Перейти до змісту

Скажіть, а що конкретно у вас погіршилось за часи президенства Віті Ющенко...


Outlander

Recommended Posts

Я за 19 депутатів вибачився одразу, вчора сайт ради адово вис і глючив. Але от дрищик підхопив це як єдиний аргумент і акцептує досі.

Юлькокацапе, ти не вибачився. Ти написав: "Я брешу, але все одно".

Вибачення виглядають приблизно отак: "Перепрошую, я справді помилився ненароком."

Link to comment
Share on other sites

Не хотел заходить в эту ветку, но всё же, для статистики, отвечу. За время президентства так называемого ющенко конкретно у меня ухудшилось то, что все мои знакомые с русскими корнями стали хуже относиться ко всему украинскому: к языку, культуре, истории и т.д. Такую бездарную политику главы государства по этим направлениям в стиле "заставь дурня богу молиться" невозможно было себе представить... Так что больше чем самого ющенко тогда ненавидели только его показушную вышиванщину и кумовство!..

Змінено користувачем Брамбулет
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Тобто ваші знайомі російські нацисти стали гірше відноситись до української мови, культури та історії? Окай.

Не російські нацисти, а пересічні українські громадяни, що народились та виросли на цій території та проживають серед нас з вами. Розумієте, це досить тонкі речі. Огида до ющенко - це не нацизм, я вам по секрету кажу. Наприклад, як та заборона прокату фільмів з російською озвучкою у кінотеатрах. Начебто дрібниця, але штовхає людей до ненавісті. Або як Фаріон - така собі миловида пані зовні, але гидота по суті.

Link to comment
Share on other sites

Огида до ющенко - це не нацизм, я вам по секрету кажу.

 

До чого тут огида до Ющенко, якщо ви прямо написали:

 

все мои знакомые с русскими корнями стали хуже относиться ко всему украинскому: к языку, культуре, истории и т.д.

 

Це називається російський нацизм і шовінізм і ніяк інакше.

 

Наприклад, як та заборона прокату фільмів з російською озвучкою у кінотеатрах. Начебто дрібниця, але штовхає людей до ненавісті.

 

Дякую, усі інші питання до вас відпали.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

12 сторінок сварити Ющенко за те що зруйнував віру в те, що він усю вату зажене в концтабори, а на 13тій за те що ввів обов'язковий український дубляж в кінотеатрах. :weep:

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ото шедевр - 

 бютівськими штабами. Юльки  ходили  поміж  людей  (по  базарах,  трамваях,  на  роботах,  в  банках )і  сіяли  те,  за  що  платила  Турівська.

 

Как после этого вообще можно здесь продолжать дискуссию?

Это же адЪ и израилЪ))))))))))))))

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ото шедевр - 

 бютівськими штабами. Юльки  ходили  поміж  людей  (по  базарах,  трамваях,  на  роботах,  в  банках )і  сіяли  те,  за  що  платила  Турівська.

 

Как после этого вообще можно здесь продолжать дискуссию?

Это же адЪ и израилЪ))))))))))))))

 

Було, було, мені батьки розповідали, про Львів, я теж спочатку не дуже вірив.

 

До речі, така ж херня про Пєцю була, зразу після виборів - 'вони на нас наживаються, посилають хлопців на війну а самі на цьому наживаються, ліпєцкая фабріка і т.п.' Тільки, мабуть, тут вже мудачуківці тягнули сольну партію, а бюторасня так, на беквокалі була.  :D 

Link to comment
Share on other sites

Ото шедевр - 

 бютівськими штабами. Юльки  ходили  поміж  людей  (по  базарах,  трамваях,  на  роботах,  в  банках )і  сіяли  те,  за  що  платила  Турівська.

 

Как после этого вообще можно здесь продолжать дискуссию?

Это же адЪ и израилЪ))))))))))))))

А  це  усе  з  перших  рук  і  з  власного  досвіду... Ось  так. Можете  не  вірити,  то  Ваша  справа.

