Перейти до змісту

Скажіть, а що конкретно у вас погіршилось за часи президенства Віті Ющенко...


Outlander

Recommended Posts

Та шо ж вы так банально сливаетесь переходом на персоналии оппонента? :D

Якщо до Вас і після сотого разу не доходить зміст фрази про результати виборів, то що я можу вдіяти?! Можу лише порадити вишивати хрестиком або випилювати лобзиком :weep: . Розмови про політику явно не для Вас :lol2:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Петро Ющенко про братана та себе :nose3: Мабуть таки покусали сильно :weep:

 

- Перед Новим роком Президент розповів, що від дружини у подарунок отримав старий мотоцикл, який йому дуже сподобався, бо нагадує мотоцикл із часів дитинства, на якому батько їздив. Що у вас був за мотоцикл?

- Він і зараз є – відновлений, реставрований, мотоцикл К-750. Це була наша гордість. 1965 року випуску. Батько його дуже доглядав. Без такого транспортного засобу в селі ніяк. Чи дров треба привезти, чи сіна для корови, чи вулики перевезти.

Була така історія. Вітя з батьком везли на мотоциклі пасіку. В коляску поставили два чи три вулики. Їдучи по лісі, перевернулися.

- З бджолами вулики?

- Так, із бджолами. Вулики попадали на землю, бджоли повилітали. Оце ЧП було! Бджоли кусаються, вони давай тікати… Заховалися за дубами, і потім довго-довго з-за дубів виглядали, що там діється із «пасажирами». Одним словом, сюжет вийшов майже по Остапу Вишні.

- Ви поділяєте захоплення брата?

- По бджолярству – так. Люблю мед. У нас в родині більше мене мед ніхто ніколи не любив. Я їв його мисками. Сьогодні я вже не уявляю, як це можна було. Але колись я за раз з мискою меду справлявся. Від мене замикали мед, ховали по-різному. А Віктор Андрійович, до речі, завжди стримано мед їв. Хоча свій маленький вулик він вже мав років десь із десяти.

Link to comment
Share on other sites

а ось і сам дає інтерв'ю :nose3:

 

-- Вікторе Андрійовичу, чи не змінюєте Ви своїх уподобань, чи вистачає сьогодні часу на пасіку?

-- Знаєте, сьогодні політика забирає весь мій час. Вільної годинки, яку можна присвятити своєму хобі, майже не вистачає. Але для кожного з нас хобі -- це не лише спосіб відтворення сил, відпочинок, але й важливе духовне життя. Для мене бджолярство -- це певний символ українства, своєрідна філософія. У мене на пасіці є понад 80 бджолиних сімей, це захоплення має для мене і родинну історію -- мій батько, дід, прадід теж мали пасіку. А ще в моїй родині збирають рецепти страв, які готують з використанням меду.
 

Link to comment
Share on other sites

 

 


Якщо до Вас і після сотого разу не доходить зміст фрази про результати виборів, то що я можу вдіяти?! Можу лише порадити вишивати хрестиком або випилювати лобзиком :weep: . Розмови про політику явно не для Вас :lol2:

А после какого раза до вас дойдет, что кандидатура премьера - это инициатива президента?

Результаты выборов 2006 вам не нравятся? А результаты выборов 2002 и 2004 - нравятся?

 

Когда Ющ снял неугодную Юлю - Ющ цяця. А когда народ снял неугодного Юща вместе с его партейкой - народ кака?

Народ оценил Юща-премьера и вышел на майдан в 2004.

Народ оценил Юща-президента, Юльку-премьера, Еханурова-премьера - и дал соответствующую оценку в 2006.

Link to comment
Share on other sites

А после какого раза до вас дойдет, что кандидатура премьера - это инициатива президента?

 

ПАРЛАМЕНТСЬКО-президентська республіка, Карл!

Не хочете чути про конституцію - беріть в руки лобзік і не переймайтеся :gigi:

Link to comment
Share on other sites

Ага, а у парламенті наче НУ і не було  :weep:

Фома, Вас не питаю, чи добре пісні співаєте... З Вашою повною відсутністю слуху то :lol2: ...

Хрестиком вишивати не пробували?

Link to comment
Share on other sites

 

 


Фома, Вас не питаю, чи добре пісні співаєте... З Вашою повною відсутністю слуху то  ... Хрестиком вишивати не пробували?

Давайте краще розказуйте про коалу, міністрів НУ в уряді Яника і 5%. Доречі, а чого Ющ киряв з Довгим?

 

http://images.unian.net/photos/2008_08/1219657985.jpg

Link to comment
Share on other sites

Давайте краще розказуйте про коалу, міністрів НУ в уряді Яника і 5%.

 

 

Мені здається, що більш продуктивним буде розказати про хитрозадих "патріотів", які верещали про дружбу флотами, а коли "дружній флот" напав на Україну, втекли до Лондона і далі верещать про те, що Ющ їх зрадив :lol2:

Link to comment
Share on other sites

Чего-то подумалось.

