Перейти до змісту

Скажіть, а що конкретно у вас погіршилось за часи президенства Віті Ющенко...


Outlander

Recommended Posts

А я против того, чтоб любой уголок земли Украины, политой потом и кровью поколений любое у\о могло определить в "проклятые". Очень против!

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

А чого ж ви такі злі? Прочитала вашу фразу і гидко стало, аж пересмикнуло, хоч я з протилежного кінця країни.

Та ладно, почти пять лет благодарили, все кому ни лень и никто особо не возмущался. И вдруг така любов.
Link to comment
Share on other sites

Теперь всякий бродяга из столицы может упрекнуть меня местом рождения.

Та да, бродяги они такие :)

 

P.S. тебя обманули, в столицах живут исключительно бомжи и фашисты.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Не скидайте з хворої голови на здорову. Це пан Ющенко вирішив, що посівши посаду президента можна нічого далі не робити. Пам'ятаю якось був він тут у Львові наприкінці своєї каденції. Говорили йому, що біда буде і потрібно працювати. Відповідь була вбивча, "я думав що хоч тут, у Львові мені не будуть про це говорити..."

Шок.

 

Ну так правильно, треба вам було працювати, а не розвішувати макарони по вухах та іншим розповідати, що робити. :D

 

По свомєу досвіду знаю, що ті, хто дуже багато розповідають іншим, як треба напружено працювати, самі, як правило, не надто люблять  перетруджуватися.  

Link to comment
Share on other sites

то  повірте  на  слово

как бы влажу в чужой диалог, но..

меня всегда вот это вот интересовало

Когда человек знакомый, мало того , имеющий авторитет или какую то репутацию там, как бы имеет основания шото такое предложить..

но аноним... С какого вообще...странно

Link to comment
Share on other sites

 

 


Та ладно, почти пять лет благодарили, все кому ни лень и никто особо не возмущался. И вдруг така любов.

Понимаешь, основной функционал той кричалки - кричалка-детектор, если пользовать терминологию лурки. Агрились на нее как раз те самые жители Донбасса, которые приложили руку к приходу Чугуния к власти. Ну и попутно местные дурачки, к вопросу непричастные, но имеющие неосторожность быть жителями.

 

Но, при всем при этом, кричалка была неперсонифицирована. В отличие от твоих слов.

Link to comment
Share on other sites

 

 


що  саме  прихильники  Ющенка - люди  високого  інтелектуального  рівня

:weep:  :weep:  :weep:  :weep:  :weep:

 

Шановна пані Шпилька. Я знаю під сотню високо інтелектуальних молодих людей, серед них прихильників Андрійовича  - аж нуль.

 

 

 


Я  вже  писала,  що  юльки  не  терплять  опонентів  і  зневажливо  до  них  ставляться.  Ви  зайвий  раз  довели,  що  своїй  суті - Ви  латентний  юльок.

Ага, хто не за Ющенко, той юльок? Ололо

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Понимаешь, основной функционал той кричалки - кричалка-детектор, если пользовать терминологию лурки. Агрились на нее как раз те самые жители Донбасса, которые приложили руку к приходу Чугуния к власти. Ну и попутно местные дурачки, к вопросу непричастные, но имеющие неосторожность быть жителями.

 

Но, при всем при этом, кричалка была неперсонифицирована. В отличие от твоих слов.

Замечу, детектор таки сработал - таки много злобы у народа накопилось.

Понимаешь, основной функционал той кричалки - кричалка-детектор, если пользовать терминологию лурки. Агрились на нее как раз те самые жители Донбасса, которые приложили руку к приходу Чугуния к власти. Ну и попутно местные дурачки, к вопросу непричастные, но имеющие неосторожность быть жителями.

 

Но, при всем при этом, кричалка была неперсонифицирована. В отличие от твоих слов.

Замечу, детектор таки сработал - таки много злобы у народа накопилось.
Link to comment
Share on other sites

 

 


Замечу, детектор таки сработал - таки много злобы у народа накопилось.

Нет, ты ошибаешься.

Ты, образно говоря, не положил грабли зубьями вверх на проходе и заныкался, а просто этими граблями перетянул по спине.

Link to comment
Share on other sites

- У меня там парень на компьютерах работает, - продолжал разглагольствовать хорек. - "Сисадмин" называется. Я его уволю скоро. Вот вы, Изольдочка, говорите - технический прогресс, - обратился он ко мне. - А парень, заметьте, целыми днями сидит и ничего не делает. Это, по-вашему, технический прогресс? Я ему сколько раз говорил: "Серега! Еще раз увижу, что ты вола пинаешь, уволю к чертовой матери!" Так он - нет чтобы сделать соответствующие выводы, еще начинает спорить и доказывать, что самый лучший сисадмин - ничего не делающий сисадмин.

http://www.exler.ru/ill/21-03-2000_2.gif- Так оно и есть, - подтверждаю я. - А вы что хотели? Чтобы он целыми днями носился по офису, поднимая рухнувшую сетку? У хорошего сисадмина все должно работать так, чтобы его вмешательство не требовалось. Если у админа есть работа, значит не работает сетка. Если сетка работает, значит у сисадмина работы нет, и он - хороший сисадмин. Ему за то деньги и платят, чтобы сетка работала. А если сетка работает, то ему делать нечего.

