Перейти до змісту

Скажіть, а що конкретно у вас погіршилось за часи президенства Віті Ющенко...


Outlander

Recommended Posts

Бордер, главный недостаток что Юща, что ющефилов - тщеславие, высокомерие, неспособность признавать свои ошибки и менять свои ошибочные убеждения.

А ещё он Украину не любит. Банк довел до ручки, потом страну.
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ну і на відповідь на запитання по темі, по суті вкрав у мене 10 років життя.

 

:fp1:

Я так розумію Ющенко сфабрикував проти вас звинувачення в умисному убивстві і ви відсиділи "червінець" у в'язниці? :shuffle:

 

Чи це ви знову про ту саму ефімерну метафізичну віру в те що після приходу до влади Ющенко нічого більше вже робити не треба буде бо на вулицях роздаватимуть кожному по 100500 ойро денно, уся вата самознищиться, Росія зникне, ідіоти порозумнішають і настане Царство Боже на Землі? І так вас вразило розбиття ваших ілюзій що 10 років в депресії сиділи, забили на роботу, покинули сім'ю, посварились з друзями? Але це вибачайте до психіатра, а не до Ющенко. Якщо ви не вмієте правильно аналізувати і прогнозувати події то це лише ваші проблеми. Якщо ви вважаєте в ваших проблемах винен хтось окрім вас - то ви совок і патерналіст. Якщо ви вважаєте що "нікчема" здатен вкрасти у вас 10 років найдорогоціннішого що у вас є - вашого життя, то постає питання хто з вас нікчема.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Не дочекаєтесь, треба щоб усі бачили інтеллектуальний рівень прихильників Мохатмо.

 

 

 

 

Отож що ІМХО.  Тлумачний словник хочете переписати?  Хамство це ось:

 

 От таким маніакально  обіженим  його  й  знають . За що  це  чудо  захищати ? Ющенко просто рідкий  мудень . Ясно що  таким він  став в  результаті  свого  життя  . 

Link to comment
Share on other sites

Я свого часу був прихильником Ющенка, але у нього просто виявився мегаталант відкидати від себе людей. Тим не менше він одну добру справу особисто для мене зробив, потужну прививку від кумирів у політикумі.

І перестаньте лаятись. Авторитету Ющенка це не допоможе. Такого талановито лінивого політика ще світ не бачив.

Ну і на відповідь на запитання по темі, по суті вкрав у мене 10 років життя. Натомість подарував роки переживань і зневіри.

 

 Тут  БІЛЬШІСТЬ   таких  , але   надії. й  віра  у всих  різні . " Ну  може  на  цей  раз  нас  не надурять "  (ц) - одна із  надій 2014  .

Link to comment
Share on other sites

Хамство це ось:

 

 

Ющенко сорвался на журналисте АТВ.

 

https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D0%A2%D0%92_%28%D0%9E%D0%B4%D0%B5%D1%81%D1%81%D0%B0%29

 

«АТВ»русскоязычный[1]региональный телеканал, созданный в 2006 году в Одессе. Владельцем телекомпании в настоящий момент является одесский политик, лидер партии «Родина» Игорь Марков

 

:fp1:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

За що  це  чудо  захищати ?

 

Логічно. Юльки завжди будуть захищати не це "чудо", а Маркова і його антиукраїнські ЗМІ. Адже він - новий молодий, енергійний, харизматичний, ідеологічний лідер проросійськи налаштованих громадян України. http://www.pravda.com.ua/news/2013/09/13/6997915/

 

Екс-прем'єр вважає, що "Марков зробить життя Партії регіонів чесним, прозорим та зрозумілим для суспільства".

 

:lol2:  :weep:  :fp1:

Link to comment
Share on other sites

Логічно. Юльки завжди будуть захищати не це "чудо", а Маркова і його антиукраїнські ЗМІ. Адже він - новий молодий, енергійний, харизматичний, ідеологічний лідер проросійськи налаштованих громадян України. http://www.pravda.com.ua/news/2013/09/13/6997915/

 

Екс-прем'єр вважає, що "Марков зробить життя Партії регіонів чесним, прозорим та зрозумілим для суспільства".

 

:lol2:  :weep:  :fp1:

 Ти вище  що  писав ?  Вони ВСІ  однакове гімно  . З цим  згоден . По списку  гімно :

Ющенко  Тимошенко  Порошенко  -  гімно  найвищого гатунку , Янукович - бандюк і  палач . Інші все  ж таки менше гімно ,  але  не факт  що такими  не стануть  .

 

 Але  так як тема про  Юща - то  він  гімно , на жаль .

Link to comment
Share on other sites

 Ти вище  що  писав ?  Вони ВСІ  однакове гімно  . З цим  згоден .

