Перейти до змісту

Скажіть, а що конкретно у вас погіршилось за часи президенства Віті Ющенко...


Outlander

Recommended Posts

 

 


що  саме  прихильники  Ющенка - люди  високого  інтелектуального  рівня      

Шановна пані Шпилька. Я знаю під сотню високо інтелектуальних молодих людей, серед них прихильників Андрійовича  - аж нуль.

 

М-да.  За  Вашою  логікою,  Фома,  якщо  існує  множина  людей  розумних,  неприхильників  Ющенка,  то  більше  в  природі  множин  розумних  людей  існувати  не  може.  Та  невже?

Моя  логіка  не  розуміє  Вашу  логіку.

Link to comment
Share on other sites

 

 


М-да.  За  Вашою  логікою,  Фома,  якщо  існує  множина  людей  розумних,  неприхильників  Ющенка,  то  більше  в  природі  множин  розумних  людей  існувати  не  може.  Та  невже?

Вона то може і існує, але настільки мала, що її розмірами можна знехтувати

Link to comment
Share on other sites

,  а ти нащо це робиш?

Тиж начебто інтелектуальна людина, яка знає ще сотню таких саме(ц). 

 

Нащо ти тягаєш сюди ролики з ютуба, якими ворожі пропагандони каналізували перший Майдан

 

й одночасно срешся з українською патріоткою?

 

Скажи що це стьоб, або зізнайся вже що ти "хітрожопий совок", а не українець  :td:

Link to comment
Share on other sites

ДІМ, я послухав Вашої поради, що нема сенсу сперечатись щ телевізором, а в результаті тепер не витримав сам ДІМ :gigi:

Я до людей "по-умолчанию" завжи добре ставлюся  :(

Все, в ций гілці "я пас"...

 

Тобто ворожі пропагандони примусили Ющенко хамити?

Ось цей пост ще раз перечитай

http://uapolitics.com/topic/22941-skazhіt-a-scho-konkretno-u-vas-pogіrshilos-za-chasi/?p=628794

Link to comment
Share on other sites

 

..., якими ворожі пропагандони каналізували перший Майдан

 

 

 

 Перший  Майдан  каналізували роликами  з  ютубу ? 

Сєктанти ...

 

  Ющенко  й  каналізував  сам результат  майдану  ,  де бандитам  тюрьми ?  

Link to comment
Share on other sites

@DiM, перечитав. Всеодно Ющенко хам. По-перше, журналіст задав коректне питання, ще й українською. Треба тримати марку і спокійно відповідати. По-друге, Андрійович почав тикати, що показує в ньому дрібного пана, а аж ніяк не президента.
Link to comment
Share on other sites

Фома, скинь цю гілку на смітник. 23 сторінки ніпрощо. Не приросте Ющенко до України. Антитіла вже виробились, все, пиз...ць. Яким боком його не клей, а відторгнення неминуче. Це як в планшет намагатися тріоди, пентоди втикати. Несумісний Ющенко з людом українським. Крапка.

Змінено користувачем DA'
Link to comment
Share on other sites

Вывод по ветке. Гм... ну откуда там интеллект? Фому просто вежливо обходят с его комплексами. Нaполеон так Наполеон. проблем-то :)

 

Ольга, вот признайтесь, как все таки здорово, после скучного дворика, снова оказаться в наших потных и умелых ручках.

:gigi::tu:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 Несумісний Ющенко з людом українським. Крапка.

 

Якщо так, то це вирок українському люду, який сумісний з Леніном, Сталіном, Брєжнєвим, з Януком, Юльою, Ляшком, Ярошем, Фаріон, Махніцьким, Тягнибоком, Турчиновим, Аваковим, Гриценком, Семеном Семенченком... З Вітренчихою та Корчинським навіть сумісний, а з Пасічником - ні :weep:

Link to comment
Share on other sites

Дрищеботи скільки ви б тут не гавкали за грошій всеодно воно вам не допоможе [ua]

 

"Зрадник" Ющенко хотів стати Кучмою у вишиванці, переконаний Луценко http://static.newsru.ua/img/b.gifчас публікації: 8 липня 2013 р., 17:49 
останнє оновлення: 8 липня 2013 р., 17:59
  http://static.newsru.ua/img/ico/2.gif http://static.newsru.ua/img/ico/3.gif http://static.newsru.ua/img/ico/4.gif http://static.newsru.ua/img/ico/7.gif

 

http://static.newsru.ua/img/b.gif

 

Екс-президент України Віктор Ющенко не збирався нічого міняти після свого попередникаЛеоніда Кучми, прийшовши до влади. Таку думку висловив колишній глава МВС Юрій Луценко.

"Я, як і всі, не міг до кінця повірити, що він дійсно не має наміру нічого змінювати. Взагалі нічого не хоче міняти, а хоче зайняти місце Кучми. Він просто вважав, що буде Кучмою у вишиванці. Але міняти систему він не був готовий на жодному рівні. На жодному. Його ніщо не цікавило", - розповів Луценко, передає "Главком" з посиланням на "Аргумент".

"Я вірив, що на президентських виборах у 2010-му це закінчиться. Ми повинні були виграти ті вибори. І ми повинні були відправити в небуття Партію регіонів. І тут Юля (Юлія Тимошенко – ред.) не дотягнула того, що їй потрібно було зробити. Мені, здається, я тягнув на максимум. А Ющенко зрадив", - додав він.