Мені  соромно  визнати,  що  таким  займалася  моя  знайома  і  що  я  вчасно  її  не  струсанула  як  слід.

Думала, що сама  прийде  до  тями.  

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

 

 


Юлькокацапе

Не бреши, дрищику. Я не юльок, за БЮТ жодного разу не голосував, за Юльку - раз у другому турі. 

 

 

 


Вибачення виглядають приблизно отак: "Перепрошую, я справді помилився ненароком."

От як тільки інші учасники цієї дискусії стануть спілкуватися так, то я з радістю приєднаюсь.

Link to comment
Share on other sites

Кацапа ковбасить, це добре. B-)

На ФУПі одного, схожого на нашого Фому, юлькокацапа ковбасить теж конкретно. Проклинає Ющенка за те, що в 2008 році не почав війну з Росією для захисту Грузії :lol2:

Link to comment
Share on other sites

Не бреши, дрищику. Я не юльок, за БЮТ жодного разу не голосував, за Юльку - раз у другому турі. 

 

 

 

От як тільки інші учасники цієї дискусії стануть спілкуватися так, то я з радістю приєднаюсь.

:lol2:  :weep:

Link to comment
Share on other sites

На ФУПі одного, схожого на нашого Фому, юлькокацапа ковбасить теж конкретно. Проклинає Ющенка за те, що в 2008 році не почав війну з Росією для захисту Грузії :lol2:

 

Та точно, Ющ перешкоджав  Жульці як тільки міг, щоб вона не напала на Кацапстан. :weep:

Link to comment
Share on other sites

і  бютівськими штабами. Юльки  ходили  поміж  людей  (по  базарах,  трамваях,  на  роботах,  в  банках )і  сіяли  те,  за  що  платила  Турівська.   

зараз роблять те саме проти  БПП, а раніше робили проти "Свободи"...

Мені пригадався один священик, який розказав ось яку історію...

 

Під час виборчої кампанії 2010 року ці продажні штабісти вдавалися ось до чого...

 

До церкви на розмову з священиком приходило двоє людей, які пропонували йому під час Служби у проповіді  говорити про чяічьку, про те, яка вана хароша і нахиляти людей до голосування за неї. цей священик і не збирався цього робити, бо мав іншу думку і церква не є агітмайданчиком, але нічого не відповів,

 

тому що один його знайомий священик в розмові такими самими "агітаторами" висловив свою позицію щодо святості Улічки і щодо церковних проповідей і згодом при якихось казкових обставинах його жорстоко було побито.

 

На столі ці два агітатори залишили конверт з грошима.

 

Пройшов час і цей священик не агітував і не згадував з позитивом про чяічьку.... Його авто понівечили і прокололи всі колеса.

 

Ось що таке агітація на вану... :(

Link to comment
Share on other sites

 

 


Мені пригадався один священик, який розказав ось яку історію...

Хани, мне таких историй с вариативными персонажами и сценариями рассказывали мульен. Одна проблема - доказательств никто не предоставляет.

Если побили - надо снимать побои и идти в ментовку. Есть медосвидетельствование и заява в ментовку?

 

Если покалечили авто - опять же заяву в ментовку надо. Имеется таковая?

 

Или вы священникам на слово верите?

 

Ну и опять же, ветка про ВАЮ.

Link to comment
Share on other sites

Я на слово верю только родителям, жене и еще очень небольшому количеству друзей.

 

...маю думку і висловлюю, чи ти проти

Ну ок. Давай так - есть ли личная вина и ответственность Виктора Андреича в том, что он провально проиграл президентские выборы в 2010?

Link to comment
Share on other sites

Я на слово верю только родителям, жене и еще очень небольшому количеству друзей.

 

А  я  вірю  своїм  вухам  і  своїм  очам.  Бачила  у  банку,  як  операціоністка  обробляла  клієнтку,  поки  я  не  втрутилася.  Бачила  в  трамваї, як  цьоця  перед  виборами  ні  сіло,  ні  впало  розвернулася  до  салону  і  почала  заготовленими  штампами  обливати  брудом  Ющенка,  аж  поки  її  люди  не  вигнали  з  трамваю.