 

Я навіть не знаю як це коментувати. Це апофеоз апогею. Я писав що сентенція яку тільки що мені було приписано - це мислевірус який технологічно вбивався в голову манюпасу з певною метою певними ворожими Україні силами. От єдине що я на цю тему писав. :fp1: :fp1: :fp1: :fp1: :fp1:

 

Тим більше слово "гімно" там точно не стояло. :gigi:

Link to comment
Share on other sites

І все ж таки цікаво, як у однієї людини в голові уживається критика Ющенко за те що не позбавив мільйони ватних співвітчизників громадянства, права обирати владу і не згноїв їх в концтаборах, з критикою за те що зірвався на "журналістові" з найбруднішої антиукраїнської помийки Маркова? :gigi:

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

І все ж таки цікаво, як у однієї людини в голові уживається критика Ющенко за те що не позбавив мільйони ватних співвітчизників громадянства, права обирати владу і не згноїв їх в концтаборах, з критикою за те що зірвався на "журналістові" з найбруднішої антиукраїнської помийки Маркова? :gigi:

І в той же час вони впевнені що це саме якісь дрищі "неспособны признавать свои ошибки и менять свои ошибочные убеждения"(ц) :fp1:

Link to comment
Share on other sites

 

 

І в той же час вони впевнені що це саме якісь дрищі

А вот еще один необъяснимый никакими способами феномен: ющефилы считают, что их Юща критикуют только сторонники Юльки.

Link to comment
Share on other sites

І в той же час вони впевнені що це саме якісь дрищі "неспособны признавать свои ошибки и менять свои ошибочные убеждения"(ц) :fp1:

 

А вот еще один необъяснимый никакими способами феномен: ющефилы считают, что их Юща критикуют только сторонники Юльки.

 

Здається це називається "На злодієві і шапка горить". :gigi:

Link to comment
Share on other sites

А ещё он Украину не любит. Банк довел до ручки, потом страну.

Текст - просто "бальзам на душу" одному кремлёвскому куму - неудачнику :tu:

 

А вот еще один необъяснимый никакими способами феномен: ющефилы считают, что их Юща критикуют только сторонники Юльки.

Юльки - это диагноз, а не сторонники юли.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 Добавлю . Тепер  їжте  ,  і  ми  з  Вами  ,  ОЦЕ   .  Грьобані  противсіхі  .

давайте  розказуйте  свою  херню ,  в яку  остання  бабка  на базарі  вже не вірить !

Головна  провина  Ющенко  -  безнаказанність і реванш синяків  ,  Хряк  през .

Link to comment
Share on other sites

 Добавлю . Тепер  їжте  ,  і  ми  з  Вами  ,  ОЦЕ   .  Грьобані  противсіхі  .

давайте  розказуйте  свою  херню ,  в яку  остання  бабка  на базарі  вже не вірить !

Головна  провина  Ющенко  -  безнаказанність і реванш синяків  ,  Хряк  през .

 

Та да. Бабка на базарі стала при Ющенко заробляти втричі більше, нарешті вилізла зі злиднів, але її дуже лякало оте трикляте НАТО і оті європідари які приїдуть і заборонять продавати їй молоко і сало на базарі по своїм європідарським нормам. Кожному слухачу - свій кавалок пропаганди. І ви від тої бабки нічим не відрізняєтесь.

Link to comment
Share on other sites

Нет, это вывод из ущербной логики "критикует Юща = сторонник Юльки".

 

От ланцюжок цитуваннь повідомлення на яке ви відповідали. Знайдіть мені тут згадування слово "юльок" чи "Юлька". :gigi:

 

І в той же час вони впевнені що це саме якісь дрищі "неспособны признавать свои ошибки и менять свои ошибочные убеждения"(ц) :fp1:

 

І все ж таки цікаво, як у однієї людини в голові уживається критика Ющенко за те що не позбавив мільйони ватних співвітчизників громадянства, права обирати владу і не згноїв їх в концтаборах, з критикою за те що зірвався на "журналістові" з найбруднішої антиукраїнської помийки Маркова? :gigi:

 

Може все-таки шапка? :D

Link to comment
Share on other sites

 

 

От ланцюжок цитуваннь повідомлення на яке ви відповідали.

Кто тебе лично виноват, что ты и твои дружочки правдами и неправдами ищешь повод, а то и просто без повода нацепить на собеседника ярлык?

 

ДиМ прицепил к моему соощению "именно" и "дрыщи" - чего в нем и близко не было. Почему, зачем - непонятно.

И чтобы дополнить список непонятностей,  я всего лишь указал еще один феномен.

Link to comment
Share on other sites

Это очень хороший диагноз. Перспективный.

 

Да уж... :weep:

 

http://i.piccy.info/i9/5d8b8c91effe24ac732cf04f0e057b24/1435417756/32253/924345/EkgLjo1XeBk.jpghttp://i.piccy.info/a3/2015-06-27-15-09/i9-8404560/469x266-r/i.gif

Змінено користувачем Абориген
Link to comment
Share on other sites

Нууу.... Почалося  :gigi:  Фантомные боли эксдрыщей вернулись 

Гнида Ющ привел к власти Януковича. Уже одного этого достаточно, чтобы его подвесить за яйца на Майдане

 

ps

Кстати, Петея идет по тем же граблям

Янукович прийшов тому, що Юля знищила Юща по завданню кремля, а люди не проголосували за неї через почуття відрази.
Link to comment
Share on other sites

 

 


Янукович прийшов тому, що Юля знищила Юща по завданню кремля, а люди не проголосували за неї через почуття відрази.

бугага, а як вона нищила? примусила з зеком універсал підписати?

Link to comment
Share on other sites

Янукович прийшов тому, що Юля знищила Юща по завданню кремля, а люди не проголосували за неї через почуття відрази.

Да он и сам неплохо справлялся. А с предателями именно так и поступают, без всяких заданий.
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...