"Я боюся, що не згадаю жодного прізвища, кого б він не зрадив зі свого найближчого оточення. Усі по черзі говорили йому неприємні слова, а ми повинні були зібратися разом і сказати йому, що це не він виграв вибори. Що це ми отримали мандат народу на те, щоб виконати обіцянки", - сказав Луценко.

Нагадаємо, за словами Луценка, колишній "помаранчевій" команді потрібно було об'єднатися і зняти тодішнього президента Ющенка. Але вони не зробили цього, оскільки Ющенко здавав кожного свого соратника по одному.

"У в'язниці мене зустрів один мужик. І він сказав, що ви всі, "помаранчеві", - диваки на букву "м". З однієї простої причини: у 2006 році ви повинні були разом прийти до Ющенка, взяти його за горло і сказати: "Ми тебе посадили, ми тебе й знімемо", - розповів політик.

Link to comment
Share on other sites

:weep:  :weep:  :weep:  :weep:  :weep:

 

Шановна пані Шпилька. Я знаю під сотню високо інтелектуальних молодих людей, серед них прихильників Андрійовича  - аж нуль.

 

 

 

Ага, хто не за Ющенко, той юльок? Ололо

На всех выборах в опросы экзит пола включаются возраст, образование, за кого голосовали в 1-м туре...

Много всего. Бекешкина с удовольствием потом анализирует полученные данные. Во-первых, вроде как социология - это наука, во-вторых всегда надо поддерживать свой имидж, чтобы контора пользовалась спросом.

Ссылку искать не буду.

Наиболее образованная часть нашего общества голосовала за Ющенко (зрелый возраст), наименее образованная - за Тимошенко. Образованная молодёжь в своём большинстве голосовала за Яценюка.

PS. Я была протывсихом и в 1-м и 2-м туре.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Угу. Когда в магазине нет нужной для вас вещи, и вы ничего не можете купить, то это называется иначе.

Купленые в магазине вещи не устанавливают вам налоги, коммунальные тарифы и не пишут вам законов, которым вы обязаны подчиняться.

Link to comment
Share on other sites

Купленые в магазине вещи не устанавливают вам налоги, коммунальные тарифы и не пишут вам законов, которым вы обязаны подчиняться.

Это вы о парламенте, а разговор шёл о президенте :D

Link to comment
Share on other sites

Угу. Когда в магазине нет нужной для вас вещи, и вы ничего не можете купить, то это называется иначе. :D

Ващет, в случае с выборами, при любых раскладах покупаешь, хочешь того или нет. Можешь даже в магазин не заходить, покупку вручат, деньги спишут и выбросить покупку, задача не простая.
Link to comment
Share on other sites

 

 


Это вы о парламенте, а разговор шёл о президенте

Ну да, президент законов не подписывает и вообще никакого отношения к ним не имеет. Как не имеет никакого отношения к СБУ, ГПУ, МО, Генштабу и гаранту Конституции.

Link to comment
Share on other sites

На всех выборах в опросы экзит пола включаются возраст, образование, за кого голосовали в 1-м туре...

Много всего. Бекешкина с удовольствием потом анализирует полученные данные. Во-первых, вроде как социология - это наука, во-вторых всегда надо поддерживать свой имидж, чтобы контора пользовалась спросом.

Ссылку искать не буду.

Наиболее образованная часть нашего общества голосовала за Ющенко (зрелый возраст), наименее образованная - за Тимошенко. Образованная молодёжь в своём большинстве голосовала за Яценюка.

PS. Я была протывсихом и в 1-м и 2-м туре.

От  молодець  Бекешкіна,  усе  правдиво  проаналізувала,  а  то  в  мене  вже  складається  враження,  що  розум  буває  такий  і  буває  сякий.  Дяка  Nikol  за  інформацію.  

Link to comment
Share on other sites

Вона то може і існує, але настільки мала, що її розмірами можна знехтувати

Фома,  я  розумію,  що  Ви  мене  тролите,  але  то  треба  робити  так,  щоб  самому  не  виглядати  глуптасом.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Фому стосовно Юща совість мучить. Розвели його бюторасні агітатори, як пацана, а тепер йому за це соромно. Шукає варіантів, що може він все-таки не лоханувся.

Юща развели?

Link to comment
Share on other sites

На всех выборах в опросы экзит пола включаются возраст, образование, за кого голосовали в 1-м туре...

Много всего. Бекешкина с удовольствием потом анализирует полученные данные. Во-первых, вроде как социология - это наука, во-вторых всегда надо поддерживать свой имидж, чтобы контора пользовалась спросом.

Ссылку искать не буду.

Наиболее образованная часть нашего общества голосовала за Ющенко (зрелый возраст), наименее образованная - за Тимошенко. Образованная молодёжь в своём большинстве голосовала за Яценюка.

PS. Я была протывсихом и в 1-м и 2-м туре.

Противсіхи гуртом всадовили на трон янучару.

Мені було б соромно публічно хизуватися такою"заслугою"

та і я стільки не вип"ю щоб отак по-дебільному проголосувати..                 

Link to comment
Share on other sites

Юща развели?

 

Чєво ?

 

Противсіхи гуртом всадовили на трон янучару.

Мені було б соромно публічно хизуватися такою"заслугою"

та і я стільки не вип"ю щоб отак по-дебільному проголосувати..                 

 

Бублик особисто всадив на трон янучару. B-)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...