Щодо  священників,  то  дійсно  правда,  бо  навіть  довелося  їхньому  керівництву  забороняти  агітацію  в  церквах.  Бо  було  декілька  фінансових  скандалів.

Так  само,  як   Янукович  фальшував  результати  виборів,  так  Юлька  усіх  і  вся  купляє.  У  кожного  своя  специфіка.  Хто  на  що  вчився.

Link to comment
Share on other sites

ну вот чего вы никак не вгамуетесь и все время о ющенко ? Он слабый человек  . и оказался в несоответствии той высоте и ответственности , на которую его занес случай.Ну если т очнее. не случай , а люби друзи, которым на президентской должности был как раз и нужен слабый и малограмотный, по большому счету , человек. Люди , возврата ющенко не бууудет. Спокойно.

Link to comment
Share on other sites

А вот о пересичном украинском гражданине стоило бы потолковать. Как он взрослеет, самовоспитывается , и в какую щель видит мир вокруг себя. Не от ющенко с тимошенкой ведь все зависит, а от   простых , скажу , людей,кто бы что ни доказывал там. О деньгах , мировой закулисе и так далее.По привычке.

Link to comment
Share on other sites

ну вот чего вы никак не вгамуетесь и все время о ющенко ? Он слабый человек  . и оказался в несоответствии той высоте и ответственности , на которую его занес случай.Ну если т очнее. не случай , а люби друзи, которым на президентской должности был как раз и нужен слабый и малограмотный, по большому счету , человек. Люди , возврата ющенко не бууудет. Спокойно.

 

Ющенко до влади безумовно не повернеться, але повертаються технології обсеру української влади, які були використані проти нього. З технологією та технологами варто розібратись.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Це не "технології обсеру" повертаються, це українська влада продовжує обсиратися і втрачати залишки народної довіри.

 

Ти продовжуй хуйлу підмахувати, там довіри 146%.  B-) 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

ну вот чего вы никак не вгамуетесь и все время о ющенко ? Он слабый человек  . и оказался в несоответствии той высоте и ответственности , на которую его занес случай.Ну если т очнее. не случай , а люби друзи, которым на президентской должности был как раз и нужен слабый и малограмотный, по большому счету , человек. Люди , возврата ющенко не бууудет. Спокойно.

О, Ющенко  вже  й  малограмотний,  виявляється.  Якщо  Ви  це  стверджуєте,  то  я  маю  вже  сумнів  щодо  Вашої  грамотності. 

От  зараз  почну  стверджувати,  що  Ви  неграмотна  людина,  і  з  інтелектом  слабо,  хтось  ще  підхопить  і  вже  не  докажете,  що  Ви  не  слон.  Це  ж  відома  технологія,  яку  для  малограмотних  і  малодумаючих  застосували  щодо  імені  Ющенка.  Бо  він  проукраїнський!!!  президент  і  його  треба  з  лайном  змішати.

І  ніколи  Ющенко-президент  не  був  ні  слабим,  ні  малограмотним.  Встиг  зробити  те,  що  найважливіше  було.  Але  не  кожен  годен  то  сприйняти  в  силу  своєї  малограмотності  чи  малоросійськості.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Можно тезисно, по пунктам?

А  не  треба  багато  пунктів. Один  найважливіший,  звісно  для  українців.

Заклав  підвалини  нової  України -  української  України.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

ну вот чего вы никак не вгамуетесь и все время о ющенко ? Он слабый человек  . и оказался в несоответствии той высоте и ответственности , на которую его занес случай.Ну если т очнее. не случай , а люби друзи, которым на президентской должности был как раз и нужен слабый и малограмотный, по большому счету , человек. Люди , возврата ющенко не бууудет. Спокойно.

По поводу малограмотности, то это не соответствует действительности.

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...