем. І відразу, наступного дня після парламентських виборів я сказав, що треба сідати за переговори з Партією регіонів. Тому що інакше ми цю країну не з'єднаємо.

 

Перше, що я зробив – це почав вивчати французький досвід. Прочитав декілька книжок з цього приводу – в основному, вони пов'язані з Де Голлем і ситуацією, на яку вони напоролися наприкінці 1950–х років, коли вперше виникла антипрезидентська більшість у французькому парламенті.

 

Зараз те ж саме виникло в Америці. Тобто це не є українським феноменом.

 

І те, що не відбулися нормальні переговорні процеси з Партією регіонів – це дуже погано.

 

– Але ви особисто не змогли переконати в тому, що потрібні такі переговори з Партією регіонів!

 

– Я їх провів – консультації, переговори, називайте як хочете. 19 червня була заява Віктора Януковича з цього приводу. Він сказав: "Ми готові передати пост прем'єр–міністра "Нашій Україні".

 

– У вас немає почуття дискомфорту в зв'язку з тим, що ви відхилилися від лінії своєї партії? "Наша Україна" сказала, що вона з Партією регіонів переговори не веде, це неодноразово ухвалювалося на засіданнях керівних органів. Ви ж проводили такі переговори сепаратним чином.

 

– Я діяв не від імені партії – я діяв від імені президента! Ми з Віктором Федоровичем Януковичем провели багато годин у розмові один на один. Де це відбувалося, я не скажу.

 

Але ми ходили, ми не сиділи в приміщенні, і розмовляли багато годин. Треба було говорити без паперів, без заготовок, відверто... І я задоволений тим, що я виконав доручення президента по повній програмі.

...

http://www.pravda.com.ua/articles/2006/11/17/3178541/

 

ну и результат

http://www.pravda.com.ua/articles/2006/08/4/3141351/?attempt=1

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ага, українцям пох що їх президент - балабол.

Украинцам таки сперва стоит научиться думать головой, а не жопой, перед тем как кого-то избирать в парламент.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

 

 


Бюторасіна, я якраз по ділу пишу, а ти брешеш, при цьому ще й хвастаєшся: "Брешу, але все одно"

Та ти нічого, дрищику, не пишеш, бо по суті сказати нема чого. Тільки про бюторастів волаєш як вар'ят.

Link to comment
Share on other sites

Де можна почитати коаліційну угоду між НУ і ПР?

  Дурнем  прикидатись  вигідно  . Універсал  читай  ,   результат  дивись  - Яник  прем'єр  Пшонка  ген прокурор   . Питання  -  хто  підписав  обох  після  зговору в Раді ?

Link to comment
Share on other sites

Ага, це пише кадр, який заявляє, що в 2006 році в БЮТу було 19 депутатських мандатів :lol2:

Я за 19 депутатів вибачився одразу, вчора сайт ради адово вис і глючив. Але от дрищик підхопив це як єдиний аргумент і акцептує досі.

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...