Напиши например я про "пиздоватый украинский народ", сколько бы простучало модераторам?

Ну понятное дело цвтчк бы сразу стукнул. Бордерлендер, циник, аквариус, абориген, єгорий, шпилька.

И было бы мне бай-бай на 30 дней.

Или на 3 хотя бы.

А всё потому, что форум юльковский, пропутинский.

Да.

И ещё.

Что делают ющенковцы-порошки?

Переходят на личности.

Потом включают мод "а вот юлька".

Потом стаей стучат.

Ну, разве не чудные собеседники?

Продолжаем разговор.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Чего-то подумалось.

Напиши например я про "пиздоватый украинский народ", сколько бы простучало модераторам?

Ну понятное дело цвтчк бы сразу стукнул. Бордерлендер, циник, аквариус, абориген, єгорий, шпилька.

И было бы мне бай-бай на 30 дней.

Или на 3 хотя бы.

А всё потому, что форум юльковский, пропутинский.

Да.

И ещё.

Что делают ющенковцы-порошки?

Переходят на личности.

Потом включают мод "а вот юлька".

Потом стаей стучат.

Ну, разве не чудные собеседники?

Продолжаем разговор.

:lol2:

Как таскуют руки па штурвалу   по банам опонетнів :lol2: .

Не мучте себе, напишіть нарешті доповідь :weep:

Link to comment
Share on other sites

 

 


Мені здається, що більш продуктивним буде розказати про хитрозадих "патріотів", які верещали про дружбу флотами, а коли "дружній флот" напав на Україну, втекли до Лондона і далі верещать про те, що Ющ їх зрадив

Це в мій город камінь? Бугого, знайди де я писав про "дружбу флотами". Щодо втечі до Лондону, то купіть собі мазь від геморою. Я поїхав майже одразу, як мудрий Ющ привів до влади справжнього патріота Яника, тобто вже більше 5 років тому.

Link to comment
Share on other sites

, а зачем вы оправдываетесь?

Это что - товарищеский суд?

Предлагаю в ответ сразу спрашивать - на каких порошенковский фронтах воюешь сейчас, солдат?

В ответ обычно начинают ругаться матерно, биться об стену, рассказывать стобуквенные диагнозы и кричать хааааамы!

Link to comment
Share on other sites

Ни на одном форуме я даже не знала, как выглядит форма отправки доповидей.

А вы продолжайте пузырицца)))))

Ну значить в юльківькій зграї у вас була інша спеціалізація.

Бо нема і не було ніколи на українських форумах якоїсь спільноти, яка би перевершувала юльків в мистецтві стуку та банів опонетів :bluet: .

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

@borderlander, а у вас все, кто не ющенковец-порошок, то  сразу юлёк?

Как вам только бедакам живётся в чёрно-белом мире святого прихода равноапостольной церкви святого вулыка(((((


А він не воює. Здоров'я нема.

Да да.

Со здоровьем у них у всех пичалька.

Единственный орган, который хорошо работает, это стучащие по клавиатуре четыре пальца.

Link to comment
Share on other sites

Це в мій город камінь? Бугого, знайди де я писав про "дружбу флотами". Щодо втечі до Лондону, то купіть собі мазь від геморою. Я поїхав майже одразу, як мудрий Ющ привів до влади справжнього патріота Яника, тобто вже більше 5 років тому.

Фома, Вас кондрашка хватає щоразу, коли згадуєте, що дружителька флотами не стала презом. Тому не буду шукати Ваших цитат про дружбу флотами: цілком очевидно, що Ви ту ідею підтримували та підтримуєте :bluet: .

І немає значення, коли Ви поїхали на Туманний Альбіон. Захищати Україну Ви не збираєтесь. ІМХО, були б на Україні - все одно б від армії відкосили б.

Змінено користувачем borderlander
Link to comment
Share on other sites

Агов, камради!

Конституційна реформа діяла лише з 1 січня 2006, отже в Ющенка було десь 10 місяців, аби порядок навести.

Не знаю, чи цього досить, але треба було хоча б почати...

Але якщо гратися у КУМунізм та мутити свій маленький гешефт то, схоже, часу на управління державою не лишається....

Link to comment
Share on other sites

@borderlander, а у вас все, кто не ющенковец-порошок, то  сразу юлёк?

.

Можете скільки завгодно називати себе радікалкою-ляшковкою (чи навіть правосєчкою з Окружної), а "юльчиха" у Вас на лобі написано :gigi:

Link to comment
Share on other sites

 

 


ПАРЛАМЕНТСЬКО-президентська республіка, Карл!

Повторяю еще раз - руководство ГПУ и СБУ от парламентской фракции как зависит? Начальник генштаба с министром обороны тоже парламентом выбирается? Нужна ли фракция в парламенте для выполнения "Бандитам - тюрми" ?

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...