Ось з цим анекдотом ну ніяк не в тему.  :fp1: Для того, щоб сисадміну отак собі сидіти й контролювати, віддалено теж до речі, необхідно відлагодити роботу мережі так, щоб все працювало як годинник. А пан Ющенко прийшов і всівся на не на мережу, а на вороняче гніздо. Подумав видно, що і так зійде. А не зійшло отак. Дірок у тій мережі виявилось незлічено. Через такі дірки вся репутація цього пана швиденько і спливла.

Link to comment
Share on other sites

Через такі дірки вся репутація цього пана швиденько і спливла.

 

Репутація на жаль спливла через дірки у головах манюпасів просверлені пропагандою. Я уже 22 сторінки хочу вияснити, що у конкретних людей так погіршилось за часів президенства Ющенко, що вони відвернілись від нього і обрали опудало овоча за президента. І ще жодної змістовної відповіді не отримав. :shuffle:

Link to comment
Share on other sites

Не все меряется по собственному карману. Я тебе это тоже долго пытаюсь донести.

 

Все людина міряє по власному добробуту. Абсолютно все. Від фізіологчних потреб до естетичних і духовних. Згідно піраміди Маслоу. Тому не треба мені нічого доносити. Я все що треба поки що сам здатен донести. :gigi:

Link to comment
Share on other sites

 

 


Все людина міряє по власному добробуту. Абсолютно все. Від фізіологчних потреб до естетичних і духовних. Згідно піраміди Маслоу. Тому не треба мені нічого доносити. Я все що треба поки що сам здатен донести.

Брехня. Я вже писав, що за часи Яника я заробляв набагато більше. 

Link to comment
Share on other sites

Нет, ты ошибаешься.

Ты, образно говоря, не положил грабли зубьями вверх на проходе и заныкался, а просто этими граблями перетянул по спине.

А судя по риторике и не скажешь, что тут дом благородных девиц :)
Link to comment
Share on other sites

Репутація на жаль спливла через дірки у головах манюпасів просверлені пропагандою. Я уже 22 сторінки хочу вияснити, що у конкретних людей так погіршилось за часів президенства Ющенко, що вони відвернілись від нього і обрали опудало овоча за президента. І ще жодної змістовної відповіді не отримав. :shuffle:

Обрали овоча зовсім не ті люди, які обирали Ющенка. Та й сам Ющенко не приклав жодних зусиль, щоб втриматись у кріслі президента. 

Я ж пам'ятаю, як вся шушара в 2004 тікала за кордон. Відсиділись там з місяць і з тріумфом повернулася назад. Знаю особисто не одного такого.

Link to comment
Share on other sites

Обрали овоча зовсім не ті люди, які обирали Ющенка.

 

Здається ми пішли на третє коло. А я занудився писати одне й те саме, тим більше що опоненти все одно читають лише самі себе. Мабуть час гілку топити.

 

Для себе висновки я зробив. 22 сторінки. Жодної змістовної відповіді на запитання з топікстарта. Приблизно так я і очікував.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

Все людина міряє по власному добробуту. Абсолютно все.

При Чугунии я зарабатывал больше, но мне хотелось свалить из страны. При Юще и Порохе я зарабатываю меньше. Но уезжать я не хочу.

Link to comment
Share on other sites

При Чугунии я зарабатывал больше, но мне хотелось свалить из страны. При Юще и Порохе я зарабатываю меньше. Но уезжать я не хочу.

 

Ви мабуть також не зрозуміли чи вирішили не читати що добробут це не тільки заробіток. А і безпека, соціальні, творчі, естетичні і духовні потреби. І топікстарт я формулював саме так.

 

І до чого тут "при Чугунії я зарабатывал больше"? При Гітлері манюпас також заробляв більше ніж при Веймарській республіці. Має значення початок і кінець, як війшли в царство Чугунія, і як вийшли. І знову ж таки, топікстарт я також формулював саме так.

Link to comment
Share on other sites

Здається ми пішли на третє коло. А я занудився писати одне й те саме, тим більше що опоненти все одно читають лише самі себе. Мабуть час гілку топити.

 

Для себе висновки я зробив. 22 сторінки. Жодної змістовної відповіді на запитання з топікстарта. Приблизно так я і очікував.

Топікстартер запитав,я за себе відповів. Я ж не винен, що конкретно ви не почули те, що хотіли.  :fp1:

Link to comment
Share on other sites

как бы влажу в чужой диалог, но..

меня всегда вот это вот интересовало

Когда человек знакомый, мало того , имеющий авторитет или какую то репутацию там, как бы имеет основания шото такое предложить..

но аноним... С какого вообще...странно

А когда стая всякой хуйни ходит и минусует посты, не взирая на их содержание?

Причем часть стаи - мужчина из Германии, делающий вид, что он женщина из Украины, а остальная часть вообще не пойми кто.

Сомнения в правильности действий власти, неправильная по их мнению политическая ориентация, отсутствие восторженности и не достаточная ющенковость в бэкграунде, автоматмчески делает вас врагом.

Черт его знает, как с таким диагнозом выпускают в сеть, но видимо выпускают.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Ви мабуть також не зрозуміли чи вирішили не читати що добробут це не тільки заробіток.

Ну, может и так. Ты просто начал с бабла - вот за него, как довольно неоднозначный в плане оценок момент, все и уцепились.

Мне с приходом Чугуния на премьерство очень захотелось свалить.

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...